Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krewetka25

muszę zrzucić 15 kg

Polecane posty

dzięki H.:) a ja się podzielę ciekawostką:) od zawsze słodziłam i kawę i herbatkę:) od 2 sierpnia przestałam słodzić herbatę:) kawę słodziłam 2 słodzikami:) w zeszły piątek skończył mi się słodzik i wypiłam bez tylko z mlekiem:) nie było takie blee a w sobotę jak wypiłam ze słodzikiem stwierdziłam ze super słodkie, na dodatek kupiłam słodzik który się brzydko rozpuszcza, chyba zastanawiam się nad słodzeniem 1 słodzikiem a potem jeśli się uda to bez:) zaczynam coraz mocniej wierzyć że WSZYSTKO JEST KWESTIĄ PRZYZWYCZAJENIA:) teraz dla mnie herbata niesłodzona jest słodka sama w sobie:) nie mogę wierzyć nawet że tak myślę i mówię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle podobnie:) Ja kiedys slodzilam herbate 2 lyzeczkami cukru...teraz nie wyobrazam sobie w ogole slodzic:) Z kawa tez zaczynalam od slodkiej...teraz z cukrem bym nie wypila. Wiele rzeczy jest kwestia przyzwyczajenia..trzeba tylko chciec zmienic nawyki:)..a czasami naprawde warto!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja nie slodze herbaty od X czasu , tak samo było z kawą, a potem coś mnie pdokusiło by sobie kawunię podsładzać dosłownie mniej jak polową lyż cukru, niekórzy sie śmiali żebym sie nie prześłodziła taka ilością...a teraz znow próbuje nie słodzić...ponoć kubki smakowe przyzwyczajają siedo gorzkiego smaku kawy czy herbaty po prawie 2 tyg. także nie bedzie to trudne...dziś u mnie slicznapogoda, słoneczko świeci, w parku aż złoto od liści i rudych wiewiórek...mały śpi ale jak wstanie to kolejna rundka nas czeka...ja juz po obiadku (zjadłam około 13)rybka na parze z warzywkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo... hej kasiulak:) dawno Cie nie było:) tak CI zazdroszczę spacerków:);) ja muszę siedzieć przed kompem:P ale już nie mogę się doczekac 19:) pilatesik będzie z piłkami;) wczoraj była poranna joga:) fantastycznie:) im mniej kg mam tym łatwiej mi się ćwiczy:) w życiu nie podejrzewałam że jestem w stanie wykonać niektóre asany:):) H. ja słodziłam 2,5 :P zresztą już pisałam;) Buziaki dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie moje:) mam znów inne przemyślenia na temat osób szczupłych jedzących słodycze:) a mianowicie... zawsze się zastanawiałam jakim cudem taka chudzinka może jeść całego snickersa? teraz jestem w stanie zrozumiec i wytłumaczyć:) Osoba chudzinka jak patyczek to je tak jak ja czyli malutko, często i nigdy nie przekracza dzienną rację kalorii:) i tym sposobem nigdy nie będzie tyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam Cie krewetko, ze masz sily i ochote na joge, pilatesy...fajnie:) A to sama sobie wymyslilas, czy tez skorzystalas z podpowiedzi Dietetyczki w sprawie doboru sportu? Ja musze chyba zaczac pedalowac na moim orbitreku...same bieganie po schodach to nie wszystko:) A dzisiaj mialam pyszny obiadek....kurczaczek eskalopkowy z kawalkiem gruszki do tego kasza gryczana i kalafiorek z marchewka...duze ilosci kalafiorka bo bardzo mi smakowal..wyglodniala bylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem po pilatesie oraz po kolacji:) zainspirowana przez lonly dziś zjadłam tortille własnej roboty:) pita była biała 40 gr ale to był wyjątek, może znajdę z mąki razowej, kapusta pikantna pomidor i posmarowane łyżką musztardy no i kurczak w ziołach:) pychotka:):) jestem zmęczona, padam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być kapusta pekińska:) jestem zbyt zmęczona, może najlepiej pójdę ugotuję na jutro obiad, kąpiel i spać:) dobranoc:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj krewecia:-) Napisałam , ze wpadłam na kawke , ale tak na prawde to pije własnie zielona herbatke:-) czytam sobie twoj topik bo potrzebuje motywacji:-) A ty jestes taka dzielna , do wszystkiego tak madrze podchodzisz:-) A powiedz mi kochana jak twoj chłopak zareagowała jak Cie zobaczył po tak długim czasie , taka