Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kochane polecam wam gazetę :) ( dzisiaj kupiłam w kiosku) kosztuje 3.90zł DZIECKO ZAKUPY I MY :) ma 264 strony i jest kupa fajnych rzezcy wozki, porady, kremy itd. to jest i dla mam i kobiet w ciazy ale całkim fajna wlasnie przeglądam :) koleżanka mi poleciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ide dzisiaj do bibloteki to pewnie i zaglądne do ruchu po gazetkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZUNIA- polecam wlasnie ją kartkuję :) jest fajna bo jest i co przezd ciażą ( co ciebie juz nie dotyczy :D ) i co w trakcie jesć i takie tam ogrom fajnych info :) i tylko 3.90 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam zakupię :) Wiesz ciągle to do mnie nie dociera...nie wiem kiedy wybrać się do lekarza...Hmm w przyszłym tygodniu chyba się wybiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - pierwsz wizyta powinna być do 10 tyg. ja bym poszła chyba za tydzien bo juz serducho w tedy zobaczysz :) w tej gazecie jest napisane kiedy jakie badania w którym tygodniu :) Kochana ty uwiez i slij fluidy mi i Wodnisi :) bo tylko my zostałysmy na placu boju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........24.11.2008..........35..............POMORSKIE mAAm....................26.11/6.12.08......29........... ...W-wa NUSKA27................11.12.2008..........27........... ....MAŁOPOLSK WODNISIA..............16.12.2008..........36............ ..ZACH-POM ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIe POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@............. ...WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32........... .Podkarpackie.. amama.................------------............34........ ....Małopolskie.... Dżessi.................28.11.08.............31.......... ..Wielkopolskie.. IZA JA JUZ CIĘ WYKRESLIŁAM WIEC WPISUJ AWANSIK :DDO TABELI WYŻEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amama GRATULACJE!!!!!! ❤️ ale się dzisiaj wysypało suuuuper !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amama szczere gratulacje :) Topik zaczarowany jednak działa:) Maam muszę zmienić lekarza, szukałam już i pewnie jutro zadzwonię żeby umówić się w przyszłym tygodniu...cały tamtem tydzień spałam popołudniu aż mi było wstyd że nic nie robię ale organizm pewnie wymuszał :) wczoraj też z imienin teścia poszłam o 18:00, chciałam odpocząć...pamiętam jak w pierwszej ciąży ciągle tylko leżałam i spałam ...przynajmniej wymiotów nie miałam ... a teraz hmm zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- ja przy mlodym tez punkt 18 .00 zasypiałam i nie było mocnych by mnie ktos obudzil :) mdłosci tez nie miałam :) A co do zaczarowanego topiku to...moze i wkoncu mnie dopadnie :O własnie się dowiedziałam że jutro idziemy na imprezke bo nasi znajomi mieli miec jedną dzidzię a okazało sie że będą 2 :D więc kumpel robi przyjecie niespodzianke dla zaciazonej zony :) mam nadzieję ze jakos dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam uda się ...kochana optymizmu Ci nie brakuję i masz jeszcze nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZGADZA SIĘ WY JESTESCIE NIEZASTĄPIONE:D:D:D:D:D:D:D:D:D I JEDYNE W SWOJM RODZAJU :D NO I TYLE FLUIDÓW OD KOBITEG ŻE W GRUDNIU TO JUZ MUSOWO MA SIĘ UDAĆ :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm już bym chciała powiedzieć mężowi ale chyba poczekam do soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka- A NIE CZEKAJ TYLKO DAJ SIĘ CHŁOPINIE NACIESZYC WALNIJ ZNIM JEDEN TEST NIECH SIE PODENERWUJE TROCHE JAKI BEDZIE WYNIK HIHIIHIHIH:d UPS. capslok mi sie kliknol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza ja tez bym nie czekała , choc Twój plan z bucikami jest taki słodki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMAMAM ALE NUMER!!!!!!!!!!!! MOJE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WPISUJ SIĘ KOCHANA DO TABELKI WYŻEJ!!!!!!!!!! ALE SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Co ja widzę mamy mikołajkowe prezenciki na topiku:)Hurra!!! Iza, Amama Gratulacje kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale się cieszę, super wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) tak nam się rozpędziły z tymi II krechami ze nie bawem to tylko ja u staraczek zostane :) jako przedstawiciel hihihihi:D BETA- buziolki dla ciebie i bobaska👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... MONIA MAMA...........24.11.2008..........35..............POMORSKIE mAAm....................26.11/6.12.08......29........... ...W-wa NUSKA27................11.12.2008..........27........... ....MAŁOPOLSK WODNISIA..............16.12.2008..........36............ ..ZACH-POM ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIe POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@............. ...WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32........... .Podkarpackie.. Dżessi.................28.11.08.............31.......... ..Wielkopolskie.. IZA ❤️ AMAMA JA JUZ WAS WYKRESLIŁAM WIEC WPISUJCIE SIĘ W AWANSIK DO TABELI WYŻEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Maam, W grudniu to Ty nam wskoczysz do góry jestem tego pewna:) Takze trzymam kciuki, list Kisy poskutkował więc u Ciebie zapewnie też tak będzie, pewnie do dziewczyn mikołaj miał bliżej;) Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🌻 Ale dziś piękny dzień! Iza ❤️ GRATULACJE! Strasznie się cieszę Twoim szczęściem kochana! 🌻 Amama ❤️ ależ niespodzianka! Gratulacje! Topik działa! Dziewczynki, czekamy na fluidki razem z mAAm, Anią, Nuśką i Monią :D mAAm - teraz Twoja kolej, mówię Ci! ❤️ Pozdrawiam wszystkie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WODNISIA jak JA to i TY PAMIETAJ :p:p:p:p jak bedzie nam brzucho roslo to obu :D👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ mamy cudowny topik nieprawdaż dziewczyny...wczoraj moja mała znowu poczuła się źle :( temperatura 39 i wymioty, nigdy nie miała takiej temperatury- pojechaliśmy na oddział i czekaliśmy do 24 na wyniki badań, na szczęście to tylko jakaś infekcja - wyniki dobre i mała dzisiaj o niebo lepsza :) ale zostałam z nią w domku bo chciała być ze mną...miałam wczoraj serdecznie dość a jeszcze świadomość że nie mogę się denerwować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia ciesze sie ze małej lepiej , dobrze ze pojechaliscie zrobic badania. Dbaj o siebie . Bedzie wszystko dobrze.Całuski dla Ciebie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ MAMUSKI:D A co tu dzisiaj tak cicho............... ....................................stało się coś......................... ....czy już gadac ze mną nie chcecie :).......................... IZA- cieszę sie że z małą ok :) a ty kochana to teraz zarazków unikaj i dbaj o siebie:)👄👄 KISA- kochanieńka dla ciebie i fsolki 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ MaaM ! A u Ciebie co? Ja mam troche pracy i lenia niesamowitego , musze sie wysilac zeby cos porobic. Znowu jakas niewyspana jestem:( Ale chociaz humor i samopoczucie dopisuje poki co. Jutro ide na badania : morfologia i mocz . Musze sobie kubeczek kupic w aptece :D Ciepło dizisaj mi jak nie wiem , grzeje mi tu słonce przez okno! Jak u Ciebie , chandrule zazegnałas całkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×