Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeams bont

pierscionek zareczynowy? czy to malo? pyta ON

Polecane posty

Tylko nie slowo "księżniczka" przez to forum jak je słyszę/czytam to mi się coś niedobrego z żoładkiem robi :O gy facet kupi czekoladke za 5 zl a pozniej sobie 10 piw, albo buty za 400zl.. to sami wiecie Tu sytuacja jest oczywista, nazwijmy to- jawna niesprawiedliwość ;) tak było z pierwszym narzeczonym maajka2008, ktorej się nie dziwię, że miała dość. Ale my tu dyskutujemy o czyms nieco innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdzam ze tak jak myslicie to jestescie puste a co zrobicie jak bedziecie mialy juz rodziny meza dziecki i co tez bedziecie oczekiwac bog wie czego.... ty chyba szukasz sponsora a nie meza hahahaha smieszna jestes poprostu zal mi ciebie ityle ja mam eza dziecko w drodze i jakos moj maz nigdy nie zapomnial o moich urodzinahc budzi mnie czulym pocalunkiem w rece roza i dla mnie to wiele dla mnie ta roza i ten pocalunke to milosc to zycie i nie potrezbuje bog wie jakichg prezentow a czekolada to slodka przykjemnosci nie jest ona tylko dla dzieci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pustaczki!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaa
faceta trzeba sobie wychować naprawdę, mój gdy zaczynaliśmy być razem kupował sobie buty za ponad 400zl bo tak byl nauczony, zawsze rodzice kupowali mu najdrozsze buty i ubrania choć nie sa wybitnie bogaci ale z myslą ze dluzej w nich pochodzi a tak naprawde to jest g*wno prawda bo kiedys go namowilam na kupienie tanszych butow okolo 100 zl i byly przesliczne i przechodzil w nich tyle samo takze nie zawsze cena sie licy teraz juz nigdy nie kupuje takdrogich butow i ubran, ja pochodze z biedniejszej rodziny i nigdy nie posiadalam tak drogich rzeczy i nawet teraz wole sobie kupic buciki za 50 zl i zmieniac je czesciej bo wiadomo ze kobieta jest zmienna , a jesli chodzi o pierscionek to sie wyszalal i wcale mi sie to za bardzo nie podobalo choc nie powiem jest s;iczny ale podobal mi sie bardziej tanszy ladniejszy koszowal okolo 400 zl ten co sobie upatrzylam i zaluje troche ze mu nie powiedzialam ale bylo minelo... jestesmy szczesliwi i ciesze sie z tego ze on teraz woli kupic cos mi niz wydawac zbednie pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pustaczki.. ;) Cenie sie. Wiesz ja mam toi samo co Ty + dodatkowo prezenty;) Boże.. ta polska zazdrosc. Standard. Każdy lubi to co ma ! i tyle. Jakbys dostawala brylanty od niego to napewno bys sie cieszyla kochana.. Brak słow. ZAZDROSC. ZAZDROSC. i jeszcze raz ZAZDROŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie- faceta trzeba sobie wychowac! Od samego poczatku! Jak sie nauczy kupowac Ci czekoladki to na kazde swieto bedziesz dostawala czekolade;) najpierw Alpen GOld a pozniej jakas z Biedronki;) A mój wie ze musi sie starac (i ja równiez sie staram:D zeby nie bylo). Kupujemy sobie wspaniale prezenty bez okazji, nawet jak sam pojedzie np. po spodnie (bo ja nie moglam z nim jechac) to nawet wtedy kupi mi jakies porcelowane serce... albo jakis drobiazg;) i po 3 latach moj nadal sie tym nie znudził;) Najchetniej to by spedzał ze mna całe dnie;) Uwielbiam go;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie- faceta trzeba sobie wychowac! Od samego poczatku! Jak sie nauczy kupowac Ci czekoladki to na kazde swieto bedziesz dostawala czekolade;) najpierw Alpen GOld a pozniej jakas z Biedronki;) A mój wie ze musi sie starac (i ja równiez sie staram:D zeby nie bylo). Kupujemy sobie wspaniale prezenty bez okazji, nawet jak sam pojedzie np. po spodnie (bo ja nie moglam z nim jechac) to nawet wtedy kupi mi jakies porcelowane serce... albo jakis drobiazg;) i po 3 latach moj nadal sie tym nie znudził;) Najchetniej to by spedzał ze mna całe dnie;) Uwielbiam go;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kofanamisia
jak sie wpadlo w wieku lat 19 to nie ma co liczyc na drogie prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zal mi ciebie i nie mam czego wam zazdroscic bo nie jestem wymagajaca :) ja mam meza i dziecko w drodze i dla mnie inne sprawy sa wazniejsze \:) narazie pustaczki!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1 nie wpadlam meza mam od 2007 roku bo chcie;ismy a w ciaze teraz zaszlam i nie moja wina ze ktos tu nie umie sobie policzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kofanamisia
