Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej ja też tylko na melduneczek. Po porannych perypetiach spałam jak zabita to 16.30 i pojechałam znów na ktg... Znów ponad dwie godz siedzenie. Tym razem zapis nie byl do końca ok bo mała była za ruchliwa... Matko boska co za dziecko :) A tak na poważnie to kolejny lekarz powiedział że powinnam się jutro położyć i być pod kontrolą. Więc pewnie jutro Welcome patologio! La ejuż mnie to nie rusza, jestem zmęczona tym jeżdzeniem do szpitala i zaczynam martwić się o malutką. Ewidentnie nie jest jej już tam komfortowo w środku. Jak się juto położę to będę przynajmniej pod kontrolą i malej nic się nie stanie. Będę juto meldować ze szpitala jak coś. W szpitalu wisi kartka, że nie przyjmują... Odesłali dwie babki przy mnie a dwie pryjęli - bo miały opłacone położne. Jedna urodziła w pokoju do ktg... na izbie przyjęć a druga gdzieś w jakimś gabinecie... heh nieźle się dzieje.... Idę w kimkę może jeszcze trochę mi się polepszy to przeziębienie do jutra. Trzymacie kciuki za ten katar żeby poszedł sobie. Dziewczynki które nie miały ktg - Żładziesz sie na boku zapinją ci na goły brzuch takie gumowe pasy i przypinają nimi dwa kolka i podłączają maszynę i tam się zapisuje na takim wyresie jak się miewa dzidzia. U mnie jak by się nie zapisało to tak jak mowię - raz za mało sie rusza raz za dużo... i bądz tu mądry... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia właśnie Kodeks pracy dział 8 paragraf 3 mówi \"Co najmniej 2 tygodnie urlopu macierzyńskiego mogą przypadać przed przewidywaną datą porodu\" Mogą przypadać ale nie muszą, natomiast nic nie wiem o tym żeby przepisy zusowskie to określały no chyba że to są nowe zmiany w przepisach to mogę być do tyłu. Może Igmik w wolnej chwili się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście zapomniałam dodać art. 180 KP paragraf 3. Szklana zdrowiej, trzymaj się dzielnie i bądź w kontakcie z nami. POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklana, masakra co piszesz. Urodzic w pokoju ktg, Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i nie masz sie co martwic bo wkoncu masz prawwdziwe buszowanko w brzuszku. Mi mała wyciagali bo sie nie chciała ruszac wiec mozesz byc spokojna. Jeszcze tylko małej zostało skopac czop i witam na swiecie, Haydi, ciesze sie ze wszystko ok. Zaszłysmy w ciaze w prawie tym samym czasie i widze ze tez sie spieszył Twoj synek na swiecie. co do tabelki to moja mała ma 41cm wzrostu. Wielkolud wiec nie jest. No ale mama ma 158 wiec co sie dziwic. Co do golenia to mnie moj miły ogolił golarka dzien przed cc. Nieswiadomie. Poprostu tak taz na tydzien wypada, I super!! Jak mnie nastepnego dnia spirytem tam mazali to dziekowałam ze nie golili mnie przed sama cc. Goi sie super choc włoski odrastaja. Nie ma zadnych ran. Ja dostałam taka zielonke do smarowania i maze sie tym 2 razy dziennie. Nic sie nie paprze i tylko troszke swedza włoski bo odrastaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzewczyny jestem:) poczytalam ale nie dam rady wysiedzien:( z oczkami masakra . wzielo mnie:( mam kropelki co pan w aptece mi zalecil ale na efekt chyba trzeba czekac jeszcze troche dluzej. wlasnie odkrylam ze brakuje mi koszuli do porodu(hahaha)ale jaja. a ja taka zwarta i gotowa i spakowana juz bylam buziole jak otworze troche lepiej oczyska jutro to sobie poklikam z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinova kodeks pracy to ja znam :) i z niego nie