Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

no najlepiej to jak ma urloop ale jak na poczatku roki był na chorobowym to nie nie musialam robic w domu bo prał, sprzatał i gotował :-) a teraz twiedzi ze ciezko pracuje i jest zmeczony a ja sie nudze za biurkiem a te koszule to mnie do szału doprowadzaja- tyle razy sie powtrza a ten dalej- jeb na fotel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też wiecznie mówi że jest zmęczony. A co najlepsze to razem pracujemy i cały dzień siedzi ze mną w biurze a później mówi że jest zmęczony to mnie szlag trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na na swojego nie moge złego słowa powiedzieć. Wiem, że chce dziecka tak samo jak ja... :) Tylko nie lubi jak sobie żartuje w tej kwestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt to iśc na kompromis :) Mój jak wie że weekend spędzamy w krakowie, to mieszkanie lśni... a jak wygląda w ciagu tygodnia... wolę sie nad tym nie zastanawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Mam podobne obiawy jak MoNikkka86, właściwie takie same, nawet okres mam dostać 24. Biały śluz mam zawsze przed @ ale tym razem jest go jakoś więcej, no i te bóle brzucha. Staram się o dziecko już rok. Lekarzom mówię, że dłużej, bo jak im mówiłam, że od lipca 2007 to mnie olewali i kazali próbować dalej, ewentualnie mierzyć temp. Chodzę na monitoring cyklu - owulacja jest, wyniki mam ok, tylklo jeszcze ostatnio estradiol badałam i nie byłam z wynikiem u lekarza, bo jest na urlopie. Powiedział mi, że jak dalej nic, to wysle mnie na badanie droźności jajowodów. Mam nadzieję babeczki, że Wam się szybko uda mieć upragnione dziecko, sama sobie tego życzę. Mometnami jest mi ciężko, jak dostanę @ to jestem bardzo zawiedziona, chociaż z każdym miesiącem przyzwyczajam się do tego. Najgorsze są te pytania znajomych : a wy kiedy będziecie mieć dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa uszy do góry!!! dołącz do nas, razem bedzie nam raźniej :) Trzymam mocno kciuki, żeby tym razem sie udało!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa witamy :-) ja kiedys myslalam ze zajsc w caize to tak raz dwa a odka sama sie zaczełam starac iw eszłam na to forum to rzeczywostosc okazała sie inna ale głowa do góry i nam tez sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dziewczyny,jestem jestem.Tylko zakupy,pies i inne dooperelki ale juz nadrobilam czytanie i jestem z powrotem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda się na pewno, tylko ja bym chciała już, hi hi. Ale się dzisiaj obijam w pracy. Nic nie robie tylko w necie siedzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa Nasze grono się powiększa i bardzo fajnie. Głowa do góry będzie dobrze, będziemy trzymać żebyś też zobaczyła te dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny juz jestem.Zakupy,pies i inne pierdolki ale juz nadrobilam czytanie i jestem z powrotem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że jest ten temat, kiedyś sledziłam inne, ale tam już wszystkie dziewczyny dzieciate i o swoich pociechach sobie pisały, to co ja tam się będę pałętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh gdyby nasi szefowie o tym wiedzieli :D ja to nic nie zrobilam dzis, fax jakis posłałam tylko i 2 kartki skserowałam :D heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptakowa ja też tak miałam. Doszłam jednak do wniosku, że wolę podglądać topik "na czasie". Tak żebym znalazła coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy panią ptakową 🌼 Dodaję Cię do tabelki Starające się Nick……….....Data @ …….....Test ……Cykl starań tulipanek……...??.............20.07......5 MoNikkka86...21.07........24.07.......3 kasiula86......24.07........25.07.......1 Ptakowa.......24.07.........?...........12 Achaja82......11.08........12.08........2 zabcia86......15.08........16.08........2 Sylvia25........4.08.................... Edusia83..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny...nie narzekajcie...Wam przynajmniej za to siedzienie w pracy placa i zarabiacie!A ze sie troche obijacie pfff..!!!Ja jestem teraz niezarabiajaca wiec wiem co mowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawilam nasza tabelke o moja date testowania Starające się Nick………............Data @ …….....Test …….....Cykl starań tulipanek…….......17.07............21.07................5 MoNikkka86........21.07...........24.07................3 kasiula86............24.07...........25.07................1 Ptakowa............24.07.............?...................12 Achaja82...........11.08...........12.08................2 zabcia86...........15.08...........16.08................2 Sylvia25..............4.08.................................. Edusia83.................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dzisiaj specjalnie obijam. Pracuję w jednym dziale z takim małżeństwem. Byli zeszły tydzień na uropie. Ja musiałam sama za troje wszystko robić. Dzisiaj już ten koles miał być, jego żona dopier w środę. I on nie przyszedł. Sekretarka do niego zadzwoniła a on spał. Nawalił sie wczoraj i nie przyszedł wcale. No to ja pierdziele, nie robię nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick………............Data @ …….....Test …….....Cykl starań tulipanek…….......17.07............21.07.... ............5 MoNikkka86........21.07...........24.07................3 kasiula86............25.07...........28.07.............. ..1 Ptakowa............24.07.............?.................. .12 Achaja82...........11.08...........12.08................ 2 zabcia86...........15.08...........16.08................ 2 Sylvia25..............4.08.............................. .... Edusia83................................................ Poprawiłam daty u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×