Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

ANIA kwas foliowy łyka się przed ciazą i do 3 miesiaca to taka witaminka z grupy B Reguluje ona wzrost i funkcjonowanie wszystkich komórek . wpływa na prawidłowy rozwój cewy nerwowej u płodu. ma to tez pozytywny wpływ na rozwój wagi i wzrostu dzidzi:D kosztuje grosze ja mam taki 250 tabletek za 16.50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja łykałam 3 miesiace przed zajsciem w ciąze kwas foliowy 1 tableteczke. Mozesz sobie zaczać łykac jak planujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja uciekam bo po kwiatey muszę leciec bo juz dzisiaj dają paru nauczycielą :) wpadne około 12.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli kwas foliowy nie zaszkodzi tak?? hmmm a od keidy mozna go zacząc brać i czy ma podobne działanie jak ten wiesiołek co kiedyś pisałyście o nim?? czy on wpływa tylko na poprawe sluzu płodnego i czy można brac to i to hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze.u mnie załamka nie wytrzymałam zrobiłam sobie dzisiaj test i nic nic nic!!!!, jedna krecha.cycki bolą dostane znowu.dlaczego mnie to spotyka i znowu od początku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuśka ❤️ a to nie za wczesnie na ten test( rozumiem ze test ciązowy robiłas?) Poczekaj do dnia spodziewanej @ i nie łam sie na zapas. Bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska trocge za wsześnie na testowanie pozostało ci jeszcze 7 dni czyż nie?????????????????????? ale kochana jak sie uda tym razem to sie uda następnym głowa do góry nikt nie powiedział ze uda sie za pierwszym razem nie możesz sie załamywać przeciez to nie koniec świata gdyby sie w tym miesiacu nie udalo :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Niuska co Ty z tym testem...mamy jeszcze tyle czasu! Czekaj na mnie - wszak razem mamy testować a nie wybijasz się na czołówkę :-) Główka do góry - spokojnie poczekamy do 20 i się zobaczy... a jak nie to będzie tak jak piszą dziewczyny - nie tym razem to następnym. Wszak starania miłe są :) A co do Foliku to właśnie też zaczęłam już łykać - bo zaszkodzić nie zadzkodzić a może wiele dobrego zrobić. Słyszałam że miał wejść nakaz dodawania kwasu foliowego do piczenia chleba ale czy już wszedł to nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jofika do chleba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to wtedy napewno przyrost naturalny by wzrósł :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano Ania do chleba bo fakt faktem że wiele z kobiet nie wie o działaniu kwasu foliowego :-( a to naprawdę istotny czynnik dla płodu w pierwszej fazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dziewczyny jak Wy ale ja zaraz normalnie zasnę, położę w pracy głowę na biurko i zasnę. Już po prostu nie mogę tak mnie kładzie spanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zasypiam szok druga kawe pije i nic nie dziala a brzuch boli aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa szok nawet tabletki nie pomagają 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam placuszka do kawy był taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki slodki aż mi niedobrze bo zaliczam sie do osób które generalnie nie przepadaja za słodyczami :P:P:P:P:P:P:P:P:P wole mięso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Witam Was WSZYSTKIE bardzo serdecznie :) nie było mnie b.b.b. długo ... mam nadzieję, że wybaczycie ? Proszę. U mnie z nowości to tyle, że w piątek byłam u ginka - okazało się, że mam jakąś bakterię (wyszłan na cytologii). Biorę teraz 10x gyalgin, aby ją zniszczyć, a potem zaczynam lekkie wspomaganie ;) Duphason (nie pamiętam jeszcze jak się pisze). Tak się umówiłam z ginkiem, że jak przez lato nie zaskoczę, to zacznę wspomaganie od jesieni. Pocieszył mnie troszkę, bo stwierdził, że nie jestem jeszcze taka stara:) .. a wręcz pytał się, czy nie zmieniłam partnera do poczęcia dziecka :) - bo może to on jest przyczyną nie zachodzenia w ciążę. Ale ja partnera nie zmieniłam, więc chyba chodzi o mnie. ale się rozpisałam .... muszę kończyć :) jestem w pracy dopiszcie mnie PROSZĘ do tabelki - planowana miesiączka 30 X, mam 3 latek - Pomorze Dzięki śliczne i całuję WAS WSZYSTKIE :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZASKOCZYŁY *********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ *************************************************************************************** EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE *************************************************************************************** KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE *************************************************************************************** BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE *************************************************************************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ ************************************************************************************ DŻESSI.................. 10.10.2008..........31...............WLKOP *********************************************************************************** MAAM....................12.10.2008..........29.......... .....W-WA *********************************************************************************** IZA33....................20.10.2008..........33......... ....PODKARPACKIE ************************************************************************************** NUSKA27................20.10.2008..........27........... ....MAŁOPOLSKIE *************************************************************************************** JOFINKA................20.10.2008..........29........... .....W-WA *************************************************************************************** WODNISIA..............27.10.2008..........36............ ...ZACH-POM *************************************************************************************** KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIE *************************************************************************************** MONIA MAMA..........30.10.2008...........35...............POMORZE.. ************************************************************************************** ANIA_B..................14.11.2008..........27......... .....PODKARPACKIE *************************************************************************************** MONIA MAMA - proszę bardzo :D juz dopisana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja przelotem bo mnie beaciszek rodzony odwiedził:D i teraz jest w kibelku i mam chwilkę :D ANIA- mnie też tak brzucho boli :(:(:(:(ze najchetniej to bym na zadną kolację nie jechała dzisiaj :( Dziewczynki to nastepne do tabeli IZA, NUSKA,JOFINKA bo wy trzy na 20.10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ja już po starankach, ufff :D ledwo chodzę :D Dziś mi się zaczęły chyba dni bezpłodne, bo ten śluz się jakoś zagęścił :P Ależ ja marzę o tej DZIDZI.. ❤️ iza33 🌻 dużo, dużo zdrówka Twojej córuni życzę! A Tobie czaruję @@@@! Nie przyjdzie! Nie przyjdzie! KYSZ ty @@@@ od Izy! jofika... 🌻 zdrówka Twoim chłopakom też życzę! Ale to dziwne.. u mnie, jak jakieś choróbska się pojawiają, to ja przeważnie zdrowa, chyba po to, żebym mogła się nimi opiekować :) Ania_B 🌻 och ta @! Ale wiesz, że to ostatnia i później dopiero po dzidzi :D - tego Ci życzę! Gruszka_zlota 🌻 witaj, może za wcześnie ten test zrobiłaś.. ja bym ponowiła za 2 dni.. Te bolące cycki, to raczej pozytywny objaw :) Evika77 🌻 ja raczej nie mam problemu z określeniem owulacji,mniej więcej :D mam charakterystyczny ból brzucha, który trwa kilka godzin, ale może kiedyś wypróbuję (mam nadzieję, że nie będę już musiała)... kisa 🌻 cieszę się, że multiwitaminka Ci podchodzi, ja piłam do końca ciąży i nawet miałam w szpitalu po porodzie, ale tam się dowiedziałam, że nie wolno pić kwaśnego, jak karmi się piersią :D - no.. młoda byłam.. i nektary też uwielbiałam :) mAAm 🌻 przecież tą temperaturkę masz jeszcze całkiem sporą.. dla mnie to, kochana masz wielkie szanse! Oczywiście zaklinam, a co! @@@@ ty wstrętna, precz od mAAm! nuska27 🌻 co tak szybko ten test zrobiłaś? Przecież tam jest napisane, w dniu spodziewanej miesiączki. Oczywiście rozumiem to zniecierpliwienie, ale wierzę, że ten cykl jeszcze nie jest stracony. Zaklinam, czaruję Twoją @@@ kysz, kysz!! MONIA-MAMA 🌻 jak to jest z tym wspomaganiem duphastonem, słyszałam, że dziewczyny biorą od połowy cyklu jakoś, ale nie wiem czy są jakieś konkretne wskazania czy tylko nieudane próby zajścia w ciążę? KOTECZEK19833 🌻 jak tam u Ciebie, na kiedy masz termin @? Musimy wiedzieć kiedy zaklinać :D DŻESSI 🌻 jak u Ciebie? Beta 🌻 jak się czujesz, kochana, mam nadzieję, że wszystko w porządku, ale musisz dużo odpoczywać ❤️ Pozdrawiam wszystkie cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem babole :-) Jak tam dzisiaj? Wstajemy i meldujemy się.... Staraczki testujące - jak wyniki? Ciężarówki jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! U mnie dzisiaj dzień rozpoczął się nieciekawie. Córka miała w nocy temperaturę, chyba będzie chora. Poza tym ja też dzisiaj czuję się nie najlepiej. Jest mi bardzo słabo i w ogóle jakoś źle się czuję. Czuję się dziś od samego rana bardzo zmęczona, nie wiem dlaczego. Mam nadzieję że będzie lepiej, bo normalnie nie mam siły na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki! Jofika Ty ranny ptaszku❤️ Evkia kochana trzmaj sie jakos , moze zwolnij sie z pracy i połóz w domu zebys sie nie rozłozyła. Córuni zyczę zdrówka i Tobie tez nie daj się ! ❤️ U mnie dzisiaj ok nawet. Aktualnie jem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu dzisiaj taka cisza ????:(:(:( wszystkie w kwiaciarni po kwiateki stoją :(:(:( A co u mnie :o.................@ jeszcze nie mam brzuch boli cycki jak balony temka miezona dzisiaj jak wstałam ale dopiero po 15 minutach i to na siedzaco bo mi zupełnie z głowy wyleciałao 36.9 wiec poleciałam do szkoły z młodym i jak przyszłam to o 9.20h zmierzyłam tak z ciekawości było 37.5 ale to nie ma juz znaczenia mam mokro i szyjke raczej nisko ( jesli to dobrze sprawdziłam ) boli mnie prawy jajnik i ogółem czekam na tą @cholerę :o bo nadzieji na dzidzie juz nie mam :o i jeszcze rano sie dowiedziałm że moja kumpela wpadła i test ma pozytywny :o oczywiscie jej gratuluję bo bardzo się ciesze bo to ich pierwsza dzidzia :D widac mi nie jest to pisane :o ANIA_B- normalnie ci zazdroszczę że juz masz @ bo u mnie to jedna wielka niewiadoma :( 👄 WODNISIA- ja ci zklinam @@@@@@@@@@@@@@@ i 2 krechy sa twoje 👄 IZA- jak córcia ???👄 KISA-buziaczki i naturalnie dnia bez mdłosci ci życzę 👄 EVIKA- kochana ja bym wzieła wolne :) I zdróweczka dla niuni:)👄 BETA- a jak ty dzisiaj mamusiu ????????????👄 NUSKA- Teścior zaszybko zrobiłas głowa do góry będzie dobrze 👄 DŻESSI- ??????????????????????????????????????????????? MONIA MAMA-NApisz jak możesz o tym wspomaganku 👄 KISA- naturalnie tobie tez dnia bez mdłosci życzę 👄 GRUSZKA_ZLOTA- Jak dzisiaj ???ja trzymam kciuki za 2 krechę :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mAAm, wielka szkoda że nie zmierzyłaś dziś tempki jak tylko wstałaś ale nie trać nadziei kochana. Może jednak się udało????? Ja trzymam mocno kciuki za Ciebie i zaklinam Twoją @@@@@@@@@@ żeby nie przylazła i żebyś zobaczyła jutro albo nawet i jeszcze dzisiaj na teściku dwie kreseczki :) Ja siedzę w pracy, może troszkę jest lepiej, jutro chyba wezmę sobie urlop, pójdę rano na badania a potem będę się wylegiwała w łóżeczku. Najgorzej że córcia przeziębiona i boję się aby od niej się nie zarazić :( Narazie piję sobie syropek z cebuli z miodem dla wzmocnienia i jem od wczoraj ząbek czosnku na kanapkę. Mam nadzieję że nie zachoruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- ja byłam dzisiaj tak nie przytomna że mi zupełnie z głowy wyleciało :o z ta tempką:o ale teraz tak mnie ten jajnik boli że normalnie już bym chciała dostac ta cholerę bo mogła bym juz myslec o kolejnych starankach a tak to :(....siedzę i czekam nie wiadomo na co :( normalnie mnie jakas załamka dzisiaj dopadła :( A ty kochana lec do domku i leniuchyj :D i moze kup sobie taka maseczke na buzie córcie masz bystrą to bedzie wiedziala że to dla tego aby dzidzi nie przeziebic a nie że dla tego że jej nie kochasz:D Jeny ale mnie boli ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje mAAm, sama już nie wiem co robić. trzymaj się, ja mam nadzieję że Ty tej @ nie dostaniesz już przez najbliższy rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm główka do góry - nie dostałaś @ więc jeszcze nic nie jest przesądzone...czy do tej pory zdarzały Ci się opóźnienia? Ja jestem dobrej myśli i skoro nie ma to nie ma - jak nic będą dwie kreseczki na teście :-) Evika a Ty zmykaj do domu i do łózia...i uwarzaj na siebie - jakakolwiek infekcja jest bardzo groźna....nie lekcważ tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×