wynika ze trzeba wykorzystac 2 tyg przed porodem – to tylko i wyłącznie twoje prawo - dlatego piszę, że bezsensem jest to ze kiedy jestes na zwolnieniu to liczy sie te dwa tyg przed porodem juz jako macierzyński – jakis absurd! Tak ponoc jest, ale ja tego nie sprawdzałam – to musi wynikąc z przepisów o ubezp. społ. i to ponoć od dawna tak jest – nie bardzo chce mi sie w to wierzyc, ale tak słyszłam – moze jutro poszukam jak to rzeczywiscie wyglada - dziś mi sie juz nie chce w przepisach szperac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana – wiesz chyba będzie Ci na prawdę lepiej jak polezysz w szpitalu – będziecie pod stała opieką i zaoszczędzi Ci to stresów. Ja trzymam kciuki zebyś raz dwa wyszła - oczywiscie z Calineczką w ramionach, nie w brzuszku :) no i żeby to przeziębienie poszło sobie w siną dal raz dwa! Powodzenia, bądź dzielna i jak tylko będziesz mogła składaj melduneczek bo będziemy tęsknić!!!!!!!! ale masakra z tymi porodami – co to za wysyp rodzących, a ja myślałam ze to tylko u nas tak moze wygladac hehehehe jak tam polezysz to zajmij sobie kolejkę zebyś nie musiała w jakimś dziwnym miejscu rodzić hehe :P Wazko to teraz mam dylemat golić czy nie golić przed c.c. - ehhh te nasze rozterki ;) Marteczko współczuję problemów z oczkami, no i oczywiście szybkiego powrotu do formy życze :) a koszula do porodu to by się przydała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdze z ciekawości Ustawę o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa - kurcze ciekawa jestem jak to jest z tym macierzynskim - jak cos znajde to dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tych przepisów nie wynika zeby na dwa tyg przed porodem wypłacany miałby być zasiłek macierzynski , a nie chorobowy - w sytuacji gdy jest się na chorobowym. Kurcze ja na prawde nie wiem o co chodzi, ale juz dwie osoby mnie przekonywały, ze nawet jak bede na chorobowym to 2 tyg przed porodem beda liczone jako macierzynski - czyli de facto po porodzie zostanie mi 18 tyg (nie 20) :O bez sensu by to było Ja uwazam, ze jest tak ze, np. mam zwolnienie do 10 lutego, rodzę 3 lutego - to do 02.02 mam zasiłek chorobowy, a od 03.02 liczy mi sie macierzynski - na prawde nie wiem z jakich przepisów moze wynikac cos innego - trzeba chyba do Zus-u zadzwonić bo moze coś jest na rzeczy.... chyba ze chodzi tylko o to ze lekarze nie daja zwolneinia i kobiety korzystaja z macierzyńskiego, ale to juz inna bajka, choć nie zdziwiłabym sie gdyby były jakieś absurdalnieprzepisy z zakresu ubezp. społ. - ZUS na każdym kroku chce cos uszczknąć z naszych kieszeni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po 23 a mi się nie chce spac - jestem zmęczona, ale wiem ze nie zasnę - ostatnio mam znów z tym problem i sama już nie wiem czy przyczyną jest ta przeklęta dziurka w nosie, czy może jednak stres w związku ze zbliżającą sie "godz 0"... wszystkie grzeczne lutóweczko/stycznióweczki już spią, a ja się szwedam po necie... mąż oglada tv, a ja ostatnio na niczym nie moge sie skupić - nawet na filmie - myslami jestem zupełnie gdzie indziej... no cóż spróbuję ciepłej kąpieli i goracego mleka... dobranoc piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was przepraszam ze od wczoraj sie nie odzywalam ale wczoraj wizyta u ginka pozniej pojechalismy do tesciow pozno wrocilismy a dzisaj caly dzien latania,zalatwiania i jezdzenia nareszcie siadlam ;-) Wiec tak u mnie maly wazy podobno 3,100 wszystko wporzadku szyjka mieka , lozysko dojrzale , skurcze sa ,bol brzucha jest ale rozwarcia nie ma hihii mowi ze jeszcze z tydzien polaze ;-) jak sie do 1,5 tygodnia nic nie stanie to mam dzwonic do ginka i na wywolanie do szpitala , jesli sie zacznie to tez dzwonic hihii ;-) Haidi gratuluje pieknie synusia ;-) Wazka ciesze sie ze u ciebie wszystko ok ;-) i znajdujesz jeszcze troche czasu na wpadnaie i informacje ;-) teraz coraz wiecej dziewczynki zalatane beda ;-) wsumie to i tak nikt nie zauwazyl ze mnie od wczoraj nie ma i nic nie pisalam ;-( czuje sie dzisiaj ok ale skurcze lapia i brzuszek boli a oprocz tego poczulam malego przez caly dzien z 3 razyjak tak jutro bedzie to dzwonie do ginka a teraz uciekam spac ;-) papptki do juterka spijcie dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia nie prawda od dnia porodu nam sie liczy maciezynski i trwa 20 tygodni nikt nie moze na nas wymusic wziecia macierzynskiego 2 tygodnie przed porodem mozna ale nie trzeba. wiem bo bylam w zakladzie pracy w zusie i pytalam teraz ma zasilek rehabilitacyjny i mam go do dnia porodu od dnia porodu maciezynski 20 tygodni i tak samo ma kolezanka ktora urodzila 25 wrzesnia i ma od tego czasu macierzynski do 11 lutego 20 tygodni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Mia
Mia ja bylam prawie cala ciaze na zwolnieniu i wcale tak nie jest, ze policzyli mi 2 tyg przed porodem jako macierzynski. Macierzynski masz dopiero od dnia porodu. Lekkich porodow dziewczyny i zdrowiutkich dzieciaczkow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Wczoraj się nie odzywałam, bo jak wróciłam z wizyty to byłam zła, bo od tygodnia nic się nie ruszyło :( Ja chyba nigdy nie urodze :( A w szpitalu na wywoływaniu nie chcę leżeć!!!! Widzę, że nam nowa mamuśka doszłą. Haydn dla Ciebie i maleństwa 🌻 🌻 🌻 🌻 Iskierka widzę, że jesteś w takiej samej sytuacji jak ja, nie wiem jak ty ale ja praktycznie nie mam skurczów :( Szklana trzymam kciuki za łatwy i szybki poród i żeby katar poszedł sobie jak najdalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Więc dziś nieco wiecej, bo wczoraj po powrocie ze szpitala bylam troszke zmeczona, jednakłóżko szpitalne mimo wszysto, ze sie odpoczywa, to jednak troszkę sił wyciąga;) Poza tym jak tam byłam to miałam duzo czasu na myslenie co jeszcze musze zrobic i powstała cała lista, wiec wczoraj pokolei punkt po punkcie wyykreslalam te zadanka z listy. Co do pobytu w szpitalu to ciesze się, że tam byłam, bo jestem dzięki temu zdecydowanie spokojniejsza wiem co, gdzie i jak, a to dużo komfortu psychicznego mi daje. Teraz jak już pójde to bede wiedziala co wziąć i od razu gdzie isc i odejdzie ten dodatkowy stres, bo poznalam i lekarzy i polożne i fjnie bede wspominac ten pobyt tam, bo mnie przygotował do \"wielkiego finału\":p Poza tym miałam w pokoju super dziewczyny jedna z trzecią , druga z drugą ciążą , więc miałam fachowe poradnictwo i ubaw po pachy bo kobitki z szalonym poczuciem humoru. Takie trzy Atomówki z nas były:D nawet w telefon wpisane mam je w ten sposób Ela Atomówka i Agata Atomówka! Co do ktg to świetna sprawa w szpitalu robione miałam rano i wieczorem. Tentno małej tez wedrowało w skali od 120 do 160 i mala cały czas wierciolka miala, a skurcze na wykresie dosc regularne jak już sie pojawialy to dochodzily zazwyczaj do 40%, czasem 60% i były dość szerokie, na ostatnim dwa mialam na 80 %. Ale na razie nie ma rozwarcia. Przy regularnych skurczach na 80% dziewczyny mi móiły że zabierają juz na