Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygita29

Poroniłam, ale znów się staram!

Polecane posty

oj sonaola.... cos mi sie wydaje ze na dobre nowiny od ciebie to nie musimy długo czekać :) artigiana, moje cycki juz jednak trochę bolą. własnie wróciłam spod prysznica, jak piersi mam spakowane w stanik to jest ok, ale jak tylko go zdejmę to bolą. ze względu na ich masakryczny rozmiar musze stanik nosic 24 h na dobe, tylko do kapieli ściagam. moze dlategomi tak nie dokuczają,bo są w miare scisniete i nie bujają sie luzem :) sylwinka, co ty pleciesz, 9 mcy to szczęscie? ja uwazam ze ciąża dla kobiet po stracie powinna trwac max 3-4 miesiące, zeby stres z nią związany nie narobił większych szkód. nie mwm pojęcia jak wytrwam w dobrymnastroju dokonca, to tak strasznie dłuuuugo :( basiunia, mi w poprzedniej ciąży na mdłości pomagały tylko mandarynki. zjadłam ich chyba tone :) a ja własnie niedawno wstałam.ok 13 zjadłam obiadek i mnie sen zmorzył... aaaale sie dobrze spało :) no i chyba jednak mdłosci mnie nie bedą oszczedzac w tej ciąży... dzis juz sie niezle dzieje... myslałam ze nie zdąze wrócic do domu ze spacerku z psem, tak mnie zmuliło. ale nie wymiotuję jeszcze, tylko mam potworne odruchy i strasznie mną \"rzuca\". w poprzedniej ciąży wymiotowałam srednio co godzine chyba czy połtorej, schudłam ze 4 kg, a przeszło dopiero ok. 16 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja wiem że to szczęście chodzić w ciąży ale mi chodziło o to że dobrze że tylko to jest 9 miesięcy a nie np 12 miesięcy chodzenia w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia co to znaczy masakryczny rozmiar? Pochwal się to się policytujemy która ma większe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak pisałam o 9 miesiącu to mi chodziło o to że ciężko się już nachylać czy chodzić no to jest urok ciąży może i zle to napisałam ciąża to jest szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ciężko sie schylać, chodzić, siedzieć za długo...masakra. Z utęsknieniem wypatruję porodu na horyzoncie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
sanola czy ty jestes w ciazy!!!!!!!!czy podejzewasz odpisz szybciutko???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana a miałaś np zmienne nastroje lub podjadałaś w nocy coś bo ja to miałam takie dni że raz byłam wściekła a za chwilę płakałam a podjadać to raz mi się zdarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artigiana, w zasadzie to ciezko stwierdzic jakimam rozmiar, bo polscy producenci biustonoszy zatrzymali sie na rozmiarze E- i do tego są tylko duzo za duze na mnie obwody :( mój angielski rozmiar to 32 G, nie wiem jakie jest przełożenie tego na polski. ale wygląda to tak, ze przy 160 cm wzrostu obwód biustu mam 101 cm. tragedia, a jeszcze jak mi w ciązy urosną to juz wogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonaola, a czemu tak długo masz czekac jeszcze? matko, ja przy takich objawach to bym nie wytrzymała tyle czekac na test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
a to ja zle zrozumiałam ostatnio jestem jaks rozkojarzona ide dzis na koncert lombardu i na piwko:)jak sie robi takie ładne kwiatki buzki i co trzeba robic zeby nieswiecic n apomaranczawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
moze mi ktos pomoze zeby sie nie swiecic na pomaranczowo-a tak na marginesie to myslałam zeby zrobic test w poniedziałek minie tydzien od zatrzymania miesiaczki jak myslicie dziewczyny warto czy lepiej jeszcze zaczekac udało sie którejs z was zajsc po poronieniu ja odczekał prawie 4miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelka, wejdz na stronę główną kafeterii, i tam masz "internautko, zarezerwuj swój nick" i tam własnie mozesz sie zaczernic- polecam, bo rózne mendy sie trafiają i podszywają. a buźki masz tu : http://www.forum.o2.pl/emotikony.php sweet dreams- juz nie mam tego napisu. miałam go, ponieważ na początku obwiniałam się o śmierc mojego synka- ciągle mi sie wydawało ze mogłam zrobić coś wiecej- jechac do innego szpitala, iśc do innego lekarza, nie wiem- moze nie wstawac z łózka nawet do kibelka, mimo ze lekarz kazał chodzic... i przepraszałam go też za to, ze moje ciało nie dało mu schronienia do konca, ze nie miałm na nie wpływu, ze nie potrafiłam nad nim panowac i powstrzymac porodu.jestem juz po kilkumiesiecznej terapii, wiem ze zrobiłam wszystko co mozna było zrobic, ze to lekarze sa winni, a nie ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
sanola ja jestem w gosciach i nie bede korzystał z neta to jak dam rade to sie odezwe jutro moze wieczorkiem pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia trzymam za Ciebie mocno kciuki :) Jakbys miala takie objawy ciazy jak ja to bys zwariowala, bo mi sie tylko okres zatrzymal i nic wiecej hehe no na koniec dostalam zgagi :o wg mnie nie ma sensu sie az tak bardzo wsluchiwac w siebie, ja mialam ciaze zagrozona i z braku tych wszelkich objawow ciazowych o ktorych sie naczytalam tez swirowalam... co moge powiedziec- spij ile mozesz !!! moj maly ma miesiac i daje mi niezle popalic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu to jest jeszcze mały biust :) Na prawdę.... Sylwinko co do nastrojów to 3i 4 miesiac głównie przeplakałam tak mi hormony szalały. Napady złości miałam ze 4-5 razy ale miałam wtedy wrażenie że bede tłuc wszystko co sie da w domu. A podjadac nie podjadałam w nocy nigdy. Możem iałam parę dni że zjadłam więcej niż zwykle. Zachcianki....ma mój mąż :) Nie przegryzałam ogórków delicjami czy szarlotki smażoną cebulą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana bo przeważnie tak jest że kobieta jest w ciąży a mąż ma zachcianki i tak samo tyje :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiunia, witaj w klubie nie-śpiących :) chociaż ja dzis akurat pospałam. ale to dlatego ze pozno poszłam spac -az po 23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek :( przykro mi,mam nadzieje ze to nic poważnego? no i macie opieke lekarską na miejscu :) wracajcie szybko do zdrowia i do nas 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia mały ma opieke gorzej ze mna.musialam wykupic prywatnie wizyte i dralowac godzine na piechote do apteki.... ja mam angine i zapalenie zatok.mały angine..... ogólnie leze jak zdechlak w lozku i nic mi sie nie chce.tylko mam wizyte z małym u lekarza o 10.00 i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedulka :( wiem co to angina i baardzo współczuję :( płukasz gardło szałwią? mi to troche pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny koteczek życzę szybkiego powrotu do zdrowia dzisiaj tak sobie pomyślałam że może byśmy zrobiły jakąś tabelkę żeby się nam nie myliło kto już jest w ciąży a kto jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sylwinka:D..jak tam samopoczucie??ja jakos sie czuje wiecznie zmeczona spiaca i ciagle mam te zawroty..nie weim czy sie martwic czy sie cieszyc tymi zawrotami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) a ja ciągle nie wiem, ale czuję, że nic z tego i dół przede mną otwiera swe podwoje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×