Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Apple z tymi włosami podobno jest tak, że jak jest chłopak to matka przez jego testosteron staje się bardziej owłosiona niż normalnie... przy dziewczynce odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apple to taki babciny przesąd ze jak szybciej rosna to bedzie chłopak, a jak wolniej to dziewczynka.. mi zawsze szybko rosły wiec jakoś nie przywiązuje do tego uwagi zadnej.. :)Testu potrójnego nie robie.. stres dodatkowy tylko :D Nikola jak masz wątpliwości to zrób sobie badanie moczu.. jesli cos jst nie tak to wyjdzie w wynikach.. Płeć w 17 tyg. raczej juz mozna okreslic, zalezy wszystko od sprzętu jaki lekarz posiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mroweczki3 no w tym tyg pewnie zrobie badania bo w poniedzialek ide do lekarza wiec musze miec wyniki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, czyli wg przesadu bedzie chlopak, bo niezle zarastam:) Wesolutka wg kalendarza ciazy dzisiaj jest ostatni dzien 15 tygodnia mojej ciazy. Czyli za dziewiec dni kiedy pojde na wizyte bede w 17 tygodniu. Trudno mi uwierzyc ze ten czas tak leci, za miesiac bede na polmetku ciazy:) POdobno dluzy sie w oststnich tygodniach przed porodem, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle nie zauważam czy włosy rosną szybciej czy wolniej. Tak czy siak czuję, że będzie chłopak chociaż strasznie chciałabym dziewczynkę. Tego testu o którym piszecie nie będę robić, nic mi lekarz o nim nie mówił a on jest wyjątkowo przeczulony na różne rzeczy, więc gdyby uznał, że jest taka konieczność to pewnie by mnie na to wysłał. A siusiu też chce mi się coraz bardziej, w nocy wstaję już regularnie po 2 razy a 3 raz nad ranem żeby nakarmić kota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niezle sie usmialam wypelniajac ten test, zwlaszcza przy wydluzonym nosie:) U mnie "tylko" 53% na chlopca:) Doszlam do wniosku, ze nie robie tego potrojnego badania krwi. Rozmawialam z mezem i on jest za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam ostatnio u lekarza a był 15tc to widział juz dziewczynkę ale powiedział że następnym razem będzie większa pewność więc Apple jest duża szansa na poznanie płci w 17tc:) Ja jutro ide zrobić ten test potrójny ale jakoś mnie to nie stresuje specjalnie bo czuję że wszystko bedzie dobrze a gdyby nie było wtedy jest większa szansa na jakieś leczenie. Ja w ciągu dnia sikam juz rzadziej ale w nocy nadal wstaje, dzisiaj np 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio mało... w ogole nie chce mi sie pić i aż zmuszam się do tego... koło litra wypijam, czasem tylko więcej... wiem, że powinnam więcej, ale jakoś nie wchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja strasznie duzo pije bo non stop mi sie chce , narazie mam hopla na pukcie soku z pomaranczy sczzegolnie czerwonych heheh, i duzo wody mineralnej tez pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też chce się pić na okrągło. Myślę, że z 8 kubków/szklanek różnych rzeczy w ciągu dnia wypijam, mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja tez sie troche zmuszam...1,5 litra wody mineralnej staram sie wypic, ale nie zawsze wychodzi. Pije tez to co normalnie czyli inke, herbate zielona, jakis soczek chociaz wole od czasu do czasu taki jednodniowy sok kupic (drogi troche..). Dzisiaj mam juz serdecznie dosc siedzenia na tylku przy kompie. Ciagle wstaje, chodze po biurze. Wolalabym na spacer pojsc, cos zalatwic puki mam energie, ktora popoludniami i wieczorami niestety mnie opuszcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posprzątane :D Dzisiaj na szzczęście mam wolne - Dzien Nauczyciela :D