Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dziewczynki kochane witam!! Melduneczek, że żyję ale nie jest dobrze :( Cały zeszły tydzień chorował mój mężuś (więc dwoje dzieci w domu) a teraz rozchorowała mi się Madziunia i dzisiaj byłam z nią u lekarz i dostała antybiotyk :( jest strasznie marudna, ma katarek i straszny kaszel :( A z pozytywów to mała ma już 4 ząbki ale śmieszne, bo 1,1,2 dolne i 1 górną :) Buziaki dla Was i Waszych maleństw 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję chorych dzieciaczków,tragedia najgorsza jak jest katar,dziecko się strasznie męczy. Moja mała śpi już dobrze,budzi się raz w nocy,czasem przespi całą noc.Zęby górne mają już po 2-3 mm,ale dalej łapy w buzi,chociaż mniej się ślini.Apetyt dopisuje.Waży około 11 kg,nie wiem czy to nie za dużo na roczne dziecko. I pytanie do Was.Czy używacie Pampers Baby Active 4? Na moją małą są jakby za wąskie w brzuszku,tzn.za krótkie są rzepy i mam wrażenie,że małej pampers uciska brzuszek.Pieluchy z Biedronki Dada 4 są szersze w pasie,chyba się całkiem przerzucę i może wrócę do Pampers jak mała będzie większa i wypróbuję rozmiar 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roburku ja używam Pampers 4+ już od jakiegoś czasu one są od 9-20kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielę :) Jak to bywa w weekend - puściutko :) Robur - Olek waży 10,7 kg i my już od jakiegoś miesiąca albo i dłużej używamy pampers 5 ! One są coprawda od 11 kg,ale w czwórkach mały przechodził tylko jedną paczkę, bo też były dla niego za wąskie a pozatym co chwilę przeciekały. Ten rozmiar 5 jest dla niego idealny. Na temat innych się nie wypowiem, bo my mamy do czynienia tylko z pampersem. Ale dziś u nas ładni - słońce świeci więc idę na spacer rodzinny :) A potem jedziemu do mojego brata. Miłej niedzieli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! My po urodzinkach dochodzimy do siebie :) baaardzo fajnie się wszystko udało i było świetnie :) Tort pycha (piekł mój mąż). Prezenty fajne Kubuś dostał. Później wyślę kilka zdjęć. Robur jeszcze są pampersy 4+. Kuba już tych używa, mimo, że waży dopiero nie całe 10 kg. Jakoś większe wolę, mimo, że się mniej opłaca. piksip to jutro się zdziwią... Ale może to trochę utrze nosa tym, którzy dawali ci w kość i nie doceniali. Powodzenia!!! Pimboli a jak u Was po urodzinkach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez juz 5 uzywamy, a te ich kg zalecane to sciema wszystko zalezy od budowy dzieciaczka. Moja starsza długo w 4+ sie miesciła, wiem ze jak miała 3 lata jeszcze na noc jej 4+ zakładalismy i był oki, dla Kamiski $+ juz tez za mały, zreszta sprawdziłam 4 i 4+. 4+ jest troszke wyzszy tylko No i my tez tylko pampersy, no kiedys bella hapy dla starszej kupilismy, one sa wieksze no i rossmanowskie tez sa wieksze ...ale dla nas pampersy najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jutro pierwszy dzień w nowej pracy. Trzymajcie kciuki. Mój N ma 2 zmianę w tym tyg i na 4 godziny zastąpi go jego mama i ja wrócę. Nianie znaleźliśmy 2 fajne. Ale skrajności zupełne: jedna 20 latka skromna, uzdolniona artystycznie, druga 40 latka gaduła straszna. No i musimy zdecydować do jutra a jeszcze nie wiemy jaką decyzje podjąć. Postaram się wieczorem zdać raport jak było-ale nie obiecuję. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) IGMIK no to trzymamy kciuki pierwszy dzien w nowej pracy :D jesli chodzi o pampersy to niepomoge... uzywamy pieluszkow Dada z biedronki :) i sobie chwale... Adasiek ma dalej katarek ale juz taki gesty, jak wydmuchamy to spokoj na jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem :) Kurcze, dziewczyny, czy Wasze dzieci to też takie przylepy? Mój syn jest ostatnio niemożliwy ..... Ciągle daje mi buzi, głaszcze mnie i mówi hali hali, przytula sie do mnie, patrzy na mnie co chwilę jak w obrazek, jak na niego spojrzę to się uśmiecha i przytula .... potrafi się bawić i nagle podbiega i się przytula, albo daje buzi ... No kurcze, ja nie wiem co on taki czuły się zrobił? Ale tylko dla mnie. A głaskać jak się lubi! Jak go biorę na kolana i zaczynam głaskać po główce to kładzie mi główkę na ramiona i tak głaskany potrafi długo siedzieć.... Już tak ma ze dwa tygodnie :) Normalnie wzorowy synuś mamusi. Taki z niego kochany człowieczek jak nie wiem. Moze jest taki dlatego, że ja też go często przytulam i całuję? Up - super, że impreza udana. No i brawa dla męża za tort - podziwiam - mój gotować czasem coś ugotuje ale piec torty .... oj nie bardzo :) Piksip - i dobrze zrobisz ! Oby to była dla Ciebie dobra decyzja! Dota - 🖐️ Igmik - no to powodzenia jutro !!!! Julka - 🖐️ Idę spać. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, dziś wielki dzień.....idę do szefowej..... zbieram się w sobie...... Kochane muszę Wam sie pochwalić. W weekend Emi spała całą noc!! pierwsze dwie noce, w całosci przespane!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Ale dzis w nocy juz powrót.... pobudka o 2..... Ale warto było przeżyc chociaże te dwie nocki;) Mała już smiga nieźle, chodzi sama..... przytula się,całuski rozdaje, jak coś je to częstuje wszystkich dookoła;) Igmik, trzymam kciuki, będzie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) witajcie w poniedzialek :) piksip trzmamy kciuki za odwage ;) Haydi no synek przylepa moze teraz ma taki okres i potrzebuje czulosci od mamy :) kto najwspanialszy na swiecie? mamusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie Sto lat dla Kubusia i Piotrusia niech chłopcy zdrowo rosną, uśmiechy niech nigdy nie opuszczają ich pięknych buziek, a dla rodziców niech zawsze będą powodem do dumy :) Dla Was mamusia gratki i dla tatusiów też - niech im będzie ;) wszystkiego naj! 🌼 !!!!! Dziewczyny bardzo Was proszę o radę, podpowiedź: Gabrysia ma najprawdopodobniej alergię pokarmową. Nie mam pojęcia na co. Od ponad dwóch tygodni ma na ciałku krosteczki... takie skupiska drobnych krosteczek lekko zaróżowione (jak gęsia skórka), szorstka skórka, – pod wpływem wody robi się to mocno czerwone. Plecki praktycznie całe w tych plackach, na brzuszku tez dużo, miejscami na nóżkach, ma z zgięciu jednej rączki. Tydzień temu byłyśmy u lekarza – lekarka powiedziała ze chyba alergia pokarmowa, ale tak jakoś nie do końca przekonana chyba była (wykluczyła choroby) Gaba dostał kropelki zyrtek (po 8, 1x dziennie)– zażywa już tydzień a docelowa ma być 10 dni. Ja myślałam, ze to po soczku owoce egzotyczne – taki z bobofruta po 1 roku – wypiła dwa. Ale od dawna go już nie piła (jakieś 2 tygodnie) a to dalej jest i nic nie przechodzi. Przegapiłam moment – kiedy to pieroństwo zaczęło wyłazić – mam wrażenie ze to stopniowo wychodziło i ja na początku nie zwracałam na to za bardzo uwagi. Teraz nie mam pojęcia od czego to. Jakiś miesiąc temu zaczęła pić mleko bebilon 3 – wcześniej piła bebilon 2, je paluszki lajkonika dla maluchów (uwielbia i je ich dużo!), myślę, ze mniej więcej od tego czasu je szpinak (też praktycznie codziennie po troszkę bo lubi w swoich obiadkach), brokuł, kalafior (choć to już wcześniej dostawała też – więc chyba odpada), je