Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
phii

Drugie żony a dzieci z poprzednich związków

Polecane posty

Elizko odpowiedz sobie szczerze gdyby nie firma ojca to czy miała byś dzisiaj mieszkanie wygodne życie gdyby rodzice zarabiali po 1500-2000,i gdybyś ty pracowała za taką samą kasę,otwórz oczka ludzie tak zarabiają rzadko kto zarabia więcej.I wcale nie chodzi tu o to czy dziewczyna chce czy nie chce pracować moze gdyby miała normalną rodzinę też była by inną osobą a ty ją tak łatwo oceniasz nie mając bladego pojęcia jak to jest mieć coś ojcu za złe.Najpierw niech ojciec wychowuje,pomaga kieruje życiem potem wymaga taka jest zwykle kolejność niestety gro ojców umie tylko pokazać jakie to nieroby padalce a który pomógł np znaleźć pracę.I odpowiedz sobie na pytanie co twój mąż innego robi dla swojej córki poza dawaniem kasy,i czy chciałabyś aby kiedyś twoje dziecko miało tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.L- jesteś przykładem na to, że można z kimś polemizować w mądry i kulturalny sposób, za co bardzo Ci dziękuję odnosząc się do Twojego postu, ja również pochodzę z rozbitej rodziny, ale nie mam w zwyczaju dumać nad tym co mam mieć za złe ojcu, co matce. Zawsze uważałam, że to rodzice się rozeszli, mnie to nie dotyczy. To są i były wyłącznie ich sprawy. Rozwiedli się ze sobą, nie ze mną. Odnośnie kolejnego Twojego wątku, zarówno ja jak i mój mąż rozmawialiśmy z jego córką na temat jej pracy w firmie mojego ojca. To oczywiście wiązałoby się z jej przeprowadzką do naszego miasta. No ale młoda jedynie wyśmiała ten pomysł. Poza tym brat mojego męża załatwił jej robotę w miejscowości gdzie ona mieszka, ale doszła do wniosku, że za psie pieniądze nie będzie przecież pracować(ok. 1600 zł/mies.) To tylko kilka wątków z ''wesołych'' sytuacji z tą ''Panieneczką''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizko jestem za tym piszmy sobie I nie przejmujmy sie atakami, u mnie wesolo bo moj synus dzis pierwszy raz stanal o wlasnych silach w lozeczku, odrazu maz obnizyl je na najnizszy poziom,a poza tym czekamy na pierwszego zabka z corkami meza narazie spokoj tez sie maz zbuntowal,a tak apropo to maz zalatwil prace swoim corkom, przez chwile pracowaly u niego ale wolaly tylko kurzyc fajki I myslec o kolejnych melanzach jak to zwaly, potem pakowaly kosmetyki ale tez im nie odpowiadalo Bo trzeba bylo pracowac w soboty ta starsza podobno dorwala prace gdzies w jakims salonie gier ale nie jestem pewna, a tak poza tym to do 20 moge spokojnie pobyc z synkiem Bo kolejne zlecenie mam 21 , moje pracownice zadowolone Bo odpoczywaja zreszta zasluzyly na odpoczynek , mam pewien problem ale nie chce go tu poruszac , czekam co pokaze czas , napisz jakie postepy robi twoje malenstwo pozdrawiam cie I ciesze sie ze Cie poznalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Edyta :) moją małą też strasznie męczą zęby. Wczoraj to dostała aż rumieńców na buzi. Ale nurofen pomaga :) W ciągu dnia ścielę jej dużą kołderkę na podłodze i ona pełza po całym pokoju :) jest cudowna!!! Uwielbia bawić się w ''a ku ku'' :D Wiesz, ja też bardzo się cieszę, że Cię poznałam , bo wśród znajomych nie mam nikogo kto boryka się z takimi tematami jak'' córka męża ;) '' A jak zdążyłaś zapewne zauważyć, osoby które nie mają styczności z takimi sprawami, z góry zakładają, że to my jestesmy te złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkwizytorka
