Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

cześć dziewczyny. dawno mnie tu ne było. my już chyba wstępnie wybraliśmy kamerzystę, kosztuje 1200zł. a jeśli chodzi o wpadki przed ślubem... od miesiąca staram się o dzidzię :) jak narazie nic z tego nie wyszło. Bedziemy starac sie do lutego. Żeby miec ewentalne 6mcy na stracenie brzuszka po ciąży. Zaczelsmy sie starac teraz poniewaz mój ginekolog wykryl u mnie poczatki pco :( i chcemy zobaczyc czy da rade zrobic dzidzie bez leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super, życzę powodzenia :) Ja ostatnio jestem tak zmęczona, że myślę tylko o jakimś urlopie, chyba w styczniu wezmę parę dni, bo nie wyrobię. A jeszcze w pracy gorący okres teraz, bo pracuję w handlu. Do tego szkoła, licencjat i po prostu padam na nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
Czy któraś z Was słyszała o zespole sonel z białegostoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka922
a co tu tak cichutko stale bywalczynie tego topiku. juz jestem prawie zdrowa takze dziekuje za to ze wierzyłyscie we wmnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! U mnie po staremu. Jestem zawalona praca i szkola, zaczynaja mi sie egzaminy na studiach i musze sie uczyc a nie mam urlopu i kombinuje co by tu zrobic:o Pomojam fakt,ze bardzo ,bardzo mi sie nie chce uczyc..... Tez marza mi sie wakacje....Niewykonalne jak na razie....Pomarzyc fajna rzecz:) Widze,ze pisalyscie o wpadce.Moze sie taka zdarzyc,czasem los plata figle ale mysleze bysmy sie z tego cieszyli chociaz pokrzyzowalo by to nam chwilowo plany. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Oj dawno mnie tu nie było ale miałam sporo zawirowań...nawet był moment odwołania całego ślubu... ale na szczęście wszystko się ułożyło:) kamień z serca:) A jak tam u Was dziewczyny? dalsze postępy w planowaniu są? Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
Cześć dziewczyny chciałam się dołączyć do waszego topiku :) ja również wychodze za maż w 2010 a dokladniej 26 czerwca. mamy juz sale zespol kamere a nawet samochod wiec nie powinnam sie denerwowac a mimo to wciaz sie martwie ze czegoś nie zdaze zalatwic. sama nie wiem to dopiero za 1.5roku ale juz sie denerwuje wiec nawet nie chce myslec co bedzie potem. pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też początkowo mieliśmy wybraną tę datę, ale ostatecznie jest 19 czerwca :) Na razie mamy salę i w tym tygodniu wreszcie podpiszę umowę z fotografem. No i w grudniu chcę poszukać DJ\'a jeszcze, to w zasadzie na razie byłoby wszystko. Tak się zastanawiam, cz jest sens iść na targi ślubne, są u mnie w mieście w styczniu. Najważniejsze już i tak mam załatwione, a na resztę to jeszcze trochę wydaje mi się za wcześnie. Chociaż z ciekawości mogłabym pójść zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
no ja bym poszla jak tylko beda targi u mnie w miescie to napewno sie wybiore tak z ciekawości. a czemu zmienilscie ta date?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konkretna data nie była dla nas taka istotna, chcieliśmy po prostu drugą połowę czerwca. A tak bardziej w restauracji nam pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, widze ze padlo tu wazne slowo, a mianowicie targi slubne. No walsnie wybiera sie ktos? albo moze ktos juz byl? :> u nas na Slasku najblizsze targi sa 4 stycznia 2009 w Katowickim Spodku :) inne jakie udalo mi sie znalezc (a noz kogos zainteresuja :P ) : 11 stycznia 2009 - Wrocław - Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1 18 stycznia 2009 - Kraków - \"Targi w Krakowie\" ul. Centralna 41a 25 stycznia 2009 - Łódź - Hala Sportowa, ul. Ks. Skorupki 1 lutego 2009 - Częstochowa - Hala Polonia 15 lutego 2009 - Bielsko-Biała - Hala BKS 22 lutego 2009 - Opole \"Okrąglak\" ul. Oleska 70 pozdrawiam i witam evvvunie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