Apple, ja pije na okrągło.. i dosłownie musze wypic przynajmiej szklanke soku pomarańczowego.. Kurcze, czyli byc moze juz niebawem sie dowiem co tam w moim brzuszku siedzi :D Ostatnio po tym poście Jagody (Agi) ciągle sie zastanawim czy serduszko mojego babelka nadal bije.. probowalam sprawdzic stetoskopem ale nie da sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja pije sporo w pracy a potem już mniej, głównie herbatki z cytrynką i owocowe bo jak jest chłodniej to mineralna mi jest za zimna. Z 1,5l będzie na dzien. A soków jednodniowych nie powinno się pić chyba że własnej roboty bo w tych sokach bakterie rozwijają się szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sok pomaranczowy jest bardzo zdrowy - ma kwas foliowy:) Wiec pijcie, pijcie:) Mnie jakos nie ciagnie. Ja tez rozmyslam o tym poscie Jagody i tez miewam w zwiazku z tym rozne niepokoje...NIe moge sie doczekac wizyty u gin! Czy wasi mezowie, narzeczeni czy partnerzy wiedza, jak sie tu udzielacie na forum? Moj wie, ale nie czyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez wie ale nawet nie ma kiedy czytac, czasem sie zapyta o czym rozmawiam na tym drugim forum ale to rzadko :) istatni czytalam jemu te wpadki na porodowce poplakal sie ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam sok pomarańczowy:) A co do niepokoju, też różne dziwne myśli mnie nachodzą czasami, nie mogę się doczekać wizyty - idę pod koniec miesiąca. Chciałabym mieć taki sprzęcik do usg w domu żeby sobie maleństwo podglądać:D Mój mąż też wie o forum, ale nie czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kiedys myslalam o aparaciku do usg :d na allegro sa nawet takie urzadzenia do sluchania serca plodu, ale sa drogie... Moj maz wie o forum i sie cieszy ze nie zameczam go kazda glupotka i mam z kim pogadac :) Tak sie zastanawiam kiedy zaczne miec czestsze (chyba tak to sie pisze :)) wizyty.. bo jak do konca mam chodzic co mieciac to ja zwariuje przeciez.. , a tak na marginesie moja babcia stwierdzila, ze teraz to sie z kazda glupota do lekarza lata.. ona jak byla w ciazy to szla do lekarza dopiero w 6 miesiacu bo wtedy juz nie badali (!) wyobrazacie sobie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kiedyś nie było USG więc wizyty były chyba rzadkością. Moja kumpela mówiła, że była u jakiejś dalekiej krewnej na wsi i zapytała ją czy zna płeć dziecka a ona na to, że nie bo się dobrze czuje i nie była jeszcze u lekarza a jest w końcówce ciąży. Ja chodzę co 3 tyg do lekarza i też mi się dłuży, no teraz wyjdzie 3,5tyg bo tak sie umówiłam. Bedzie już wtedy 18tc. Mój mąż wie o forum ale też go nie czyta:) Myślę że ich takie gadanie nie interesuje. Jak zaczniemy poznawać płeć dzieci to musimy zrobić dodatkową rubrykę w tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..............imię....wiek....miejscowość....miesiąc ... ....poród kasiak79........Kasia.........29......Żary............3. ..........29.03.09 filka .............Kasia.........28......Mikołów........4......... ..31.03.09 Roxelka.........Magda........29......Hockley,U.K...3.... .......31.03.09 kkarolina.......Karolina......28......Zachodnpom...4.... ......01.04.09 mroweczki.....Martyna.....25......Mielec...........4.... .......01.04.09 maja79..........Ania..........28......Augustów.......1.. ........02.04.09 lady_panthera..Malgosia....25......Varese/Mediolan....3. ...02.04.09 eliza ............Eliza..........25......Białystok.......2........ ..03.04.09 Mamuśka26....Karolina......26......Mazury .........2..........03.04.09 syla-.............Sylwia........33......Wielkopolska ...4......... 