porodówkę. Mam nadzieję ze kolejne porody pójda łatwo i szybko i regularnie będzie sie powiekszala tabelka Mamuś Rozpakowanych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko wyglada na to ze Kacperek gotów do przyjścia na świat – dobrze go wyczułaś skoro już tak chcesz go przy sobie mieć – nie ma to jak instynkt mamusi! Tylko rozwarcie musi sie pojawić – to może tak 3 x s – w Twojej wersji ;) Ja zauważyłam ze Cię nie było i myslę ze inne babeczki tez zauwazyły – ale wszystkie wiemy ze teraz bieganina i jakoś wszystkie z różnych powodów mniej się udzielaja – a gdyby cos się działo na pewno dalabys znac smskiem :) Balbinko no ja właśnie upierałam się ciągle przy swoim ze jest tak jak piszesz i na prawde nie wiem skąd ludzie biorą inne informacje, ale słyszałam juz o tym poza forum (na dodatek przekonywano mnie ze tak jest od dawna!) a wczoraj i na forum pojawiły sie takie głosy :) to byłby jakiś absurd gdyby przepisy o ubez społecznych de facto zmuszały do wykorzystania urlopu przed porodem kiedy KP pozostawia tą decyzje matce – ale absurdów w naszym prawie nie brakuje – wiec zaczęłam sie zasatanawiac czy aby przypadkiem osoby, które mówią inaczej nie maja racji – sprawdziłam wczoraj przepisy i nic takiego sie nie doszukałam, a jezeli pytałaś w zusie to tym bardziej mozemy byc spokojne. Myślę ze cało to zamieszanie wzięło sie stąd ze lekarze odmawiaja wystawianie l4 twierdzac ze można wykorzystac urlp macierzynski – bo innego wytłumaczenia nie widze. Ale ktoś musi wprowadzać ciężarne w bład – skoro na prawde sporo osób jest przekonanaych ze musza 2 tyg przed porodem wykorzystac bo nie dostana zasiłku chorobowego. Iwonko spokojnie – urodzisz, innego wyjścia nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranny melduneczek: Chwlowy brak miejsc w szpitalu. Jestem spakowana i gotowa mam dzwonić pomiędzy 16-17 bo o 16 są wypisy i doktorek ma mi przygotować łóżka. Więc jeszcze się kuruję w domu. :) Katar lepiej ale jeszcze męczy- walczymy. Mała jakoś mocno się rusza od wczoraj wieczorem. Już nie wiem czy to dobrze czy żle ale wolę jak się rusza niż jak siedzi cicho. Kluska- no napawa mnie optymizmem dzisiejszy szpital. Może też mi się uda trafić na fajne koleżanki i Będzie miło :) Idę odpoczywać. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinova widze ze ja jedna nie mogłam spac w nocy :( myślałam ze oszaleję, to chyba juz na tle nerwowym – nie moge zasnąć, przewalam sie z boku na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana zycze ci tak doborowego towarzystwa jak ja mialam,poza tym nie ma sie co z gory martwic, ze w szpitalu moze byc cos nie tak. duzo spokoju daje fakt, ze jest sie pod stala opieka! Co do zwolnien to nic nie poradze i nie podpowiem, bo sie nie znam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluseczko to teraz odpoczywaj kochana :) Mówisz ze długa lista powstała – mnie się wydaje że wszystko z grubsza gotowe, ale jestem pewna ze wyjdzie sporo braków :) jak zawsze. Cieszę się ze ten pobyt w szpitalu wyszedł Ci w sumie na dobrze – będziesz sie mogła poczuć jak u siebie :) Szklana ale ruch w tym Waszym szpitalu :) jak już tam trafisz to musisz urodzić zeby znów w kolejce nie czekać :P Kuruj się jeszcze w domku i nie martw się na zapas – tyle osób tak mocno trzyma za Cibie kciuki że wszystko musi pójść super i raz dwa! Co do ruchów – to jak wszystkie wiemy – raz sa mocniejsze raz słabsze – nic się nie martw. Oj chciałabym zeby to c.c. Było juz