Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Orzeszek ma urodziny? No to Orzeszku - wszystkiego naj naj naj! Zdrowka i milosci! No i zeby dzidziulek wyrosl madry, zdrowy i piekny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kilku dni wstaje codziennie z bolem glowy :O nie wiem dlaczego, czy to zwiazane z ciaza, kiepskim materacem czy moze z poduszka?? ehh jak nie urok to sraczka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisalam sie wlasnie do szkoly rodzenia zajecia zaczynaja sie od 15 stycznia wiec spoko zobaczymy jak to bedzie :) Co do bolow glowy moga byc zwiazane z pogoda bo naprawde masakryczna jest albo wlasnie z ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A postanowiłam i ja się zapisać dziś do szkoły rodzenia:) Tylko niestety nie dostałam terminu rozpoczęcia zajęć. Zapisali moje dane i telefon i oni będą się odzywać w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczątka:) Legally, pyshotka gratuluje chłopców. Majka dziękuję za miłe słowa,ale powiem szczerze.ze mam nadzieję,ze po ciązy trochę ciałka mi zostanie,zwłaszcza na tyłku:))) Co do sexu to nie mamy zakazu, szaleć też nam nie wolno,ale przez to,że czasem mnie brzuch pobolewa ,więc radzimy sobie w podobny sposób co Apple:) Zabieram się za sprzatanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie:) Orzeszku wszystkiego naj,naj,najlepszego:):):) Legally,pyshotka gratuluje synków;)widzę że nie tylko ja niekiedy nie mam ochoty na sex,a myślałam że jestem jakiś dziwny przypadek.Wreszcie mąż dziś wraca,dłuży się tydzień bez niego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzeszku sto lat i wogole wszystkiego najlepszego dziewczynki gratuluje chłopców ja tez juz bym chciała wiedziec kogo nosze pod serduszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosz.marna
Witam wszystkie przyszłe mamusie :) Mam pytanie, zwłaszcza do tych bardziej zaawansowanych, forumowiczek. Podczytuje Was już od dłuższego czasu i kiedyś nawet założyłam sobie konto na forum ale coś mi przerwało zanim zdążyłam coś skrobnąć do Was. I teraz pojawił się problem bo (o ja nieszczęśliwa) zapomniałam hasła. Czy istnieje jakiś sposób na odzyskanie swojego pierwotnego pseudonimu? :( A tak poza tym to powinnam zacząć od tego, że mam na imię Agnieszka, 27 lat, od 2,5 roku mieszkam z mężem w Irlandii (przejściowo :). I to co najważniejsze - termin mam na 6 kwietnia (z czego najbardziej cieszy się moja Babcia, bo to data jej urodzin :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Jejku od dwóch dni próbuję do dyskusji dołączyć, ale tyle zajęło mi nadrabianie zaległości. Składam życzenia urodzinowe Orzeszkowi :) Gratuluję Mamusią syneczków i witam nowe Dziewczyny na forum :) Super, że tabelka zapełnia się coraz bardziej imionami dzieciaczków, ja idę na połówkowe USG 8.12. i mam nadzieję, że wtedy będę mogła już wpisać imię naszej kruszynki :) Nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORZESZKU...:D:D:D:D:D:D:D Szczęścia, zdrowia, pomyślności Czerp z życia same radości! Niech los Ci zawsze sprzyja, A co złe niech Cię omija. Dużo słodkości, szczęścia w miłości Samych luksusów, milion całusów. Niech odejdą precz gorycze Z głębi serca Tobie życzę. O czym myślisz, o czym marzysz Niech Ci w życiu się przydarzy! Najszczersze życzenia, marzeń spełnienia...:):):) APPLE...współczuje...takie rzeczy wysłuchiwac okropnosc:(co do sexu to nam tez została tylko \"ZABAWA\"jak za małolatów...zawsze to mąż jakos odreaguje biedactwo:( Ja czytałam ze sie ma straszna ochote a u mnie jest odwrotnie i jak juz mnie najdzie to własnie JESTEM SAMA...przewaznie po jakims snie erotycznym...HAHAHhahahaha:):):)i jak sie budze to męza juz nie ma obok...BBrrRRR:( MATYJASOWA???przejezyczyłas sie???nazwałas pyschotke...PSYCHOPATKA:)usmiałam sie:):):)kochane to było:):) PYSCHOTKA ja tez biore furagin(2xpo2tabl)bo po ostatnim badaniu okazało sie ze mam jakies bakterie...jak skoncze opakowanie kazał mi gin.powtorzyc MOCZ...powinno byc juz ok.pozatym ja miałam straszne problemy z nerkami i jeszcze ŻURAWIT biore cały czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze raz dziękuję bardzo za życzenia:) Fajnie, że jesteście:) Ja jestem totalnie uzależniona od forum i od tego co u Was się dzieje:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aga! Z tym pseudonimem to chyba ciężka sprawa będzie LEGALLY ale mialaś przeżycia(a mówią,że sex w ciąży