06.04.09 ppk..............Matylda......31......Warszawa......1... ........04.04.09 Monixyz........Monika.......29......Olsztyn..........1.. .........05.04.09 natala007......natalia.......20......warszawa.......2... .......06.04.09 Arleta...........?................?.......Płock......... ...?...........06.04.09 Apple_Seed.....Weronika...30.......Bielsko-Biała...4.... .... 07.04.09 wesolutka......Marta........24.......podlaskie.......3 ......... 08.04.09 matyjasowa....Malwina.....23.......Będzin..........3.... .......08.04.09 ewapit...........Ewa.........29.......Częstochowa..1.... ...... 09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.......Lublin............2. ........ 10.04.09 09zmudka90....Anna........18.......Poznań..........1.... ...... 10.04.09 Oliwka103.......Roksana....27.......Małopolskie.......4. ...........10.04.09 mareneu1.......Milena.......25........Gdańsk.........4. ........11.04.09 izabart..........Iza...........29.......Mysłowice......3 ..........12.04.09 rozalka82.......Kasia........26.......Kraśnik..........3 ..........15.04.09 alison28.........Justyna.....28.......Krakow.... .....3..........18.04.09 kijaki............Justyna.....23.......Andrychów..... 3......... 20.04.09 mimmy...........Aga..........32.......Krakow..........4. .........20.04.09 katarina67......kasia........29.......grudziadz......1.. ........20.04.09 basiunia*........basia........29........Śląsk........... .2..........22.04.09 mareneu1.......Milena.......25........Gdańsk.........3. ........24.04.09 Karolina1983....Karolina....25.........Mazury.......3... .30.04.-1.05.09 niuniadaq.......Kasia........24.........Kołobrzeg.....2. .........30.04.09 Kati75...........Kasia........32.........Wieden........2 ...........02.05.09 NIKOLA79......Kasia........29........malopolska.....4... ........15.04.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym zwariowała gdyby nie forum,męża nie na cały tydzień z córką nie da się pogadać,bo ma dopiero 14 lat,a siedząc całe dnie w domu można oszaleć.Wieczory są teraz długie to zostaje mi tylko książka i tv.Mam pytanie czy Wy pijecie wodę gazowaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wody gazowanej nie pije, ale raz na jakis czas napije sie coca coli. nie pije kawy wogole, w sumie nic gazowanego procz coli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja piję praktycznie tylko samą wodę. Niegazowaną lub zwykłą przegotowaną. Jakoś nic innego mi nie podchodzi. Herbaty mi nie smakują, a już na sam widok kawy mnie mdli. Po sokach mam kwaśny smak w ustach, więc zostaje mi woda. Smakuje mi jak nigdy przedtem i sporo jej wypijam. Ale dziś sennny dzień, normalnie bym usnęła na klawiaturze, a tu tyle jeszcze trzeba siedzieć .... uff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pije nic gazowanego, czasem sprobuje coli od meza ale to wszystko. Lubie mineralna niegazowana, czasem dolewam sobie maminego soku malinowego albo wkrajam plasterek cytryny. Zazwyczaj jednak pije z gwinta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Ja dzisiaj spedzilam 2.5 godz w przychodni czekajac w kolejce do lekarza ogolnego bo musialam porobic ogolne badania:( ostrooooooo tyle ludzi Co do usg to nie udalo mi sie zalatwic nic z dnia na dzien ale bede jeszcze probowac:(:) Ja napoczatku ciazy pilam tylko soki szczegolnie smakowal mi sok pomarańczowy. Ale pozniej jak zaczela mnie meczyc zgaga to juz pilam tylko wode. Teraz najbardziej smakuje mi woda mineralna gazowana albo kola hmmmmm zaraz zgaga mi przechodzi jak napije sie czegos gazowanego jesli chodzi o kawe to jak tylko dowiedzialam sie ze jestem w ciazy zaraz odstawilam i etraz nie pije chociaz czasem mam smaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×