szczuplutka i sliczna? A tk wogóle jak tu sie czujesz z nowyn ciałkiem, bo bardzo duzo schudłąs i w tak szybkim czasie:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam spróbowac twoj przepisik na eskalopki z kurczakiem i ananaskiem . Brzmi przepysznie. Tylko jest mały problem bo moje obiadki przypadaja zawsze pracy i zabieram, ze soba . I tak mysle czy jak usmaze tego kurczaczka i pozniej tylko w mikrofali odgrzeje to bedzie dobry?A ananas to ma byc z puszki? Sprawdziłam na puszce i 100g ma tylko 50 kcal:-) Krewetka a co pani dietetyk powiedziała na temat owoców z puszki, jak czesto mozesz je jesc ? Mam nadzieje, ze nie gniewasz sie ze troszeczke pozgapiam od ciebie dietke.:-) I jezeli chodzi o sałatke to zrobie z tego co mam w domu:posiekam drobniusio kapuste, marchewka, kawałeczek papryczki,cebulka i sok z cytryny i jogurt.Myslisz, ze bedzie pasowało:-)? A tak po za tym to jutro wybieram sie na zakupy po pracy. Musze kupic jakies dzinsy , bo ostatni raz kupiłam w polsce podczas swiat wielkanocnych i wisza na mnie ! Wygladam okropnie!I Moja garderoba wyglada fatalnie teraz. Przestałam chodzic na zakupy i nawet nie mam jednej pary porzadnych dzinsów. Wszystko za duze , i jak je ubieram to fatalnie sie czuje! dzisiaj juz poczyniłam pierwsze kroczki i kupiłam taki bezrekawniczek jakby z futerka batdzo mi sie podoba, ale jest kruciutki taki do pasa i nie wiem czy to dobry pomysł , bo przeciez strasznie zimno sie robi. Ale chyba go zostawie bo wczesna wiasna bedzie i teraz jeszcze pochodze a kurtke najwyzej kupie pozniej. Jutro mam zamiar kupic jakies kozaczki i moze jakies skinny dzinsy , widziałam kilka ładnych par , tylko zastanawiam sie nad kolorem czarne czy brazowe i chyba kupie taki ciemny braz:-) Moze małe zakupki poprawia mi humor:-) Trzymaj sie Krewecia! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!:) Ale mam pustki w lodowce...dzisiaj zagospodarowalam reszte serka figura do pracy i w domku na sniadanie...nie bylo tego za duzo, ale nie mialam wczoraj w ogole czasu na zakupy...poza tym dzis wazny dzien:) zobacze co powie dietetyczka i wtedy wybiore sie na zakupy, juz z jakas lista mam nadzieje:) Zobaczymy na ile zmodyfikuje moje menu:) Jestem ciekawa jakimi sposobami dietetycy mierza poziom tkanki tluszczowej:) W ogole przez telefon Pani mi powiedziala, ze ona by mi zaproponowala diete mniej tlusta niz to co teraz testuje...i az dziw...ja jem tlusto TERAZ?? Poza tym powiedziala ze na poczatek otrzymam diete 2tygodniowa oczyszczajaca, a potem dopiero jadlospis ulozony specjalnie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A powiedz mi kochana jak twoj chłopak zareagowała jak Cie zobaczył po tak długim czasie , taka szczuplutka i sliczna? A tk wogóle jak tu sie czujesz z nowyn ciałkiem, bo bardzo duzo schudłąs i w tak szybkim czasie:-*\" - nie przestawał mi prawiać komplementy;) Wiem że kocha mnie za to kim jestem a nie za to ile ważę:);) Postanowiłam spróbowac twoj przepisik na eskalopki z kurczakiem i ananaskiem . \" SUPER \" \"Brzmi przepysznie.\"- JEST PYSZNE A MA MAX 350 KCAL- MAM WYLICZONY PRZEPIS \" Tylko jest mały problem bo moje obiadki przypadaja zawsze pracy i zabieram, ze soba .\"MOJE TEŻ ZAWSZE W PRACY I ZAWSZE ZABIERAM ZE SOBA, GOTUJE W NOCY LUB RANO O 6;) \" I tak mysle czy jak usmaze tego kurczaczka i pozniej tylko w mikrofali odgrzeje to bedzie dobry?\"JA TAK ROBIĘ OD SIERPNIA:) A ananas to ma byc z puszki? Sprawdziłam na puszce i 100g ma tylko 50 kcal - MOZE BYC Z PUSZKI:) JA WZIELAM Z PUSZKI:) Krewetka a co pani dietetyk powiedziała na temat owoców z puszki, jak czesto mozesz je jesc ? NIE PYTALAM ALE MOZNA CHYBA SPOKOJNIE:) ZAPYTAM NEXT TIME:) \"Mam nadzieje, ze nie gniewasz sie ze troszeczke pozgapiam od ciebie dietke. \" PO TO WKLEILAM BY KOMUS POMOC;) I jezeli chodzi o sałatke to zrobie z tego co mam w domu osiekam drobniusio kapuste, marchewka, kawałeczek papryczki,cebulka i sok z cytryny i jogurt.Myslisz, ze bedzie pasowało ?