jajka (ale jadła wcześniej niż miesiąc temu, sama nie potrafię ocenić czy je ich teraz więcej – raczej nie, choć zdarzyło się jej wcisnąć jajecznicę z dwóch jaj – jaja wiejskie, nie sklepowe) – rozważam: mleko (choć lekarka stwierdziła ze to mało prawdopodobne bo z tej samej linii), szpinak, paluszki, jajka – no i ten soczek – ale mi to tak wygląda jakby ona była caly czas pod wpływem tego alergenu... strasznie to wygląda pewnie ją swędzi :( ma trochę podpuchnięte oczka i sama już nie wiem czy to od alergii czy od katarku – katar dalje ją męczy (już tydzień!) męczy się bidula w nicy – budzi się z buzią całą umazianą szpikami – ehhh. Bardzo Was proszę o RADĘ! W szczególnośic mamusie które borykają się z takim problemem. Przepraszam, ze tak tylko o nas ale mam górę roboty i nie dam rady nic poczytać. Całuję i miłego dzionka Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze coś ważanego - Igmik - powoidzenia!!!!! Kciuki zaciśnięte!!!!!!! Czekamy na relacje! Pikspi za Ciebie też trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Szklana to już wróciła z wojaży?????? no dobra - czas wracać do roboty papapappapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka miała jednodniowy tylko wyskok z tą gorączką bo odpukać nic się więcej nie dzieje. Dziąsła spuchnięte bardzo, nocka dziś koszmarna bo były płacze i kręcenie się non stop. piksip- trzymam kciuki. Moja córcia mi zafundowała prawie tydzień przespanych nocek ale ok 3 nocy znów powtórka z rozrywki:( mia- Martynka ma takie szorstkie placki na skórze i to jest atopowe zapalenie skóry. W czym kąpiesz?? używa emolientów np. oilatum. Ja woję emolium a do smarowania 2 razy dziennie emolium krem specjalny. U nas ok 2 tyg. temu boło zaostrzenie tej alergii( nie mam pojęcia po czym) i smarowałam ok 3 razy dziennie i przeszło, tzn coś tam ma ale nieporównywalnie do tego co było. Niestety mnie lekarka powiedziała że alergia może się w każdym wieku u dziecka( i nie tylko) ujawnić. Szpinak to bym raczej wykluczyła spośród podejrzanych bo rzadko jest na niego alergia. A może jakiejś przyprawy używasz??? Trzymam kciuki żeby zeszło szybko :) Martyna coraz fajniej chodzi ale najbardziej lubi za rączkę, w sumie to za palca mnie trzyma i po całym domu biega. Za to jak ognia boi się nocnika. Już 2 razy obudziła mi się po nocy z suchą pieluchą to chciałam ją na nocnik ale płacz straszliwy a po 10 minutach przesikany pampers. Właśnie nie pamiętam która z was o przesikiwanych pampkach pisała i u nas jest to samo. Zauważyłam ze Martyna rzadziej robi siku ale za to jak zrobi to b. czesto przeleje więc chyba piątki kupie. Uciekam na razie. wkurzają mnie te kody, ciekawe czy dlatego coraz mniej piszemy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusia wielkie dzięki! Jak Gaba je nasze zupy to tam jest wegetytrochę (a tam chemia jest!) - ale je to od dawna i wczesniej nic się nie działo. W oilatum kąpiemy co drugi dzień. Zadzwonię dziś do mojej zaufanej dermatolog - moze ona cos podpowie - co to jest. Bez sensu zebym teraz eliminowała dużo z diety jeżeli ma sie okazac ze to nie od jedzenia. Może i atopowe - bo Gaba od początku miała bardzo wrażliwą skórkę. czekam na dalesze podpowiedzi w sprwie tych krosteczek :) o kurka - miałam pytać co to za kody i właśniemi sie taki ppjawił - bo za badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!!! No Igmik kciukosy trzymam ..mam nadzieje ze wszytsko dobrze duzo fluidków pozytywnych!!!!! Julka no tak to z tym katarem dwa dni leci z nosa a potem nawet do 2 tyg glutowaty :( duuzo