Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kisa to jest siemię lniane mielone odtłuszczone - tak się nazywa. Także zapomnij o tyciu!!!!!! A z resztą teraz nawet kilka kilogramów więcej to w sumie żadna różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiedziec Evika, dzięki gdyby mnie tak złapało to przynajmniej wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem ze jest takie mielone , ale ja tylko poiwedziałam ze mi sie tak kojarzy. Moze tyje sie po tym ziarnistym. Mniejsza z tym ja poprosrtu tego nie lubie i tu jest problem wiesz... ale moze sie zmusze jutro. Pomysle o Tobie i razem bedzie razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się kisa. Ja właśnie raz ugryzyłam kanapki i od razu mnie ciąga z powrotem. To jakiś koszmar :( Chociaż wczoraj było o wiele gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do kuchni i zrobię sobie chyba jakiś kisielek bo nic przełknąć nie mogę. Mam nadzieję że nikt dziwnie na mnie nie będzie patrzył w pracy. Uwaga! Nowina! Kolega z pracy złapał mysz - tę którą mu nasłałam. To nic, jak będzie dalej niegrzeczny to naślę mu nowych! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy kochana, zapraszam. Wiesz wzięłam kilka łyżeczek i jest mi lepiej na żołądku. Ufffff Zapraszam kisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️DZIEWCZYNKI❤️ Ja szybciorkiem bo obiecałam młodemu granie na kompie i muszę się wywiazac :) Młody dzisiaj jak by lepiej zrobił mu się wczoraj zajad i lekarz powiedział że to jest nie z braku witaminy B tylko z gardła nawet nie wiedziałam o tym :o dała masc i juz prawie nie ma sladu jest 37.4 :o ale ogólnie czuje się lepiej :) ja tak szybciorem ogólem do wszystkich , a po tem napiszę jeszcze naturalnie jak chwilkę złapię MAMAUSIE- jak macie mdłosci to ponoć bardzo dobrze bo organizm sie oczyszcza z toksyn więc haftujcie na całego a ja zaklinam wam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&co byscie często nie biegały z tymi mdłosciami do łazienki :) MONIA MAMA- Wracaj do tabeli bo jak nie teraz to w przyszłym miesiacu się uda :) a dzieci z lipca są super :D wiem cos na ten temat bo sama mam synka z lipca i to bardzo fajny facet :)❤️ ja zaklinam ci już następną :)@@@@@@@@@@@@👄 ANIA,BETA,IZA,KISA,EVIKA,WODNISIA, NUSKA,MONIAMAMA,DŻESSI, KOTECZEK 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIA-MAMA będzie dobrze nie jesteś sama.Główka do góry.mAAm ja też mam synka z lipca 8 zresztą sama urodziłam się w lipcu.POzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jofika
Witajcie dziewczyny. Pisała baaardzo dawno - znaczy się na początku topiku jakoś....Pisałam że będziemy się starać za jakiś czas, że najpierw zmiana mieszkania...ale nie -decyzja zapadła - zaczynamy na nowo. Mam więc nadzieję że będę stałym bywalcem tego topiku i że nadrobie zaległości co u Wa się wydarzyło przez ten czas co mnie nie było :-) Dzień dobry w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO JA Spowrotem:) JOFIKA- witaj u nas ❤️ dopisuj się kochana do tabelki :) NUSKA- ja mam stnka z 4 lipca, a sama jestem z 18 lipca :) ANIA- jak tam dzisiaj u ciebie bo ja mam cycki lekko nabrzmiałe i co jakis czs kują mnie jajniki i chyba ta @ cholera mnie dopadnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm mnie natomiast brzuch boli od 3 dni jak na @ a dzisiaj to już porządnie boli :(:(:( no i piersi nabrzmiałe przed okresem tez takie sie robiły ogromne jak balony, wiec nie wiem może w tym tygodniu @ bedzie wcześniej sama nie wiem :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jofika gdzies cie przeoczyłam między wierszami :P:P:P:P wybacz serdecznie cie witam na zaczarowanym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA- chciała bym aby to nas bolałao tak na dzidzię :) a jak nie to następny miesiac będzie nasz!!!!!!Ja mam jeszcze 9DNI do wyroczni :(:(:( EVIKA,BETA,KISA- jak wy miałyscie na początku bolało was cos ???? NUSKA- :)-[: )-TYLKO BEZ SPACJI PO MIEDZY : )I bez [ ] ;)- {; )} :D {: D} :p {: p} :o {: o} 😭 to WYRAZ BEKSA WPISANY W NAWIAS BES SPACJI 🌼 TO-//- TYLKO SŁOWO kwiatek ❤️ TO -//- serce to -//-cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki znalazłam tabelkę :-) ZASKOCZYŁY *********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ KOTECZEK19833.......06.10.2008..........25............ .DOLNOŚLĄSKIE DŻESSI.................. 10.10.2008..........31...............WLKP MAAM....................12.10.2008..........29.......... .....W-WA ANIA_B..................15.10.2008..........27......... .....PODKARPACKIE IZA33....................20.10.2008..........33......... .....PODKARPACKIE NUSKA27................20.10.2008..........27........... ....MAŁOPOLSKIE WODNISIA..............27.10.2008..........36............ ...ZACH-POM JOFIKA..................20.10.2008..........29............. ...W-WA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm, dla mnie zaraz przed okresem zaczęły powiększać się piersi i to bardzo. Poza tym wrażliwe bardzo zrobiły się sutki, tak jak nigdy. No ja mierzyłam tempkę, która nie spadała a była dosyć wysoko. Poza tym innych objawów nie miałam. Kilka dni po terminie spodziewanej @ naszła mnie ochoty na marynowane grzyby i ogórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech to dla mnie zgubne objawy bo ja z reguły tydzień przed @ mam ogromne poersi i bolące że nawet po schodach mi jest cieżko chodzić, a ogórki kiszone i wszystko co kwasne uwielbiam plus oczywiście MIĘSO pod każda postacią nawt surowe a słodyczy nie lubie no i kawe uwielbiam :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×