w czw – do tego czasu zdaze ogarnac wszystko w domku zgodnie z planem... a na prawde czekać później do wtorku... to juz mi bedzie cieżko – ja juz teraz zaczynam korby dostawac – chyba gdzies w srodku czai sie spory kawał nerwów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana-to trzymamy kciuki,zeby wszystko sie sprawnie potoczylo.Co do ruchow,to ja tez wole jak mala sie rusza niz jak siedzi cicho,ale w czwartek rano na CTG tylko dwa razy sie poruszyla,a tak to spala,ale lekarka mi powiedziala,ze wszystko dobrze. A po poludniu zaczelo wariowac to moje dziecko i tak jest do dzisiaj,chwili spokojnie nie usiedzi,wiec rozne maja nastroje te nasze dzidki tez. Dzisiaj w koncu dostarczyli mi lozeczko,a meza jak na zlosc nie ma w domu,wroci jutro(wiec znowu stres) i nie ma mi kto je zlozyc.Na razie piore posciel,baldachim i ochraniacz.Dobrze choc,ze wniosl mi dostawca na pieterko to lozko,to moge je w sypialni zbunkrowac. Pogoda nam sie poprawila,sloneczko swieci,ja juz po spacerku z psem i zakupach,cos mi sie oczka zamykaja-spac mi sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Pimboli :) No to będziecie jutro składać łózeczko i pościel może już wyschnie - to wszystko będzie gotowe. Tylko się nie przemęczaj, już południe, dzien zleci raz dwa i mąż będzie przy Tobie. Dziewczyny ja sie tak straszliwie nudze od tego siedzenia w domu - nie cierpię tak... dobrze ze kolezanki mnie odwiedzja, ale i tak wolałabym gdzieś wyjsc - ale jak juz kiedys Wam pisałam siedze w domu z dwóch powodów - zarazki i brak ubrań w które mogłabym sie zmieścić i wyjsc bez wstydu do ludzi :P Dzisiaj ide na depilacje do kosmetyczki - to mi dopiero rozrywka:D:D:D:D Teraz wezme sie za przeglad szafwek małej - poukładma kosmetyki i jeszcze raz ograrne wzrokiem co gdzie leży :P buziole!!! I pisajta dziewuszki bo smutko jak nie piszecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mia :) no wlasnie staram sie nie przemeczac,ale wiesz jak jest,lezenie do gory brzuchem jest czasem bardziej meczace niz jakas lekka robota.Kregoslup mi szwankuje,ledwo sie podnosze po dluzszym lezeniu,eh,uroki koncowki ciazy. Jeszcze wracajac do rozstepow,to wczoraj mi kolezanka powiedziala,zeby uwazac na biust zaraz po porodzie jak jest nawal pokarmu,bo wtedy lubia sie pojawic rozstepy.Super. Mia,ja tez nie mam jakis fajnych ciuchow na wyjscie,smigam w dresach,tylko kupilam sobie ladne,ale stwierdzam,ze nie ma sensu zapelnianie szafy ubraniami na max.miesiac.Mysle,ze po porodzie wcisne sie od razu w swoje ciuchy,wiec spoko. Ale i tak wychodze do ludzi;) Ty tez masz psa,prawda?Jakiej rasy?Nie dopomina sie spacerkow?Bo moj mimo,ze ma ogrod do dyspozycji,to jest strasznie upierdliwy jak z nim nie pojde na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki :))) Kurde jezeli istnieje cos co nazywa sie depresja przedporodowa to ja to wlasnie mam ... każdy dzien tak mi sie dłuuuuuuuuuuży :))) Dzisiaj zaczynam 37 tydzień i jedyne co mnie cieszy to to że za miesiac o tej porze bede Najszczesliwsza Mamuska na swiecie :))) tak jak kazda z Was zreszta:)))) Gdzie kupowalyście Ta Herbatkę z Liści Malin ????? Wczesniej pytalam o Szpital Bielański ??? ktoraś z Was tam rodzi ???? Jeszcze tylko aktualizacja:)))) Mamusie i dzieciaczki Nick..........tc.......data narodzin.....poród....waga/wzrost.....imię dziecka Ważka......35..........08. 