Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

EVIKA- madra masz ta córę :) az miło czytać :D A co do mojego jedzenia to wlasnie tak pomyslałam że wolę jesc zdrowo to na pewno cos niecos zgubie a przy okazji nie bedzie to drastyczne odchudzanie a raczej jedzenie z głową oczywiscie ciemne pieczywko tez bede jeśc , ryze kasze , makarony tez bo tak mało dokładnie napisałam :) To teraz wybierasz sie jak rozumiem na USG 3d czy 4D nie pamietam :) nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm, nie wiem czy pójdę na USG 4d, z uwagi na to że mam nisko położone to łożysko, to zapewne usg będę miała przeprowadzane bardzo często, kolejne już za 2 tygodnie (a tydzień temu miałam też robione przecież usg), tak więc chyba raczej nie pójdę na usg 4d, bo uważam że tego typu badań i tak będzie za dużo. mAAm trzymam kciuki żeby Tobie też jak najszybciej się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) ależ dobrze że już piątek...obawiam się że teraz też mi się nie udało, wczoraj bolał mnie brzuch... chyba pora wybrać się do lekarza ...a może za bardzo chce...maam pomysł ze zdrowym jedzeniem jest jak najbardziej dobry :) mi tez by się przydało...ale ja tak kocham jeść :( evika mądra ta Twoja córcia i to bardzo , moja mała chcę od mikołaja siostrzykę hmm chyba nie zdążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Iza33 nie mów że się nie udało - przecież szansa jest duża, kochana uda się tylko trzeba cierpliwości, dużo cierpliwości. Do terminu @ zostało Tobie jeszcze troszkę czasu, musi się udać! Trzymam kciuki z całej siły! Ja przed zajściem w ciążę poszłam do ginekologa i powiedziałam mu o swoich obawach, o tym że chciałabym zajść w ciążę jak najszybciej itp. Ginekolog przepisał mi lek duphaston, powiedział że ten lek nie zaszkodzi a może naprawdę pomóc. Brałam go od 14 dnia cyklu przez kolejnych 10 dni. I udało się po dziesięciu dniach brania tego leku, odczekałam kilka dni i @ nie nadeszła. Okazało się że jestem w ciąży. Także polecam wszystkim ten lek. Przy pierwszym dziecku miałam to samo. Próbowaliśmy i nic, poszłam do gina przepisał mi duphaston i znowu od razu z tym lekiem się udało. Także polecam i może warto porozmawiać o tym leku z ginekologiem. Dla mnie dwa razy pomógł i to bardzo szybciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ktoś wstawił mi reklamę do wyrazu "pomógł"??????? Hm, dziwna sprawa :) Ale to nie moja sprawka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wczoraj dostałam @ - dobrze, że chociaż się nie spóźniła, bo starań nie było. Muszę sobie kawkę zrobić! Komu jeszcze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZASKOCZYŁY *********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31..............PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POMORSKIE July......................25.06.2009..........29..................W-WA ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ MONIA MAMA..........24.11.2008...........35..................POMORSKIE mAAm...................24.11.2008/6.12....29............ ......W-WA... IZA33....................28.11.2008..........33..... .... ....PODKARPACKIE NUSKA27................11.12.2008..........27........... ....MAŁOPOLSKIE WODNISIA..............16.12.2008..........36............ ...ZACH-POM ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE magdafikus.............----------------........32......... .......ŁÓDZKIE amama.................----------------....... 34 ...............MAŁOPOLSKIE. DŻESSI.................. --------------..........31...............WIELKOP KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIE Poprawiłam tabelkę. Niestety w tym cyklu też nie będzie starań u mnie, bo mój mężuś wyjechał do pracy na drugi koniec Polski i dopiero na święta wraca... mAAm ❤️ - ja podobnie, jak Ania_B nie jestem zapisana w Naszej Klasie.. ale miło, że zapraszasz :) kiedyś tam zajrzę.. Evika77 ❤️ - ale to zleciało! Dopiero, co oczekiwałaś na test, a już czujesz ruchy Maleństwa.. zazdroszczę Ci kochana i gratuluję 🌻 O! Chyba też spróbuję z tym duphastonem. Brałaś jedną tabletkę dziennie? july.. ❤️ - też bym już tak chciała.. iza33 ❤️ - zaklinam Twoją @@@@!!!! Na pewno się udało!! :D MONIA MAMA ❤️ NUSKA27 ❤️ - zaklinam Wasze @@@@@@@@@ !!!!! ANIA_B ❤️ - ja też staranka dopiero w grudniu najwcześniej rozpocznę.., ale wierzę, że się uda! Nam wszystkim! KISA ❤️ BETA32 ❤️ - pozdrawiam