Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

wiecie co jak kazda urodzi swoje dzieck to przypomina mmi sie moj porod :) to byla cudowna chwila i wspaniale przeyzcie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Haydi, gratuluje 🌼 super,ze juz masz synka przy sobie:D Up dobrze,ze zoladek odpuscil i moglas troche pospac:) Ja oczywiscie tez mam problem sie ogolic tam ale robie to w miare regularnie(co 4-5dni) i zadnych krostek nie mam:) Przyszla te klucia to normalne ja tez je mam i juz kiedys dziewczyny pisaly,ze tez maja Szklana napewno bedzie dobrze w szpitalu i juz niedlugo bedziesz z calinecza w domku:) Mia mam nadzieje,ze pomogly ci te nowe lekarstwa i moglas normalnie oddychac przez nosek:) Rosolek dobrze,ze juz jestes z nami:D witam nowe dziewczynki:) No i ciesze sie,ze Wazka sie odezwala i wszystko ok u niej,Anastazja jest przesliczna:D zreszta jak wszystkie malenstwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Piękne! Stokrotko ginek na pewno własciwie wynaczy Ci termin c.c. - mój oceniał łożysko, poziom wód płodowych – ale jak inni ustalają ze to już – tego nie wiem. Lini do cc na pewno bym plastrami nie wydepilowała brrr, tylko boczki w stronę pachwin ewentualnie – tam skóra przyzwyczajona. Ja tam od góry nic ie bede ruszac – niech widzą dokąd mi włoski sięgaja co by bliznę ukryły heheh – żartuję oczywiscie – ale rzeczywiscie to pozostawię połoznej. Ja nie musze isc dzien wczesniej do szpitala (mi pozostawil ta decyzję) – umówiłam sie z ginkiem ze zjem sobie kolację, prześpię w domku, a do szpitala pojedziemy tak na 7.30 – 8, mówił ze przygotowania (i papierkowa robota i robota położnej) potrwaja ze dwie godz. Pytałam czy mi zrobia lewatywne – powiedzial ze jak bede chciała- no ja bym wolała miec oczyszczone kiszeczki :) Up 83 a to miałaś sen hehe ja co prawda nie spałam ale nie przez żołądek ale przez nos... na prawde oszaleje jak mi ta dziurka nie wróci do normy – ponoc te leki zadziałaja dopiero po jakimś czasie. Przyszla Mamo ja tez wolę ciepły wosk bo to na prawde prawie nie boli jak sie skóra przyzwyczai i na prawde osłabia włoski – ja miałam kiedys mocne włoski na nogach przez golenie a teraz mam ich na prawdo duuuzoooo mniej i cieniusieńkie – nawet jak odrastaja to nie sa tak widoczne. A z zimnych – lubie veet on ma taki specyficzny ten wosk i tez tak bardzo nie boli. Ja w pochwie nic nie czuję – tylko brzuszek mi sie spina, nie wiem czy o takich ukłuciach nie pisała Balbinka. U mnie swieci słońce. Zjadłam na śniadanie dwie kromy z pyszną konfitura mojej mamusi – ide po jeszcze :D:D:D:D miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Lutowki :))) Haydi Wielkie Gratulacje tez bym chciała miec już Malutką przy sobie :))) Dziewczynki mam pytanie czy któras z Was zdecydowala sie moze na porod w szpitalu bielanskim w Wawie ??? ja wczoraj mialam wizyte gin powiedzial ze Malutka duża juz w 34 tygodniu wazyla ponad 2600 g ładnie prawda:))) A przy okazji Witam Nowe Lutowki widze ze jedna z was ma temin na 17-ego tak jak ja :))) Dziewczynki czy Wy też jestescie ostatnio tak strasznie roztargnione jak ja !!! Najgorsze jest to ze przez głowe przechodzi tyle mysli.... ja ciągle sie czegos boje zecos nie tak bedzie itd. siedze sama w domu maz do 16-ej w pracy i juz nie mam za co sie zlapac.... wszystko gotowe :))) wkurza mnie to czekanie juz :((( wy tez tak macie ??? BUziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy gość
Gratulacje dla nowej Mamusi!!! Jeżeli chodzi o te kłucia, to ja też je mam raz mocniej raz słabiej, zawsze jak mała się przekręca. Dziewczyny i co z tym moim wynikiem na paciorkowca, dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola ja tez tak mam. Pomarańczowa ja nie potrafię sie wypowiedziec w spr. Twoich wyników. Szklana jak sie czujesz???????? Jak zdrówko??????????? Przygotowana do jutrzejszego dnia????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ właśnie wróciłam do domku, ale jeszcze NIEROZPAKOWANA... Później napiszę dokładniej i wiecej! Haydi GRATULACJE 🌻 Pozdrowionka dla wszystkich ROZPAKOWANYCH I NIEROZPAKOWANYCH MAMUŚ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi-gratulacje🌼 Up-ja tez sie wczoraj caly wieczor meczylam z bolem zoladka i mdlosciami,myslalam,ze zwariuje.Mala w dodatku byla bardzo ruchliwa i jeszcze mnie skopala,wiec ucieklam do lozka szybko i jakos zasnelam. Takie akcje z zoladkiem to mialam gdzies tak do 20tc,silne bole i sie cieszylam,ze mi przeszlo,a tu znowu.. Co do depilacji,to ja sie gole co drugi dzien,nogi codziennie,na razie nic mi