Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luna-luluna

KWIECIEŃ 2009

Polecane posty

Gość troszke rozczarowana
Cze Wesolutka nie rozumiem dlaczego uwazasz ze mam do kogo kolwiek oco kolwiek pretensje. W moim poscie poprostu wam podziekowalam ze " bylyscie" - i ze to co dobre musi sie kiedys skonczyc. Tak jak napisalas wy sie juz lepiej znacie i chcecie miec blizszy kontakt co dla mnie jest bardzo zrozumiale. Trzymajcie sie i zycze powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebralam to tak, bo juz kilka osob wczesniej \"mialo pretensje\" ze sie przenosimy. fajnie ze to rozumiesz. pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) JA trzeci dzien siedze u mamy bez neta.. tzn net jest ale musze siedziec w ostatnim pokoju i siedziec a nie lezec... :) Ogolni nudze sie straszliwie, a maz mnie straszy ze lazienki jeszcze dzisiaj nie da rady skonczyc.. buuuu.. No i nie pamietam adresu drugiego forum, tylko ten wiec bede tu sie odzywac :) U mnei wiosna dzisiaj w pelni - 15 stopni rano bylo w slonku .. Tak sie od was uzaleznilam ze po nocach mi sie snicie tzn nasze forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Kwietniówki:) u mnie po staremu po za tym że rosnę jak na drożdzach:) 110 cm ale jestem dużaaaa:):):) ale to nic maluszek sie rozpycha, co bardzo mnie cieszy- wydaje mi sie czy dzidziuś już się obrucił głowką do \"wyjścia\" bo kopniaczki czuję bardzo mocno pod żebrami albo taki jak gdby mnie coś skrobało w pachwinach:) Dziś małożonek wraca z delegacji i podobno odkupił od znajomych którzy mają małe dziecko wózek Quinni...nie wiem jemu sie bardzo podobał i kupił... Pozdrawiam i życzę wszystkim udanego słonecznego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ja też mam wózek quinny speedi, i jest bardzo zadwolona, wcześniej używałam tylko spacerówki a teraz dokupiłam gondolke, wózek ten doskonale się sprawdza na wszelkich wycieczkach i różnych terenach, mam synka 2,5 letniego i z nim jeżdziliśmy wszędzie od początku, mam nadzieje że teraz też tak bedzie. Pozdrowionka dla wszystkich... szczególnie do tych które tu pisują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ja właśnie też zrobiłam suwaczek musisz poprostu wkleić Kod dla forum z obsługą UBBCode lub BBCode bez pierwszej linijki i napewno bedzie działać Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co plakac, ze sie pare dziewczyn przenosi. Reszta i tak zostanie, wiec nie ma problemu. Ja lubie wystroj kafe i od lat, dlugo zanim bylam w ciazy podczytywalam sobie fora ciazowe i ciesze sie, ze teraz dotyczy ono bezporednio rowniez mnie. Mam nadzieje, ze przenosiny czesci osob dadza impuls naszej reszcie by wiecej pisac, dzielic sie spotrzezeniami, a nie tylko czerpac wiedze:-)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela 09
Witajcie dziewczyny ja również mam termin na kwiecień.Od dawna czytałam to forum jednak nigdy nie pisałam ale teraz zamierzam to zmienić.Szkoda że część dziewczyn się przeniosła na priv.ale może od czasu do czasu będą tu też zagladać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mela, widzizz, nie ma tego zlego, przynajmniej uciekajace dziewczyny na zmobilizowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlonka
Hej dziewczyny :-). Czy naprawdę wszystkie które tutaj pojawiały się trafiły do tego elitarnego klubu, bo strasznie to forum jakieś wymarłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak sobie mysle ze troche egoistyczne podejscie wychodzi jesli chodzi o prywatne forum zarzekanie ze do jakiegos tam czasu jest mozliwosc wpisu i wogole to dla mnie troche nie ludzkie i kojarzy mi sie z terminami urzedowymi chyba sie na to nie pisze i tak juz nie wiele zostalo do porodu zostaje tutaj pozdrawiam wszystkie stare i nowe kwietnioweczki na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlonka
Osobiście znalazłam to forum dopiero niedawno i większosc dziewczyn zdążyła się już poznac i nawiązac wspólne relacje. Trudno tak nagle się udzielac w towarzystwie , które ma już swoje kontakty, ale muszę przyznac, że samo czytanie forum bywa pomocne, gdy widzisz , że nie tylko Ty masz jakieś dolegliwości problemy, uspokaja, że dany stan jest normą w ciąży. To moja pierwsza dzidzia i nie raz martwiłam się, czy przypadkiem nie dzieje się coś niedobrego, dzięki wypowiedziom dziewczyn rozpoznałam u siebie twardnienie brzucha, czyli skurcze i zaraz pobiegłam do lekarza. Znalazłam tu wiele pomocnych informacji, za co dziękuję :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balcerkowa