mamusie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnisiu brałam dwie tabletki dziennie, jedną rano a drugą wieczorem. Tak zalecił mi ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki❤️ Widze rozmowy o duphastonie? Ja brałam go w pierwszej ciązy , w obecnej obeszło sie bez. Wodnisia trzymam za Ciebie kciuki. Evika ma racje warto porozmawiac z ginekologiem o tym. Sama zobaczysz co Ci doradzi. Wszak kazda inna:) Dziewczyny zapisuje sie na USG 3d/4d. Bedziecie tez robiły??? Iza głowa do góry wsyztsko sie uda ! I czekamy na zdjęcie:D Pozdrawiam wszystkie kochane kolezanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kisa, nie wiem czy pójdę na USG 4d, z uwagi na to że mam nisko położone to łożysko, to zapewne usg będę miała przeprowadzane bardzo często, kolejne już za 2 tygodnie (a tydzień temu miałam też robione przecież usg), tak więc chyba raczej nie pójdę na usg 4d, bo uważam że tego typu badań i tak będzie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Evika. Lpeiej zapytac lekarza. No ja miałam juz 3 razy USG pojde teraz za dwa tygodnie mysle na to 3d/4d a poxniej za kolejne dwa tygodnie mozliwe ze moj gin znowu mi zrobi , chyba ze wystarczy mu opis z tego 3d/4d. Ale juz sie ciesze te USG jest takie dokładne. Moze bym sie tez zastanawiała ale skoro polecił mój prowadzący to oczywiscie skorzystam. Alez mam dzisiaj chęci na kefir jeden juz wypiłam. Zaczynam tolerowac juz prawie wsyztsko tak sie ciesze. Narzeszcie jakies zdrowe odzywianie>:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się kisa że lepiej się czujesz, naprawdę super, bo te mdłości są czasem ostro wykańczające. U mnie też już jest super. O wiele lepiej niż przez pierwsze trzy miesiące. Cieszę się naprawdę że samopoczucie masz lepsze. I oby tak już zostało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł dziołchy - właśnie wróciłam po badaniach - oddałam litry krwi i jestem w pracy! Chociaż wolałabym siedzieć sobie w domciu :-) Piszecie o usg....ja teraz pewnie się zapisze na usg przezierności karkowej (bo to zaraz będzie czas na robiebie tego) i to pewnie przy okazji będzie wykonane jako 3D więc oki. Na razie siedzę i nie mogę się doczekać przerwy obiadowej bo mam straszną ochotę na jakąś zupinę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️[kwiatek❤️🌼❤️[kwiatek❤️🌼❤️[kwiatek❤️🌼❤️[kwiatek❤️🌼❤️[kwiatek❤️ Ja mam dzisiaj dziecie w domu bo stekał że go głowa boli i że mu niedobrze :o teraz czuje się juz duzo lepiej więc zaczynam się zastanawiac czy aby ten ból nie był lenistwem spowodowany :o Ale wydaje mi się że w tym wieku to jeszcze chyba by nie symulował bo nigdy tego nie robił :oJesli chodzi o moje stranka to mam jakis 4 dniowy zastuj padam wieczorami jakas zmeczona i nic mi się nie chce sama nie wiem czemu :o ogółem jakos tak do dupy:( WODNISIA- fajnie ze się odezwałaś a jesli chodzi o nasza klase to mozna tam zalozyc konto i je zastrzec że nikt obcy go niebedzie widzial po za tymi ktorych ty masz w swoich znajomych :)A co do tego że dostałaś @ to szkoda ale przynajmiej masz ją o czasie , a jesli chodzi o wyjazd meża to ...jak sie tak stesknicie to iskry sie w nocy posypia i na bank zaskoczysz :D KISA- to tylko gratulować ze mdlosci ustały jak widac nasze zaklinanie na marne nie poszło :) EVIKA- zagadza sie kafe zarabia jak moze i w nasze słowa wstawia reklamy normalnie chamstwo :o JULY- To ty do domku uciekaj jak te wapiry w białych fartuchach ci tyle krwi wypiły ;) IZA- Tez się ciesze ze dzisiaj piatek moze dzisiaj coś zadziałam z ślubnym bo ostatnio zastoj w starankach jakiś 4 dniowy ;)bo bardzo bym chciała w tym cyklu zaskoczyć :) A co do ciebie kochana to odganiaj zle mysli mi tu szybciorem bo na poczatku zawsze boli jak na @ poczytaj sobie wpisy np. Eviki, KISY jak myslały ze nie są a tu prosze juz pierwszy trymestr skończony :)WIec bez gdybania mi tu proszę :) ANIA_B- a ty gdzie miałas pisac i co ???????????normalnie opindol sie szykuje :o Buziole 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPS. zapomniałam :o A gdzie jest BETA- halo poszukiwana co z panią ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce już do domu...mój mąz ma dzisiaj imieniny hmmm mam nadzieję że będzie miło..wczoraj zapisałam moją córcię na zajęcia plastyczne do domu kultury, wczoraj były pierwsze zajecia i bardzo jej sie podobało...zawsze to lepsze niż wieczne kreskówki ...dziewczyny a jak mikołaj u Was ? prezenty już