Piszcie piszcie, wspierajcie się, bo nie wiadomo jak długo jeszcze tej waszej wolnosci. Widzisz edytko, wyjasniła się sprawa, skąd dziewucha ma pieniądze na mieszkanie: tak jak mówiłam: od tatusia dostała. I niech nie pitoli, ze nic nie dostała za darmo, bo dostała. Tatuś wystarczająco płacił, żeby laska mogła sobie mieszaknie kupić. No, ale tatuś widac nie sponsoruje młodej "partnerki" w wielu własnej córeczki, tylko inwestuje w córeczkę. Za to córeczka czyli eliza nazywa nierobem córkę swojego faceta. Ciekawa mentalność. Widzisz elizko, gdyby nie ty, tamta dziewczyna tez by miała wsparcie od tatusia. No, ale ty jestes, wiec trzeba tamtą okradać. Wiec gdzie twoja uczciwośc i dorabianie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla drugich żon
eks żony to robactwo :D ? czyli faceci zmieniają robactwo na zdziry i kurwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dla drugich żon
szykuj sie dziecko na rozpoczęcie roku szkolnego. Tematy dorosłych są nie dla ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do inkwizytorki Powiem tak , nie oceniam Elizki za jak Ty, ona ma rodziców którzy z pewnością jej pomogli, ja też mam rodziców którzy do dziś mi pomagają, i nie chodzi tutaj o to żeby całkowicie odcinać dzieci naszych męzów od kasy i ich samych, mysle że elizka wcale tego nie chce, tu chodzi o to że pomóc a utrzymywać to dwie różne sprawy, nie ma w tym nic złego żeby dorosła dziewczyna pracowała i zaczeła żyć na swój własny rachunek, a prezenty tak owszem ale okazyjnie a nie co tydzien , dwa czy miesiac wyciąganie ręki do rodzica po kase, myśle że elizka tak samo jak ja chciałaby mieć dobry kontakt z córką męża i nie ma tu żadnego znaczenia jej młody wiek, w sumie właśnie te dwie dziewczyny powinny sie dobrze ze sobą dogadywać bo nie ma miedzy nimi różnicy pokoleń. Uważam nawet że elizka dobrze życzy córce męża , tylko osoby z forum patrzą na to szufladkowo, zostałyśmy obie zaszufladkowane jako podłe drugie żony korzystające na sytuacji , a to nie jest tak , nikt nie lubi życ w stanie wojny o ile jest normalny, i ani ja ani elizka z pewnościa nie życzy nikomu źle, a weź jeszcze pod uwage ,że napewno nie jest jej łatwo z takimi tekstami , córka jej męża napewno też nie umila jej życia, zresztą tak samo jak córki mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu chyba nie pisują
"dorosłe" osoby temat opanowały totalne pustostany umysłowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka sama przyznaje się
że ma w duuuuupie córkę męża i doskonale opisała swoje podejście do dziewczyny ty nie musisz prostować jej wpisów i udawać świętej w takie pierdoły to już tu nikt nie uwierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes zalosna edyto
Nigdy zadna z was nie interesowała się dziecmi swojego gacha, te dzieci wam przeszkadzają, kazdy to widzi. A wy byscie sie ich pozbyly jak najszybciej. Zas owa elizka zyje na koszt corki swojego gacha. Taka jest prawda. Więc niech się nie chwali ze sobie zapracowała na mieszkanie. Ona je dostała za niby pracę w firmie u tatusia. Ale córce gacha to niestety z gardla wyciąga ostatnie kawałki chleba, czego dała tutaj dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Elizka1983 Super są te nasze maluszki, tyle radości potrafią dać ,że czasami człowiek zapomina o problemach, mój synek teraz spi dość niespokojnie też podaje mu lek ibufen i czopki polecam Ci kupisz bez recepty VIBURCOL czopki są przeznaczone na stany niepokoju przy ząbkowaniu u niemowląt i dzieci, a odnosnie kolejnych wypowiedzi nie przejmuj sie , jedno jest tutaj nienormalne, nam zarzuca sie brak klasy i to ze plujemy jadem a zobacz jak panna pisze ze robactwo zamienione na ..... to jest chore faktycznie to jest ktos mało dojrzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes nędznym robakiem
