Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

wesolutka wiesz, my tu co niektóre po 30-stce jesteśmy... czyli w sumie starsze pokolenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja mieszkano super:) zresztą jak każde:) ja przez jakies 2 lata też miałam bierne prawko raczej albo imprezowe:) ale odkąd poznałam męża to jeżdżę, na szczęscie miał sporo cierpliwości na początku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzucholki.. :) wszystkiem dziekuje za mile slowa, Inka i Baderka powodzenia dzisiaj - czekamy na kolejne relacje... Ja bez auta to sobie zycia nie wyobrazam - uwielbiam siedziec za kierownica - gorzej jest na siedzeniu pasazera :) Wesolutka napewno dasz sobie rade - tylko musisz potem odrazu wsiasc za kolko swojego autka - a jak jestes za niska to poduszka pod pupe i bedzie oki :) Maja piekny brzusiu - moj jest duzo wiekszy... musze chyba konto na tym fotosiku zalozyc... Wogole to przypomnialo mi sie jeszcze ze moje malenstwo lezy przykladnie tak jak do porodu - glowka w dol,a wtedy co tak strasznie fikal to pewnie sie przekrecal - a ja od zmyslow odchodzilam ze cos nie tak jest :D:D Legally znalazlam rozszyfrowane oznaczenia : CRL - długość od ciemienia do pupy, BPD - odległość od boku do boku główki, AC - obwód brzucha, HC - obwod glowki, FL - długość kości udowej, a także FHR - puls dziecka wiec u mnie wyglada to tak BPD - 54 mm HC 197mm AC 177mm FL 36mm EFW (masa) 468g :) termin z usg 24 III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatko
Ja też jestem czynnym kierowcą, chociaż to fakt, że po "L" ciężko się przestawić (ja jeżdżę kombi, więc początki były ciężkie). Ale przy dziecku to wygoda być mobilną w każdej chwili. Mój m oczywiście wykorzystuje mnie jako kierowcę, uznając, że przez najbliższy rok i tak nie tknę alkoholu. Więc przy każdej okazji czy spotkaniu ze znajomymi nie odmawia sobie piwka. Maja piękny brzusio. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki:)Fakt maluszek uwił sobie niezłe gniazdko:)heheh:Di teraz jak robi fikołki ma duzo miejsca:):):) Wy mówicie ze macie bierne prawko:)to ja np.jezdze ale bez prawka:(oczywiscie nie wypuszczam sie niewaiadomo gdzie przewaznie to woze mojego po jakiejs imprezie(na ktorej mial nie pic ale jednak sie skusił...)i czasem sobie jade do tesciowej to niedaleko a u nas na wsi to bardzo ciezko spotkac policje...:(chciałam bardzo zrobic ale najwazniejszy był dom...i wszytskie pieniadze pakowalismy własnie w nasze lokum...ale mam obiecane ze jak tylko juz skonczymy wszytsko to sie zapisze(tesciowa bezie z dzidzia...a ja dam rade w koncu umiem jezdzic i znam przepisy to nie bedzie tak trudno:)a niewyobrazam sobie ze umiejac jezdzic bede musiała sie gdziec z malenstwem tłuc busami...:( A u nas to chyba rodzinne takie jezdzenie bez prawka moja mama od12 lat tak jezdzi...ale ja z niej przykładu nie wezme i napewno zrobie niedługo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ide troche poczytac ksiazki a pozniej goscia mam :) syla zazdroszcze, ja gdyby moj ojciec potrafil dotrzymac slowa mialabym prawko juz od 7 lat a tak to nie wiadomo kiedy zdam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawko swietna sprawa. Ja jezdze juz 12 rok i nie wyobrazam sobie nie miec. Ale na jezdzenie samochodem bylam napalona od dziecka pamietam robilam kurs za zgoda rodzicow jak mialam 16 lat i potem czekalam do egzaminu zeby skonczyc 17 a wtedy podprowadzalam tacie auto zeby sobie pojezdzic jeszcze bez heh a moj maly smykalke do samochodow ma chyba po mnie ;) Teraz zostalam bez samochodu bo moj pojechal na to szkolenie ale powiem wam ze jak jechalam na zakupy w weekend to wcale sie nie moglam skupic za kolkiem z powodu ciazy nawet moj zauwazyl ze jakos dziwnie mi sie jedzie . strasznie rozkojarzona jestem a niedaj boze jak tak dzidzia mnie kopnie to wtedy wszystkie zmysly kieruje na brzuch ....wiec z jezdzeniem a szczegolnie w samotne trasy daje sobie spokoj do porodu. Nie moge sie juz jutra doczekac o 17 sie moze dowiem...... Dzidzia moja zrobila sie ostatnio bardzo aktywna . Duzo czesciej czuje kopniaczki i to takie naprawde mocne! A jak tam u was? nie moge sie juz doczekac waszych relacji z wizyt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też robiłam prawko jak miałam 17lat. Właściwie nie bardzo chciałam, ale rodzice mnie trochę zmusili twierdząc, że potem będzie mi trudniej. I teraz widzę, że mieli rację:) Na początku bałam się jeździć, zwłaszcza jak były godziny szczytu. A teraz właściwie codziennie jeżdżę do pracy, mam jakieś 18km i nie wyobrażam sobie w ogóle życia bez samochodu. A jako pasażer jakoś głupio się