Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

u mnie badanie kosztuje 160 zł bez skierowania ale ja mam zamiar pogadac z moja gin i moze da mi na nie skierowanie wtedy tylko zaplace na plytke jesli bede chciala miec to wsyztsko nagrane 10 zł juz sie nie moge doczekac ale niestety wlasnie jak sie chce zrobic takie usg to tlyko od 18-22 tyg ciazy wiec ja bede szla akurat w 20 tyg. ciesze sie bardzooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciała aby mąż ze mną pojechał ale wątpię czy się zdecyduje - chyba że go postraszę że inaczej nie powiem mu co będzie - mam teściów z epoki kamienia łupanego którzy co wizytę robią mojemu mężowi pranie mózgu - napieprzają się z niego i mówią że będzie głupi jak ze mną pójdzie do porodu bo to sprawa kobiet itp. Tak się dziwnie do wszystkiego nastawia że czasem mam wrażenie jakby mu już na tym nie zależało - już sama nie wiem co myśleć - czasem mi go żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to muszę czym prędzej dzwonić aby umówić się na wizytę bo jeszcze się okaże że już miejsca nie ma a podobno to badanie jest czasochłonne - jutro obowiązkowo będę dzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filka,nie przejmuj się ja też przytyłam około 4kg.Powiedzcie mi dziewczyny,czy którejś też krwawią dziąsła?byłam u dentysty i nie mam zapalenia dziąseł stwierdził że tak może się zdarzyć w ciąży,ale to mnie wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Byłam na badaniu przyzierności karkowej jest dobrze wszysko.Lekarz po badaniu na chwilkę włączył 3d, żeby mi pokazać że dzidzi nie przeszkadzają mięśniaki (3 nowe) i ma bardzo dużo miejsca.Mężowi poszły łezki wydrukował nam zdjęcie.Rewelacja to 3d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka wspolczuje takich tesciow...Moi maja raczej podobne poglady, sa bardzo tradycyjni, ale przynajmniej posiadaja tez tyle taktu aby o tym nie dyskutowac. Wychodza z zalozenia, ze kazdy robi po swojemu. Za to ich cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martazaw, moja gin tez ma 3D, juz nie moge sie doczekac:) Syla-k mi tez dziasla krwawia przy myciu zebow. Mozna brac rutinoskorbin (dziala tez na te male pajaczki na udach, ktore niestety zaczely mi sie robic...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teściów widuję bardzo rzadko, więc nie mogę powiedzieć o nich złego słowa:) Mieszkają daleko od nas, więc nasz główny kontakt jest telefoniczny. Za to mój mąż ma ciekawie z moimi rodzicami:) Tata jest jak najbardziej w porządku, zawsze doradzi, ale bez wtrącania się. Za to mama wręcz przeciwnie heh Ostatnio powiedziała nam, że jak urodzę to weźmie urlop na 2 tygodnie i się do nas wprowadzi na ten czas... brrrr Wiadomo, pomoc się przyda ale może nie z wprowadzaniem się... W każdym razie mówiła całkiem poważnie więc pewnie będziemy się potem martwić jak to zrobić, żeby jej nie urazić i żeby wszyscy byli zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne martazaw, podaj mi termin porodu, Twoje imie, wiek, miesiac ciazy (jesli nie chcesz nie musisz podawac wszystkich informacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na usg prenatalne trzeba przynajmniej 3 tyg wczesniej ale trzeba zadzownic podaje sie date ostatniej miesiaczki i ona sama wyznacza ci kiedy mas zprzyjsc daje tydzien w ktorym musza byc zrobione te badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..............imię....wiek....miejscowość....miesią c ... ....poród kasiak79........Kasia.........29......Żary............3. ..........29.03.09 filka .............Kasia.........28......Mikołów........4......... ..31.03.09 Roxelka.........Magda........29......Hockley,U.K...3.... .......31.03.09 kkarolina.......Karolina......28......Zachodnpom...4.... ......01.04.09 mroweczki.....Martyna.....25......Mielec...........4.... .......01.04.09 maja79..........Ania..........28......Augustów.......1.. ........02.04.09 lady_panthera..Malgosia....25......Varese/Mediolan....3. ...02.04.09 eliza ............Eliza..........25......Białystok.......2........ ..03.04.09 Mamuśka26....Karolina......26......Mazury .........2..........03.04.09 syla-.............Sylwia........33......Wielkopolska ...4......... 06.04.09 ppk..............Matylda......31......Warszawa......1... ........04.04.09 Monixyz........Monika.......29......Olsztyn..........1.. .........05.04.09 natala007......natalia.......20......warszawa.......2... .......06.04.09 Arleta...........?................?.......Płock......... ...?...........06.04.09 Apple_Seed.....Weronika...30.......Bielsko-Biała...4.... .... 07.04.09 wesolutka......Marta........24.......podlaskie.......3 ......... 08.04.09 matyjasowa....Malwina.....23.......Będzin..........3.... .......08.04.09 ewapit...........Ewa.........29.......Częstochowa..1.... ...... 09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.......Lublin............2. ........ 10.04.09 09zmudka90....Anna........18.......Poznań..........1.... ...... 10.04.09 Oliwka103.......Roksana....27.......Małopolskie.......4. ...........10.04.09 mareneu1.......Milena.......25........Gdańsk.........4. ........11.04.09 izabart..........Iza...........29.......Mysłowice......3 ..........12.04.09 rozalka82.......Kasia........26.......Kraśnik..........3 ..........15.04.09 alison28.........Justyna.....28.......Krakow.... .....3..........18.04.09 kijaki............Justyna.....23.......Andrychów..... 3......... 20.04.09 mimmy...........Aga..........32.......Krakow..........4. .........20.04.09 katarina67......kasia........29.......grudziadz......1.. ........20.04.09 martazaw........Marta......33......zachodniopom...3..........21.04.09 basiunia*........basia........29........Śląsk........... .2..........22.04.09 mareneu1.......Milena.......25........Gdańsk.........3. ........24.04.09 Karolina1983....Karolina....25.........Mazury.......3... .30.04.-1.05.09 niuniadaq.......Kasia........24.........Kołobrzeg.....2. .........30.04.09 Kati75...........Kasia........32.........Wieden........2 ...........02.05.09 NIKOLA79......Kasia........29........malopolska.....4... ........15.04.09 Inka83.........Irena.........24........Pszczyna.......4..... .....02.04.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszek83 to masz szczęście moi teściowie mieszkają dwie ulice od nas i teściowa co jedzie do sklepu musi zajrzeć - ostatnio już nawet wpadłam na pomysł i udaję że mnie nie ma - trzy tygodnie temu miałam z nią spięcie i teraz było trochę luzu ale widzę że znów się rozkręca - najgorsze jest to że oni chcieliby układać nasze życie po swojemu (już się aż boję co będzie jak dzidzia pojawi się na świecie - a to ich pierwszy wnuk) dobrze że przynajmniej moi rodzice nie są tak upierdliwi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba źle się wpisałam do tabelki - coś mi się zdaje że Wy to wpisujecie terminem porodu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..............imię....wiek....miejscowość....miesią c ... ....poród kasiak79........Kasia.........29......Żary............3. ..........29.03.09 filka .............Kasia.........28......Mikołów........4......... ..31.03.09 Roxelka.........Magda........29......Hockley,U.K...3.... .......31.03.09 kkarolina.......Karolina......28......Zachodnpom...4.... ......01.04.09 mroweczki.....Martyna.....25......Mielec...........4.... .......01.04.09 maja79..........Ania..........28......Augustów.......1.. ........02.04.09 lady_panthera..Malgosia....25......Varese/Mediolan....3. ...02.04.09 Inka83..........Irena.........24......Pszczyna.......4...........02.04.09 eliza ............Eliza..........25......Białystok.......2........ ..03.04.09 Mamuśka26....Karolina......26......Mazury .........2..........03.04.09 syla-.............Sylwia........33......Wielkopolska ...4......... 