Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola28

mama w irlandii - nie mam kolezanek, kto chce pogadac?

Polecane posty

topik nam umiera:( wera chcesz nadal to tlumaczenie? jak cos to polowe juz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jestes:) wyslalam ci maila ale jeszcze nie wszystko. nieduzo mi zostalo tak ze wypelnij sobie to co juz masz a reszte dosle ci jutro. mam nadzieje, ze sie polapiesz co i jak, staralam sie w miare czytelnie:P ale jak cos to pytaj. masz tam zreszta napisane ktora strona wiec tym sie kieruj, a reszta po kolei jak leci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera. nie mam pojecia co sie stalo, ze plik sie nie otwiera. wyslalam ci to wszystko jeszcze raz, sprawdz poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strona 4 czy otrzymujesz zasilek na dziecko a).jeśli tak wpisz numer ref. jeśli wstrzymano napisz date kiedy kraj w ktorym jest wyplacan Od tego sie zaczyna......... czyli nie mam poczatku mam jeszcze kilka pytan ale to pozniej bo ide z malym do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche sie w tym nie lapie bo ja wypelnilam tylko i wylacznie czesc 1 nie mam tam stron bo druk sciagnelam z neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ta czesc pierwsza to tylko moje dane bo dalej od Declaration by you nie umiem ruszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilas ze wypelnilas pierwsza strone, a pierwsza strona do wypelnienia to byla str. 3, wiec wyslalam ci od 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym to jest napisane dokladnie linijka w linijke tak jak w oryginale. masz numery pytan, punkty a, b itd, numery czesci... np. w oryginale napisane jest pytanie i obok kratki do wypelnienia, np. yes, no i inne, ja tych kratek juz nie rysowalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisz sie i wpisz date obok. sluchaj w necie druga strona to przyklad, a trzecia zaczyna sie od wypelniania przez ciebie, ty pewnie nie masz tego przykladu wiec cofnij sobie strony o 1. tzn. ze zaczynasz od 3 nie od 4 jak napisalam. po deklaracji jest nastepna strona( 3) i tam juz sie zaczynaja pytania od 12, czyli to co ci wyslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z tym juz sobie poradzilam wypelnilam to wszystko co mi przetlumaczylas mam tylko dwa pytania ale napisalam ci je na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mieszkasz w common travel area przez cale zyciwe? tu chodzi o irlandie? czy mieszkales przez ostatnie dwa lata pod tym adresem? mam napisac ze nie tak? i wpisac adres z polski tylko ze ja czest sie przeprowadzalam wystarczy adres zameldowania w pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak chodzi tu o irlandie. jesli nie mieszkasz w irlandii conajmniej 2 lata, to napisz, ze nie, i podaj adres pod ktorym jestes zameldowana w polsce. napisalam ci to wszystko na gg, nie dostalas mojej wiadomosci?:( wyslalam ci juz reszte na poczte. wiecej tam do poczytania niz do wypelniania, ale poczytaj, tam gdzie kropki lub tak/ nie masz wypelnic;) ostatni wers to adres pod ktory masz wyslac. jest tam jeszcze kilka pol do wypelnienia, ale tym sie nie sugeruj, bo to juz wypelnia urzad, nawet ci tego juz nie pisalam. daj znac jak ci poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszlo dziekuje I znow mam pytania 1 nie mam konta a tu pisze ze konto ma byc na moje nazwisko lub mam byc upowazniona co mam zrobic? 2nie zlozylam wniosku w ciagu 6miesiecy bo nie wiedzialam jak sie za to zabrac-jak to napisac po angielsku 3co to jest formularz HRC1 4 nie mam listu z numerami pesel..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. wpisz numer konta twojego meza. ja tez poczatkowo nie mialam wlasnego konta ani upowaznienia i jakos przeszlo, poza tym jesli macie takie same nazwiska to powinno byc ok. a na przyszlosc niech on cie dopisze do swojego konta;) czekaj reeszte ci podam jak sie dowiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac nie wypelnialam zadnego innego formularza do child benefit:O a ty rozumiem ze nie masz tego hrc1? wiesz co, olej to hrc1. jak bedzie trzeba to ci powiedza. byc moze cos pomylilam i to jest dla tych spoza unii. narazie nie zawracaj sobie tym glowy, przy skladaniu wniosku i tak ci sprawdza czy wszystko masz i jakby co to ci dadza do wypelnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze a co z pytaniem 1 i 4 bo mowie ci zlapalam juz takiego dola........... a i co im na pisactylko po angielsku dlaczego nie zlozylam wniosku w ciagu 6miesiecy????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz. i tak sa tam wczesniej podane jego dane. a jakies konto musisz miec. chyba ze nie chcesz, wtedy idziesz na poczte i zakladasz tam takie specjalne konto, na ktore beda wplacane pieniadze z socjala. to tez w sumie fajna opcja, bo jesli nie macie wspolnego konta to nie wyplacisz pieniedzy z banku jesli nie bedziesz miala karty do bankomatu. a jesli masz poczte gdzies blisko to w kazdej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale robert bedzie mogl je wyplacic tak? a co z tym listem z peselami-sama mam go napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o list z numerami pesel.... hmmmm....:O kurcze tego tez nie musialam miec. widze, ze sporo sie pozmienialo w ostatnim czasie:O mysle ze po prostu wypisz na kartce imiona i nazwiska wszystkich z rodziny, tzn twoje meza dzieci i napisz obok numery pesel i tyle. jak bedzie zle to ci powiedza. kurcze naprawde za moich czasow bylo troszke inaczej...:( szkoda, ze ten topik odwiedza tak malo osob, moze ktos jeszcze moglby ci pomoc, ktos kto ma swiezsze dane...:( zaraz jeszcze pomysle nad tym zdaniem po angielsku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie bedzie mogl wyplacic skoro beda na jego koncie:) ale popros go niech cie dopisze do konta, to 5 minut roboty;) bedziesz miala rowne prawa do srodkow na koncie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga nie wiem co z tym moim gg, teraz mi nie dziala, napisalam do kolezanki i tez sie nie odzywa, moze nie doszlo:( bez sensu:(moja poprzednia wiadomosc tez nie doszla do ciebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doszla a z tym kontem to ja musze byc przy tym obecna zeby mnie tam dopisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba musisz byc obecna. idziecie do banku i twoj maz mowi: " I want to add my wife (partner) to my account". musisz miec z soba dowod. jesli masz jakies potwierdzenie adresu, np. list ze zostalas zameldowana, albo jakis rachunek itp. to tez wez z soba. jesli chodzi o reasons of claiming late, napisz: " I was told only few weeks ago that I could apply for child benefit for my children". (dopiero kilka tygodni temu dowiedzialam sie, ze moge sie ubiegac o chil benefit dla moich dzieci). to im wystarczy. na szczescie urzednicy tutaj nie sa az tak skrupulatni jak w polsce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola nawet nie wiesz jak bardzo ci jestem wdzieczna........ jak mogę sie odwdzieczyc?????????? czuje sie idiotycznie ze sama tego nie wypelnilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×