Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
phii

Drugie żony a dzieci z poprzednich związków

Polecane posty

Gość ligaquena
eLiZkA1983 edyta38- mam pomysł jak możemy wymienić ze sobą maile oczywiście forum odpada, bo za dużo trolli tu jest :D:D:D:D:D:D Telepatycznie moze?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedąż, że troll, to jeszcze ograniczony wyobraź sobie, że nie musowo telepatycznie zacznij trochę myśleć hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że panie zaczną ze sobą pisać poza tym tematem, bo z przykrością muszę stwierdzić, że ośmieszacie swoimi wpisami wszystkie drugie żony, nie potrzebujemy takich złośliwych i reagujących agresywnie na durne wpisy kobiet. Problem Was przerósł, a po Waszych wpisach nie wyobrażam sobie jak uda się go Wam rozwiązać układy rodzinne, najpierw wypadałoby dorosnąć, bo reprezentowanie emocjonalnego wieku Waszych "pasierbów" czy "pasierbic" niestety nie pomoże Wam w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ligaquena
elizka a teraz napisz po polsku poprawnie :D Umiesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrzcie troll potrafi nawet sklecic pare normalnych zdań ,szkoda tylko ze lubi zmianę kolorkow , no tak z pomarańczowego nicku z góry byś była wzięta za debila którego nie warto czytać hehe no ale mimo wszystko jestem pełna podziwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta38- ściągnę sobie numer gg i Ty ściąg sobie jakiś numer którego nie używasz, taki całkiem niepotrzebny, żeby potem całkiem go usunąć tu na forum napisz jaki numer gg ściągnęłaś i ja Ci napiszę jaki ja ściągnęłam, wtedy będziemy wiedziały, że pozostałe nr. piszące to trolle i na gg wymienimy maila :D co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????????????????????
"ściąg" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????????????????????
i ta kropka po nr - ale żenua!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się tak dziwisz
one żyją ze staruchów, studia zaocznie im opłacili starsi panowie, to i mamy GWIAZDY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale my nie chcemy Twojego
wirusa, nie podsyłaj wrednych programów z wirusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściąg sobie jakiś numer
Hahahaa. Ot, sztuczna ineteligencja autorki się spaliła. Bo wiecie dziewczynki, to "ściąg" to jej pozostało po nocnych zajęciach z przygodnymi facetami: wciąz jej krzyczeli 'te Elizka, ścią majtki" !!! I ściągała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykształcenia wam brakuje
"W języku polskim skróty pisane są: małymi literami bez kropki, gdy skrót zawiera ostatnią literę skracanego pojedynczego wyrazu (np. bp, dr, mgr, nr, wg, z-ca..." Na podstawie Słownika poprawnej polszczyzny :O Oj kiepsko z waszą edukacją, kiepściutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty szurniety trollu mój nick jest czarny chyba Ci już ta zlosliwosc rozum odebrała hehe idź gdzieś weź rozbieg i walnij się w pierwsze lepsze drzewo analfabetko to może ci się coś pouklada chociaż wątpię bo u Ciebie aż echo słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizka ok tylko muszę ściągnąć gg ,popatrz jaka burza u trolli biedactwa miesko im ucieka ciekawe czym się pindy bedą zywic bo tu poza nami nie ma chyba nikogo , kto by faktycznie poruszal temat tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe jakie znawczynie polszczyzny, nareszcie otworzyly jakaś książkę tempoty , bachory to dobry sposób żeby was coś nauczyć , bo do tej pory bylyscie wyedukowane tylko w łacinie kuchennej i meliniarskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tępoty a nie tempoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olageha
Ja jestem druga zaona ale w zyciu nie podpisalabym sie pod postami takich elizek i edytek :O Wstyd co wy wypisujecie i jak sie zachowujecie. Ale coz, zona swiadczy o mezu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLAGEHA a jaki masz problem że zajrzałaś na to forum? opowiedz nam swoją historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieprzniety trollu w moim nicku nie ma przerwy pomiędzy imieniem cyfra 38 nie dopatrzylas się pewnie masz okularki jak denka od sloikow i jesteś brzydka ze odraza bierze dlatego nikt Cię nie dyma i nie masz gdzie się wyladowac to na forum znalazlas ujscie hehe a my z elizka zaraz spedzimy noc z naszymi staruszkami i namowimy ich żeby wredne bachory nawet grosza nie zobaczyly hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe chyba uderzylam trolice w czuły punkt pewnie faktycznie masz denka od sloikow haha a ty w ogóle to masz jakiś profil na nk bo raczej chyba nie raz ze szkół nie skonczylas a dwa ja nie mam nk już dawno się w to nie bawie pojebusie ale wpadlas no i masz babo placek , ciekawe jak podrobisz Elizki nick kryminalistko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chora psychicznie , zeschizowany wariacie myślisz ze ktoś uwierzy w Twoja podrobe mojego nicku wszystkich zainteresowanych tematem jaki poruszylam na forum zachęcam do odwiedzenia strony 158 i odradzam korzystanie z tego forum bo grasuje tu upierdliwy troll którego trzeba lekceważyć bo to psychopatka jakiej swiat nie widział , babsko porzucone przez męża szukajace zemsty bo nie może zaakceptować tego ze jest nikim przez duże N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko co tu się dzieje???????????????????????? wpadam po przerwie i oczom nie wierzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha pod mnie sie nikt nie podszyje bo ja sobie sprytnie nik wymysliłam.Trza wiedzieć jak byc cwanom haha. Edytka olej troli będziemy sobie nadal gadać a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizka ja już chyba wiem kim jest troll poczytalam posty od początku forum ale jeszcze to dokładnie przeanalizuje i jutro Ci napisze , fakt co ta dziewucha tu wyprawia to koniec swiata ja trzeba do kryminalu wsadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×