Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
phii

Drugie żony a dzieci z poprzednich związków

Polecane posty

Gość o! tobie dali rozum?
pewnie długo stałaś w tej kolejce, ale muszę cię zmartwić, oszukali cię, bo to co dali, to sianko i trociny, a z rozumem... to trzeba się urodzić cóż przykro mi, że jesteś tak poszkodowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO KOLEŻANKI KTÓRA ODPISUJE DO DEBILA, WARIATKI I MOZNA BY TAK DŁUGO Ja Tobie też zyczę miłego dnia, i zastanawiam sie może by tej wariatce pomóc i zgłosić gdzieś ,że potrzebuje w trybie natychmiastowym pomocy psychiatry wprawdzie nie znamy debila , ani jej adresu ale może jakoś ją odnajdą za pomocą kompa hahahha , jeszcze mogłaby być nam wdzięczna za te przysługe. Chyba nie ma nikogo wokół siebie kto by zareagował, albo poprostu wszyscy dali noge hahaha , ja myślę że to wcale nie porzucona przez tatusia dla drugiej żony córeczka, tylko zwykła ex żona która nie może sie pogodzić z faktem ,że mąż poszukał kogoś normalnego i wcale mu sie nie dziwie Pozdrawiam Cie Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO TEJ agresywnej wariatki
aaaaa .....to jednak się urodziłas? nie przyniósł bocian? COS TAKIEGO tą czy tę ? chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem - obydwie formy są dopuszczalne - sprawdz sobie jesli wiesz gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany!!!!!
Jeden troll, a takie zamieszanie. Ale głupie cipy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEDOUKU
tu się mylisz, bo nie zawsze są dopuszczalne obie formy. Temat mnie nie zainteresował, to znikam, a Wy bawcie się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Edytki
Czasem lubię napisać kilka słow do takich jak ona co rozumy wszystkie zjedli , ale generalnie rozmowa z nią nie ma sensu .Dziwić się zeswiat jest jaki jest - takich jak ona jest niestety trochę .Egoizm , chamstwo , agresja - zwalczać trzeba TYLKO tym samym .Do następnego , trzymaj się przyjdę kiedyś jeszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Edytki Przyjdż jeszcze kiedyś to pogadamy , masz racje świat jest pełen takich przygłupów, ona nawet sianka i trocin nie ma tylko samo echo, ale damy rade temu błaznowi, Pozdrawiam i do zobaczenia , miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Edytki
Do następnego , trzymaj się przyjdę kiedyś jeszcze . Doskonale radzisz sobie jeżeli chodzi o chamstwo i agresję, doskonale wyzywasz i plujesz śliną. I bardzo dobrze, bo trzeba być świnią, by zwalczyć świnię, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Edytki
Popatrz, jaka świnia, jeszcze się pode mnie podszywa. Ale tu chrumkające towarzystwo, to się chyba nikt na nikogo nie obrazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak tak tak
:D pisz dalej skarbie, pisz lubię takie mądre i zdrowe wpisy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do EDYTKI to ja jestem
wpisy o 8-52 i o 8-56 nie pisałam ja a sa podpisane do Edytki jakbym ja pisała - Edytko to faktycznie jakas chora osoba pisze -pisze za mnie -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do EDYTKI to ja jestem
psycholu odczep się od Edytki i przestań pisać za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak tak tak
coraz więcej mądrych wpisów, wspaniały temat, dla wybitnych jednostek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już wypiłam poranną kawkę, robota papierkowa skończona :) widzę, że częśc trolli ma dzis do szkoły na popołudnie, a od rana wiszą nad kompem i z nudów wykazuje na forum swój brak inteligencji Edyta zapomniałam napisać Ci, że wczoraj mojej córeczce wyszedł pierwszy ząbek :D teraz męczy ją kolejny, ale niebawem i ten będzie już na wierzchu wczoraj zauważyłam, że zaczyna jej się przesuszać skóra na policzkach. Kurcze nie wiem czemu, bo mała nadal kąpana jest w oilatum. Wracając do domu skoczę do apteki i kupię jeszcze krem oilatum, może coś zaradzi A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu skarbkowi już wyszedł ząbek, ale ma taką zbolałą minkę a ten obrzydliwy bachor męża zadzwonił wczoraj, że ma problem i chce by mąż przyjechał to wyrwałam mu słuchawkę i gliździe powiedziałam, że może swój problem sobie wsadzić w... bo maleństwo teraz trzeba nosić na rękach, a nie pierdołami się zajmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E ty powyżej nie wiem pod kogo Ty chcesz się podszyć weź odpuść sobie, bo czytać to ja jeszcze potrafię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELIZKA to naprawde walnieta baba , ona sie tak podszywa juz nie pierwszy raz idiotka. A mojemu maluszkowi jeszcze nie wyszedł zabek a jesli chodzi o krem to faktyczne kup bo jest bardzo dobry, ja to gdzies zgłosze z ta kretnka nie mogła wejsc na mój nick to przynajmniej mnie odmłodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłe panie opanujcie się, bo strasznie plugawicie język i wasze skarbeczki to usłyszą i się od mamuś nauczą brzydkich wyrazów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta 38 wiesz czemu ten troll Edyta 37 jest taki porąbany? wystarczy przeczytać jej stopkę ;) Edyto 37- bardzo mi przykro, że związałaś się ze ''STARYM DZIADEM'' Widzisz, mój mąż jest starszy ode mnie 16 lat i wygląda atracyjniej niż nie jeden 30 latek , a do tego nie jest dziadem powiedz nam proszę co pchnęło Cię do tak desperackiego kroku by związać się z tym '' STARYM DZIADEM''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 lat starszy? jejku, to tragiczne, rozumiem, że dobrze się trzyma, ale to jednak staruch, jeszcze chwila i zacznie się sypać, padnie mu hydraulika i inne ważne narządy współczuję, ale gratuluję odwagi i samozaparcia w ostateczności kupisz mu wiagrę biedna dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Edyty 38
wpadłam znow na chwilkę i O RANY - ta wariatka podszywa się pod wszystkich jak widzę - od razu widać ktore wpisy są nasze , a ktore jej - nie myslałam ze takie debilki tu przychodzą , raz jeszcze miłego dnia Edytko - i ja na pewno takich głupot nie wypisuję , muszę lecieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wyczuwam nutkę zazdrości w poście Edytki 38. No w zasadzie wcale się nie dziwię. Żebyś jeszcze tylko wiedziała co mój mąż potrafi i jak oglądają się za nim kobietki na ulicy to już całkiem szlag by Cie trafił :D edyta38- zauważyłaś jak te trolle starają się podszyć się pod Ciebie??? Zabawne to jest. A jak czytam co wypisują to zaczynam się śmiać, aż kolega siedzący przy drugim kompie zapytał mnie co mi tak wesoło :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizko i nowa koleżanko tak sobie myśle jak wszystkie dzieci naszych mężów byłyby takie chore to nic tylko sie załamać, ale ten walnięty przekonał mnie że chociaz córki mojego męża są jakie są to anioły w porównaniu do tego czegoś co sie tutaj podszywa , bo to nawet nie jest ktoś tylko coś , normalny człowiek sie ta nie zachowuje Pozdrawiam Was dziewczyny i mam pewien pomysł jak na zawsze pozbyć sie tego wrzoda z naszego forum ,żebyśmy mogły spokojnie ze sobą rozmawiać ale o tym później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Edyty 38
nie odpisujcie jej, odczepi się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×