Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pola28

mama w irlandii - nie mam kolezanek, kto chce pogadac?

Polecane posty

Hej... Juz jestem po pracy w pracy, po pracy w domu...i moge sie spokojnie napic kawy, zapraszam...:) Pola spotkac bedziemy musialy sie gdzies po srodku...ja mam do was obydwu taka sama droge...:(...a piwko lubie ale nie czarne, mam wrazenie ze jest przeslodzone... Moja Mloda ma katar...wiedzialam ze tak bedzie...dobrze ze na weekend nic nie zadaja... a cio tam u was slychac ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cortina. jak dlal mnie troche za pozno na kawe, i tak nie moge spac po nocach:O u mnie nuda, gotuje obiad w przerwach grajac z corka w pilke. czekam az maz wroci z pracy bo wybieram sie na zakupy:) a tu jeszcze godzina...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce sobie kupic cos fajnego, ale jeszcze nie bardzo wiem co:( byloby latwiej gdybym wiedziala przed wyjsciem na co polowac, bo nie przepadam za lazeniem po sklepach i ogladaniem kazdego jednego ciuszka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co mi przychodzi narazie do glowy to pilarka do marchwi i mlynek do pietruszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytajcie dziewczyny: \"Niewinna zabawa na Naszej klasie może się zamienić w koszmar, kiedy zamiast na znajomych z dawnych lat trafisz na zboczeńców, którym internetowy portal zapewnia anonimowość - ostrzega za \"Kroniką Beskidzką\" serwis internetowy gazeta.pl. Gazeta opisuje koszmar, jaki przeżyła pewna bielszczanka. Kobieta odkryła, że portalu nasza-klasa.pl ktoś szuka nowej mamy dla jej dwumiesięcznej córki. Jak czytamy w gazecie.pl, kobieta założyła konto na naszej-klasie rok temu. Dwa miesiące temu urodziła córeczkę, a jej zdjęcie postanowiła opublikować na portalu. Po kilku dniach kobieta odwiedziła swój profil i przeżyła szok. Okazało się bowiem, że wśród osób, które ostatnio odwiedzały jej stronę jest... jej córka! A przynajmniej ktoś, kto wykorzystał zdjęcie jej dziecka w swoim profilu Co więcej, jak opowiada kobieta gazecie.pl: \"Pod zdjęciem córeczki przeczytałam informację, że to dziecko potrzebuje nowej mamy, bo jego własna już go nie kocha i chce się go pozbyć. (...) Wyglądało jak casting na nowych rodziców. Pod zdjęciem zamieszczono pytania typu: czy będziesz mnie kochać, czy będziesz mnie całować, czy będziemy chodzili na spacery?\". Kobieta niezwłocznie wydrukowała zrzut ze strony i pojechała na policję. Złożyła zeznania, ale - jak podaje gazeta.pl - funkcjonariusze stwierdzili, że niewiele mogą zdziałać. Obiecali jedynie monitorowanie sytuacji i obserwowanie strony. Wniesienie sprawy do sądu jest utrudnione o tyle, że nieznany jest właściciel profilu, na którym kobieta znalazła zdjęcie swojej córki. Także zgłoszenie o nadużyciu złożone do administratora naszej-klasy nie przyniosło rezultatu. Mimo usunięcia profilu, nowy, o tej samej treści pojawił się po kilku dniach na portalu. Jak donosi gazeta.pl, profil, na którym kobieta znalazła zdjęcia swojej córeczki, nadal funkcjonuje. Znajduje się na nim wiele zdjęć małych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam profil zamkniety widac tylko moje glowne zdjecie wiec ktos kto ie jest moim znajomym nic nie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam duzo rzeczy poblokowanych, w tym galerie, a poza tym nie dodawalam wczesniej zdjec, ktore moglyby sie komus przydac, np. dobrych gatunkowo portretow itp. oraz zdjec na ktorych jest tylko mala. zawsze dodawalam zdjecia gdzie jestesmy razem, takie gorsze, ktore kogos postronnego pewnie nie zainteresuja. ale mimo wszystko zaczelam sie obawiac. niby sami znajomi, ale...:O nigdy nie wiadomo kogo oni znaja.:O kurcze czlowiek mysli o pedofilach, a tu takie cos:O ludzie maja zryte mozgi zeby takie rzeczy wymyslac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh.....dziewczyny znow dzis na zakupach zaszalalam.Nakupowalam sobie troche cuszkow..............w koncu sie zimno robi. A jeszcze kupilismy sobie scanero-drukarko-kopiarko-drukarke do fotek............ fajna zabawka.............także teraz do sie caly czas bawimy.......... A co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bylam na zakupkach, ale jestem srednio zadowolona, kupilam kolczyki z ktorych jestem bardzo zadowolona, kupilam szalik z ktorego jestem zadowolona, i bluzeczke, z ktorej jestem srednio zadowolona, czuje, ze naloze ja trzy razy i wyladuje na dnie szafy:O jak wiekszosc moich ciuchow:O u mnie znowu pada, jestem dzis sama w domu przynajmniej do trzeciej, wyslalam tate z corka do znajomych a ja siedze w domu i umieram:O chyba bierze mnie jakas grypa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola to sie kuruj......... U mnie tak leje ze az ciemno jest Dziewczyny wlasnie walcze z formularzem o CHB-ma moze ktoras go przetlumaczonego? Bo niestety mam z nim problem a przydalo by sie go w koncu zlozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera sprawdz na stronie revenue.ie moze beda tlumaczenia. a dobrze zrozumialam ze chodzi o child benefit? albo na jkiejs stronie polsko irlandziek, nadajemy czy cos w tym stylu, moze tam maja jakies tlumaczenia... nie wiem, ja nietety nie msm:( ja sie juz koncze:(:(:( mleko z miodem bez czosnku (nie mam czosnku0:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nigdzie nie ma tłumaczenia druku z irlandii. Jedyne co znalazlam to tłumaczenie z Uk-druk sie rózni wiec niechce czegos palnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol28
ale podane na forum o irlandii :O a jestes pewna, ze to zupelnie inny formularz? bo moze sa po protsu takie same? tylko ten nr pps inaczej sie nasywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pewna a to forum znam jak wlasna kieszen,czesto sie tam udzielam..... nic moze cortinka jak sie odezwie cos bedzie wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaprzyjaznilam sie z google i nic nie znalazlam......................uuuuuuu mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem🖐️ pogoda dobra, ale ziiiiiiiimno:(jesien przyszla:( spacerek zaliczylysmy o 8. bo nie spimy od 6:O wera a ty jak tam, poradzilas sobie z tym formularzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos ty nie poddawaj sie. na decyzje czeka sie bardzo dlugo, wiec im wczesniej zlozysz tym lepiej. ja znalazlam tylko ten drugi wniosek po polsku, wiec i pierwszy musi byc gdzies przetlumaczony! a bylas w lokalnym socjalu? moze tam maja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie maja niestety mowie ci gdzie ja juz nie szukalam nie mam tez nikogo kto mi to przetlumaczy buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z ktorymi stronami sobie najbardziej nie radzisz? moze bede mogla pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypełniłam narazie tylko pierwsza boje sie ruszyc dalej zeby czegos nie spieprzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuje ci przetlumaczyc reszte, ale bede dopiero wieczorem, bo teraz musze leciec. jak cos bede miala to dam znac.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×