Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeams bont

pierscionek zareczynowy? czy to malo? pyta ON

Polecane posty

ze mna wszytsko w porzadku tyko tak sadze ze ty dalabys zeby tobie rodzice slub sponsorowali a ja wole na to zarobic i dopiero zrobic wiec daltego tylko cywilny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kofanamisia
"a i jeszcze jedno mamy tylko cywilny slub wiec go jakos nie uwiazalam tylko podpis i paaa wiec hmmmm.... coz teraz wymyslisz na moj temat ????" jestes taka głupia czy udajesz? twoj poziom rozumowania mnie wlasnie dobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak juwazasz ze z brzuchem da sie pracowac w supermarkecie ????????????????????????????????? no to powoedzenia zycze zebym cie czasem nie zobaczyla na forum pt zabilam swoje malenstwo bo ciezko pracowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lol
o ile wiem, jeśli ciąża nie jest zagrożona to można pracować... jeśli nie jest to ciężka praca fizyczna oczywiście!!! Teraz chyba już wiadomo, że głowy w pracy nie używałaś, więc się tak nie wywyższaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kofanamisia
hehe o matko. ale jaja. chyba w ciazy to myslec nie portrafisz tez. biedne to twoje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty pomaranczowa sie juz nie udzielaj bo jakos o sobie nic nie piszezs tylko inteligencja sie unosisz chcialam ci uswiadomic jak bardzo go uwiazalam jak bedzie chcial odejsc to tylko podpis i moze isc gorzej z koscielnym nie sadzisz ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kofanamisia
nie wierze nie wierze nie wierze hahahahahahahahaah!!!! powiedz ze to prowokacja i taka dziołcha mnie tu od prostaczek i materialistek wyzywa. hehe za 3 pokolenia nie dojdzie twoja nowa rodzinka do mojego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jesli jetswscie takie madre to prosze z brzuchem palety sciagac i to ze czlowiek pracuje w supermarkecie to nie jest wstyd ja sie pracy fizycznej nie boje a wy jak sie dotkniecie to wam sie tipsy polamia hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kofanamisia
heh nie, wiesz moze nie jestem taka inteligentna. ale co z tym kościelnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak slow narazie ide stad bo zal mi panienek ktore nawet by sie do worka ziemniakow nie dotknely bo brudny ta ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kofanamisia
no czysty to on nie jest. o matko, ale poprawilas mi humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już narzeczona jeszcze nieżona
Dziewczyny? tak rozpisujecie się, że facet powinien się dla was poświęcać i odkładać na pierścionek za tysiace złotych i koniecznie z brylantem. A z czego wy zrezygnujecie, żeby dać coś swojemu facetowi?. Z wacików? Sama wybralam sobie pierścionek z cyrkoniami, bo taki mi się spodobał. Nie kosztował mało, ani dużo. Chociaż dla was to pewnie taniocha. Ale dostałam go od mężczyzny, który mnie kocha. Rzadko mi odmawia, ale i ja nie oczekuję złotych gór, (bo za wysoko dla mnie). Miłość jest warta więcej niż cena pierścionka, który kiedyś wam się znudzi i odłożycie go do szuflady, albo zgubicie przy zmywaniu (ups. zapomniałam biedny kochaś zafunduje wam zmywarkę!!!) kofanamisia! - pozdrowionka, trzymajcie się cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie praca w supermarkecie nie ineterowalaby;) Wole pracowac na jakims wyzszym stanowisku niz cale zycie w supermarkecie;) a ciezka prace tez znam bo pracowalam za granica;) sprzatalam;) ale tylko dlatego zeb poczuc co to prawdziwe zycie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kofanamisia