jest bezpieczny:)) Gratuluje syna Tobie i Pyshotce.Matko, same chlopaki.Z kim oni się będą żenic?:) Orzeszku wszyskieg najlepszego:) Nie martw się brzuszek jeszcze podrośnie.Bylam dzisiaj w przychodni i zgadalam sie z babka,która okazalo się,że też jest w 20 tygodniu a była zupelnie plaska -zero brzucha i chuda jak patyk.Nie mogłam uwierzyć,że w ogóle jest w ciąży(zwłaszcza,że to druga).Czulam się przy niej jak wieloryb. Maja przeczytalam wczoraj Twój post o tym sąsiedzie pijaku i całą noc śnilo mi się,że włamywacze chodzą mi po domu i kradną a ja próbuje dodzwonić sie na policje,ale cały czas wykręca mi się zły numer. Matyjasowa ciśnienie nadal wysokie?.Ja myśle,że to ze stresem nie ma dużo wspólnego-zwlaszcza,że mierzysz sobie w domu.Bol glowy to jest najlepszy objaw.Kiedy masz sięzglosić o lkarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja nie martw się ja też kompetnie nie mam ochoty na igraszki:)(żadne) (przed ciąża bylo wręcz odwrotnie).Jeśli nie możesz to tym lepej dla Ciebie.Najgorzej jest chcieć i nie móc:) Ja też dopisze mojego Kubusia do tabelki.Najchętniej to dałabym mojemu szkrabowi na imię James albo Jeremy.Uwielbiam te imiona.Coż póki co jestem Polka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropos snów, czy Wam też się dużo śni?? Ja co noc mam jakieś porąbane. Np. w tym tygodniu byłam już w Hiszpanii w hotelu na nocnej randce z Kupichą tym z Feela (chociaż wcale nie jestem nim na jawie specjalnie zauroczona) ale sen był cudowny (Tylko cicho sza, żeby się mój mąż nie dowiedział ;) Dzisiaj też śniła mi się ciekawa sytuacja erotyczna z jakimś facetem. Masakra ;) Reszta snów też jest tak wyrazista, że teraz już nie budzę się nawet na nocne siku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........IMIĘ....WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...MIESIĄC ... PORÓD ..PŁEĆ kasiak79......Kasia...29......Żary............3. .......29.03.09... Roxelka.......Magda..29......Hockley,U.K...5.... ....31.03.09...Xavier filka ...........Kasia...28......Mikołów........5.........01.04.09 ...Agata kkarolina......Karolina. 28...Szczecin.......5..........01.04.09... mroweczki...Martyna..25......Mielec...........5.... ..01.04.09...Kubuś rrothka......Dorota......20.........Lublin.........5 .....02.04.09... lady_panth..Małgosia.25...Varese/Mediolan....3.... 02.04.09... Inka83.........Irena.....24........Pszczyna.......5.... 02.04.09... eliza ............Eliza.....25......Białystok.....2....... 03.04.09... Mamuśka26..Karolina...26......Mazury .......2........03.04.09... Monixyz........Monika..29......Mazury........4.. .....05.04.09... MaJa86....Marzena.....22......Kraków........5.... ...05.04.09... syla-k........Sylwia...33......Wielkopolska ....5.......06.04.09... natala007...Natalia...20......Warszawa.......5... ..04.04.09...Zuzia Arleta.......Anka.......24......Płock......... ...5......06.04.09...Dawid Apple_Seed...Weronika...30...Bielsko-Biała....5...07.04. 09... legally blonde 86..Marta..22..Warszawa.....5........08.04.09...Mateusz wesolutka......Marta.......24.....podlaskie....5.....08. 04.09...Michał izabart.......Iza.......29.......Mysłowice......4 .......08.04.09... Lilka79......Lilka......29.....Warszawa......5.... ....09.04.09... Orzeszek83....Kasia.....25....Lublin.........5. .......10.04.09... Oliwka103.....Roksana...27...Małopolskie....4. ....10.04.09... martusiatko....Marta....24.....Szczecin......5.....10.04 .09...Franek matyjasowa...Malwina..23......Będzin....5.....08.0 4.09...Wiktoria mareneu1.....Milena....25.....Gdańsk.........5. ....11.04.09... rozalka82.......Kasia.....26....Kraśnik......3 .......15.04.09... NIKOLA79......Kasia.....29...malopolska.....5......15.04 .09...Alan? alison28.......Justyna...28.......Krakow.....5.......18. 04.09...Jakub kijaki......Justyna..23.......Andrychów..... 3.......20.04.09... mimmy.....Aga......32.......Krakow.........4. ......20.04.09... katarina67....Kasia....29....grudziadz......4......20.04 .09...Cyprian martazaw...Marta....33......zachodniopom...4....21.04.09 ... basiunia*...Basia....29........Śląsk.......... .4......22.04.09... Ajkaa......Asia......25........Śląsk.......... .3.......24.04.09... gosian.....Gosia....28........Gostyń.......... 4......25.04.09... joasia82...Asia......26........Poznań......... .4.....25.04.09... baderka...Justyna...31.........Piła............4.....26. 04.09...Natalka pyshotka..Agnieszka..30....