Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Eee, ja proponuję pisac pod czarnym nickiem, zeby bylo jasne kto ma jakiś problem i do kogo. A swoją drogą, ja tu nic takiego nie doczytałam :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHyba ze chodzi o historię z porodem, no cóz dziewczyny - to sie zdarza i jedyne co moge powiedziec, w najlepszych szpitalach takze. NIe mozna pisac, ze gdzie sjest lepsza opieka niz gdzie indziej, bo i w Polsce są dobre szpitale, kliniki i lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po to zebyscie wiedzialy ze takie przypadki sa tez mozliwe ze kobieta ktora miala przeziebiona pecherz powinna lezec na koncowce ciazy w szpitalu a nie w domu gdzie nie zalwazy czy odeszly jej wody czy nie i za pozno przyjedzie do szpitala i dziecko umrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takich wypadkach jest i wina lekarza ze jej nie dal do szpitala i wina odbierajacego ciaze ze szybko nie zrobili jej cesarki moze by to pomoglo no wlasnie pisz na czarno zebym wiedziala kim jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3
Proponuję zmnienić temat. Zabajona! Powiedz mi, proszę, jak zrobić czarny nick, bo ja od początku mam taki różowy i nie wiem jak to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3
Też nie docztałam, żeby ktoś pisał o takich rzeczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc właśnie, poniekąd takie straszne historie maja uświadomić przysżłym matkom, ze nie lekcewazy sie zadnego objawu. Ja znam historię z happy endem, gdzie laska poszła sie kapac, w wannie odesżły jej wody i nie wiedziała, jedynie co to jakos lezej sie jej zrobilo. Miala zaraz wizyte kontrolną i lekarz na usg zobaczył ze ona wód nie ma (skórczów tez nie miała) i migiem do szpitala (bo po odejciu wód poród powinien sie odbyc chyba w 24 czy 48 godzin - są rózne opinie. NIe wiedziała kiedy odeszły i podejrzewam, ze gdyby nie wizyta, tez mogło skończyc sie nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama3 - na stronie głównej forum obok najświeższych tamtów jest opcja "zarezerwuj swój nick" i dalej cie poprowadzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, zapomniałam o puencie mojej strasznej historii - własnie dlatego w ciązy nie nalezy brać głębokich kąpieli , nie tylko z uwagi na higienę, ale zeby niczego nie przegapić. Prysznic!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama3
OK, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z wczoraj zupke szczwiową, ze swiezusiego szczawiu:) a przedwczorja napadło mnie na ryż z sosem pieczarkowym :) szybko, tanio a jak pysznie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz 3 dzien nie wychodze z domu z powodu mojej pieknej buzi hehe wczoraj wyslalam smsa do meza zeby kupic po drodze pizze hawajska i flammkuchen dzis chyba znow mu napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, teraz to co innego. Ciekawa jestem kto wysłał wcześniej taki dziwny wpis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powinnam leżeć plackiem po tej amniopunkcji. Mąż zabrał syna, ma działkę, tam będą robić grilla. To zjem kapustkę z kiełbaską i pomidorami albo zamówię pizze do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem ciekawa ,przeciez ja nie chcialam nikogo straszych tylko napisac ze sa takie przypadki i zeby uwazac tez na siebie na koncowce .kobiety jak juz sa w 9 miesiacu mysla ze ciaza jest juz donoszona i wszytsko bedzie dobrze .nie wolno brac dlugich kapieli w wannie tez slyszalam o takim przypadku ,przy zapaleniu pecherza zalatwic sobie skierowanie do szpitala daja bez problemu.tyle na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś musiał bardzo niedokładnie czytać nasze wpisy i podszył się pod jedną z nas, aby trochę zamieszania narobić. A czytanie ze zrozumieniem jest od pierwszej klasy