Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

No, jestem już w domku. Ten mój lekarz to jednak dobry, cierpliwy człowiek :) Pogadałam z nim o ciąży i mam dobry humor. Idę teraz na rower, wykorzystać tą energię. małgonia31 - witaj! mAAm - czarujesz? :D Wiesz, że liczę na Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny wszystkie :) Ja dzis w domu, jestem przeziębiona :( no i troche sie martwie :( Nie wiem czym sie leczyc. Podpowiedzcie coś....Mam katar lekki, ciągnie mnie w jak na kaszel. Temperatury nie mamm na szczescie. Tylko 37stopni. Witaj Małgonia:) Dobrze ze jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa, bidulko ❤️ tylko się nie stresuj. Pij jak najwięcej ciepłych napojów z cytrynką, nie przemęczaj się i do łóżka! Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięi Wodnisia , mam nadzije ze cytrynki i miodek jakas pomogą, bo sie naprawde ciut stresuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evika777
Kisa nie martw się, połóż się wypocznij i będzie dobrze. Mnie wczoraj też mocno trzęsło z zimna, ale na wieczór ubrałam się ciepło i zasnęłam, wygrzałam się i dziś rano wstałam jak nowo narodzona. Trzymaj się, wygrzewaj się w łóżeczku, będzie dobrze. Musi być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany dziewczynki co za zwariowany dzień, uff... Tyle pracy, że człowiek nie ma na nic czasu. Kisa jak się czujesz biedactwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANE :) U mnie zino ....bbbrbbbbbbrrrrrrrrrr. ale kaloryferki juz działają :) ❤️ WODNISIA- Czaruję cały czas :D I mam nadzieję że sie spełni to co mi pisałas że październik będzie mój :D BARDZO BYM CHCIAŁA 👄 ❤️ ANIA_B- a prosze cie bardzo możesz robic mojej tesciowej prezent :D na 60 jak najbardziej wskazany :D a i zycze ci BLIŹNIAKÓW praki za jednym zamachem :) ja mam u meza w rodzinie co pokolenie to 2 pary bliźniakow się rodzą :)👄 ❤️BEMI- witaj na tym topiku dzieją sie cuda bo tu każdemu się uda 👄 ❤️KISA- dzieki 👄 ślij te fluidy :D👄Bardzo bym chciała ale się nie nakrecam ,bo zawsze jest się lepiej mile zaskoczyć niz załować jak sie nie uda :o trzeba mocno wierzyć w cuda 👄 ❤️EVIKA77- I jak tam mamusiu ?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ BETA- Ups- przepraszam uciekłas mi gdzieś 👄 ja tez cos słyszałam o tym olejku ale nie wiem czy on działa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Maam:), nie mam pojęcia, ja co prawda kupiłam go, ale nie zdążyłam brać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tylko słyszałam o nim :) i chyba nie bede królikiem doswiadczalnym hiihii:)Ja daję na luz w tym miesiacu co ma być to będzie :D choc wolala bym aby było:D ale u mnie po tym opóźnieniu to będą strzały w ciemno hihihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzięki za wsparcie , ale jestem lekko spanikowana kurcze , moja córka ma grype , włąsnie wróciłąm z nią od lekarza. :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA-kup sobie maseczke na twarz , ja jak byłam podziebiona na poczatku ciazy to kazała mi pić herbate z sokiem malinowym , najedz sie czosnku, pij i jedz z miodem , cytrynka :) i powinno być ok , a moze podlec do lekarza i niech ci cos przepisze ,albo spytaj się w aptece bo wydaje mi sie że wszytkie homepatyczne leki mozna w ciazy :) Glowa do gory i zdrówka dla niuni 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa będzie dobrze zobaczysz, dużo zdrówka dla Ciebie i córuni i nie martw się. Dziewczynki ja już zmykam do domku, do jutra kochane. Trzymajcie kciuki za mnie.:) pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję mAAm , własnie łykam czosnek i pije herbatke z cytrynka Trzymajcie za mnie bo sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- POZYTYWNE MYSLENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO I DLA CIEBIE I MALEŃSTWA WSKAZANE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️ zobacz moze na tej stronce którą już podawałam chyba setki razy , tam jak poszukasz to sa pytania do gina i chyba cos było co brać :) I NIE SMUTKUJ BO DZIDZIA BĘDZIE SMUTNA :D👄 www.edziecko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm dzięki , wiesz lubie te Twoje "kopniaki" czasem trzeba kims potrząsnąć, masz racje pozytywne myslenie! zaraz poszukam ta stronke bo nie pamietam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm dziękuję wszystko ok, czuję się dobrze, tylko plecki troszkę bolą a poza tym nie ma powodu do narzekań. Trzymaj się kochana. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evikka77 dzięki , za Twoja radą chyba sie połoze . Przepraszam dziewczyny ze smuce , ale spanikowałam poprostu. Kochane jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA-❤️ słonko my tu po to jestesmy aby sie wspierać , i pocieszać, radzic i wogle ogółem do wszystkiego bo kazdy potrzebuje sie czasem tak wygadać nie koniecznie na taki temat jakiego dotyczy topik :)👄 I PAMIETAJ POZYTYWNE MYSLENIAE :D👄 EVIKA77-👄 kochana bardzo sie ciesze że dobrze sie czujesz, i oby tak juz do końca zostało bez mdłosci i puchniecia gicołek tego ci ŻYCZĘ z całego ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane buziaki dla wszystkich ja uciekam po dziecie do szkoły i na trening :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, nie wiem czy to hormony ciążowe tak na mnie działają czy co się dzieje, ale chodzę od kilku dni i tylko płaczę. Nie mam humoru, wszystko mnie drażni, jestem smutna, byle co wyprowadza mnie z równowagi, we wszystkim widzę tylko same negatywy. Kurczę nie wiem co się dzieje.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyna ależ dzisiaj jestem mądra i przeszkolona :) hmm bardzo miło było na szkoleniu i prowadzący bardzo dobrze przygotowani hmm no moze nie wszyscy... Evika- przejdzie kochana, może jeszcze ta pogoda na Ciebie tak działa... Maam-czarujemy dalej... Kisa-zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, odpoczywaj kochana Beta- jak u lekarza, kiedy termin, opowiadaj Ania-ja bardzo chciała mieć bliźniaki, moze Tobie się uda :) Wodnisia-październik jest nasz, a moje okresy szaleja tak jak i ja ;) od 30 do 34 dni wrrrrr Monia-mama czy ktoś widział naszą założycielkę ? Dzisiaj piątek kochane, jeszcze przeżyc do 15 i wolność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Witaj iza33, mam nadzieję że przejdzie mi mój płaczliwy nastrój, bo zamiast się cieszyć mam strasznego doła, tylko płakać mi się chce bez powodu. Już nie mogę tak dłużej. Siedzę w pracy i nie mam ochoty na nic, żadnej chęci do życia. Co się stało? Czy to hormony? Nie wiem już sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Evika smutasku, głowa do góry, świat jest piękny:) Iza fajnie, że już jesteś:) A więc byłam wczoraj u lekarza i: - termin mam na 23 maja:) - bardzo się cieszę, że jeszcze przed latem, -mam zdjęcie mojej kruszynki, która jest narazie ciemniejszą plamką, ale za to jaką śiczną, -następną wizytę mam na 9 października i wtedy będę miała szczegółowe USG z wymiarami itd, Jest super.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Beta32 że wszystko jest ok, cieszę się że wszystko w porządku. Super. Ja pójdę do lekarza w przyszłym tygodniu. Fajnie że jesteś szczęśliwa. Tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczysz Evika, że jak pójdziesz i zobaczysz swoją kruszynkę to od razu smutasek pójdzie precz!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko mi skasowało a tyle sie opisałam 😭 więc jeszcze raz ale teraz w skrócie kisa :) do łóżeczka z gorącą cherbatką i mleczkiem i porządnie sie wygrzać, tak jak poparła to przykładem Evika od razu rano poczujesz sie lepiej 🌼 ja nie wime czym sie leczy przeziębienie bo nigdy tak naprawde nie chorowałam, jedynie jak coś to mam gigantyczny katar i to wszystko :):) dużo zdrówka dla ciebie i twoich dzieci mAAm twoja teściowa to będzie miała 2 prezenty ewentualnie :):):) grunt to pozytywne podejście która to sie smuciła Evika ❤️ ja to taka beksa jestem tuż przed okresem, płacze na zawołanie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta to już masz pierwsze zdjęcie swojego maleństwa 🌼 ;);) o rany czyli mamy pierwsze zdjecie dziecka na tym forum jjjjuuuuppppiiiii :D:D:D:D kisa no bede czekac na twoje zdjecie i na twoją radość :):):):) mam deszczową pogode jak nie wiem co ale wiecie co uwielbiam jesień :):) wiosna i lato mi nie pasuje ale jesień jest piękna i uwielbiam spacerować w deszczową pogodę wiem ż ejestem świrnięta ;);) ale nic na to nie poradze ja od jutra zaczynam kurs nauki pływania, w sobote i niedzielę :):):) trochę ruchu nie zaszkodzi na zime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×