06.04.09 ppk..............Matylda......31......Warszawa......1... ........04.04.09 Monixyz........Monika.......29......Olsztyn..........1.. .........05.04.09 natala007......natalia.......20......warszawa.......2... .......06.04.09 Arleta...........?................?.......Płock......... ...?...........06.04.09 Apple_Seed.....Weronika...30.......Bielsko-Biała...4.... .... 07.04.09 wesolutka......Marta........24.......podlaskie.......3 ......... 08.04.09 matyjasowa....Malwina.....23.......Będzin..........3.... .......08.04.09 ewapit...........Ewa.........29.......Częstochowa..1.... ...... 09.04.09 Orzeszek83....Kasia........25.......Lublin............2. ........ 10.04.09 09zmudka90....Anna........18.......Poznań..........1.... ...... 10.04.09 Oliwka103.......Roksana....27.......Małopolskie.......4. ...........10.04.09 mareneu1.......Milena.......25........Gdańsk.........4. ........11.04.09 izabart..........Iza...........29.......Mysłowice......3 ..........12.04.09 rozalka82.......Kasia........26.......Kraśnik..........3 ..........15.04.09 alison28.........Justyna.....28.......Krakow.... .....3..........18.04.09 kijaki............Justyna.....23.......Andrychów..... 3......... 20.04.09 mimmy...........Aga..........32.......Krakow..........4. .........20.04.09 katarina67......kasia........29.......grudziadz......1.. ........20.04.09 martazaw........Marta......33......zachodniopom...3..... .....21.04.09 basiunia*........basia........29........Śląsk........... .2..........22.04.09 mareneu1.......Milena.......25........Gdańsk.........3. ........24.04.09 Karolina1983....Karolina....25.........Mazury.......3... .30.04.-1.05.09 niuniadaq.......Kasia........24.........Kołobrzeg.....2. .........30.04.09 Kati75...........Kasia........32.........Wieden........2 ...........02.05.09 NIKOLA79......Kasia........29........malopolska.....4... ........15.04.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja teściowa jak kiedyś usłyszała, że dziecko pójdzie do żłobka jak skonczy rok to stwierdziła, że będziemy im je przywozić na tydzien roboczy i odbierać w weekendy, dobre co? Narazie nie komentuję takich newsów. Na szczęście mój Misiek ma o tym podobne zdanie co ja. Kurcze ja nawet nie wiem czy mój gin ma takie usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od początku ciąży przytyłam 4,5 kilo. To ile przybędziemy to sprawa indywidualna, ja jem tyle ile potrzeba,w sam raz. Jśli chodzi o płeć dzidziusia to wizytę mam 28 października, więc mam nadzieję,że poznam płeć( będzie wtedy 18 tydzień). Dziewczyny mam do Was pytanie odnośnie dentysty.Co sądzicie o wizytach w trakcie ciąży, nie mówię tu o jakimś bolącym zębie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arleta w ciazy trzeba chodzic do dentysty, bo duzo kobiet ma problemy z zebami w tym czasie, mojej kolezance popsulo sie 7 zebow i jak urodzila zaczela leczyc wszystko... a od kilku ladnych lat problemow z zebami nie mam, nie pamietam juz co to wiercenie itp zawsze gdy ide na wizyte mam tylko kamien usuwany, ale teraz chce sie zapisac tylko nie chce mi sie isc samej bo spory kawalek mam. szwagierka mieszka 2 bloki od dentystki ale jej nie bede prosic, ona nawet nie pamieta jak mam na nazwisko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że się powinno chodzić, ale skoro leczyłam wcześniej zęby, a na razie nic się nie dzieję, to na razie chyba nie muszę. A ty Wesolutka byłaś na wizycie teraz w trakcie ciąży czy dopiero się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej w ptrakcie ciazy nie pojde do dentysty bo jest to dla mnie za wielki stres jak siadam tylko na krzesle to juz zaczynam ryczec hahah tak panicznie sie boje ze wole nie ryzykowac w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. u mnie leje.. :( Ale sie dzisiaj rozpisalyscie.. tesciowie widze od kilku dni to temat nr 1 :) Moja teściowa jest