01.........cc.......1560/?............Anastazja julka2384...35..........09.01..........sn.......3350/54. . .......Adaś piksip........37..........12.01..........cc.......2650/5 1 ........Emilka Igmik.........37.........14.01..........cc.......2675/49 ..........Pola Haydi.........37.........22.01.........sn........2800/51 ...........synuś Oczekujące Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec kasiulkapb.....25....małopolskie....39......25.01.09.... .....+14/córcia karenk.........33....łódzkie..........25......28.01.09.. .......+7/synek Kluska=)........26....łódzkie.........39.....02.02.09.. +18/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie...38.....23.01.09. ..+ dużo...synek LUTÓWKA......24....świętokrz......39.....01.02.09...+ 10/synek/JAKUB FILIP kasiula29......29....Frankfurt.....39.....02.02.09...+ 13/synek Hubert fusyta...33...podlaskie..39!...02.02.09 ...więcej niż 17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie........39......02.02.09 .....+14/córeczka Monia...........22....lubelskie........28.....04.02.09. ......+10/córcia basienia........28....śląskie..........39......04.02.09. .....+13/Wiktoria rosołek........26....lubuskie........38......05.02.09.. ....+11/córeczka stokrotkaa2...25....Warszawa.....36......sty/luty..... +10/coreczka Karella..........27....mazowieckie...31......06.02.09.. .......+7/Jaś ? mandzia........28....łódzkie........38......06.02.09.. ....+11/córeczka SzklanaGłowa.28....warszawa......37.....07.02.09.....+ 17!/córeczka salwia..........29....wroclaw.........38.......08.02.09 .......+19/synek malinova.......35....śląskie..........37......09.02.09. .......+11/córcia Mia 82.........26.....podkarpackie...38.....09.02.09.......+13 /córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..37.....09.02.09.... +9/synek Mama3.........40.....świętokrzys...38.....10.02.09 ........+6,5/córcia Olka_..........28......kuj-pom........37.....10.02.09 .........+12/? adulka........31....podkarpackie...37.....11.02.09..... +19!/córeczka asia............26....łódzkie..........37.....11.02.09. .....+10/Wiktoria lamamma......30....Pomorskie.......37.....12.02.09...... +15/Mania klonik22......26....lubelskie.........36......13.02.09.. ...15/niespodzian/filip/hania edycia86r.....22....podkarpackie...36....14.02.09...... ..+12/córcia *Iskierka*.....28.....wlkp............23.....7/14.02.09. .....+11/synek doddotka.....25.....wielkopolskie..35.....12.02.09...... ..+16!!/synek Nadia277.....27.....śląskie...........34....15.02.09 .........+9/synek Sikorka.......29.....BremenDe.......32....16.02.09...... ..+14/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE....37....16.02.09.......+9/ NIcolas mama 17 luty....33......lubelskie.....36...17.02.09.....+17/Karol Szymon viola nowa...23.....mazowieckie...37.....17.02.09.........+17/Maj a Pimboli.......27..Schwarzwald/DE..37.....18.02.09... .....+9/Nadine balbiina .....24 ....Częstochowa....36....18.02.09.........+6/Kacper katia-84........24....małopol./Krk..35.....18.02.09.. .......+9/ ???? marteczka1980...28...sciacca......36....20.02.09.....+16 /synek kasia130285...24...małopolskie.....36.....21.02.09...... .+9/Sebastianek Kathey.......27.....Warszawa.....30.....22.02.09....... ..+7/córeczka kamasutra...21....wielkopolskie....27.....23.02.09...... ..+13/synek dota25.......29.....pomorskie.......21.....24.02.09..... .....? halasliwa.....27...Warszawa......31......25.02.09 ..+15/niespodzanka Zabajona.....31.....warm.maz.....36.......26.02.09...... ...+14/synek konwalia9....28.....Dublin.......34.......26.02.09... .......