zdrówka Haydi moja KAmisia tez tak ma przytulanka jak nie wiem, starsza tez jest przytulanka, ale nie taka jak Kamila :) Piksip tzryama kciuki waZNE ZE DECYZJA PODJETA :) pewnie człowiek powinien swobodnie do pracy łazic z usmiechem na twarzy a nie w nerwach :) dla Ciebie tez duuzo fluidków pozytywnych :) Co do alergii to wiem tyle ze moze sie pojawic w kazdym momencie heh tak jak u mnie nigy w zyciu nie byłam na nic uczulona a teraz na coraz wiecej rzeczy i to tak po prostu. takze wydaje mi sie ze eliminacja produktów to troszke bez sensu, bo to moze byc produkt który kiedys nie powodował alergii, (sa testy z krwi ..ale drogie i nie wiem czy wiarygodne na 100% u takich dzieciaczków,) Ja na poczatku jak karmiłam Kamilke uważałam na wszystko i mało co jadłam a małej i tak krosty wyskoczyły i co sie okazało, ze zjadłam bardziej zakonserwowana wedline (rzeczywiscie moj m raz kupił zamiast w miesnym to w kauflandzie no i to wystarczyło). Ale nie doszłam do tego sama tylko z pomoca naszej połoznej ze szkoły rodz ona chyba we wszystkich wysypkach jest dobra. No a ja dzis sobie pocwiczyłam troche hihi słonko mnie zmobilizowało, KAmilka przeszkadzała jak nie wiem, ale potem na szczescie juz ja ululałam, dzisiejsza nocka była suuper w porównaniu do innych a wczorajsza to koszmar, bo oprócz ciagłych pobudek Kamilki Nadia tez spac nie mogła przez katar i kaszel matko straszna noc była. A wczoraj pojechalismy z dziewczynami do bajkowa ale miały zabawe w kulkach :) oj spadam bo zaraz Kamiske bede budzic musiała, no i nareszcie widac koniec tej zimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, my juz po imprezie.Bylo fajnie,mala dostala sporo zabawek,troche ubranek i kasy. Up-fajnie,ze sie urodziny udaly.I maz jaki zdolny:) Basienia-ja tez zaluje,ze tak daleko mieszkasz,chetnie bym sie w realu spotkala tez na likierku:) U nas zeby jakos odpuscily,nie smaruje zelem od dwoch nocy i nie ma problemow. Dorosli faktycznie czasem nie mysla,szczegolnie,ze to jest moment i tragedia gotowa. Piksip-gratuluje decyzji. Iwonko-zdrowko dla Madzi.Chore dziecko to faktycznie problem. Robur-ja uzywam nadal 4 pampersa i sa okay,ale moja drobnica jest.A 4+ probowalas? Igmik-jak tam po pierwszym dniu?Pola steskniona? U nas dzis wiosennie sie zrobilo,az milo bylo wyjsc na spacer,sloneczko poswiecilo,super. Ja jutro jade z mala na bilans roczniaka i trzecie szczepienie,przy okazji sie dowiem jaka duza jest,no i zabiore ja na ubraniowe zakupy,czas zaopatrzyc sie w nastepny rozmiar. O sobie tez nie zapomnialam i kupilam kilka ciuchow dzis online,mam nadzieje,ze beda dobre. Mala rozgadana jest,coraz wiecej slow mowi,rozumie bardzo duzo i usiluje wymuszac na mnie rozne rzeczy.Siada wtedy i krzyczy:aaaaa!,przy okazji przygladajac mi sie czy odnosi skutek-jesli ja ignoruje to po pol minucie sobie idzie.Troche mnie to denerwuje,ale trudno,trzeba przeczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!!! melduję się ,że żyję czy mnie jeszcze pamiętacie??? nie mam zbyt wiele czasu, i wstyd się przyznać nie pamietałam swojego hasłą wiec nawet jak coś napisąłąm to n ie mogłam wysłać teraz martwie się ,b o moja Małą ma pałeczkę zapalenia płuc w moczu a ja nie zdażyłąm dojść do lekarza czy któaś z Was to przerabiałą? napiśzę o sobie, ale w nocy bo Małą się obudziłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mia moja Weronika ma podobną wysypkę, są to takie skupiska szorstkich drobnych krosteczek w kilku miejscach na nóżkach i rączkach natomiast nigdy nie miała na twarzy. Nic na to nie