Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
phii

Drugie żony a dzieci z poprzednich związków

Polecane posty

Gość o tym nie pomyślałam
ale masz rację, te nieroby twojego starucha to same się takie nie stały, tatuńcio szukał łatwych dupek na boku, robił matkę w trąbę, nie kochał tych dzieciaków, nie myślał o ich wychowaniu i teraz masz babo placek, pasztet w postaci wstrętnych eksowych dzieci a tu jeszcze taka ty po tych wszystkich lafiryndach! zamiast przytulić i pocieszyć każesz pracować i nie pozwalasz na kontakty z ojcem ale bryndza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta kolejny raz
zrobiła z siebie idiotkę! Dała się prowokatorce poprowadzić jak na sznurku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Edyta :) widzę , że nasz temat nie schodzi trollom z ich zakazanych mord :) niech sobie bełkoczą, bo tylko na tyle ich stać ;) a my, szczęśliwe mamuśki i mężatki cieszmy się życiem, bo nie mamy czego narzekać ;) dziś byłam z moim mężusiem i starszą córeczką na rozpoczęciu roku.Od rana była brzydka pogoda, deszcz, wiatr, ale jak wracaliśmy to już wyszło słoneczko Od jutra wraca nasza niania, bo zaczyna się szkoła a mi urlop się już niestety kończy A co u Ciebie ??? ucałuj synka od netciotki ;) 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o! kolejna dziwa starego
dziada :D dobrze, że ma ładną mordę, to dłużej stary dziad będzie używał w sumie, to jest tylko strupem na dupie dla bachorów swojego dziada, ale radzi sobie świetnie, umie pracować odwłokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYPOMINAMMMMMMMMMMMM
pelnoletnie>>> wczoraj skonczyly 18 lat!!!!w przyzwoitej rodzinie rodzice pomagaja dlugo nie wiesz o tym ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w przyzwoitej
ale nie u takiej edytki czy elizki. Dzieki tym "damom" rodziny gachów przestały byc przyzwoite, jak owe "damy" wskoczyły panom do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja ci teraz powiem Elizko jak to jest u nas mój syn ma 18 lat właśnie zaczął trzecią klasę szkoły średniej i niestety chodzi do szkoły tylko popołudniu cóż taką szkołę wybrał.Miał w ubiegłym roku poważny wypadek doznał cięzkiego urazu biodra wskutek czego tak naprawdę do dziś sprawny nie jest rehabilitacja kosztowała jak dla mnie fortunę,dorabiał nawet trochę w wakacje wszędzie tam gdzie nie musiał długo stać zarobił na wakacje na książki można go podziwiać.I pomyśl sobie ma 480zł alimentów jak to ma się do kosztów rehabilitacji a może należało by wybrać zapożyczyć się czy skazać młodego na kule.A ojciec ojciec ma 13letniego syna którego mama nie pracuje i nie pracowała nigdy a ma 38lat więc chyba pora najwyższa.I teraz powiedz mi co ma zrobić osoba taka jak ja bo ja już czasem też mam dość wiecznie zmęczona pracując na dwóch etatach.Ja ci powiem zarówno byłe jak i nowe bywają różne nie można generalizowac bo prawda taka że najwięcej przestępców pochodzi z dobrych rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to znaczy
"dobra rodzina" czy "porządna rodzina" ? Ta pierwsza byla dobra do póki trwała? A może teraz ta druga jest dobra? Bo pierwsza się rozpadła przez dupodajkę jak elizka czy emilka? Dobra to ta składająca się z zapracowanej matki i dzieci, bez ojca, bo tez utrzymuje swoją dziwkę? A moze ta druga, z dziwka, która właśnie urodziła nowe "dzieciątko" facetowi, który na swoje dzieci nie płaci aliementów? No, która rodzina jest dobra a która patologiczna? I czy związek z dupodajką to rodzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to znaczy
dopóki - miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a co to znaczy