Śląsk.......4. .........26.04.09... Menia21...Marzena...23....Edinburgh....4........26.04.09 ... Peggy81.....Gosia.....27.....Małopolska.....4.....26.04. 09... alexandra2p..Ola......29.....Dublin...........4.....26.0 4.09... venita.... .Natalia.....24.....podlaskie/uk....5....27.04.09... Angela26...Ania......26.......Warszawa......4...28.04.09 ... nandii........Ela........32........Złotoryja...4......28 .04.09.. Malutkadrobniutka.....Kasia...24...__.....4.....30.04.09 ... umbrella82......Kinga...26.....małopolska....5.....5.04. 2008 Adaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychopatka buhahaha:) Orzeszku sto lat , dużo zdrowia, łatwego rozwiązania i zdrowiuśkiego różowiutkiego bobaska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas życie seksualne też jakby wygasło. Ja nie miałam ochoty na początku a teraz nie ma jej mój mąż. Najgorsze jest, że mam do niego straszny żal o to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku 100 lat, zdrowego dzidizusia, duzo kopniakow i czego tylko zapragniesz !! Legally i pyshotka gratuluje chlopaczkow :) To prawda ze sami chlopcy sie rodza - moja kolezanka (w ciazy) lezala niedawno na ginekologii i powiedziala ze na caly oddzial tylko jedna dziewczynka spodziewala sie corci!!! Legally wspolczuje stresow, ja bym chyba zawalu zostala :) Matyjasowa co do cisnieniomierza to slyszalam ze te na nadgarstek sa niebardzo.. ale tylko slyszalam :D Piekna pogoda u mnie dzisiaj a mi znowu sie nic nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiatko
cześć brzuchole kochane :) Orzeszku ja również dołączam się do życzeń. Legally, psychotka, gratuluję potomków :) Jakiś wysyp chłopaków, aż się wierzyć nie chce :) W sprawie seksu to ja jestem tym książkowym przypadkiem, który chciałby ciągle... :P aż chyba spytam lekarza czy aby nie przesadzamy. Właśnie zabieram się za obiadek (oczywiście te ziemniaczane krokiety), zobaczymy co z tego wyjdzie. No i dzisiaj mam połówkowe! Proszę trzymać kciuki, że by wszystko poszło dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legally ładne imię wybralaś dla syna.Moj ma tak na imie.Ja mówie na niego Mati,ale on nie pozwala na siebie mówić inaczej niż Mateusz(ewentualnie kotek:)).Mówi:żademn Mati ani Mateuszek.Jestem Mateusz Peggy to nieżle.Nie miej wyrzutów sumienia wobec męża. Takie sny to norma i niekoniecznie tylko w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peggy faceci tak mają.Z moim tez tak jest.Po długiej przerwie po prostu przestają o tym myśleć.Musisz go jakoś zachęcić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alison ale ja nie mam bolow glowy :P mialam wczesniej terazzadko ale przed ciaza tez mialamczeste i mocne bole wiec lekarka mi pwoiedzial ze teraz nic nie mzoe mi na to poradzic bo musialabym sie leczyc przed ciaza :P a stres ma duzo wspolnego z moim cisnieniem ogolnie to straszny nerwus ze mnie a teraz jak siedze w domu i tlyko mam cisnienie zmierzyc odrazu czuje jak serce mocniej zaczyna mi bic bo obawiam sie wyniku i cos w tym napewno ejst . teraz cisnienie mam dobre 130 /80 stwierdzialm ze nie bede sie tym przejmowac bo dotej pory na wizytach u lekrza tylko raz mi sie podnioslo na ostatniej cisnienie ale oczywiscie bylam troche poddenerwowana sama wizyta noi miala odraz po wizycie jechac na nocke a tez jaik mam nocke to sie denerwuje w srodku i jakos tak chodze cala:LP Co to pseudonimu to az sie usmialam teraz ze nazwalam psychotke psychopatka hahahha sorki hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noz wlansie slyszalam ze sa niebardzo ale nie umiem mierzyc tym zwyklym ale poprosze mame bo jest pielegniarka zeby mnie nauczyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego Orzeszku, spełnienia marzeń, radości, oczywiście zdrówka i szczęśliwego rozwiązania. Legally i Pyshotka gratulacje. Co do życia seksualnego to przed ciążą miałam zdecydowanie większą chęć niż teraz, za to mój mąż ma zawsze chęci, ale nie naciska na mnie, wiadomo, że ciąża to stan, w którym trzeba jednak uważać w tych sprawach. Jeśli chodzi o sny to czasem sama się dziwię jakie bzdury mogą się przyśnić, poród śnił mi się już kilka razy i były to straszne wizje. Widać top dawka hormonów wywołuje takie sny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się tydzień temu śniło, że karmiłam piersią dziecko. Piękny sen, taki realistyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×