Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jeremiasz_zly

REKLAMY, OD KTÓRYCH NÓŻ OTWIERA SIĘ W KIESZENI!!!

Polecane posty

Gość kierunek stolica
1) Rzygam Turbodymomanem,w każdym bloku reklamowym to pokazują :o 2) Poza tym wkurza mnie baba z krzywym ryjem z reklamy Head&Sholders z samochodem w jeziorze 3) Kompletnie nie śmieszą mnie reklamy Tesco z tymi animowanymi debilami 4) Szlag mnie trafia jak słyszę ,,a poza tym Danonki są rekomendowane przez Instytut Matki i Dziecka" z akcentem na ,,dziecka" Podoba mi się reklama soków bez cukru (Fortuna?) z grapefruitami wsiadającymi do autobusu i cukrem, który próbuje się śmiesznie załapać na podwózkę, mówiąc ,,dajesz,dajesz" :D Po prostu mnie to śmieszy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfwrfrs
nie wiem czy ta reklama jest w tv(chyba tak) ale jak słyszę reklamę Laktacyd w radiu i to 'Nazywam się Żanetka Leta...." to mnie szlag trafia, po prostu ta reklama jest wku****jąca że nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się podoba ta reklama gdzie reklamują internet bezprzewodowy play z tym gościem w eleganckiej rezydencji ,który chwali się wszystkim, stoi przy nim ładna laska i oczekujemy ,że powie coś o niej kiedy mówi ,,i najważniejsze". ale tu oczyiście chodzi o internet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lane90
Nie pamietam czego to jest reklama, ale ciagle slysze ją na radio vox. ''Nazywam się Żanet Kaleta'' Gdy słysze to imie to bierze mnie nerwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vi
Ja też nie cierpię reklam szkolnych gdy widzę tę babę w okularach która tańczy z dziennikiem to dzieciństwo mi przemija i mam ochotę wy********ielić telewizor za okno :/ przypomina mi ona moją babę od polaka w podstawówce. :/ Najgorsza reklama jaką kiedykolwiek widziałem a bardziej obciachową jest tina, no fuck, to jest tak samo jak poszedłbyś po chleb do sklepu (krojony, danej firmy) a tu widzisz sklep zapełniony tym pieczywem a sprzedawca ci jeszcze mówi że ten chleb jest taki pyszny i zdrowy i jeszcze gały wytrzeszcza jak jakiś srający kot na pustyni :/(przecież wiem jak on smakuje to po co mi opinia sprzedawcy?) kurwica mnie od razu bierze, jeszcze gorszą reklamą jest niezbędnik każdej kobiety o nazwie Perwoll Srerwoll :/ i ta baba która drze się o 4 rano by zjeść jakiś gówniany batonik Sru goł :/ resztę reklam jestem w stanie znieść, powiedziałem jakie moim zdaniem są najgorsze. No i jeszcze zapomniałem o pani która gada z masłem Delma O___o ale to szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynynynynynynnynnyyny
dobrze ze nie mam polskiej tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama schodzi na psy
zamiast zachęcać - obrzydza. pokazują: - psie kupy - wypadające zęby - wszy - plujące bobry niedługo ktoś będzie rzygał........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedyś ludzie się gorszyli
na widok niebieskiej wody na podpasce..... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vi
Rayman, dzięki :D Zna ktos może reklamę pepsi w której na koniec piszę : I can? Macie linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chupa
Kolejna porcja grafomanii w reklamach actimela... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesse
wkurza mnie 'jakis magnez' z drewnianymi aktorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shogón
mnie wkurza ta z chlopcem, co chce kupe, ale u tomka xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shogón
i jeszcze ta, w ktorej keczup spiewa Heinz Up, ochyda ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vi
To ma ktoś tę reklamę? I poszukuję jeszcze tych: Sporty PiS-u (coś kiedyś pisałem o jakiejś piłce pamiętacie? i żanet kotletka..bo nie widziałem ma ktoś? plz o link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szogón
dobija mnie ta z internetem bezprzewodowym play, ten akcent tego goscia jest żenua i nie moge tego sluchac, a juz w ogole jak mowi to "i dżakuzi klausa" o matko, az mnie nerwica bierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinistra8989898
Najgorsza jest reklama colon c.... pokazują jak odchody poruszają się w jelitach....ale najgorsze jest to, że puszczają ją zawsze rano kiedy ludzie jedzą śniadanie - fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heinz up, baby, heinz up, gve me your heart gimme gimme your...(nie wiem co) gimme gimme... I LOVE HEINZ. Szogón-to nie keczup śpiewa Heinz Up tylko hamburger. A rzeczywiście jak ten gościu mówi "To moje ekskluzywne jacuzzi i jacuzzi klausa...) KURDE JA DALEJ NIE ROZUMIEM, JAK MOŻNA TAK DAĆ PSU NA IMIE! -Mamo ja chcę kupę! -No to chodź -ALE JA CHCĘ U TOMKA W POKOJU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----ooo----
A mnie wkurza sztuczna Nataszka Urbańska z koleżanką z teatru w reklamie szamponu. Grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wścieklizna macicy
"ja się boję efektu jojo", widząc tę reklamę wyglądam tak: 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMoooNNNiiiQQQuuuEEE
sinistra8989898 | ten colon c to masakra... Już chciałam kiedyś napisać o tej gównianej reklamie ale z obrzydzenia zapominałam nazwę... Normalnie pokazana kupa jak się odrywa i kula w jelicie :| Jak to widzę to mam odruch wymiotny... naprawdę... Na pewno ta reklama nie przekona mnie do zakupu tego badziewia, choćbym nie wiem jakie miała zatwardzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklamy playa sa idiotyczne
bo chociazby siedzi gosciu na lodce i mowi ze bez abonamentu sie nie da. wali go cos w leb i lektor mowi: "nonsens da sie" i teraz pytam jak sie ku*wa da jak tylko przez 3 miechy nie placisz a potem musisz wiec jak sie kurde da? chyba nie przemysleli tej reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfffdfdfdfdfd
Obecnie w radiu leci tak żałosna reklama jakiegoś klubu, że przy niej nawet Żanet Kaleta wydała mi się całkiem udana. Do dziś nie wiem jak nazywa się ten klub, w reklamie jakieś głupie pindy piszczą (dosłownie) jakieś "NIUDI" czy coś w tym stylu. Ilekroć słyszę tę reklamę, zbierają się we mnie złe emocje... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pear beer
A mnie dobija śpiewająca kanapka!!!! No jak można było coś takiego wymyślić??? I te wszystkie banki co to pieniądze wszystkim na kontach rosną! ale jak założysz konto to się okazuje że owszem rosną ale nie tak wysoko jak na reklamie i jeszcze pobierają dodatkowe opłaty tak że gó..o wielki zostaje z tych odsetek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pear beer
Albo cytryna która jest hardcorem! bo oblewa kogoś sokiem? I duży kapsel należący do paczki przyjaciół! porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta zjebana kanapka zamyka sie i otwiera, ale nie brudzi sie od ketchupu :-o przełączam to gówno jak tylko się pojawi na ekranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja ta reklama z kanapką jest już stara,podobna sytuacja jest z jedną z reklam nivea. Reklama ta sama jak przed laty, tylko zmienili kolory tła dodali "efekciki" i nową czionkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vi
To raczej nie ta reklama poza tym nie chodzilo mi o nazwę reklamy tylko o napis na końcu..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×