czuję, generalnie wolę prowadzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mróweczki zakładaj zakładaj:)a Twój brzusiu to jest PRZEPIĘKNY na NK widzilam poprostu boski:)Twój Kubuś daje rade...hehee:) Ja postanowiłam ze w kazdym tc bede robis zdjatko...zeby miec na pamiatke i pozniej sobie porownam przy drugim dzidzisiu:)heeh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze temat prawka ma wziecie:) Mielismy kiedys z moja rodzina powazny wypadek samochodowy, do tej pory mam blokade przed jezdzeniem, no ale musze sie wzisc w garsc. Dzisiaj bardzo mnie zmotywowalyscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w poprzedniej ciazy mialam sluczke - wyladowalam w Sandomierzu w szpitalu na obserwacji 3 dni - tragedia nawet mi usg nie zrobili zeby sprawdzic czy wszystko jest oki z dzieckiem.. wypisalam sie na wlasne zadanie, wrocilam do mielca poszlam do szpitala i normalnie opowiedzialam co i jak - to m i uwierzyc nie chcieli.., na szczescie wszystko bylo oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam wypadek z moją mamą,całe szczęście że córka wtedy została w domu,bo akurat zderzenie było po stronie kierowcy,a tam zawsze miałam fotelik.Bałam się wsiąść za kierownice przez jakiś miesiąc,aż mąż się wkurzył że jak tak będe robić to nigdy tego lęku nie pokonam!Najpierw jeżdziłam gdzie nie było dużego ruchu i jakoś się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Zazdroszcze tym,ktore dzś mają Usg,ja do jutra chyba umre..... Ciekawa jestem strasznie waszych relacji i czy powiększy sie jeszcze grono hopców:)Mnie się dzisiaj śnilo,że trzymam na rękach takiego malusieńkiego golaska:) Co do prawka to strasznie zazdroszcze tym co je maja.Co prawda ma je mój mąż,ale to nie to samo.Pracuje do pożna,a tu ani zakupow,ani nic,W dodatku aktualnie nie mamy samochodu,bo nasz stary punciak się rozpadł i nie stac nas narazie na nowe.Ja nie pracuje ,w dodatku wynajmujemy mieszkanie(a możecie sobie wobrazić jakie sa ceny w Krakowie).Kurde,nie wyobrażam sobie jak to będzie bez samochodu jak dzidzia sie urodzi:( Maja ładny brzusio-wielkosciowo zbliżony do mojego.Mąż mówi,że ostatnio bardzo podrosl:)Postaram się wkleić jakieś zdjątko w najbliższym czasie żeby się pochwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zazdroszczę tym co miały wczoraj :) za trzy godziny będę w trakcie a do tego czasu to mnie chyba poskręca ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alison28 dasz radę do jutra;) Mój mąż się śmieje że wyglądam jak kuleczka,a gdzie dalej.... Kupiłam dzisiaj sobie gazetę M jak Mama super jest,tyle ciekawych artykułów,polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kupiłam tę gazetę - dokładnie jakieś 45 minut temu - do tego mam bajkę o kocie Filemonie :) może kiedyś się przyda - a co do tej gazety to też ją polecam i już jakiś czas ją kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Jestem w 17tyg. ciąży i pomyślałam, że miło będzie dołączyć do Waszego grona, wymienić się doświadczeniami w tej nowej dla mnie sytuacji. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kupiłam tą gazetę wczoraj:) I zazdroszczę wszystkim, które miały usg albo będą miały w najbliższych dniach. Moje dopiero za dwa tygodnie:( A teraz niestety jadę już do pracy ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peggy witaj w naszym gronie:) Inka nie stresuj się na zapas, za 3 godznki napewno będziesz bardzo szczęśliwa:) też bym chciała już dzisiaj ... kto jeszcze ma wizytę jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........IMIĘ....WIEK....MIEJSCOWOŚĆ....MIESIĄC ... PORÓD ....PŁEĆ kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...5.... ....31.03.09...Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów........5.........01.04.09 ...Agata kkarolina......Karolina. 28...Szczecin.......5..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3.... 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......5.... 02.04.09... eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2....... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... Monixyz........Monika..29......Mazury........4.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........5.... ...05.04.09... syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska ....5.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.......5... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ...5......06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....5...07.04. 09... legally blonde 86..Julia..22..Warszawa.....5........08.04.09...Blanka wesolutka......Marta.......24.....podlaskie....5.....08. 