nie wyskakuje,chociaz skora sie zrobila wrazliwsza w ciazy,fakt.Ale tak jestem przyzwyczajona do gladkiej skory,ze nie moge sie powstrzymac:)I uzywam maszynki Gilette dla mezczyzn,te dla babek mi w ogole nie podchodza. Dziewczyny,jak tam u was z rozstepami?U mnie na razie ani jednego,ale ogladam sie codziennie podejrzliwie w lustrze:) Rosolek-fajnie,ze jestes w domku,to zupelnie inaczej niz czekanie w szpitalu.No i mozesz z nami popisac. Mama3-powodzenia. Szklana-jak tam samopoczucie?Na pewno wszystko pojdzie gladko i sprawnie,jak u Haydi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowy gosc ja tez nie wiem co oznaczaja twoje wyniki ja mam u mnie napisane ze nie wykryto tego tylko to. wlasnie sobie jem 2 sniadanko i czekam na mame bo ma mnie odwiedzic te klucia mam jak wstane czasami ale dosc mocne takie kilkusekundowe klucie w pochwie do tego mam kilka razy dziennie taki bol brzucha jak przed okresem ale to tez trwa max 1 min potem znika maly jest bardzo ruchliwy pewnie juz mu sie nudzi tam i chce do nas . pimboli ja mialam straszne bole gdy maly mnie kopnol w przepone musialam wymiotowac i nie umialam powietrza zlapac raz bylismy z tym u lekarza bo sie balam tak mnie cislo w klatce piersiowej .wymioty pod koniec ciazy tez sie czesto zdarzaja bo organizm sie oczyszcza . ja rozstepow nie mam zadnych nie smaruje sie codziennie moze co 3 dzien ale moja mama tez nie miala w ciazy wiec pewnie to dlatego nie mam,nie mam tez tej ciemnej kreski od pempka w dol i moj pempek jest tylko gladki jakos nie odstaje specjalnie wiec ogolnie spoko. powiedzcie mi jak wyglada brzuch po porodzie czy ta skora bedzie taka zwisnieta na poczatku i powoli bedzie powracac na swoje miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wyspałam...Wreszcie! Klusko, szybko Cię puścili do domku.No chyba,że uciekłaś im, jak ja :) Daj znać co słychać. Pomarańczowy gościu jak robiłam tego paciorkowca,to dostałam opis,na którym widniało,iż nie ma żadnych bakterii,oprócz tych, które są naturalnie w tym miejscu. Więc nie musiałam głowić się nad interpretacją. A do ginka nie możesz zadzwonić i spytać? Mia, no ja mówiłam,że pewnie masz coś z zatokami,ale nie chciałaś wierzyć :) Aplikujesz leki, to na pewno przejdzie,tylko zapewne nie od razu... Mąż mi znowu organizuje czas,wyciąga na zakupy...Pod moją nieobecność przygotował kącik dla córy,kupił jej nawet maleńką różową kosmetyczkę na jej przybory :) Patrzę tak na niego i myślę jak to możliwe,że facet tak potrafi się zmienić pod wpływem małej, nienarodzonej jeszcze dziewczynki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Haydi moje ogromne gratulacje Kolejna mamusia :) Up ale numer :) Mnie w nocy obudził straszny ból górnej części brzucha. Na serio :) Ale zaraz mi przeszło i zasnęłam bez problemu. Brzuch mi opadł. Teściowa powiedziała że za 2-3 tygodnie najpóźniej urodzę. Powiedziała, że do 10-tego powinno być już po. Ciekawe. W sumie za 3 tygodnie to już bym chciała. Mała jest drugi dzień leniwa. Rusza się co prawda, ale bardzie pręży się, jeżdzi pupcią i wystawia nóżki. Ostatnio mąż mnie golił, bo ja już i na czuja nie daję rady. Strasznie się przy tym męczę. A mężulek chodzi dumny że tak ładnie mu to się udało hihih A właśnie pytanko do dziewczyn którym brzuszki opdały, Czy czujecie inny charakter ruchów albo osłabienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy gościu ja mam też kłucia w pochwie i to czasami tak silne że nie mogę zrobić kroku. Jest to spowodowane uciskiem główki na szyjkę macicy. Jeśli chodzi o bakterię lactobacillus to nie masz co się martwić. To prawidłowa bakteria i bardzo pożyteczna. A to że zostało to umieszczone na Twoim wyniku to zależy od osoby wykonującej badanie. Jedne osoby to pomijają inne umieszczają na wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, melduje sie ,ze zyje i ze jeszcze jestem spakowana...ostatnie dwa dni troche polatalam. a dzis zuje masakryczne zmeczenie.pogratuluje tylko Haydi-ciesze sie ,ze juz maly jest na swiecie i ze jestes szczesliwa. witam spowrotem kluski i rosolka:) tzrymam kciuki za wszytskie ,ktore szykuja sie na przyszly tydzien:)) sle caluski i wracam polezec:)pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis 30 mi opadl brzuszek, ale nie zauwazyłam zeby to miało wpływ na ruchy – po prostu ja nie czuje takiego ucisku na przepone, mala jest dosc aktywna, choć dziś cos odpoczywa troche :) Rozstępów odpukac nie mam i mam nadziję ze sie juz nie pojawią. Ja codziennie rano i wieczorem sie smaruję, moja mama tez nie miała rozstepów, ale to