Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

kredka dokladnie to samo jej mowie, ale ona twierdzi ze taka nasza kolezanka robila i tez jej wychodzil pozytywny a nie jest, tyle ze ona robila go kilka miesiecy po urodzeniu dziecka, nie wiem czy to mialo jakis wplyw na to ale watpie w takie cos ale fajnie bo juz lepiej z nia dzisiaj bylo po poludniu juz pytala czy bede bawic i takie tam :) chociaz dalej twierdzi, ze z calych sil nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazcie, NJ ja nie widzialam Twoich fotek!!! [prosi prosi prosi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na rysach nie byłem, ale za to odwiedziłem sarnią skałe, giewont, trzydniowiąski wierch, kasprowy (pieszo), liliowe,smerczyński staw, morskie oko i czarny staw itd, no i oczywiście zbójnicką chatę, był ktoś tam?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambi:D fotki fajnego ciacha, to już były(siebie mam na myśli) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko giewont, ten kasprowy wierch czy cos takiego i oczywiscie morskie oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frrr ale oczywiscie, ze Ty jestes najlepsze ciacho :p a to ja myslalam, ze na powaznie jakies swoje pokazuje, widoczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej wspominam Świnicę, choć łatwo nie było... :) NJ, dawaj te foty. Ja to w zasadzie powinnam się w końcu zakochać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NJ, ten golab wyglada jakby sikal na stojaco:D:D:D desiree - ino pamietaj, ze 2 tu juz jest zarezerwowanych :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście wiem, żę podbijałem te niższe partie gór, byłem jeszcze na nosalu i nawet na gubałowkę wlazłem pieszo:) w przyszłym roku chciałbym na orlą perć, rysy, albo świnicę właśnie:) dam rade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i widziałam, ale ja na nieznajomych rzadko zwracam uwagę... W tym mój największy problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tak szybko, ja w ciemno z żadnymi ptakami nigdzie się nie wybieram :p Chociaż z drugiej strony jak ktoś mnie chce, to powinnam brać i nie wybrzydzać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak o fotach mowa, to mi się kreda podobna, w czarnym stroju REWELACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiło się ciekawie, ale chyba będę się zbierać spać. Mam nadzieję, że po nocy mi przejdą zakwasy i nie będę obolała jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×