w/g twojej teorii dupodajką była tez twoja matka - musiała dac twojemu ojcu abys wstretny bachorze na swiecie była .Więc nie wypominaj innym tego co dotyczy rowniez ciebie - moze zreszta juz jestes owa dupodajką jak to okresliłas -odczep się od kobiet ktore rozmawiają na normalne tematy a nie zioną nienawiscią do wszystkich i wszystkiego - mozesz sobie pisac co chcesz ja odpisywac nie będe - to TYLE DLA TWOJEJ WIADOMOSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Elizka sorki ze tak późno odpisuje ale byłam u koleżanki tych dupereli nawet nie czytam szkoda czasu dziewucha powtarza się jak zdarta płyta,ja dziś do popołudnia byłam z małym w domku bo lalo jak z cebra ,i zimno jak diabli. To teraz zacznie się starszej kruszynie szkoła , zawsze lubialam ten czas, odrabianie zadań,opowiadania córek które czasami rozsmieszaly mnie do łez ,ale pocieszam się ze znowu mnie to czeka. Ucalowalam igorka od cioci Elizki ,ja tez sle caluski dla Twoich pociech, nie przejmuj się pisownia czasami pisze z iphona a on nie zawsze rozpoznaje polskie litery. Pozdrawiam Cie serdecznie i życzę spokojnej nocy Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Elizka sorki ze tak późno odpisuje ale byłam u koleżanki tych dupereli nawet nie czytam szkoda czasu dziewucha powtarza się jak zdarta płyta,ja dziś do popołudnia byłam z małym w domku bo lalo jak z cebra ,i zimno jak diabli. To teraz zacznie się starszej kruszynie szkoła , zawsze lubialam ten czas, odrabianie zadań,opowiadania córek które czasami rozsmieszaly mnie do łez ,ale pocieszam się ze znowu mnie to czeka. Ucalowalam igorka od cioci Elizki ,ja tez sle caluski dla Twoich pociech, nie przejmuj się pisownia czasami pisze z iphona a on nie zawsze rozpoznaje polskie litery. Pozdrawiam Cie serdecznie i życzę spokojnej nocy Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytko, nie pisz na pomarańczo
i sie uspokój, bo stracisz pokarm :) , na dodatek zmarszczki ci się zrobią i twój kochaś kopnie cie w tyłek. Normalne tematy omawiacie, znaczy - jak się pozbyc dzieci swojego gacha. Faktycznie, normalny temat dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Edytko :) ja dziś od 5:30 na nogach od 7 zaczęłam pracę szczerze mówiąc do pracy wróciłam rozleniwiona, ale powoli znów wpadnie się w rytm i jakoś będzie ;) jak wychodziłam z domu, dzieciaczki tak słodko jeszcze sobie spały, ze miałam ochotę je schrupać :D Słodkie są te nasze Skarby prawda??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla kurwiszonów ich lewe
dzieci, to skarby i kruszyny a dzieci z prawowitych związku ich staruchów z żonami - to wredne bachory? wspaniałe te kurwiszony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO TEJ WYZEJ
NORMALNE dzieci nie pisałyby tego co napisalas wyzej - i jeszcze wczesniej więc zapracowałas na miano WSTRĘTNEGO BACHORA -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO TEJ WYZEJ
Więc jesli ktos tak dzieci partnera nazywa to zasłuzyły tez na to , oj zasłuzyły a NIEKTORE STARAJĄ SIĘ TAK BARDZO JAK TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć edytko
nie pień się tak! twoje pisanie rozpoznaje się i nie musisz zmieniać nicka i może zrób sobie coś ciepłego do picia, bo ci się ryj wykrzywił z tej złości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Elizko popatrz jak to jest zostawiamy takie malenstwa z niankami i musimy iść do pracy a jeszcze jakaś chora osoba nas zaczepia i wymyśla od .... ja zostawilam Igorka z niania jak miał cztery miesiące na początku myślałam ze mi serce peknie ale tym się własnie roznimy od dzieci mężów ze mamy ambicje i honor , nie musialybysmy w sumie pracować bo wychowanie maluszka to praca i milion przyjemności oczywiście z tym związanych,jak moment kiedy pierwszy raz usiądzie,zrobi pierwszy samodzielny krok ,powie pierwsze słowo to są nagrody naszych maluszkow,ja teraz mam wolne chociaż już mam kolejne zlecenie i będę musiała przerwać wolne na dwa dni.Mojemu maluchowi wychodzi już zabek , meczy się bardzo nawet już smoczka nie chce ale przezyjemy,a za chwilke bedziemy się śmiać bo będzie fajnie wyglal z jednym zabkiem . Życzę Ci spokojnej pracy i pozdrawiam Cie serdecznie Elizko , super ze odezwalas się na forum bo jesteś wartosciowa kobieta a takich znajomych nigdy za wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ząbku już pisałaś