dla mnie twoja sytuacja to czysta patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mala mi
przecież pisala ze ona tez sie stara. juz na sile chyba szukasz dziury w calym. zazdroscisz jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby nie wazna cena tylko
czy ładny, ale jednak jakos glupio by mi bylo, jakby pierscionek zareczynowy (300zł) był wart dwa razy mniej niż jednorazowe zakupy w centrum handlowym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla ciebie patologia jest to ze sie ucze jestem w ciazy mam meza ktory niezle prosperuje w swojej firmie i mamy wspolne mieszkanko wlasnosciowe to jest patologia a kobieta ktora wpada z p[ierwszym lepszym chla jak najeta i potem ma w dupie swoje dziecko to nie patologia chyba jeszcze zycie cie niczego nie nauczylo mi glod zajrzal juz do oczu i wiem co to jest tjak jesc sie chce a nie ma co wiec szanuje kazdy grosz i nie szastam pieniedzmi tak jak wy to juz jestem inna patologiczna i zla tak ??? zycze wam zebyscie z czasem sie przekonaly jak zycie daje popalic jetsem mloda ale to nie wazne liczy sie zdobyte doswiadczenie i to co sie w zyciu przezylo rozpaprana jedynaczko zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również sie zgadzam. Dla mnie ciaza w wieku 19 lat.. to troche nie tak jak w normalnym zyciu byc powinno. Nie dziwie sie ze Twoj nie ma pieniedzy na Ciebie skoro musi miec kase na malucha. A chyba obydwoje na garnuszku rodzicow?:) Ja jestem wymagajaca. Ambitna. Pewna siebie i dążąca do czegoś w zyciu. A wiec: 1. wyksztalcenie 2. ślub 3. świetna praca 4. Dzidzi ;) Mam 21 lat i gdybym wpadła moj swiat by sie zawalil;) Mam plan na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mala mi
wow w koncu sie pochwalilas ze cos jednak dostalas. brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee n ie jestesmy na garnuszku rodzicow moze i ty jetses moj maz jest starzsy na 22 lata pracuje juz od 2 lat zarabia 1900 uwazam ze to nie malo ja tylko sie ucze bo obecnie jestem w ciazy zaszlam w ciaze bo jestem inna niz nastolatki ja nie chodze na imprezy bo mnie to nie bawi jestem powana kobieta ktora wie czego chce nigdy nie uczylam mojego meza aby kupowal mi bog wie jakie prezenty bo to nie na tym zecie polega zrozumiesz jak doswiadczysz zycie i wspomnisz mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kofanamisia
no coz przymieralas glodem dorwalas w koncu pogatego faceta zaciagnelas szybko pod oltarz i zrobilas sobie dzieciaka zeby nie uciekl juz. przykro mi. w tej sytuacji nie mozesz juz wymagac wiecej od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kofanamisia
* bogatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kofanamisia
* bogatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodu doznalam jak mialam 15 lat a meza pozlam jak jeszcze sie uczyl wiec nie wiedzialam ile bedzie zarabial , a ciaza to wspaniala rzec i nia sie faceta nie przytrzyma jak byus nie wiedziala mezczyzna jesli nie kocha kobiety to i tak z nia nie bedzie , oboje chcielismy tego malenstwa i jestesmy z tego szczesliwi takie bajeczki jak ty opowiadasz to chyvba z wlasnego doswiadczeniaa tak??? smieszy mnie to jak latwo sie oczernia a moze pomaranczowko opowiesz nam jak jest w twoim zwiaku a mnoze nie jestes w zwiazku bo ................................................................................................................nikt nie chce takiej rozpapranej dziewuchy co tylko za kjasa leci jak suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kofanamisia
to on w koncu dobrze prosperuje w swojej firmie czy zarabia 1900?? heh na pieluchy biedakowi nie starczy. szybko dzieciaka zrobiliscie, zobaczysz jak za pare lat przejrzy na oczy o postanowi sie jeszcze wyszalec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kofanamisia
jestesmy z innych grup spolecznych. ty jestes prosta dziewczyna ja startuje z innego poziomu dlatego wiecej wymagam od zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno mamy tylko cywilny slub wiec go jakos nie uwiazalam :) tylko podpis i paaa wiec hmmmm.... coz teraz wymyslisz na moj temat ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece do mojego kochanego mezusia ktory kocgha mnie za to ze jestem z NISKICH sfer hahahahahahaha narazie panie z dobrych domow zygam wami paaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×