Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

NO włąsnie Evika nawet mi woda nie podchodzi, ale pje ją małymi łyczkami, zeby niezwymiotowac. Kurcze ale problem nooo. Nie pamietam tego przy pierwszej ciązy. Wtedy było gorzej z jedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta ! :D Widzę, że wszystkie dziś zapracowane ostro. Koteczek - spełnienia marzeń! 🌻 Iza - wspaniale, że dostałaś premię! 🌻 Evika77 - Specjalistko moja, jak myślisz? W cyklach 26, 27 dni kiedy jest jajeczkowanie? Którego dnia cyklu? Normalnie już głupieję.. zaobserwowałam, że przeważnie występuje u mnie 13 i pół dnia przed @, ale tak się teraz napaliłam :D , że normalnie zgłupiałam ..No, bo teraz MUSI SIĘ UDAĆ!! nuska27 - u mnie mgła była wczoraj cały dzień, a dziś słoneczko - przesyłam :D kisa - ja całą ciąże piłam multiwitaminę - jakoś tylko to mi wchodziło :) mAAm - teraz ja wysyłam list gończy :D Ania, Beta - za Wami też :D Monia mama, Jofinka - a Wy gdzie się podziewacie? DŻESSI - jak tam sprawy? Domyślam się, że @ nie przyszła :D Pozdrawiam wszystkie starające się dziewczyny i te zaciążone oczywiście też ❤️ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) dawno mnie nie było, ale nie mam głowy ostatnio. Od wczoraj siedzę na zwolnieniu bo zaczełam trochę plamić, Boże jak ja się przestraszyłam, że coś jest nie tak, od razu poleciałam do lekarza, ale zrobił mi USG i jest ok, powiedział tylko, że muszę zwolnić tempo, i nie ma mowy abym wróciła do pracy narazie.Przyczyn może być kilka ale mam nie martwić się i wypoczywać, jak narazie jest dobrze, tzn. czysciutko:) Jeny widziałam moją kruszynkę, jak biło jej serduszko i fikała rękoma, aż mi łzy poleciały.A męzuś to taki był dumny, że pół rodzinki obdzwonił, ale kurcze strasznie się martwię:( oby było dobrze. Koteczek wszystkiego naj i rychłych dwóch kreseczek na teściuku 🌼 Iza gratuluje premi!! Evika, Kisa a Wy kiedy do gin? Całuski dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnisia owulacja w cyklach 26 - 27 dni występuje zazwyczaj w 11-13 dniu cyklu. Ja tez mam cykle zazwyczaj 25-26 dniowe i owulacje miałam w 11 dniu cyklu i wtedy tez zaciążyłam. Także życzę Ci powodzenia kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta32 dobrze że poszłaś do ginekologa. Kochana wypoczywaj dużo bo to nie żarty. Ja idę z wynikami do ginekologa tak mniej więcej za 1,5 tygodnia. Trzymaj się Beta32, będzie dobrze i nie stresuj się i nie martw. Potrzebny Tobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta jest i będzie wszystko dobrze kochana...tylko odpoczywaj i odpoczywaj :) ja też miałam plamienie w 1 ciązy i wszystko było ok :)... ależ Ci zazdroszczę zobaczyć takie malutkie serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta ja sie martwiłam o Ciebie i włąsnie tak pomyslałam ze cos sie stało. Dzięki Bogu ze jest ok , dobzre z eposzłas do lekarza uffff trzymam za Ciebie kciuki. Ja mam wizyte w srode. Pozdrawiam Cie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Evika, dziekuję. Mam nadzieję, że będzie dobrze, pocieszające jest to, że od wczoraj jest już ok. Tylko w pracy oczywiście gadanie, brrr... ale mam to gdzieś niech sobie peplają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie przejmuj sie beta gadaniem w pracy No u mnie sie dowiedzieli we wtorek, dziwnie to wyszło. Do dzisiaj jest milczenie owiec na ten temat. Normalnie gadamy o wszytskim , ale o tym zem w ciązy nie. No trudno .... Licze ze czas pokaze. Beta 🌼 trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa dziękuję, oby tylko na strachu się skończyło, najważniejsze, że dzidzia dobrze się rozwija, uff... Ja też za Was trzymam kciuki kochane, oby było wszystko dobrze, za pozostałe dziewczynki oczywiscie też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🌼 Jestem, jestem ale mam dzisiaj dzień na wariackich papierach bo młody dzisiaj wyjatkowo na 9 .35 do szkoły a nie na 11.00 i załatwiałam sprawy na dzień nauczyciela jak przystało na przewodnicząca klasy :)A tak pozatym to nic nowego mam 2 dni do wyroczni @:o i chyba jeszcze bardziej sie dłuza niz ostatnio :(Brzuch nie boli , piersi w sumie tez nie ale są nabrzmiałe :o więc zobaczymy ?????co z tego wyniknie 13 w piatek idziemy do teściowej na kolację bo ma 60 urodziny w srodę ale mego mężula nie będzie bo ma targi więc jak bym nie dostała :) to bym prezent miała hihihii:) miesiac po piędziesiątych dowiedziała sie że będzie babcią :) To bym powiedziała że to taka rodzinna tradycja hihihiii:D Jesli chodzi o picie to ja w ciązy tak miałam nic mi niepodchodziło , nawet woda bo mnie mdliło za to mogłam wcinać kapustę kiszoną polaną jogurtem naturalnym :D DŻESSI- halo nie trzymaj nas w niepewnosci ???