a jak tam kupka, żółta czy zielonkawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa twarz edytki
Cześć Elizko popatrz jak to jest zostawiamy takie maleństwa z niańkami i musimy iść do pracy a jeszcze jakaś chora osoba nas zaczepia i wymyśla od kurew, fakt dałyśmy dziadom starym dupy, ale przecież miłość piękna jest .... ja zostawilam Igorka z niania jak miał cztery miesiące na początku myślałam ze mi serce pęknie ale zrobiłam badania i okazało się, że tam gdzie u innych jest serce u mnie jest kamień od dzieci mężów różnimy się, nie mamy ambicji i honoru, ale mamy naszą nienawiść i doskonale wiemy jak tym padalcom życie umilić nie musiałybyśmy w sumie pracować, bo wychowanie maluszka to praca i milion przyjemności oczywiście z tym związanych, przecież nasze stare dziady są od tego by to nam zapewnić utrzymanie, okradając te wstrętne bachory z byłymi kiedy pierwszy raz usiądzie,zrobi pierwszy samodzielny krok ,powie pierwsze słowo, np. "mamusiu dlaczego ludzie nazywają cię podła kurwą" to są nagrody naszych maluszkow. Życzę Ci spokojnej pracy i pozdrawiam Cie serdecznie Elizko , super ze odezwałaś się na forum, bo jesteś wyjątkową larwą, taką pasującą do mnie, a takich znajomych radzących jak się pozbyć pasierbów nigdy za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do chorej baby która cierpi na chroniczna zlosliwosc, moja droga skoro interesuje Cie kupka mojego synka to powiem Ci ze są sliczne zolciutkie,a jeśli chodzi o pomarańczowy nick to Cie zmartwie bo nie muszę zmieniać nicku żeby napisać Ci jaka jesteś kretynka widocznie pojawił się ktoś na forum nowy kto tak jak my z Elizka mamy o Tobie wyrobione zdanie sama pod sobą dolki kopiesz, a tak przy okazji to herbatke już pilam bo sobie na nią zarobilam a Tobie chyba pozostaje woda ze studni bo ty nic nie robisz tylko na kompie siedzisz,a prawda jest taka ze żal ci dupę sciska bo my jesteśmy szczęśliwe i mamy sens i cel w życiu a Ty go poprostu nie masz. I może zamiast plaszczyc tyłek przed kompem poszukaj własnie tych dwóch wartościowych cech a pózniej zabieraj głos w dyskusji bo narazie to nie masz nic ciekawego do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uderz w stół
a edytka zaszczeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do chorej kretnki. Nie potrafisz nawet stworzyć jednego logicznego zdania tylko korzystasz z mojego tekstu jesteś do niczego siedź lepiej na bezrobociu a ja jakoś już to przeżyje ze moje podatki idą na taka wariatke siedź przed kompem bo jesteś niebezpieczna dla otoczenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO TEJ agresywnej wariatki
to nie Edytka pisze kretynko , wydaje ci się ze ona jedna tylko pisze NORMALNIE? ze wszystkie inne muszą byc takie jak ty? JESTES WSTRĘTNYM BACHOREM DUPODAJKI JAK SAMA SIĘ OKRESLIŁAS I JUZ KTOS NAPISAŁ CI DLACZEGO - twoja matka tez musiała dac - a moze nie? moze bocian cie przyniósł albo w kapuscie znalezli .....no jesli tak TO ZWRACAM HONOR do Edytki - ignoruj ta kretynkę - ona do psychiatry się nadaje - miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uderz w stół
"na razie" ćwierćinteligentko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO TEJ agresywnej wariatki
TYPOWA REAKCJA DEBILA - sprawdz w definicji -pierwszy stopien debilizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej bez agresji
tej nowej :D pisząc "tą " sama robisz z siebie nieuka skarbie pisz: tę kretynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO TEJ agresywnej wariatki
ciekawe gdzie była jak rozum dawali ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×