wcale nie gwarantowało mi tego samego. Na czas po porodzie kupiłam sobie poporodowy zel regeneracyjny z musteli – zobaczymy co to za cudo – czy przywróci skórę na miejsce. Ja kupuję te kosmetyki w aptece internetowej – są dużo tańsze – na jednym opakowaniu różnica 40 zł!!!!! Tylko zamówienie opłaca sie zrobic większe zeby za koszty przesyłki nie płacić. Ja słyszałam ze brzuszek, a dokładniej skóra na brzuszku na poczatku wyglada na prawde nieciekawie – taki flaczek – ale nie przejmować sie tym bo wraca na swoje miejsce. Klusko witaj 🌼 czekamy na relację. Hałaśliwa a jak Wasze zdrówko? U mnie syndrom wicia gniazda szeleje – mam ochote ciagle sprzatac – ale boje sie przesilić, w szczególności ze odstawiła juz no-spe i magnez Dziś zabrałam sie za rozmrażanie i szorowanie lodówki (niby sie sama rozmraza ale raz na jakis czas trzeba ja odmrozic), żeby czyściusieńką zapełnic przed porodem. Troche sie zmachałam i teraz chwile odpoczywam :) Chce zrobic takie gruntowne porzadki – jeszcze w szafkach w kuchni, umyć kwiatki, poprać dywaniki, koce, których u nas pełno. Jeszcze psiaka musze wykąpać – zamówiłam mu nową leżankę zeby byla bez bakterii i brudu :-) Dom wysprzataja pod moja nieobecność na dzień przed naszym powrotem do domku. Męża uprzedziłam ze ma byc na błysk jak wrócę – ale to nie on bedzie sprzatał, on ma tylko pilnowac zeby nie nabałaganić jak nam pani posprzata i chowac po sobie wszystko bo ja dostaje szału jak tak ciągle wywleczone wszystko na wierzch ;) W sobote zagonię go zeby wszystkie pudła do rzeczach małej wyniósł na strych bo mój pokój jest nimi zawalony, no i choinke trzeba rozebrac, później jeszcze ostateczna segregacja kosmetyków i przyborów w szafkach małej – rany ile jeszcze porzadków!!!!!!!!!!!! A jeszcze myslałam zapasy w skleach zrobic- chemia to raz – bo środków czystości to mój męzuś nie umie kupować ;) a dwa zapasy żywnoci (jak przed wojną heheheh :D) żebym mogła sprawnie jakies obiadki szykować, bo nie chce mam ciągle wykorzystywać :D tylko jak sobie pomysle o wyprawie do hipera to jzumis ie gorrraco ze złosci robi! Dobra wracam do roboty, bo mi sie właśnie koleżanka z wizyta zapowiedziała więc musze sie wyrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi moje gratulacje!!! Rosołek i Kluseczki to czekamy razem w domku. Ja zaczełam dziś pic osławioną herbatę z lisci malin. Szklana chyba zajęta przygotowaniami. A Balbinka coś się nie odzywa po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki 🌼 🌼 🌼 Nick..........tc.......data narodzin.....poród....waga/wzrost.....imię dziecka Ważka......35..........08. 01.........cc.......1560/?............Anastazja julka2384...35..........09.01..........sn.......3350/54. . .......Adaś piksip........37..........12.01..........cc.......2650/5 1 ........Emilka Igmik.........37.........14.01..........cc.......2675/49 ..........Pola Haydi.........37.........22.01.........sn........2800/51 ...........synuś Oczekujące Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec kasiulkapb.....25....małopolskie....39......25.01.09.... .....+14/córcia karenk.........33....łódzkie..........25......28.01.09.. .......+7/synek Kluska=)........26....łódzkie.........39.....02.02.09.. +18/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie...38.....23.01.09. ..+ dużo...synek LUTÓWKA......24....świętokrz......39.....01.02.09...+ 10/synek/JAKUB FILIP kasiula29......29....Frankfurt.....39.....02.02.09...+ 13/synek Hubert fusyta...33...podlaskie..39!...02.02.09 ...więcej niż 17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie........39......02.02.09 .....+14/córeczka Monia...........22....lubelskie........28.....04.02.09. ......+10/córcia basienia........28....śląskie..........39......04.02.09. .....+13/Wiktoria rosołek........26....lubuskie........38......05.02.09.. ....+11/córeczka stokrotkaa2...25....Warszawa.....36......sty/luty..... +10/coreczka Karella..........27....mazowieckie...31......06.02.09.. .......+7/Jaś ? mandzia........28....łódzkie........38......06.02.09.. ....+11/córeczka SzklanaGłowa.28....warszawa......37.....07.02.09.....+ 17!/córeczka salwia..........29....wroclaw.........38.......08.02.09 .......+19/synek malinova.......35....śląskie..........37......09.02.09. .......+11/córcia Mia 82.........26.....podkarpackie...38.....09.02.09.......+13 /córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..37.....09.02.09.... +9/synek Mama3.........40.....świętokrzys...38.....10.02.09 ........+6,5/córcia Olka_..........28......kuj-pom........37.....10.02.09 .........