generalnie oki, czasami tylko mnie wkurza.. np jak dowiedziala sie ze jestem w ciazy to stwierdzila ze napewno bedzie chlopak i to Dawidek... Tez mieszka 2 bloki dalej ale nie jest zle. . FIlka nic sie martw ja tez ponad 4 napewno przytylam, dokladnie napisze w przyszlym tyg po wizycie :D Orzeszku to ja sie nie dziwie ze cie plecy bola.. tez mialam uczyc ta meoda, ale wybralam maturzystow popoludniami (spokojniejsi :) Jak zobaczylam jak wygladaja zajecia :) Dziewczyny nie wiem ktora pytala o prace w banku, ale moj maz pracuje.. Płeć oczywiscie chce znac.. mam przeczucie ze bedzie dziewczynka.. nawet ostatnio obserwuje wloski na nogach - rosna zdecydowanie wolniej - ciekawe czy sie sprawdzi :D Bok mnie z tylu boli od rana.. nie wiem co to ale mnie juz denerwuje.. Oczywiscie witam nowe forumowiczki.. fajnie jak jest z kim pogadac.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) co do wagi to u mnie pewnie i z 5 kg na plusie... też zważę się dopiero w przyszłym tyg. u lekarza, po co mam psuć sobei apetyt i nastrój zbyt wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny strasznie bulwersuje mnie jedna rzecz.Nie wiem czy wasza ciąża jest ją dobrze widoczna,bo moja zdecydowanie.5 kilo do przodu.Miałam dzisiaj do zalatwienia pare pierdół w róznych instytucjach i niestety musiałam skorzystac z krakowskiej komunikacji miejskliej.W jedna stone jechalam godzine w korkach w zatloczonym ,dusznym autobusie.Robiło mi się już słabo,ale za cholere nikt nie ustapił mi miejsca.To brzmi pewnie ja nazekania starej babci,ale 9 lat temu gdy bylam w ciąży tak nie bylo.Kurde,co sie z tymi ludżmi porobilo.Czy Wy macie podobnie? MIMMY szkoda,że nie mieszkasz w Krakowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zupelnosci sie z toba zgadzam teraz to sa takie czasy ze szok ..... a mnie to jecsze najbardziej wkurzaja starsze panie mysla ze im wsyztsko wolno bo sa starsze i nie licza sie wogole z kobieta ciezarna ostatnio do sie popsztykalam z taka jedna jak stalam w kolejce do rejestracji u lekarza ale jej powiedzialm do sluchu .....:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alison i inne dziewczyny, tutaj jest taki topik http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2149959&start=0 Ja jestem w szoku. Kopiuje dziejszy post z tego topiku z godz. 15:26 \"czytam temat: prawa ciezarnych i nie moge przestac sie smiac! hahahahahahhahahahaha nie powinnyscie miec ZADNYCH specjalnych praw!!!!!!!!!!!! bo niby dlaczego??????? dalyscie sobie zrobic dzieciaka i teraz uwazacie sie za swiete krowy!!! jak chcecie specjalnych praw to wezcie sobie L4 (chociaz to tez przesada - platne 100% za nicnierobienie!!!!!!!) i idzcie sobie na poczte o 11 rano kiedy wszyscy normalni ludzie pracuja!\" A takich wypowiedzi jest wiecej:( Nie chodzi przeciez o traktowanie ciezarnych jak jakies bostwa, tylko o zwykla ludzka uprzejmosc... Nie mam zamiaru sie uzalac nad soba, bo jestem w ciazy, ale to co przeczytalam to juz przesada.....Najbardziej wpieniaja mnie argumenty typu: \"chcialo ci sie seksic to tera masz\" albo \"dalyscie sobie zrobic dzieciaka\"..itd. SZOK!!!! Bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem w szoku... Ludzie myślą,że kobiety w ciazy tylko z racji tego,że sa w ciazy maja jakies swoje wdzimisie i domagają się specjalnego trakowania.Moj tesc jak bylam w pierwszej ciąży(a mieszkalam wtedy z rodzicami męża-naszczescie już nie musze:)) skomentowal fakt,że nie mogłam ulepić w 9 miesiącu pierogow dla 7 oób,że przeciez ciaża to nie choroba(bardzo bolala mnie glowa i wyiotowałm-jak sie okazało miałam zatucie ciążowe). Ciąża to nie chorboa,ale też nie stan normalny.Sama nazwa na to wskazuje-stan odmienny. komentarze niektorych babek wołaja o pomste do nieba.Napewno nigdy nie były w ciąży.Jestem pewna,że jak już bedą do dostaną za swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×