kupione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- to wszystkiego naj, naj dla męża i miłych staranek dzisiaj :) A co do mikołajek ja jeszcze nic nie kupiłam , ale jak znam życie to pewnie albo bedzie to gra , albo lego :) jak to dla 9 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 ja o prezentach jeszcze nie myślałam. Wszystko zależy od tego czy będziemy mieli gości w Święta czy nie. Dopiero wtedy będę wiedziała ile mogę przeznaczyć na prezent dla każdego. Także narazie nie myślę o prezentach. Takie zajęcia plastyczne to super sprawa, ja też uważam że moja córka za dużo ogląda tych wszelkich kreskówek. Także uważam Iza że to super pomysł. I co najważniejsze podoba się córce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do zajęć plastycznych to super pomysł :) moj tez chodzi i na plastykę i zajecia dzienikarskie , taniec nowoczesny i brec-dence Ja uwazam że w obecnych czasach dzieci musza miec zainteresowania bo inaczej w naszych czasach róznie bywa jak sie słucha do okoła o tych narkotykach , podejrzanych towarzystwach to aż włos na głowie deba staje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki też mam nadzieję na miły wieczór ;) Evika ile lat ma Twoja córcia? Maam to masz dobrze ja nie wiem co kupić mojej córci, w tamtym roku marzyła o zimnym nosku i go dostała a w tym roku dostał już tyle zabawek jak byłyśmy w szpitalu ale była taka dzielna, że z przyjemnością jej kupowałam...jest na etapie polly ...samej mi się podobają te zestawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zajęcia taneczne przyjmują od pierwszej klasy ale bardzo chcę chodzić wieć myślę że dobrze hmm sama chodziłam na kólko teatralne i wspominam te zajęcia bardzo miło...a z polskiego w liceum miałam same 5 z recytowania, więc to dobry pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- ja ci powiem że polly sa super moja chrezsnica lubi sie tym bawić tym bardziej że mozna kupowac same zestawy ubranek dla nich :) A co do tanecznych zajec to zobacz w szkole tańca mój syn chodzi do takiej szkoły i tam sa zajecia np. z baletu dla dzieci 2-4 lata, 5-8 lat i roznne inne taneczne tez jest tego dużo :)Musze przyznac że jak czekam na syna i widze te dziewuszki w trykotowych sukienkach to tak mi się marzy taka mała baletnica :) A balet u małych dzieci nie oznacza że będa to trenowac juz na zawsze ale za to u dziewczynek uczy prostego sie trzymania , ładnego chodzenia wiec polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza moja mała chodzi na zajecia taneczne śa organizowane od 5 lat. Więc moja sie załapała, jest bardzo zadowolona. Ona jakos od małego taka taneczno- spiewająca jest. Widze ze ma predyspozycje takie baletowe, ale balet raczej nie chciałabym. No cóz zobaczymy czy bedzie mi marudzic moze zmiękne. Przeznt na Mikołaja opisała w liscie do niego wiec teraz musze latac i szukac jakiegos konia :) POd choinkę to blizej swiąt sie zastanowię . Własnie gdzie jest beta?? Dziewczyny plecy mnie od dwóch dni bolą. Od siedzenia to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- brzucho rosnie i do przodu ciagnie to i plecki bolą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa to napewno od tego że brzuszek rośnie i środek ciężkości przenosi się na inne miejsce w kręgosłupie i to dlatego. Trzeba dużo leżeć, odpoczywać... kochana i nie przemęczać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja 8 gdozin komputer i burko masakra , moze chociaz po pracy jakos poleze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia często się zastanawia kim będzie, trochę to trudne bo chiałaby być dodą ;), baletnicą, weterynarzem, malarką i księgową hmm wiecie te je wypowiedzi stają się coraz bardziej dojrzałe...ostatnio po reklamie pytała się co to okres i dlaczego tata jest potrzebny żeby było dziecko...ciężkie rozmowy przede mną ...ale wolałabym żeby od mnie się wszystkiego dowiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa odpoczywaj więcej...proszę o siebie dbać :) Evika kiedy twoja córcia nauczyła się czytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja też uwazam że dzieci powinny sie dowiadywać o tych rzezcach od nas :) a nie z telewizora lub nauczyciela w szkole nie jednokrotnie nawiedzonego :) Mój chciał by być albo aktorem , albo plastykiem jak ja i najchętniej malowac komksy bo juz je maluje do szkolnej gazetki , albo dentystą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×