+12/? adulka........31....podkarpackie...37.....11.02.09..... +19!/córeczka asia............26....łódzkie..........37.....11.02.09. .....+10/Wiktoria lamamma......30....Pomorskie.......37.....12.02.09...... +15/Mania klonik22......26....lubelskie.........36......13.02.09.. ...15/niespodzian/filip/hania edycia86r.....22....podkarpackie...36....14.02.09...... ..+12/córcia *Iskierka*.....28.....wlkp............23.....7/14.02.09. .....+11/synek doddotka.....25.....wielkopolskie..35.....12.02.09...... ..+16!!/synek Nadia277.....27.....śląskie...........34....15.02.09 .........+9/synek Sikorka.......29.....BremenDe.......32....16.02.09...... ..+14/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE....37....16.02.09.......+9/ NIcolas mama 17 luty....33......lubelskie.....36...17.02.09.....+17/Karol Szymon viola nowa...23.....mazowieckie...36.....17.02.09.........+17/Maj a Pimboli.......27..Schwarzwald/DE..37.....18.02.09... .....+9/Nadine balbiina .....24 ....Częstochowa....36....18.02.09.........+6/Kacper katia-84........24....małopol./Krk..35.....18.02.09.. .......+9/ ???? marteczka1980...28...sciacca......36....20.02.09.....+16 /synek kasia130285...24...małopolskie.....36.....21.02.09...... .+9/Sebastianek Kathey.......27.....Warszawa.....30.....22.02.09....... ..+7/córeczka kamasutra...21....wielkopolskie....27.....23.02.09...... ..+13/synek dota25.......29.....pomorskie.......21.....24.02.09..... .....? halasliwa.....27...Warszawa......31......25.02.09 ..+15/niespodzanka Zabajona.....31.....warm.maz.....33.......26.02.09...... ...+6/synek konwalia9....28.....Dublin.......34.......26.02.09... .......+11/Oliverek up-83.........25......Kraków........35.......26.02.09... ......+13/synek monis30......29......Warszawa....33.......27.02.09...... ...+13/Agusia alicja 111.....27.....WLKP..........34.......27.02.09.........+14/E milka myszkinson...26.....Gdańsk........27.......27.02.09..... ......+5/Kazik Adrianna29....29....Wrocław.......34.......27.02.09.... .....+17/Jagna robur...........31..zachodniopom..35.......26.02.09..... .....+10/córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis mi trochę opadł brzuszek bo czuje ulgę w oddychaniu ale główka sie jeszcze nie wstawiła i raczej nie zauważyłam jakiejś specjalnej różnicy w ruchach. Mia też się musze wziąć za lodówkę, gdzieś za tydzień biorę się za okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mamo-wlasnie tak slyszalam,ze moga sie pojawic problemy zoladkowe pod koniec ciazy,ale to straszne uczucie,ze cos sie dzieje,a ja nie wiem co.Na szczescie mala skakala jak szalona,wiec przynajmniej o nia sie nie musialam bac.Dzisiaj tez jest bardzo aktywna,ale to dobrze,bo ostatnio jakas taka cichsza byla. Monis-ja nie wiem dokladnie kiedy mi brzuch mi opadl,wiec ci nie powiem czy czuje inaczej ruchy.Na pewno tak,ale czy to zalezy od opadniecia czy od tego,ze mala ma mniej miejsca,to nie wiem. Mia-ja tez mam potrzebe sprzatania,ukladania,przygotowywania,ale sie boje troche.Psa tez juz wykapalam predwczoraj i wypralam mu kojec:) Uznalam,ze musi byc czysty na przywitanie nowego czlonka stada:) U nas dzis leje jak z cebra,ciemno i ponuro jest na zewnatrz,a ja musze sie zebrac i pojsc z psem na spacer..Nie chce mi sie,ale jak go wypuszcze tylko do ogrodu,to potem mam wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D :D :D No to skończyłam 38 t.c. :) Mia 28 - ja właśnie mam wyznaczony termin cc na 29 stycznia ;) ;) ;) Zazdroszczę Ci tylko tego, że masz się zgłosić rano i od razu będzie cięcie. A ja będę musiała czekać tam 2 dni. Ale i tak nie narzekam bo pierwotnie miałam iść tydzień wcześniej do szpitala także te dwa dni to pikuś ;) Dzisiaj jadę na ostatnie ktg a po niedzieli do szpitala. Jeśli oczywiście wytrzymam... Powiem Wam szczerze, że cały czas leże bo mam już czasem takie bóle, że boję się że wszystko zacznie się wcześniej. Czuję, że gdybym wzięła się za większe porządki to zaraz wylądowałabym na porodówce ;) ale chcę już doczekać do wtorku i być już w szpitalu w razie co. Bo nie chcę przeżywać dwóch porodów naraz. A gdyby się zaczęło w domu to mogłoby tak się skończyć. Mam 40 km do szpitala także... Co do golenia... Ja zazwyczaj golę się przed wizytą i przed ktg. Także tak średnio 2-3 razy w tygodniu. I doszłam już chyba do wprawy bo całkiem nieźle mi to idzie. :-Q Ja wchodzę do wanny, kładę sobie lusterko, kucam nad nim i przystępuję do koszenia ;) Potem na stojąco z lusterkiem w ręku golę sobie górną część. Co do golenia przed cc. Ja w pierwszej ciąży będąc w szpitalu goliłam się codziennie bo nie