04.09... matyjasowa...Malwina..23......Będzin....5.....08.0 4.09...Wiktoria izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........5. .......10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... martusiatko....Marta....24.....Szczecin......5.....10.04 .09... mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........5. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....5......15.04 .09...Alan? alison28.......Justyna...28.......Krakow.....5.......18. 04.09... kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopom...4....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .4......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4.....26. 04.09... pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. .........26.04.09... Menia21...Marzena...23....Edinburgh....4........26.04.09 ... Angela26...Ania......26.......Warszawa......4...28.04.09 ... nandii........Ela........32........Złotoryja...4......28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__.....4.....30.04.09 ... dziewczyny wklejam tabelkę żebyśmy póżniej nie musiały szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratuluję zdrowych dzidziusiów. Trzymam kciuki za następne i czekam na dobre wieści. Witaj peggy. Maja nie ładnie bez prawka. Jako pracownik wymiaru sprawiedliwości ostrzegam :) może się to kiedys źle skończyć. Wierz mi znam takie przypadki. Ja prawo jazdy mam od ponad 7 lat, wcześniej jeździłam raczej okazjonalnie bo w pracy naoglądałam się zdjęć z wypadków i mam jakąś blokadę psychiczną, poza tym 2 lata temu kupiliśmy samochód combi z uwagi na synusia który się miał urodzić. Po kupnie bałam się jeździć bo ciąża już była zaawansowana i do tego nowy samochód za bardzo się stresowałam. Później nie było okazji jak mały się urodził bo albo siedziałam w domu albo siedziałam z małym z tyłu. Zawsze gdziekolwiek trzeba jeździć to mój mąż zawsze gotowy do dyspozyji. A teraz jak się dzieci urodzą to chyba kupimy autobus :) i znowu będzie za duży. Chcieliśmy kupić dla mnie jakiś mniejszy samochodzik, ale nie opłaca nam się bo wszędzie jeździmy razem i stałby tylko w garażu i zżerał opłaty na ubezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Peggy.Twój nick kojarzy mi się z Mysovitz a bardzo ich lubie:) Dziewczyny dramat.Wlaśnie otworzyam szafe i doszam do wniosku,że nie mam w czym chodzić.Wszystko jest za ciasne!!!!!!!!!!Czy Wu macie np.Kutki zimowe dopasowane do swojego stanu????!!!Ja chyba z domu nie wyjde już,bo nie mam w czym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha co do gazet to ja polecam Twój maluszek. Pierwszą gazetę dostałam w szpitalu z pakietem powitalnym, a później przez pół roku sami mi przysyłali do domu, aż zamówiłam prenumeratę. Śmieszne jest to, że już ostatnie dwa numery dostałam razy dwa. Coś się im pomyliło. Z uwagi na to, że gazet, poradników i książek z poprzedniej ciąży mam ponad 2 kartony bo co miesiąc kupowałam chyba 5 gazet to teraz ich nie kupuję bo widzę, że tematy w nich powtarzają się. Teraz aktualnie zbieram Encyklopedię Zdrowia Dziecka do segregatora. Super tematy. Od początku ciąży bo już większe dzieci, są choroby opisane, różne porady, o tym jak się przygotować do porodu itp. Podoba mi się bo wszystko mam razem i nie muszę szukać po gazetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALISON dasz rade jutro to nie tak długo...pomysl ze ja ma za dwa tygodnie to cie powinno pocieszyc:DZobaczysz zleci nawet nie bedziesz wiedziała kiedy:) INKA super...zaniedługo bedziesz nam zdawać relacje...:)POwodzonka życze...:) SYLA M jak Mama jest super ja kupuje prawie od początku ciąży...i jestem bardzo zadowolona o wiele wiecej sie mozna dowiedziec niz z DZIECKA albo RODZICÓW:)ale te tez kupuje:Dostatnio tez znazałam tak gazetke jak BĘDE MAMĄ:)tez jest super duzo ciekawych info:D ORZESZKU...damy rade ja tez mam za dwa tygodnie...zobaczysz jak zleci:) PEGGY witaj nowy brzusiu w naszym skromnym gronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka słów o sobie: mam 27 lat, od sierpnia jestem mężatką. Posiadanie bobaska było naszym marzeniem, z którym czekaliśmy tylko do ślubu. I udało się :) Lekarz ustalił mi termin na 26 kwietnia, jak na razie wszystko jest ok. Pierwszy trymestr przeszłam bez najmniejszych dolegliwości, ani zmęczenia ani mdłości, NIC!! Byliśmy już na USG w 12 tyg. i wszystko było dobrze, kolejne połówkowe mamy dopiero na 8 grudnia. Jak na razie nie widać po mnie specjalnie ciąży, mam malutki brzuszek, którego nawet wtajemniczeni mają ciężko dojrzeć pod ubraniami. Mam nadzieję, że wszystko jest ok i nie tylko ja tak dobrze znoszę ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×