chcę ci jedynie wylumaczyc dziecinko ze w polskim prawie to właśnie rozchodzi się o ten "podpis i paa". nie mozesz wziac tylko slubu koscielnego bo on ma automatycznie skutek w prawie. wiec to ze wzielas tylko slub cywilny na prawde nie zmienia w zadnym stopniu twojej sytuacji. zwlaszcza ze pobraliscie sie z tak glebolkiego uczucia i wasze malzenstwo zostalo skonsumowane a ty zostaniesz mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już narzeczona jeszcze nieżona w koncu ktos kto rozumie prosta dziewczyne ( bo za taka mnie macie ) zycze wam powodeznia w zdobywaniu coraz to drozszych brylantow a i jeszcze jedno ciekawe czy jak bedziecie mialy dzieci to zztrudnicie kogos do przewijania pieluch bo przecierz smierdza a paniusie z brylabntami na paluszkach nie beda tego robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iw zyciu bym sie nie zdecydowala na dziecko w wieku 19lat!!! a moj facet chcialby miec dzidzi juz teraz! ale ja mowie NIE bo chce miec porzadne wyksztalcenie a pozniej jakas prace na wysokim stanowisku! Zamierzam sie cale zycie ksztalcic aby miec w zyciu jak najlepiej! a nie isc na latwizne, zrobic sobie dziecko, i siedziec w domu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do juz narzeczona
(ups. zapomniałam biedny kochaś zafunduje wam zmywarkę!!!) heloł mamy XXI wiek ... do tej pory rozmawialismy o facetach., ale teraz mozemy o nas jak tak bardzo chcesz. wiesz, w zwiazku to zazwyczaj kobieta jest rozpieszczana prezentami co nie znaczy ze ja swojemu facetowi niczego nie kupuje. od siebie daje mu duzo dlatego tworzymy udany zwiazek. a dobra materialne są dla nas czyms oczywistym bez czego zadne z nas nie wyobraza sobie zycia. juz wiem skad to cale oburzenie skoro dla ciebie zmywarka to jakas fanaberia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chce wazyc 52 kg
na jakiej jestes diecie? ja waze 52-54 i chce zejsc do 50tki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już narzeczona jeszcze nieżona
Zmywarka to żadna fanaberia, tylko zbedny mebel w kuchni. Stać mnie na nią, a jakos jej nie mam. Bo po co. Płyn do zmywania nie jest żrący. A paniusia skąd? Z wyższej półki? Skończyłaś jakies studia, że sie wywyższasz, czy jestes na garnuszku faceta, a może mamusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i on
kofanamisia gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do narzeczona
tak, skonczylam nawet 2 kierunki. wiesz w moim otoczeniu wyksztalcenie to nie jest zadne wywyzszanie sie, to zupelnie normalne. nie chce mi sie z wami gadac bo widac ze jestescie prostymi dziewczynami. juz text o zmywarce o was swiadczy. samochodu tez nie masz? pralki/suszarki? teraz to sie nie dziwie ze wam cyrkonia i czekolada za 3 zl frajde sprawia. nie czuje sie gorzej z tego powodu ze wymagam czegos od zycia. dla was jestem rozpieszczona materialista a dla mnie wasze zycie to porazka. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do narzeczona" -> BRAWO. A zmywarka .. jak ktos nie ma czasu- bo studiuje 2 ciezkie kierunki (Ekonomia dziennie i prawo-zaocznie) to nawet nie wiesz jak sie przydaje;) Dla mnie wasze życie jest załosne. ja tez ide stac🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 52 kg
widze ze mamy takie same prriorytety w zyciu nawet podobne kierunki pokonczone, (tzn ja jestem kilka lat starsza od ciebie, ale niewiele ;). trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorozpieszczonejmaterialistki
Jakim cudem ktoś po dwóch kierunkach jest takim ignorantem? Będąc po dwóch kierunkach siedzisz w piątek w domu i piszesz na forum jak zwykła, prosta kobieta? Ja tez skończyłam dwa kierunki, niedługo zaczne trzeci i płace za naukę. Stać mnie. Ale dziewczynko ! mamusia nauczyła mnie szacunku do ludzi, tych biedniejszych ode mnie również. Ty tego nie rozumiesz. A co do zmywarki i reszty - jak nie masz prądu to co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia ta cała rozmowa
facet napisał pytanie - baby się kłocą (chociaz sie nie znają) to jest dopiero załosne Jerry Springer się chowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×