szkoły podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, na kafe bujam sie ponad 2 lata juz i niejedne akcje widziałam, zazwyczaj to ktos kto jest takze uczestnikiem danego forum; taka prawda; ale na przyszlość warto wiedziec, ze wszystko jest do sprawdzenia, kiedys namierzyłysmy z laskami na innym topiku, gdzie bywam dziewczyne, która notorycznie wyzywała sie na kobeitkach, które mialy problem z zajciem w ciaze i poddawąły sie in vitro. Alez sobie uzywała, az niesmaczne bylo, wysłana prosba do moderatora i otrzymalysmy potwierdzenie, ze owszem, to jedna z forumowiczek, wszystkie podejrzewały jedną osobę i sie potwierdziło, przy kolejnej jej akcji (długo by pisac co ona wyprawiała) po prostu została wyproszona z forum, na szczęscie nie pojawiła sie wiecej, aczkolwiek byc moze czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo przykre, że są tacy ludzie. Ktoś pisze o swojej tragedii, przeżyciach, a ktoś inny niepotrzebnie się wtrąca. Bardzo przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślałam ze sennosc juz mi mij
a 14-15tc a tu nic. ale jak w dzień pospie to za to w nocy sie budze. Brzuszek taz mam wiekszy wieczorkiem. wiem, ze kazda z nas sie martwi i chcemy dla siebie dobrze, ale nie piszmy o smutnych rzeczach i nie nakrecajmy sie. Ja sama stracilam malenstwo w 6tc a teraz wiem ze bedzie dobrze:) Ze zmian to mam wieksza wydzieline z pochwy, jem normalnie oprócz rzeczy, których już nie cierpie - mieso z grilla i oliwki bleeee. Za to wcinam owoce. Dzisja robie zupke pomidorowa mnia mniam. Dlam nie tez zycie plnie od wizyty do wizyty:) Bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama3 - dokładnie, najłatwiej sie przykryć jakimś dziwnym nickiem i obrażac. Tam gdzie jestem i te dziewczyny jest wiele róznych historii i uwierzcie mi, gdybyscie poznały te dziewczyny, to kazda nabrałaby pokory do stanu ciązy i cieszyła sie każdym rzyganiem. Takie brutalne ale prawdziwe - inna rzecz pokazuje też ile kobieta potrafi przejść by miec dziecko. In vitro tak naprawdę to droga przez mękę dla kobiety, facet oddaje nasienie i tu jego rola sie kończy. Ech, długo by pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jest duzzzzo chamskich ludzi na cafe .Ja nie rozumiem jak mozna byc takim tyle jadu miec w sobie i jechac kazdemu .Tacy ludzie sa nieszczesliwi i moze im obrazanie i wysmiewanie innych cos daje ,czuja sie lepsi .Zagladam na cafe tak od ponad roku widze co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdzieś czytałam, ze tu jak tu, ale najgorsze jazdy są na forum.gazeta.pl, czy jakos tak, ponoc tam to sobie uzywają :-o Myśle, ze kazda z nas ma jakies lęki w ciązy, przeciez to normalne, ze boimy sie i sztywniejemy na kazdy ból, czy złe samopoczucie, bo te maleństwo zalezy od nas, nasze ciało jest jego domem do pewnego czasu i musi ono byc zdrowe i nie szwankowac. Strach chyba wpisany jest w zycie kobiety od chwili poczecia do konca zycia ... przeciez on nie bedzie mniejszy wcale kiedy nasze dzieci pojada w swiat - wtedy to bedziemy sie bały!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimkolwiek jestes osobo z długim pomarańczowym nickiem to miło by było, zebyś przybrała jakiś jeden i konkretny - łatwiej byłoby nam pisac do ciebie - o ile chcesz tu pisać i o ile nie jestes juz uczestniczką tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tam nie byłam, ale myślę, że nie pozwolimy na takie wygłupy u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu są moderatorzy, nie wiem jak tam to działa, bo tez nie bywam, ale tu na pewno jak bedzie jakas akcja z obrazaniem, to te posty bedą usuwane, a nick o ile da sie go "złapac" po IP zostanie zablokowany. Mam nadzieję, ze nic takiego tu nie nastąpi i bedziemy swobodnie pitoliły o dupie maryni:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×