Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
phii

Drugie żony a dzieci z poprzednich związków

Polecane posty

Elizka nie jest analfabetka jak ty podrobo człowieka a nie pisze się trza tylko trzeba szykuje ci niespodziankę trollu a ty lubisz prezenty chociaż ich nie dostajesz..... Reszta opowieści jutro haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach no i czekam na twoje objawienie przenajświętsza panienko no dawaj dawaj kim jestem? powiem ci - twoim odbiciem w lustrze:D codziennie patrzysz na mnie rano jak sobie swoje 3 zęn\by myjesz a potem wyciągasz ze szklanki sztuczną szczękę i w paszczę wkładasz tak wtedy w lustrze widzisz mnie edytę 38 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytko 38
nie tyle że zatkało kakao co weszło w kakao edytka38 teraz nei pisze bo wypięła swoją pupcie i starszy pan pakuje jej w kakao bo edytka po ciąży mimo że sporo młodsza od pierwszej żony to jednak już ma duże luzy a starszy pan nie ma już zbyt grubego i sztywnego więc jedyny jego ratunek to w kakałko :) a edytka ochoczo sie nadstawia żeby go przypadkiem nnie stracić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta chyba sie nie przejelas tymi trolami? napisz co u ciebi jak dzien minal? co u igorka? i jak mężuś? mam nadzieję że jego córeczki nie dały wam dziś popalić? kto je tam wie weekend jest to a nusz kaski brakło więc w te pendy do tata? a wy trole też piszcie lubie was czytac poprawiaci mi chumor jak nikt pozdro wszystkim :* buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię punk rock
ależ tu syf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej edyta38 hehe jak widać mój nick też już trolle podrobiły :) jebnięte trolle mój nick zaczyna się z małej litery, potem jest duża, potem znów mała, potem znów duża i tak na przemian a ten troll wpisał e małe potem l małe i małe Z duże k małe i A duże i wygląda to tak: eliZkA1983 a ja mam tak: eLiZkA1983 niby nie wielka różnica w nicku, bo tylko literka l z dużej zmieniona na małą, ale rozum niestety nie ten sam pusty jebnięty trollu edyta38- jak zajrzysz dziś na forom, to się odezwij, ściągniemy sobie dziś gg i wymienimy maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym w moim nicku nie ma przerwy między imieniem a rokiem ostatni mój wpis z wczoraj był o 9:39 reszta to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta38- zobacz jaki płytki tok myślenia mają te jebane trolle myślą, że jak zmienią literkę w nicku, zrobił przerwe miedzy nickiem a rokiem to ktoś nabierze się na to :D co za puste oszołomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubrasia
Elizka ale z ciebie detektyw :D Normalnie chyle czolo przed twoja przenikliwoscia. Nic sie przed toba nie ukryje :D:D:D:D No i twoje wyjasnienie tych duzych i malych liter w nicku - jakze przejrzyste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubrasia błaźnie trzeba pisać szczegółowo, bo większość na tym topiku to bezmózgie pojeby edyta38 nie dała się nabrać, co świadczy o jej inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubrasia
Ooo jeeeee....o inteligencji swiadczy, mowisz :D No, no....kazdemu taka "inteligencja" na jaka zasluguje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubrasia- uzasadnij dlaczego postawiłaś przecinek po wyrazie ''świadczy''? analfabetyzm się szczerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubrasia
Elizko moja droga analfabetko :D poniewaz "mowisz" w danym zdaniu jest to tzw: wypowiedz wtracona. Naprawde nie uczono cie tego w szkole??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubrasia
Elizka :O czy ty w ogole wiesz co znaczy slowo "dygresja"? :O Matko, dziewczyno jakie ty szkoly konczylas? Wiesz co to znaczy w gramatyce polskiej "wypowiedz wtracona"? :O Nic, ja uciekam na basen. Dobra rada dla ciebie - na nauke nigdy nie jest za pozno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no właśnie- na naukę nigdy nie jest za późno, skoro Ty matole nie wiesz co to dygresja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz elizka bo żal
jak się kompromitujesz :O "Dygresja - w literaturze lub retoryce odejście od głównego tematu narracji lub wypowiedzi. Dygresja polega na okresowym wprowadzeniu wątków luźno lub wcale nie związanych z podstawową treścią utworu lub wypowiedzi." Wez ty troche faktycznie sie poucz bo jesteś głupia jak but.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz elizka bo żal