edyto. I przestancie tutaj sobie kadzic, wspierac się, bo na to nie pozwolimy. Syczace żmiej jestescie. Gdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byki gimnazjalne
"napewno" - na pewno - na pewno oddzielnie, bo nie ma w życiu nic pewnego naprawdę - naprawdę razem - bo prawda może być tylko jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes nędznym robakiem
Jeszcze i te wasze "dzieciaczki" będą bez ojców się chowały, ja wam to obiecuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tam niech się wspierają
:D nie zabraniaj kurwiszonom tak pustych i durnych wpisów dawno nie czytałam zobaczymy co tam jeszcze szykują, by ograbić, te "robaczywe" dzieci zrodzone przez eksówy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes nędznym robakiem edyto. I przestancie tutaj sobie kadzic, wspierac się, bo na to nie pozwolimy. Syczace żmiej jestescie. Gdz 08:20 [zgłoś do usunięcia]byki gimnazjalne "napewno" - na pewno - na pewno oddzielnie, bo nie ma w życiu nic pewnego naprawdę - naprawdę razem - bo prawda może być tylko jedna 08:20 [zgłoś do usunięcia]jestes nędznym robakiem Jeszcze i te wasze "dzieciaczki" będą bez ojców się chowały, ja wam to obiecuję. 08:23 [zgłoś do usunięcia]ej tam niech się wspierają nie zabraniaj k**wiszonom tak pustych i durnych wpisów dawno nie czytałam zobaczymy co tam jeszcze szykują, by ograbić, te "robaczywe" dzieci zrodzone przez eksówy hahahahhahaha poprostu nic tylko sie śmiać , jutro już normalne lekcje dzieciaczku bo ty nie jesteś w liczbie mnogiej tylko pojedynczej , idz kochana do szkoły zdobądz wykształcenie , bo inaczej jakiś gach zmajstruje Ci brzdąca a jak Ci zmajstruje no to trzeba go jakoś utrzymać a bez szkoły ani rusz nawet kamieni nie będziesz tłukła na drodze , trzymaj sie malutka i samych piątek w szkole hahahhahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty już zdobyłaś
i błyszczysz bykami :D ale po cóż ci wykształcenie, ty masz dupsko dawać swojemu gachowi i rodzić dzieci do starości może to zatrzyma twojego dziadka przy tobie bo chyba narobił już tych dzieci dość przypadkowym kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana moja mój mąz nie jest dziadkiem jest młodym facetem, z tego co wiem to ma tylko troje dzieci z poprzedniego małżenstwa i z obecnego, a co do byków, czasami jest tak że pisze dość szybko bo mam sporo zajęcia nie tak jak Ty ,wiec nie robisz nic tylko czatujesz kiedy coś napiszemy żeby wyżyć sie tutaj za swoje niepowodzenia, czasami trzeba pracować, zająć sie domem ale widzę że Ty masz lajtowo , ciekawe za co żyjesz hmmmm masz sporo wolnego czasu i go marnujesz kruszynko , a tak miedzy nami to już Ci sie chyba wyczerpały pomysły bo czepiasz sie bzdur, wymyśl coś żeby nudno nie było , bo coś sie zwiesiłaś słoneczko, czekam na Twoje ataki z utęsknieniem , hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale po cóż ci wykształcenie, ty masz dupsko dawać swojemu gachowi i rodzić dzieci do starości" odpowiem Ci jeszcze na to zdanie z Twoich wypocin , chociaż tak naprawde szkoda dla Ciebie czasu wykształcenie zdobyłam , jestem po studiach, prowadzę własną firmę i mam sie całkiem dobrze, a dupki bede dawać mojemu gachowi czytaj mężowi bo jestem jego żoną i mam nadzieje ,że bedzie to trwało do starości hahahahha bo jest niezły w te klocki hahahah , a jeśli chodzi o dzieci no cóż własciewie guzik Cie to obchodzi ale jak jesteś taka dociekliwa to Ci powiem ,że mamy synka ale marzy nam sie jeszcze córeczka heheh Zadowolona ??? Myśle że zaspokoiłam Twoja ciekawość :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację skarbie