+11/Oliverek up-83.........25......Kraków........35.......26.02.09... ......+13/synek monis30......29......Warszawa....33.......27.02.09...... ...+13/Agusia alicja 111.....27.....WLKP..........34.......27.02.09.........+14/E milka myszkinson...26.....Gdańsk........27.......27.02.09..... ......+5/Kazik Adrianna29....29....Wrocław.......34.......27.02.09.... .....+17/Jagna robur...........31..zachodniopom..35.......26.02.09..... .....+10/córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ze oczka to tak po japonsku \"jako-tako\" :) co do spacerkow to ja mam ich dosc. z rana odwoze dziewczynki do szkoly(tu nawet w sobote jest szkola i nie moge pospac), potem zakupy(trzeba cos jesc), i wracam padnieta. ogarniam mieszkanie i przgotowuje obiadek. o 13 jade po dziewczynki tzn. tylko ta starsza bo mala z przedszkola wychodzi o 16. mnie przktycznie w domu nie ma. maz zazwyczaj wraca z pracy okolo 17. znowu gotowanie itd. aaaaaaaaaaa zapomnialam napisac ze moj maz pracuje na morzu. tzn. lowia owoce morza., sardynki i takie tam inne. rybek mi nie brakuje :)w nocy tez jestem sama:( bo moj M. wyplywa okolo 4 rano. nie jest rozowo ale da sie wytrzymac. :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kluska fajnie że wszystko dobrze i jesteś spokojniejsza Szklana szybkiego powrotu do Nas już z calineczką Od wczoraj mam ból brzucha taki jak podczas miesiączki. Już nie wiem co o tym myśleć. Też tak macie? Bo zaczynam się martwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki!!!! Z tym urlopem macierzyńskim jest tak-można wziąć 2 tyg przed rozwiązaniem macierzyński ale nie trzeba. Często pracodawcy zmuszają na pójście na ten urlop, żeby nie było już chorobowego. A dziewczyny, które się nie znają tracą dwa tyg z czasu, które mogłyby spędzić z dzieciaczkiem. Szklana ach te szpitale. Oby tylko po południu Cię przyjęli. Na pewno będziesz spokojniejsza. Powodzenia. Balbinka i u Ciebie coś się zaczyna dziać. Kurcze dziewczyny my lutówki jesteśmy nie styczniówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli my mamy Goldena :) dopomina sie ciągle o spacery, w ogrodzie mu sie nudzi, ale ja mało z nim chodze – bo jak pochodze to sie skurcze rozkrecaja i się boje. Mąz moze z nim wyjsc przed pracą i po pracy, a w ciagu dnia to głownie po ogrodzie sie kreci. Cięzko mi sie teraz z psiakiem chodzi bo to totalny żywioł – ze smyczy go teraz nie chce puszczac bo w naszych polach (tam gdzie zawsze szaleje) błoto jak cholera i później musze go kapac – a jest mi niewygodnie, a na smyczy to on spacerkiem wolnutko jak ciężarna pancia nie bardzo chce chodzi – zadna to dla niego frajda :P i tak oto troche cierpi ten mój puipil :( Widac ze mu sie nudzi bo mi ciagle zabawki przynosi i musimy wtedy troche poszaleć :) Ja tez dużo śmigam w dresach, ale jakbym chciała wyjsc do jakiejsc kawiarenki z dziewczynami to w dresach nie najlepiej bym sie czuła :) a zwykle ciązowe spodnie gniota mnie jak dłuzej posiedzę :) ale to juz niedłuugo – juz nie moge sie doczekac powrotu do swojej przedciązowej garderoby :) Viola rozumiem Cie doskonale – mnie to siedzenie w domu i oszczędzanie sie strasznie przygnębia. Marteczko no rzeczywiście zabiegana jestes – nie masz czasu na nudę :) Monis30 – wyglada na to ze masz skurcze – jezeli nieregularne – to tylko przepowiadające. Igmik lepiej dla nas rozdwoić się w styczniu niż w marcu hehe :P Jak tam Wasze maleństwo, no i jak młodzi rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×