Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TWINKYPINKY

czyja fote z kafe byscie chcieli zobaczyc?

Polecane posty

wstyd sie przyznac, ale ja w calym moim 23 letnim zyciu ani razu sobie buzi zadnym kremem nie posmarowalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turkus w pierwszej chwili pomyślałam, że nagle Cię wzięło na szczerość i napisałaś, że w całym swoim 23letnim życiu nigdy nikomu buzi nie dałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz bardziej od seksu chcę pieniędzy. Taką materialistką zostałam, życie mnie zmusiło :) A poza tym to ja od zawsze miłości i uczucia chcę, a seksu razem z nimi :D Turkus obawiam się, że trójkąt nie wypali, bo ani Ciebie Jarek nie chce, ani mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee nie tylko, ja bym chciala sexu, ciuchow, piwa i imprez :classic_cool: desiree - hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie potrzebuje uczucia i milosci, ja pôtrzebuje tylko sexu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek ja Ci kupię i wyślę, od całości kosztów pobieram jeszcze 50 zł opłaty :) Oczywiście najpierw przelew poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie przepadam za vichy, na dluzsza mete za bardzo mi wysuszalo skore :P bambi - fotki zrobione ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda z nas jest inna i każdej coś innego służy :) hmmm a swoją drogą nie wiecie co jest dobre na sen - bo już tydzień nie umiem się wyspać i uwierzcie nawet krem nie pomaga w pozbyciu się wyglądu zombie... jeszcze trochę to zacznę straszyć na ulicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z wichy tylko podklady kocham, a kremy i reszta to tylko bandi kredus.. a mialam zrobic? :D nie mam czym narazie, ale jak bede miala to zrobie i wysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwo :D mnie po jednym piwie tak wygina, ze nawet jakbym przespala 48 godzin i wypila piwo to dalej bym mogla spac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nawet nei slyszalam o czyms takim jak bandi a podkladow, bazy pod podklad i pudrow w ogol enie uzywam, nawet bym pewnie, nie umiala, na szczescie nigdy nie musialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, zaluje ze spytalem, nei dosc ze nie odpowiedzialyscie, to jeszcze rozmowa zeszla na zly tor :p a na sen to kredka cos ci poradzi, poszukujaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój kumpel zawsze mówi, że nie piwo, ale lampka winka przed snem. Stary sposób - ciepłe mleko :) Albo olejek pomarańczowy - kilka kropel na poduszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie - mysle, ze Ty masz najlepsze sposoby na sen, bo chodzisz spac najwczesniej :P :D bambi - to jak bedziesz miala czym, to zrob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej podoba mi się połączenie olejku pomarańczowego z lampką wina :) już nie umiem się doczekać wieczoru :P no dobrze sumienie odpowiem - na krem nawilżający około 60-70 zł Turquoise też nie używam mazideł do twarzy, bo nie mogę i nie lubię, chyba za bardzo podobają mi się moje piegi, żeby je tuszować podkładami... preferuję tylko krem :) a wszystkie kobiety, które co rano robią pełny make up podziwiam za cierpliwość - przy moich problemach ze snem każdy kwadrans snu jest zbawienny - a że najlepiej śpi mi się rano... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to mozna tylko w salonach zamowic, mi moja kosmetyczka przywozi przy okazji jak jezdzi po towar do wawy, ewentualnie w necie, pewnie na allegro jest no jak bede miala to zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie przepadam za podkladem, wole krem tonujacy - zreszta rano nigdy nie mam czasu na to, zeby sie malowac, bo sporo czasu musze spedzac na prostowaniu wlosow :D a rzesy tuszuje zwykle juz w samochodzie, jak akurat stoje na swiatlach albo na parkingu przed praca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×