stosujemy, stopniowo zanika sama, nasza pediatra stwierdziła, że to uczulenie na nowo wprowadzony pokarm. Niestety też nie wiem na co, moge tylko snuć podejrzenia, może masło, może ryba (!) która mimo że bardzo zdrowa może powodować takie reakcje u dzieci w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski Jakoś przeżyłam ten dzień, powinnam popracować jeszcze w domu ale nie mam już sił :) Dziękuje za trzymanie kciuków. W pracy sama papierkowa robota ale fajnie ze wyszłam do ludzi. Polunia wymęczona przez babcię padła jak kawka. Przytulaskom nie było końca jak wróciłam ale ona ostatnio w ogóle straszna przylepa jak Oluś Haydi. Ale widać, że zadowolona. Jutro przychodzi niania na dzień próbny. Przykro mi trochę Was przeleciałam :P Mia ja nie mam pojęcia co to może być za wysypka i co może uczulać. Buziaki Moje kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też Was trochę przelecę,bo bierze mnie przeziębienie i nie mam normalnie siły na nic. Pimboli Spróbuję może 4+,choć na razie skończę tę paczkę 4 i będę używała Dady Biedronki 4,które są szersze i małej nie obciskają. A może kiedyś kupię dla porównania 4+ Pampersa. Igmik No to fajnie,że w miarę OK w pracy. Ja dziś miałam nieciekawy dzień.6 tygodni temu zarejestrowałam się do laryngologa.No i dziś polazłam.Miałam na 13.20 a takie opóźnienie,że wlazłam o 13.50 i lekarz do mnie,że mnie nie ma na liście i w komputerze i mam iść do rejestracji (jechać 5 pięter windą w dół) i jak zdążę do 14.00 to mnie przyjmie. A w rejestracji kolejka była na pół godziny i oczywiście lekarz sobie poszła do domu a pani rejestratorka elegancko przerejstrowała mnie na jutro.Kurde,straciłam półtorej godziny bezsenownie,bo pani zapomniala mnie wpisać w komputer,no ale w drodze wyjątku wpisała mnie na jutro między pacjentami.Wcale mi jutro nie odpowiada,bo chciałam jechać do domu na kawę w przerwie pracy a tak muszę zostać na mieście,i nici z kawy i z odpoczynku.Potem wieczorem drukowałam zaproszenia dla syna na urodziny i na ostatnim zaproszeniu brakło mi tonera.Mało mnie szlag nie trafił a mała jakby wyczuła zaczęła mi się plątać pod nogami,wrzeszczeć,no to się dodatkowo zdenerwowałam i nawet jej głośno powiedziałam: cicho bądź.Potem gdy szykowałam jej rzeczy do spania to wsadziła mi paluszki pod drzwi i jej przejechałam drzwiami po paluszkach,nie zauważyłam jej po prostu,i wyła z 10 minut a ja patrzyłam czy paluszki całe.Płakałam razem z nią,chwila nieuwagi i mogłam jej paluszki połamać.Teraz już śpi,nic jej się nie stało,palce całe,nawet nieodrapane.Dalej śpi pięknie,jedna pobudka w nocy.A mnie bierze przeziębienie,już katarzysko (woda cieknie) a gardło drapało od 5 dni,zaczęło się od niby obtartego dziąsła obok siódemki i ósemki,nawet się przestraszyłam,że to od korzeni mnie boli (zęby mam zdrowe tzn.zaplombowane oba ale wszystkie plomby dobre),ale dziś mi ten bół przeszedł a w gardle drapie.Obym tylko małej nie zaraziła.A mały od 3 dni to tak kaszle,że szok,odpluwa ropę kilka razy na godzinę.Bylam u larygnologa z nim,niby z nosem już OK (leczyłam go w czasie ferii) i kazała pić Biostyminę na kaszel a tu zamiast lepiej jest gorzej.Nie wiem skąd ten kaszel,może to alergia jakaś. Pytałyście się o alergię,moja mała nie ma na nic chyba.Czasami ma kilka krosteczek w okolicy rzepów pampersa,nie wiem od czego.Z alergią Wam nie doradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka i Dota Zdrowia dla dzieciaczków życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusia Ja jeszcze nie próbowałam sadzać młodej na nocnik. Ale