Hej kwietniówki,nie dajcie się tym dziewczynom,które chcą sobie odejśc na priv,niech sobie idą.Dzięki nim wasze forum zaczęło przypominać życie w bloku przy ul.Alternatywy 4 z angelą w roli gospodarza Anioła:)najlepsze jest to zarzadzenie,że przejscie na priv mozliwe tylko do niedzieli hehe.Sama jestem z forum marcowego ale zdarza się,ze do was zaglądam więc widzę co sie dzieje.My jesteśmy już prawie na koncówce a mimo to do dzis dochodza do nas nowe dziewczyny co nie znaczy że każda dostaje namiary na nasza skrzynkę ale przeciez podyskutowac można.Jestem zdania że im wiecej tym lepiej a to kółko różancowe które się od was odłaczyło pewnie bedzie jedna strone pisac przez tydzień:) Pozdrawiam wszystkie odwazne kwietniówki,które się z tego kółka wyłamały!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny ja właśnie zjadłam obiadek i zaraz zabieram się za sprzątanko chociaż wcale mi się nie chce ale porządek sam się nie zrobi.Właście to jeszcze się nie przedstawiłam a więc kilka słów o mnie.Mieszkam w małej miejscowości w woj.wielkopolskim.Termin mam na 8 kwietnia.Lekarz na usg stwierdził że będzie synek.A w domku mam już 7 letnią córkę.Właściwie każdy sobie pomyśli że jestem doświadczoną mama ale ja tak naprawę prawie nic nie pamiętam.Narazie tyle później się odezwę papa brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mela dzieki ... Bardzo się cieszę że choć część dziewczyn dalej tu bedzie pisać, jestem bardzo zabiegana ale codziennie znajde czas zeby poczytac i cos popisać... Ja tez lubie kafe i przyznam ze do tej pory a mój synek ma już 2,5 roku, pisze z dziewczynami na kafe, z którymi jeszcze pisaliśmy w czasie ciąży. Ja też miszkam w małej miejscowości na górnym śląsku, mam 8 letnią córkę i 2,5 letniego synka, teraz temin mam na 26 kwietnia, i tez ma byś chłopak. Jestem od miesiąca na chorobowym ale i tak musze chodzić do pracy, juz nie na cały dzien ale jednak jade do pracy. Choć lekarz mnie sciga bo mam już skróconą szyjkę, mam nadzieje że dotrwam przynajmniej do początku kwietnia... A teraz ide na kawke z mleczkiem, jednej słabiutkiej sobie nie odmawiam, no i do tego ciasteczko... Pozdrawiam Odezwe się wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuszki jestem.Mieszkanko wysprzątane że aż lśni choć pod koniec brzuszek zrobił się na chwilkę twardy i musiałam zrobić przerwę ale skończyłam.Później odwiedziła mnie koleżanka z córeczka 1.5roczną (słodziak).Wypiłam herbatke z cytrynką (kawy nie pije wcale i nigdy nie piłam) i do tego słodkie ciacha i czekolada.Uwielbiam słodycze w ciąży.Przytyłam już 14kg i jestem przerażona bo w poprzedniej ciąży przytyłam tylko 12kg.ale mam nadzieję że szybko zrzucę zbędne kg. tym bardziej że planuje karmić piersią.Córkę karmiłam 14 miesięcy. Mamusiu77 widzę że jesteśmy w tym samym wieku.Ja nie pracuję więc mam trochę wolnego czasu i postaram się tu zaglądać bo nie chcę żeby to forum wymarło więc dziewczyny zapraszam do pisania i pozdrawiam serdecznie papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mela nie przesadzaj z tym sprzątaniem, ja dzis byłam w pracy wiec jak wróciłam, miałam domek posprzatany przez mojego mężusia, jak wiecej poracuje lub sie przemęcze to tez twardnieje mi brzuszek... Ja przytyłam juz 8 kg, do lekarza chodze co 3 tygodnie, w piątek robiłam badanie krwi ciekawe jak wyjdzie... A jak tam wszystko macie juz kupione ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlonka
Mela podobnie jak Ty mam już 14 kg na plusie ku mojemu przerażeniu i aż boję się myślec ile jeszcze dojdzie... To moja pierwsza ciąża i nigdy nie byłam chudzinką, bo przed ciążą ważyłam 65 kg przy wzroście 164 cm i boję się, że zostanie mi duży zapas, Już teraz czuję się strasznie wielka i zaczyna mi przeszkadzac brzusio, ubieranie kozaków zaczyna byc gimnastyką :-) Dzisiaj mój brzuszek równiez wciąż twardnieje, ale położyłam się na chwilę i jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka2009
Witam. Zapraszam na stronę córeczki mojej koleżanki http://www.weronika-pomoc.pl Może ktoś będzie chciał pomóc tej uśmiechniętej, a jednak chorej dziewczynce. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jak się ciesze ,że forum nabiera nowej barwy, do tej pory czytałam tylko ale teraz mam ochote sie dołączyć bo jakoś tak poczułam większa ochote:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach zapomniałam napisac kilka słów o sobie. Mam termin na połowe kwietnia. Czuje sie ogólnie super poza tym, że musze sie ostatnio oszczędzać bo mi się brzuszek za często napina. Zaczynam dopiero czuć , że jestem w ciąży bo musiałam troche zwolnić z praca i wogóle, ale nei narzekam :) Spodziewamy sie dziewczynki. w 28 tygodniu ważyła 1250 g czyli w normie. :) Hmmm a reszte będę pisac na bieżąco. Pozdarwiam i Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuszki te nowe i te które już tu pisały.Cieszę się że forum nabiera życia.Marlonka ja przed ciążą ważyłam54kg przy wzroście 164 później przytyłam 2 i od czasu kiedy test pokazał 2 kreseczki 14.A tu jeszcze 2 miesiące przede mną akurat od jutra bo termin mam na 8.Aż się boję pomyśleć co będzie.Faktycznie ubieranie kozaków skarpetek i obcinanie paznokci przy nogach to prawdziwe wyzwanie.Ale damy rade kwiecień tuż tuż odezwę się później pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerkowa to było nasze forum nie twoja a w naszym alternatywy 4 przynajmniej nikt nas nie podglada tak jak ty to robiłas do tej pory sylvia przykro mi ze zmieniłas zdanie jesli chodzi o nasze nowe forum a dołaczanie do pewnego dnia było postanowieniem wspolnym dziewczyn nie tylko moim bo na tamtym forum dzielimy sie osobistymi sprawami i wolimy nie byc podgladane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×