chciałam być zaskoczona i golona przez położne. Co prawda wtedy cc nie było zaplanowane ale trafiłam na stół po swoim goleniu. Teraz też sama będę się goliła. A lekarze i tak wiedzą gdzie ciąć bo będą widzieli bliznę po poprzednim cc. rosołku - Boże, to tacy mężczyźni sa jeszcze na świecie?????? ZAZDROSZCZę!!!!! Ja myślałam, że tacy faceci to tylko filmach się zdarzają... Melduję, że gardełko wyleczyłam :D :D :D Possałam troszkę cholinexu i piłam gorąca herbatke z sokiem z malin. No i jakoś pomogło :) Haydi - GRATULACJE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kłucia to ja też to mam od jakiegoś tygodnia. Faktycznie czasem jak zaboli to ruszyć się nie można... No i problemy żołądkowe też już przerabiałam... A w poprzedniej ciąży nie doświadczyłam nic z tych rzeczy. Byle do wtorku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Nick..........tc.......data narodzin.....poród....waga/wzrost.....imię dziecka Ważka......35..........08. 01.........cc.......1560/?............Anastazja julka2384...35..........09.01..........sn.......3350/54. . .......Adaś piksip........37..........12.01..........cc.......2650/5 1 ........Emilka Igmik.........37.........14.01..........cc.......2675/49 ..........Pola Haydi.........37.........22.01.........sn........2800/51 ...........synuś Oczekujące Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec kasiulkapb.....25....małopolskie....39......25.01.09.... .....+14/córcia karenk.........33....łódzkie..........25......28.01.09.. .......+7/synek Kluska=)........26....łódzkie.........39.....02.02.09.. +18/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie...38.....23.01.09. ..+ dużo...synek LUTÓWKA......24....świętokrz......39.....01.02.09...+ 10/synek/JAKUB FILIP kasiula29......29....Frankfurt.....39.....02.02.09...+ 13/synek Hubert fusyta...33...podlaskie..39!...02.02.09 ...więcej niż 17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie........39......02.02.09 .....+14/córeczka Monia...........22....lubelskie........28.....04.02.09. ......+10/córcia basienia........28....śląskie..........39......04.02.09. .....+13/Wiktoria rosołek........26....lubuskie........38......05.02.09.. ....+11/córeczka stokrotkaa2...25....Warszawa.....36......sty/luty..... +10/coreczka Karella..........27....mazowieckie...31......06.02.09.. .......+7/Jaś ? mandzia........28....łódzkie........38......06.02.09.. ....+11/córeczka SzklanaGłowa.28....warszawa......37.....07.02.09.....+ 17!/córeczka salwia..........29....wroclaw.........38.......08.02.09 .......+19/synek malinova.......35....śląskie..........37......09.02.09. .......+11/córcia Mia 82.........26.....podkarpackie...38.....09.02.09.......+13 /córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..37.....09.02.09.... +9/synek Mama3.........40.....świętokrzys...38.....10.02.09 ........+6,5/córcia Olka_..........28......kuj-pom........37.....10.02.09 .........+12/? adulka........31....podkarpackie...37.....11.02.09..... +19!/córeczka asia............26....łódzkie..........37.....11.02.09. .....+10/Wiktoria lamamma......30....Pomorskie.......37.....12.02.09...... +15/Mania klonik22......26....lubelskie.........36......13.02.09.. ...15/niespodzian/filip/hania edycia86r.....22....podkarpackie...36....14.02.09...... ..+12/córcia *Iskierka*.....28.....wlkp............23.....7/14.02.09. .....+11/synek doddotka.....25.....wielkopolskie..35.....12.02.09...... ..+16!!/synek Nadia277.....27.....śląskie...........34....15.02.09 .........+9/synek Sikorka.......29.....BremenDe.......32....16.02.09...... ..+14/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE....37....16.02.09.......+9/ NIcolas mama 17 luty....33......lubelskie.....36...17.02.09.....+17/Karol Szymon viola nowa...23.....mazowieckie...36.....17.02.09.........+17/Maj a Pimboli.......27..Schwarzwald/DE..37.....18.02.09... .....+9/Nadine balbiina .....24 ....Częstochowa....36....18.02.09.........+6/Kacper katia-84........24....małopol./Krk..35.....18.02.09.. .......+9/ ???? marteczka1980...28...sciacca......36....20.02.09.....+16 /synek kasia130285...24...małopolskie.....36.....21.02.09...... .+9/Sebastianek Kathey.......27.....Warszawa.....30.....22.02.09....... ..+7/córeczka kamasutra...21....wielkopolskie....27.....23.02.09...... ..+13/synek dota25.......29.....pomorskie.......21.....24.02.09..... .....? halasliwa.....27...Warszawa......31......25.02.09 ..+15/niespodzanka Zabajona.....31.....warm.maz.....36.......26.02.09...... ...+14/synek konwalia9....28.....Dublin.......34.......26.02.09... .......