ciężko jest jak się łachowata ściera szarpie na utrzymankę faceta, to rzeczywiście stały etat służącej, kucharki i opiekunki może być nużący współczuję ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeh to teraz atak na te które coś w domu robią , pracuja, wychowują dzieci , ciekawe że o sobie nic nie napiszesz boisz sie ? może zapisz sie do ruchu wyzwolenia kobiet , tam nie ma facetów za to pewnie znajdziesz sporo koleżanek które dadzą Ci szczęscie no i nie bedziesz ani żoną , ani matką bo to raczej nie mozliwe hehehe , a zapomniałaś jaki jest temat tego forum? to Ci przypomnę DRUGIE ŻONY A DZIECI Z POPRZEDNICH ZWIAZKÓW , a ty kogo tutaj reprezentujesz , bo tak sie zastanawiam po co tu w ogóle jesteś,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"masz rację skarbie ciężko jest jak się łachowata ściera szarpie na utrzymankę faceta, to rzeczywiście stały etat służącej, kucharki i opiekunki może być nużący współczuję ci" musisz sie Kochaniutka bardziej postarać, bo Twoje posty zieją nudą, powtarzasz sie , już nawet Twoje słownictwo z rynsztoka nie robi wrażenia , można sie przyzwyczaić, zmien coś albo wymyśl ,a może zacznij pisać w innym języku hahhaha wtedy może bedziesz bardziej zrozumiana BUZKA malutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko bez całowania
nie chcę czegoś od ciebie złapać a starać się musisz skoro już się wpakowałaś w taki układ wracając do tematu, to może jako przykładna harpia i macocha zrób z tych dzieci po eks swojego starucha służących pomogą ci w obowiązkach domowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaaaaaaaaaa
to ma tylko troje dzieci z poprzedniego małżenstwa a ile alimentow placi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie płaci bo wszystko zżera
kolejna żona i nowe dziecko Poprzednie dzieciaki mają na siebie pracować i wara im od ojca, kolejna żona musi dużo żreć, bo szykuje się do kolejnej ciąży, dzieciorób działa sprawnie, przecież nic go to nie kosztuje, tryśnie spermą, a dzieci albo zostawi z kolejną i pożegluje dalej albo ta popędzi je do pracy W ostateczności państwo mu je wychowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tempotpo zmien dilera I naucz sie czytac ma dwoje dzieci z poprzedniego zwiazku I trzecie ze mna kretynko a obowiazek alimentacyjny juz go nie dotyczy bo panny juz dawno sa pelnoletnie I nieuki tak jak Ty zreszta hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki ojciec takie dzieci
czego się spodziewałaś? ale nie martw się, może to z tobą będzie trochę więcej genów miało z ciebie co prawda na mądrą nie wyglądasz, ale sprytna jesteś, to twoje jakoś się wkręci w życie, o może też znajdzie sponsora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac na pierwszy rzut oka ze Cie rodzice nie kochali I wcale im sie nie dziwie gdzies Ty sie uchowala? Chyba na jakiejs melinie a co dalej boisz sie powiedziec Kim jestes? Nierobem z poprzedniego zwiazku? A może ex która kipi nienawiscia do kolejnej zony swojego ex?a może zabrał ze sobą wasze dziecko bo doszedł do wniosku ze taki pusty łeb jak ty nie ma pojęcia o wychowywaniu bo sama się tylko uchowala?! No ujawnij się tchorzliwy szczepie ludzkiej godności czekamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×