- SUPER JA NIE ROBIE SALATKI WG CO JEST NAPISANE W MENU TYLKO TO CO MAM W PROPORCJACH NORMALNYCH;) \"A tak po za tym to jutro wybieram sie na zakupy po pracy. Musze kupic jakies dzinsy , bo ostatni raz kupiłam w polsce podczas swiat wielkanocnych i wisza na mnie ! Wygladam okropnie!I Moja garderoba wyglada fatalnie teraz. Przestałam chodzic na zakupy i nawet nie mam jednej pary porzadnych dzinsów. Wszystko za duze , i jak je ubieram to fatalnie sie czuje!\" MAM TO SAMO. DZIS SPODNIE KUPIONE MIESIAC TEMU WYGLADAJA JAK PIZAMA Moze małe zakupki poprawia mi humor :) ZGADZAM SIE Trzymaj sie Lonly;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Krewecia:-) Zakupki ubrankowe sie nie udały ale poszłam po jedzono i baaardzo sie udały :-) z wyjatkiem jednej rzeczy :-( przez pomyłke kupiłam ser mozzarella 45 % tłuszczu zamiast light! Ktos połozył tam gdzie powinien byc lihgt!!!A miałam miec jutro na sniadanie chlebek z serkiem i pomidorkiem. Najwyzej zjem plasterek:-P Kupiłam seler wiec wszystko bedzie zgodnie z przepisikiem . Zamiast sera gouda mam topiony 10% tł myslisz ze moze byc???HmmmChciałam zaoszczedzic na kaloriach:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj w pracy wymysliłam sobie deserek na pojutrze , bo jutro cały dzien poza domem, wiec nie dam rady . Mam nadzieje , ze skorzystasz:-) Upieke jabłuszko w piekarniku tak na miekko i poleje je jogurtem naturalnym ze słodzikiem i do tego kawałeczek ananaska, A jak juz bedziemy mogły jesc czekoladke to pod koniec pieczenia posypac kosteczka startej czekolady i do tego łyzeczka lodów waniliowych. ponoc lody sa najlepszym z deserów jaki mozemy wybrac , bo organizm spala wiecej kcal do ogrzania niz dostarczamy .Hmmm musze przemyslec te lody:-) albo zamiast lodów zamrozic jakis jogurt wanilowy ....Na diecie tez mozna jesc pychotki tylko trzeba troszeczke pogłowkowac:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec wizyta u dietetyka na plus:) Bardzo mila Pani dr. Wytlumaczyla mi wszystko dokladnie i dala dietke 3 tygodniowa oczyszczajaca. Ma duzo blonnika, b-karotenu i ma oczyscic moje metry jelit ze wszystkiego i przygotowac grunt to diety wlasciwej, ktora Pani zaprezentuje mi 18 listopada:) Obiecala mi tam nawet galaretke, takze jestem dobrej mysli!:) Narazie dostalam dietke w ktorej moge jesc musli na sniadanie (tylko 3 lyzki i domowej roboty..ale zawsze;) na przemian z chlebkiem razowym z serkiem grani:) Na przekaske mam z reguly sok warzywny, kefir z ogorkiem, salatke z pomidorow itp:) Na II sniadanie mam roznego rodzaju salatki: z serem feta, z ogorkiem, z tunczykiem, z kurczaczkiem:) Na obiad mam kurczaka, zupy, omlet, ziemniaki z sosie koperkowym itp:) Na kolacje mam deserki galaretkowe, koktajle ziolowe, salatki owocowe...takze jestem dobrej mysli:) Pani zmierzyla mi poziom tluszczu w organizmie, wody, BMI, zalecila szybkie spacerki i powiedziala, ze damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec musli domowej roboty: 1 opakowanie otrąb pszennych 1 opakowanie platkow owsianych 1 opakowanie rodzynek 1 opakowanie sliwek suszonych wszystko wymieszac i wlozyc do sloika:))) zjadlam 3 lyzki ze szklanka mleka i dorzucilam jabluszko:))) przekaska 150 g kefiru, pol ogorka, koperek sol i pieprz II sniadanie: serek wiejski light i 5 rzodkiewek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi lonly i Hanina:) nie bardzo mogę pisać:( więc krótko: lonly może być mozarella i ten topiony:) przecież to nie zjesz cały kg;) ja ostatnio przez to że mam się kim zajmować odpuściłam trochę liczenie kalorii, ale dbam o gramaturę;)powiem że czuję się \"normlaniej\" Hanina:):) GRATULUJĘ CI WIZYTĘ U DIETETYKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak z doskoku...muszę wykorzystac czas jak synek spi i robić obiadek dla rodzinki... Hanina-gratuluje powaznego kroku, mam nadzieję że ten zastój szybko minie i że podobnie jak krewetka będziesz sie z nami dzielić swoimi radami...ja hciałam sie pohwalić że u mnie coś w konu ruszyło;-) no i dziś wybieram sie na Fitball:-) pozdrawiam cieplutko, bo dziś u nas ziab, pada i ogolnie pochmurno i brzydko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haninko czy chleb