dygresja to czasowe, luzne, chwilowe odejscie od tematu wypowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Elizko, wcale sie nie przejmuje tymi gnidami albo jedną gnidą, mam to gdzieś , poinformowałam kumpla informatyka policyjnego co tu sie dzieje powiedział że nie ma problemu odszuka tę przestępczynię,na takie jak ona są sposoby, jej komputer posiada IP i napewno poznamy kim jest ta chora osoba, a później zrobimy z nią porządek, wyszczeka w sądzie wszystkie obraźliwe teksty pod naszym adresem i nie tylko pod naszym, prześledzilismy z kolegą wszystkie wpisy, i ta dama atakuje wszystkie dziewczyny które do tej pory pojawiły sie na tym forum i nie ma znaczenia ,że jest to forum anonimowe , wszędzie obowiązuje kultura a na używanie obelżywych słów jest paragraf, stać nas na to żeby reszta dziewczyn z podobnymi problemami mogła spokojnie rozmawiać , u mnie ok chociaż Igorek jest mocno niespokojny , ząbki dają czadu, a wczoraj był super dzień, byliśmy u moich rodziców, było wesoło, jak wróciliśmy to mąż już na nas czekał, Igorek dostał super grzechotkę , bo dziś kończy 8 miesięcy a ja bukiet kwiatów i słodkiego całuska, nic dodać nic ująć , najważniejsze jest szczęście i uśmiech. Pozdrawiam Cie Elizko , buziaki dla Twoich dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej edyta38 :) na początek 🌻 👄 🌻 dla Igorka od netciotki :D ja dziś siedzę w domu z dzieciaczkami :) na dworze chłodno, choć słonko przez chmurki zagląda od czasu do czasu jak mój mąż wróci z pracy to idziemy na dwór trochę z dziewczynkami wczoraj spędziliśmy suuuper wieczór byliśmy na kręgielni ze znajomymi, tam spotkaliśmy jeszcze kilku znajomych oj wesoło było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam napisać Ci, że wczoraj dzwoniliśmy do córki mojego męża zakomunikowała nam , żebyśmy w końcu odpuścili sobie, bo ona nie zamierza iść do żadnej pracy i , że wybiera się teraz na szkolenie ankieterów więc mój mąż zakomunikował jej, że to tylko i wyłącznie jej sprawa co zrobi ze swoim życiem, ale żeby już nie wystawiała ręki po pieniądze, bo nie dostanie nawet grosika ma gówniara tupet, mówię Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maż teraz pojechał zrobić przegląd mojego samochodu, jak wróci wybierzemy sie na zakupy, u nas zimno jesiennie, ale jesień też ma swój urok, sobota i niedziela to nasze ulubione dni , bo możemy być wszyscy razem , a jeszcze jak znajdę trochę czasu to ściągne gg wtedy podam Ci mój numer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta dziewczyna gra w jednej lidze z naszym trollem, moze by je tak poznać ze sobą heheheh , zreszta córeczki mojego męża też sie mogą przyłączyć, obraziły sie na tatusia , bo przestał być bankomatem, no cóż samo życie jak to mówia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, nas tez niebawem czeka przegląd auta idę szykować obiadek potem zajrzę tu jeszcze miłego dnia Ci życzę pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No córka mojego męża wczoraj sama się rozłączyła, co wcześniej się nie zdarzało na szczęście nasi mężczyźni nie są głupi i wiedzą, że dla tych dzieci są jedynie bankomatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem tego Trolla , przecież my pasierbice wcale nie jesteśmy takie , nie wszystkie, a ona wrzuca nas w jedno błoto. Drugie żony , nie wszystkie jesteśmy złe , nie mam nic do Was , ja żonie mojego taty jestem wdzięczna , bo tata jest szczęśliwy i to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta38
do lubie moją macochę Wiesz to wyglada tak, że my sie tutaj znalazłyśmy,żeby rozwiązac problem z dziećmi naszych mężów, ale niestety ten troll pokazuje nam obraz Was pasierbic, plujące wiecznym jadem na nas, chociaż my też nie jesteśmy potworami i też chciałybyśmy normalnie żyć, chylę czoła przed Tobą ,że masz odwagę na tak chamskim forum przeciwstawić sie tym które psują nam opinię o Was dzieciach naszych ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta38
nie uważam jednocześnie ,że powinnaś sie wstydzić za trolla , niech ona wstydzi sie sama za siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×