+11/Oliverek up-83.........25......Kraków........35.......26.02.09... ......+13/synek monis30......29......Warszawa....33.......27.02.09...... ...+13/Agusia alicja 111.....27.....WLKP..........34.......27.02.09.........+14/E milka myszkinson...26.....Gdańsk........27.......27.02.09..... ......+5/Kazik Adrianna29....29....Wrocław.......34.......27.02.09.... .....+17/Jagna robur...........31..zachodniopom..35.......26.02.09..... .....+10/córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Nick..........tc.......data narodzin.....poród....waga/wzrost.....imię dziecka Ważka......35..........08. 01.........cc.......1560/?............Anastazja julka2384...35..........09.01..........sn.......3350/54. . .......Adaś piksip........37..........12.01..........cc.......2650/5 1 ........Emilka Igmik.........37.........14.01..........cc.......2675/49 ..........Pola Haydi.........37.........22.01.........sn........2800/51 ...........synuś Oczekujące Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec kasiulkapb.....25....małopolskie....39......25.01.09.... .....+14/córcia karenk.........33....łódzkie..........25......28.01.09.. .......+7/synek Kluska=)........26....łódzkie.........39.....02.02.09.. +18/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie...38.....23.01.09. ..+ dużo...synek LUTÓWKA......24....świętokrz......39.....01.02.09...+ 10/synek/JAKUB FILIP kasiula29......29....Frankfurt.....39.....02.02.09...+ 13/synek Hubert fusyta...33...podlaskie..39!...02.02.09 ...więcej niż 17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie........39......02.02.09 .....+14/córeczka Monia...........22....lubelskie........28.....04.02.09. ......+10/córcia basienia........28....śląskie..........39......04.02.09. .....+13/Wiktoria rosołek........26....lubuskie........38......05.02.09.. ....+11/córeczka stokrotkaa2...25....Warszawa.....36......sty/luty..... +10/coreczka Karella..........27....mazowieckie...31......06.02.09.. .......+7/Jaś ? mandzia........28....łódzkie........38......06.02.09.. ....+11/córeczka SzklanaGłowa.28....warszawa......37.....07.02.09.....+ 17!/córeczka salwia..........29....wroclaw.........38.......08.02.09 .......+19/synek malinova.......35....śląskie..........37......09.02.09. .......+11/córcia Mia 82.........26.....podkarpackie...38.....09.02.09.......+13 /córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..37.....09.02.09.... +9/synek Mama3.........40.....świętokrzys...38.....10.02.09 ........+6,5/córcia Olka_..........28......kuj-pom........37.....10.02.09 .........+12/? adulka........31....podkarpackie...37.....11.02.09..... +19!/córeczka asia............26....łódzkie..........37.....11.02.09. .....+10/Wiktoria lamamma......30....Pomorskie.......37.....12.02.09...... +15/Mania klonik22......26....lubelskie.........36......13.02.09.. ...15/niespodzian/filip/hania edycia86r.....22....podkarpackie...36....14.02.09...... ..+12/córcia *Iskierka*.....28.....wlkp............23.....7/14.02.09. .....+11/synek doddotka.....25.....wielkopolskie..35.....12.02.09...... ..+16!!/synek Nadia277.....27.....śląskie...........34....15.02.09 .........+9/synek Sikorka.......29.....BremenDe.......32....16.02.09...... ..+14/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE....37....16.02.09.......+9/ NIcolas mama 17 luty....33......lubelskie.....36...17.02.09.....+17/Karol Szymon viola nowa...23.....mazowieckie...36.....17.02.09.........+17/Maj a Pimboli.......27..Schwarzwald/DE..37.....18.02.09... .....+9/Nadine balbiina .....24 ....Częstochowa....36....18.02.09.........+6/Kacper katia-84........24....małopol./Krk..35.....18.02.09.. .......+9/ ???? marteczka1980...28...sciacca......36....20.02.09.....+16 /synek kasia130285...24...małopolskie.....36.....21.02.09...... .+9/Sebastianek Kathey.......27.....Warszawa.....30.....22.02.09....... ..+7/córeczka kamasutra...21....wielkopolskie....27.....23.02.09...... ..+13/synek dota25.......29.....pomorskie.......21.....24.02.09..... .....? halasliwa.....27...Warszawa......31......25.02.09 ..+15/niespodzanka Zabajona.....31.....warm.maz.....36.......26.02.09...... ...+14/synek konwalia9....28.....Dublin.......34.......26.02.09... .......+11/Oliverek up-83.........25......Kraków........35.......26.02.09... ......+13/synek monis30......29......Warszawa....33.......27.02.09...... ...+13/Agusia alicja 111.....27.....WLKP..........34.......27.02.09.........+14/E milka myszkinson...26.....Gdańsk........27.......27.02.09..... ......+5/Kazik Adrianna29....29....Wrocław.......34.......27.02.09.... .....