👄 WODNISIA- list juz zwijaj :) juz jestem i nawet ci powiem NIE GDYBAJ KOCHANA BO TE 2KRECHY CZEKAJĄ NA CIEBIE :)👄 ANIA_B-a co to za obijanko dzisiaj :o pisać!!!!👄 IZA- gratuluję premi i nowych krzesełek 👄 NUSKA-Gratuluję rozpoczecia 60 strony 👄 i też życzę miłego dzionka i owocnej nocki ;)👄 BETA- kochana teraz to lez i wypoczywaj :) i pamietaj KONIEC Z MARTWIENIEM WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE I KROPKA :D dobrze ze byłas u lekaza i ze jestes pod stałą kontrolą zobaczysz spokojniutko leniuchyj ja wiem że wszystko jest OK ogromne buziolki👄 EVIKA- ty kochana to już normalnie nasz topikowy specjalista jesteś:)👄 KISA- tak sobie myslę a moze jakis kefir pij albo wodę z liscmi miety to ponoc czasem lepiej wchodzi w ciazy 👄 KOTECZEK- Ja jeszcze raz przepraszam za tabelę i wszystkiego naj, naj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa u mnie koleżanka z pokoju, jak się dowiedziała, ze jestem w ciąży to się nieodzywała do mnie cały tydzień, tylko służbowo, a wiedziała, że sie staramy. A kierowniczka jak zobaczyła zwolnienie, to powiedziała do mnie, nop cóż... w końcu dorosła jesteś i wiesz co robisz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta przykre to kurcze , ale co tam nasze dzieciaczki najwazniejsze! I jak to kiedys Iza łądnie przytoczyła" prace sie wykonuje "i tyle. Najwyzej znajdziemy drugą, ale ja wierze ze wsyztsko bedzie dobzre. To emocje chyba i musza opasc wtedy wróci do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesi chodzio pracę to wydaje mi się że jak brzuszek zobaczą to dopiero do nich dotrze i będą dotykac pytac itd... A same wiecie że nie które baby są głupie i zazdrosne ...ale nie ma co się przejmować bo na pierwszym miejscu sa dzidzie bo uwazam że choc by była pęnsja njlepsza na swiecie to nie zastąpi usmiechu dziecka, pierwszego kroku, słowa mamo ot tak :)I TO JEST MOJE ZDANIE NA TEMAT PRACY a ponad to pracę zawsze mozna zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta32 nie przejmuj sie praca, kochana jestes najwazniejsza i twoje dzieciątko. Nie przejmuj się koleżanką czy kierowniczką. Dbaj o siebie i nie przemęczaj się ,to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście dziewczynki co ja bez Was bym zrobiła, od razu mi lepiej jest na serduchu. Dziękuje:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę do domku :) ale mi dobrze ;) Maam i Ania czekamy na dobre wiadomości pozdrawiam papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczyny co taka cisza ? Robię dzisiaj generalne porządki ale jakoś mi sie nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ to ja mam dzisiaj dzień długaśny :o bo jutro 12 !!!!! i czy myslicie że jak by ta cholera@ nie prztszła to czy juz testowac czy poczekac do poniedziałaku ?????????jak narazie nic mnie nie boli piersi sa nabrzmiałe tylkotroszkę czuję zrost po CC :o no zobaczymy co ma byc to będzie :o a i z ciekawosci miezyłam temp i mam 37 ale to chyba nic nie znaczy :)👄 IZA-witam w sobotę :) krzesełka już zakupione ???👄 ANIA- a ty co od wczoraj milczysz ????:( smutno tu bez ciebie😭 👄 DŻESSI- HALO i jak są 2 krechy????????????????????????????????????????👄 I DLA WSZYSTKICH MAMINEK I STARACZEK 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO MNIE SZLAK TRAFI :(😭 Rano nic nie bolało i takie \"obiecujace obiawy \" a tu tak mnie brzuch napindala że w 100% jestem pewna że dostanę@ :( bo czuje sie tak jak na okres :( Ale wiecie co nawet jak dostanę @ to się nie załamuję bo dalej będę się starać bo to wkońcu szczęsliwy topik no nie;) to za któryms razem wkońcu mnie trafi :D A i jak faktycznie dostanę ( a czuję że tak ) to zacznę z tą temka i cała resztą wiec EVIKA liczę na pomoc:) ANIA_B- mam nadzieję że Tobie się UDAŁO :)👄 NUSKA- to może zaskoczyłas kochana i cycochy bolą !!!!!!tego ci życzę :D👄 BUZIOLKI DLA WSZYSTKICH👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mAAm, tempkę masz bardzo obiecującą i jeśli będzie utrzymywała się w granicach 37 stopni to będzie super, ale jesli jutro lub pojutrze spadnie to ............. niestety........... Ale ja wierzę że Tobie się udało i koniec! Poczekaj w razie jakby co z testowaniem do poniedziałku. Zyczę powodzenia kochana. Ja wierzę bardzo mocno w to że Tobie się udało. A bolącym brzuchem się nie przejmuj, ja też miałam takie objawy i byłam pewna że @ przyjdzie, ale nie przyszła :) Zyczę Ci dwóch kreseczek na teście i oczywiście daj znać jak najszybciej co i jak. czekam z niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przed godzinką z mężusiem wycisnęliśmy sobie sok z 3 kg marchwi 1 kg jabłuszek i wypiłam dwie wielkie szklanki takiego soczku. Pychaaaaaa Nawet córka się skusiła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×