masz przechlapane z tą alergią Martynki.Mój mały miał alergię jak był mały,miał często czerwone policzki ale nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, robur, ale niefart z tym lekarzem, mnie tez coś złapało, gardło boli jak cholera.....;/ Wypowiedzenie złożone, szefowa niezadowolona, kazala mi jeszcze pomyśleć, ale ja już duzo myślalam i tak zdecydowałam..... Igmik- fajnie że w pracy fajnie;) Też tylko was przelatuję ostatnio, bo coś siękiepsko czuję, poza tym w pracy teraz jest czas czyszczenia zalegości.....;) A od czerwca nowa droga..... (mam 3 m-ce wypowiedzenia).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! coraz wieksze puchy :( No ale pogoda juz sprzyjajaca :) Kamilka dzis juz spała lepiej 2 pobudki to czad :) ale widze ze woli spac odkryta jak sie sama rozkopie to spi dalej a jak nieuda jej sie to jest kolejna pobudka :> Piksip no fanie ze nieprzyjemna rozmowa juz za tobą :) jeszcze 3 miechy ..oj chyba sporo tam pracowałaś Robur dziekuje za zdrówko Tobie tez duuzo zdrówka :) A ta przygoda z lekarzem matko pozabijac normalnie nie dosc ze długo sie czeka to jeszcze takie pomyłki :( no i potem to całe rozdraznienie dobrze ze nic sie nie stało i wszystko dobrze sie skonczyło :) 🌻 na lepszy dzień :) Robur a kaszel po grypie moze utrzymywac sie nawet do 3 tyg, ja tak miałam 2 razy juz byłam zdrowa nic mi nie było tylko ten okropny kaszel, ssałam cukierki szałwiowe tak zeby poraznien nie było, no i płukałam sobie gardzioło woda utleniona (jest b. dobra na bolace gardło!!!) A co do tej alergii to przypomniało mi sie ze kiedys jak zjadłam duzo jajek to miałam takie własnei skupisko krosteczek ale tylko przy nadgarstku, ale to nic mnie nie swedziało, ani nie czerwieniało, a potem mi przeszło samo z siebie, nawet nie wiazałam tego wtedy z alergia :) Igmik no to fajnie ze dzien udany!!! To najwazniejsze :) No a dzis trzymam kciuki oby sie Poli niania podobala no i niani Polcia :) lamamma pewnie ze pamietam witaj i pisz wiecej!!! Co to za pałeczka jejku brzmi groznie :( duuuzo zdrówka dla małej!!! Pimboli super ze imperzka udana :) Oj niunia mi dzis spac nie chce tzn zasneła juz hehe chyba ze 20 min zasypiała i wiem moze 5 moze 10 min pospała, a maruda ze o matko, no ale wole nocki spokojne :) widac nie moze byc dobrze i w dzien i w nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala moja spi juz druga godzine,zaraz sie pewnie obudzi i bedziemy sie zbierac do lekarza.Troche pada i wieje dzisiaj,ale w miare.Nie chce mi sie z domu ruszac.. Robur-faktycznie glupia sprawa z tym lekarzem..Ja ostatnio malej tez krzeselko przesuwalam do karmienia i nie zauwazylam,ze jej sie paluszki otarly o stol,ale na szczescie nic nie bylo. Lamamma-pewnie,ze pamietamy.Witaj z powrotem. Igmik-swietnie,ze pierwszy dzien udany i ze Pola tez zadowolona. Piksip-no to jeszcze trzy miesiace i droga wolna:) Dota-moja tez spi odkryta,wiec ja ja juz ukladam do snu odkryta,w sypialni mam cieplo.Naokolo ja kolderka opatulam i spi odkryta.Jak sie zaplacze w koldre nieraz to sie budzi,nie cierpi miec czegokolwiek na sobie jak spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) My dziś już po szczepieniu. Olek nawet nie zauważył ukłucia :) Waży 11 kg i mierzy 80 cm. Pani doktor bardzo go chwaliła :) A teraz idziemy na spacer. 🌻 AVINIA - wszystkiego naj dla Twojego Łukasza!!!! 100 lat w zdrowiu, szczęściu, radości i miłości :) 🌻 A tu coś na wywołanie uśmiechu na twrzy :) http://www.naluz.net/2010/02/19/pozytywne-emocje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×