+17/Jagna robur...........31..zachodniopom..35.......26.02.09..... .....+10/córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuśki Jezaaaa byłam rano o 9 na ktg. Kolejka, potem oczywiście na lewym boku - cisza, na siedząco- cisza, na prawym boku - coś się poruszylo. Zapis marny. Wysyłają mnie na usg. Tam czekania godzinę w poczekalni, wszyscy tak jak ja smarkają. Usg - babka robi robi i nic nie mówi, tylko czoló marszczy. Musiałam oczy zamykać żeby na nią nie patrzeć. W końcu się zapytałam co jest a ona że ok. Potem wizyta u lakarza - na szczęście super babka. Mówi , że by podjęła taką decyzję jak moj doktor i by mnie kładła. Pogadałyśmy poprosiłam żeby mnie zbadała - szyjka nie gotowa, twarda. Pani mówi że pewnie ze trzy dni potrw zanim ruszy poród... ale nie wiadomo nigdy nic. Czuję się starsznie, nos zatkany, kaszel, nie mam sily. :( Wieczorem mam jechać na kolejne ktg do szpitala! Znowu dwie godziny minimum. Jestem zła bo mogłam cały ten dzień poleżeć i zdrowieć a nie łapać kolejne zarazki. Piję teraz herbatę z imbirem, miodem i cytryną i pod pierzyną siedzę i będę spać. Przepraszam nie odpisuję ale jestem lekko wkurzona i wcale a wcale nie mam sily :( Chyba trudno, trzeba się położyć i być pod kontrolą a nie jeżdzić tam i tak co chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Kochane mamusie i ciezaróweczki! Mamusiom gratuluję już powitania dzieci, a ciezarówkom życzę lekkich porodów. Mia znowuż wywołała mnie do tablicy, wiec grzecznie zaglądam i do was:) Za wiele nie poczytam, ale po łepkach co nieco i widzę, ze pod koniec wiele atrakcji sie pojawia (skąd ja to znam). Generalnie jak was czytam, to nie czuję sie osamotniona z bólami, opuchlizną, skurczami i tym podobymi, strach przed porodem oczywiscie tez juz jest, choc to zaczał sie 36 tc to juz wyczekuję, bo skurcze mam nader czesto i to dośc bolesne i takie jak pisałyscie, ze az duszno sie robi i takie dziwne uczucie ciezkosci w klatce piersiowej. Jeszcze nie wiem, czy mały sie obrócił, bo usg dopiero przede mną (moj gin nie robi co wizyta), ale śmiem przypuszczac, ze tak, bo inaczej czuję ruchy, wydaje mi sie, ze teraz naprawde pupka jest pod zebrami. Brzuch ciagle mam wysoko, wiec oddychac ciezko, zgaga itp. to norma. Jedno co wiem na pewno - chciałabym doczekac 38 tygodnia i urodzić. Bo jak przyjdzie mi jeszcze przenosić, to oszaleję. Inaczej jest jak sie czeka na pierwsze, a inaczej jak na drugie, kiedy tym starszym trzeba sie zająć. No ale nie marudze już:) pozdrawiam i buziaki dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Mamusie i dzieciaczki🌼❤️🌼 Nick..........tc.......data narodzin.....poród....waga/wzrost.....imię dziecka Ważka......35..........08. 01.........cc.......1560/?............Anastazja julka2384...35..........09.01..........sn.......3350/54. . .......Adaś piksip........37..........12.01..........cc.......2650/5 1 ........Emilka Igmik.........37.........14.01..........cc.......2675/49 ..........Pola Haydi.........37.........22.01.........sn........2800/51 ...........synuś 🌼❤️🌼Oczekujące🌼❤️🌼 Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec kasiulkapb.....25....małopolskie....39......25.01.09.... .....+14/córcia karenk.........33....łódzkie..........25......28.01.09.. .......+7/synek Kluska=)........26....łódzkie.........39.....02.02.09.. +18/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie...38.....23.01.09. ..+ dużo...synek LUTÓWKA......24....świętokrz......39.....01.02.09...+ 10/synek/JAKUB FILIP kasiula29......29....Frankfurt.....39.....02.02.09...+ 13/synek Hubert fusyta...33...podlaskie..39!...02.02.09 ...więcej niż 17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie........39......02.02.09 .....+14/córeczka Monia...........22....lubelskie........28.....04.02.09. ......+10/córcia basienia........28....śląskie..........39......04.02.09. .....+13/Wiktoria rosołek........26....lubuskie........38......05.02.09.. ....+11/córeczka stokrotkaa2...25....Warszawa.....36......sty/luty..... +10/coreczka Karella..........27....mazowieckie...31......06.02.09.. .......+7/Jaś ? mandzia........28....łódzkie........38......06.02.09.. ....+11/córeczka SzklanaGłowa.28....warszawa......37.....07.02.09.....+ 17!/córeczka salwia..........29....wroclaw.........38.......08.02.09 .......+19/synek malinova.......35....śląskie..........37......09.02.09. .......+11/córcia Mia 82.........26.....podkarpackie...38.....09.02.09.......+13 /córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..37.....09.02.09.... +9/synek Mama3.........40.....świętokrzys...38.....10.02.09 ........