masz wykluczony z diety ?A ile ma trwac spacerek i w jakim tempie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haninko czy chleb
Narazie dostalam dietke w ktorej moge jesc musli na sniadanie (tylko 3 lyzki i domowej roboty..ale zawsze na przemian z chlebkiem razowym z serkiem grani Na przekaske mam z reguly sok warzywny, kefir z ogorkiem, salatke z pomidorow itp Na II sniadanie mam roznego rodzaju salatki: z serem feta, z ogorkiem, z tunczykiem, z kurczaczkiem Na obiad mam kurczaka, zupy, omlet, ziemniaki z sosie koperkowym itp Na kolacje mam deserki galaretkowe, koktajle ziolowe, salatki owocowe...takze jestem dobrej mysli doczytałam ,że mozesz ale jakie ilosci tego chlebka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na sniadanie dwie kromki chleba schulstadt fitness z lososiem, serkiem grani, pasta z tunczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze ale nie zrozumiałam... te 2 wcześniejsze wpisy na pomarańczowo to były Twoje czy czyje? ;) mam wrażenie że Hanina sama napisałaś 2 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanina a ile kalorii ma menu codzienne? no i jak Ci wyszło z wodą w organizmie, z tkanką tł? opowiedz jeszcze trochę o tym:) na pewno to jest ciekawy inny punkt widzenia doświadczonej osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec wyliczylam plus minus i moj jadlospis ma ok 900 kcal dziennie w tym wiekszosc jogurtow, kefirow, maslanki, serka bialego, duzo ziol, warzyw zielonych, ogorka, salaty, kurczaka, tunczyka, lososia. 3 jajka tygodniowo, raz galaretka, ananas, jablko, kiwi Obiadki glownie bezmiesne:) Dietetyczce wyszlo ze mam 29 % tluszczu w organizmie i 54% wody. Zalecenie do duzo zielonej herbaty i 1,5 litra wody mineralnej dziennie. W tym na czczo szklanka cytryny. Moja jelita wymagaja oczyszczenia, takze 3 tyg diety oczyszczajacej a za 3 tyg dostane jadlospis specjalnie dla mnie..celujemy na wage 60 kg i tak bede miala w diecie proporcje B:W:T zeby dopasowac do wagi 60 kilowego czlowieka Jutro na sniadanko zjem musli z jogurtem, mimo ze w zamian moglabym zjesc 1 kromke z serkiem bialym rzodkiewka i salata:)...wole jednak platki!:)...z owocami suszonymi bo pyszny jest to zestaw...plus kiwi w to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krewetko, te posty z pomaranczowym nickiem nie sa moje:) Juz po sniadanku...platki z jogurtem nat i startym jabkiem!:) Pyszniutko! Potem soczek warzywny...nie lubie tych warzywnych, bo mi nie wchodza, ale sprobuje dzis marchewkowy!:) Na II sniadanie mam salate z feta:) Wlasnie ide ja preparowac...dzis do pracy troszke pozniej wiec zdaze ze wszystkim!:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Haninki
czy w tych płatkach koniecznie mają byc sliwki suszone,nie moga byc inne owoce-zraziłam się,bo kupiłam a w srodku była glista brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Haninki
Na obiad mam kurczaka, zupy, omlet, ziemniaki z sosie koperkowym itp Na kolacje mam deserki galaretkowe, koktajle ziolowe, salatki owocowe."--------- jakie zupy ? ziemniaki w sosie koperkowym-same? bez niczego?-jak je przyrządzic?omlet? jaki i z czym? Deserki galaretkowe? -dokładniej o co chodzi ? Haniu,dziękuje🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moga byc np morele suszone albo gruszki suszone:) jak wolisz...wazne zeby platkow 3 lyzki na sniadanie jesc i nie wiecej!:) Galaretka plus dwa kiwi pokrojone w kostke to moj podwieczorek..ale tylko raz w tyg jest taki zestaw dozwolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemniaki 250 g plus jeden brokul ugotowac. maslo spienic dorzucic koperek i 1/4 jogurtu wymieszac z pyrkami i brokulem:) koniec!:) omlet z 1 jajka posypany serem bialym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×