rowniez witam! na targi musze sie wybrac koniecznie! macie juz jakas wizje sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny i witam Evvvunię :) Te targi to fajna sprawa, my się na pewno wybierzemy w przyszłym roku. Królowa zdrowiej szybciutko!! :) Pogoda niestety nie dopisuje... sprzyja wszystkim choróbskom, a już za niedługo Święta i Sylwester... nam 25 grudnia minie 5 lat razem :) Macie już plany na Sylwestra? Już za miesiąc będziemy mogły mówić, że ślub mamy w przyszłym roku :D Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile się nie mylę, to 14 grudnia mają być targi ślubne w Katowicach w hotelu Qubus. ale szczerze powiedziawszy nie bawią mnie takie imprezy. Jedyną fajną rzeczą na takich targach, to mo0żłiwość wygrania sukni ślubnej. ale ja nie mam szczęścia w loteriach niestety. A zdrówko już mi się polepszyło. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodatki i dekoracje ślubne
http://www.slubmarzen.sklepna5.pl/ Na stronie został podany adres email, jeżeli potrzebują państwo asortymentu, którego aktualnie nie ma na sklapie, prosze zrobić listę, a my przygotujemy kosztorys, możemy też pomóc w wystroju sali dobierając kolory i dekoracje do państwa życzenia :) Wykonamy opis aranżacji i powiemy jak nadać uroku każdemu wnętrzu. Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! U mnie niestety nie ma targów ślubnych... Ale właściwie to nie wiem czy mi są one potrzebne... Właściwie wszystko załatwione tylko do księdza musimy się wybrać co myślę że nie długo uczynimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Dawno mnie tu nie bylo ale widze, ze wielu rzeczy nie przegapilam :P Po pierwsze N.O.R.M.A.L.N.A powodzenia w starankach :) Po drugie evvvunia witaj :) Ja moze wybiore sie 18 stycznia na te targi, tak tylko oblukac :) zobaczymy. Widze, ze dziewczynki chore :( a ja przelezalam swoje we wrzesniu a teraz tryskam energia :D Wczoraj wraz z moim narzeczonym zdalismy sobie sprawe, ze przed rezerwowaniem godziny w kosciele bedziemy musieli zalatwic kilka formalnosci zwiazanych z faktem, ze nasz slub nie odbedzie sie ani w mojej parafii ani w parafii nerzeczonego...hmm bedzie dodatkowa bieganina ;> ale to dopiero za jakis miesiac :) Pozdrawiam cieplo bywalczynie ,,Kto na 2010 \'\' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka277
My bysmy chcieli 28.08. w moje urodziny 30-te;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
czesc dziewczynki u mnie jak narazie zastój w przygotowaniach ale wszystko ruszy po nowym roku, N.O.R.M.A.L.N.A ja tez mam chore jajniki i wiem ze moge miec problem z zajsciem w ciaze ale jakos nie wyobrazam sobie starania sie o dzidziusia przed slubem, bo niby co z nim zrobic w dniu slubu wziac na sale? zostawic u nie wiadomo kogo? ale to wasze zycie:) u mnie targi sa w marcu wiec moze sie wybierzemy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
smkttwmm witaj antonina123 to super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kiedy powinno się iść do księdza? Bo my jeszcze nie byliśmy a nie wiem kiedy powinno się iść aby konkretnę godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kiedy powinno się iść do księdza? Bo my jeszcze nie byliśmy a nie wiem kiedy powinno się iść aby konkretnę godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Anulka nie pamietam kiedy Ty wychodzisz za maz ale zdaje sie ze czerwiec tak?? :) ja sadze ze po nowym roku mozna isc smialo :) My mamy slub bedziemy miec w czerwcu a i tak w przyszlym miesiacu idziemy do ksiedza, tak nam doradzaja rodzice i znajomi- swiezo upieczone malzenstwa :D lepiej miec wybor co do godzin subu w kosciele :) tym bardziej ze slub we wakacje :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleum zgadza się mamy w czerwcu dokładnie 26:) Bardzo bym chciała mieć o 17 po południu wiem że to późna godzina ale byłam na kilku ślubach koleżanek które miały o godzinie 14-15 to ludzie byli spięci , nie było takiego luzu... Każdy na każdego się oglądał... U mnie jest jeszcze jeden drobny problem, bo właściwie wszystko planujemy od tyłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×