+6,5/córcia Olka_..........28......kuj-pom........37.....10.02.09 .........+12/? adulka........31....podkarpackie...37.....11.02.09..... +19!/córeczka asia............26....łódzkie..........37.....11.02.09. .....+10/Wiktoria lamamma......30....Pomorskie.......37.....12.02.09...... +15/Mania klonik22......26....lubelskie.........36......13.02.09.. ...15/niespodzian/filip/hania edycia86r.....22....podkarpackie...36....14.02.09...... ..+12/córcia *Iskierka*.....28.....wlkp............23.....7/14.02.09. .....+11/synek doddotka.....25.....wielkopolskie..35.....12.02.09...... ..+16!!/synek Nadia277.....27.....śląskie...........34....15.02.09 .........+9/synek Sikorka.......29.....BremenDe.......32....16.02.09...... ..+14/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE....37....16.02.09.......+9/ NIcolas mama 17 luty....33......lubelskie.....36...17.02.09.....+17/Karol Szymon viola nowa...23.....mazowieckie...36.....17.02.09.........+17/Maj a Pimboli.......27..Schwarzwald/DE..37.....18.02.09... .....+9/Nadine balbiina .....24 ....Częstochowa....36....18.02.09.........+6/Kacper katia-84........24....małopol./Krk..35.....18.02.09.. .......+9/ ???? marteczka1980...28...sciacca......36....20.02.09.....+16 /synek kasia130285...24...małopolskie.....36.....21.02.09...... .+9/Sebastianek Kathey.......27.....Warszawa.....30.....22.02.09....... ..+7/córeczka kamasutra...21....wielkopolskie....27.....23.02.09...... ..+13/synek dota25.......29.....pomorskie.......21.....24.02.09..... .....? halasliwa.....27...Warszawa......31......25.02.09 ..+15/niespodzanka Zabajona.....31.....warm.maz.....36.......26.02.09...... ...+14/synek konwalia9....28.....Dublin.......34.......26.02.09... .......+11/Oliverek up-83.........25......Kraków........35.......26.02.09... ......+13/synek monis30......29......Warszawa....33.......27.02.09...... ...+13/Agusia alicja 111.....27.....WLKP..........34.......27.02.09.........+14/E milka myszkinson...26.....Gdańsk........27.......27.02.09..... ......+5/Kazik Adrianna29....29....Wrocław.......34.......27.02.09.... .....+17/Jagna robur...........31..zachodniopom..35.......26.02.09..... .....+10/córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Monis, normalnie coś jednak też ci tam było w górnej części brzucha... Czyli te moje sny nie takie głupie znowu :) Szklana nie cierpie lekarzy, którzy tak się zachowują. Co człowiek przeżywa w takiej chwili ciszy to masakra. A oni się po prostu koncentrują na pracy... Nie wiem, ale ja bym chyba na wstępie bąknęła coś, żeby uspokoić. Ja nie miałam jeszcze robionego ktg i nie wiem czy bedę miała...Nic mi gin nie mówi... Zobaczymy na wizycie... Acha, mam takie pytanie. Ostatnio słyszałam, że już w 38 tyg. nie daje gin l4 tylko trzeba wykorzystywać macierzyński... Dla mnie to totalna głupota, ale trochę mnie to wystraszyło. Bo przecież chyba nie można być na macierzyńskim nie będąc mamą... mam nadzieję, że to bzdura. Wiecie coś na ten temat??? A brzuch spada szybko, nawet nie pamietam żebym miała jakąś obwisłą skórę po pierwszym porodzie... Teraz jestem ciekawa, czy też tak pięknie będzie. Może już nie :( Ale to jest niesamowite jak elastyczna jest skóra, nie ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki po pierwsze gratulacje dla Haydi , ja już nie mogę się doczekać na mojego maluszka. u mnie tez od czasu do czasu boleśnie się brzuch napina , koszmar. w nocy jak wstanę do łazienki to o zaśnięciu mogę tylko pomarzyć. czy wy jak się położycie na prawą stronę brzucha to też was boli? bo mnie strasznie. śpię cały czas na lewej stronie. zgaga jest na porządku dziennym gdy tylko się położę zaraz jest. do tego muszę brać ciągle magnez no i trochę mam kłopot z wiecie czym jak pójdę do kibelka. siedzę nieraz z pół godzinki i nic. rozstępy na razie mam z głowy ale to pewnie dlatego ze w pierwszej ciąży miałam jak anakondy( blee) i na razie te stare się rozeszły ale są blade wiec myślę ,że nie będzie tak tragicznie. duszności tez mam w klatce piersiowej ale ja myślałam, że to coś z sercem. nie wiem. o sprzątaniu to już nic nie powiem, ile tego, bo wszystko na mojej głowie. mąż wyjechał a ja sama. no ale cóż poradzić. przeżyjemy i to. czy u którejś jest mało wód płodowych? bo mi wczoraj ginek powiedział, że troszkę za mało, ale nic nie poradził na to. mierzył jakiś tam komory z płynem i taki tam jakiś bełkot lekarski wygłosił, że nawet powtórzyć nie potrafię, bo żeby zrozumieć to trzeba by ze słownika terminów medycznych korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×