Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

KISA- chandrule tak :) Bo jeszcze się leje ze mnie @ choc mam nadzieję ze moze dzisiaj się skończy :)Pisałam wczoraj że nie wiem jak liczyć pierwszy dzień cyklu bo 26 i 27 mialam tciunieńkie plamionko prawie nic a 28 juz normalną@ i nie wim od kiedy teraz liczyć ten pierwszy dziencyklu :o ale dobrze ze dostałam w terminie bo albo co 32-34 dni ( żależy od kiedy liczyć ) zawsze miałam co 32 więc cieszę się że te opoźnienia się skończyły :) tez mam słoneczko ale dzisiaj wiatr silny i zimny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze u Ciebie te spoźnienia mniejsze. A z tym jak liczyc ten okres to ja zawsze tez miałam problem i jak uwazałam zeby nie zajsc w ciaze to wolałam policzyc najmnijsze plamienie jako pierwszy dzien cyklu i poźniej sie obserwowac i mirzec temperature. Ale wtedy gdy chcesz owulke obliczyc to juz sama nie wiem jak lep[iej :(. A kupiłas te testy owulacyjne? Bedizesz je stosowac? Pewnie one duzo rozjasnią. Widzisz dizisiaj Eviki cos nie ma , ona wiecej by Ci doradziła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kupiłam testy :) Firmy ACORN LH bo juz innych nie miały w aptece:) nie chcialam zamawiac przez net co by się ślubny nie smiala że juz mi odpala :) jeszcze sobie dokupię bo mam tu tylko 5 i co smieszniejsze wczoraj w aptece bylam 3 w kolejce ktora kupowała testy owulacyjne aż sie aptekarka usmiechneła i dziwnie spojrzała czy aby my razem nie przyszłysmy :D Evice pisałam wczoraj ale mi nieodpisala :( A wierz moze na ile wiarygodne są te testy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wiem chyba tyle co Ty Maam:D Nie uzywałam tych testów, ale wiesz ile bab tyle opini bedzie :) Skoro je masz to uzyj i bedzie git zobaczysz. Awansujesz w grudniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- uzyję na 100% i napewno w grudniu awansuję bo jak nie to wy w przyszłym roku Sw. M nie bedziecie miały bo ogolego na łyso i za jajca do góry nogami powieszę jak fasolinki pod serduchem nie bedzie :D Mikołaju nasz kochany, na fasolki dziś czekamy. Więc gdy śnieżny pada puszek, niech nam wpadnie też okruszek! BO TO ZNAK ŻE LISTÓW NIE CZYTAL HIHIIHIH:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Jestem jestem z Wami, tylko dopiero przyjechałam do firmy bo wcześniej miałam do załatwienia sprawy w mieście więc dopiero teraz siadam przy komputerku. A tak przy okazje kupiłam sobie dzisiaj taki śliczny sweterek szary rozszerzany - odcinany pod biustem, na brzuszek :) , no i taką śliczną tuniczkę np na golfik, także jestem happy :) Ponadto wypatrzyłam sobie w sklepie śliczne korale ale są mocno drogie, także niestety - zrezygnowałam z ich kupna. Ale mam cichą nadzieję że i tak zostanę ich szczęśliwą posiadaczką, bo niedługo mam urodzinki :) mAAm testy owulacyjne ACORN są dobre, ja też je stosowałam i przynajmniej u mnie się sprawdziły, polecam je jak najbardziej. mAAm ja głęboko wierzę w to że grudzień będzie Twoim miesiącem musisz troszkę wymęczyć swego mężusia :) żeby dał Ci spokój przez najbliższe 9 miesięcy :) Dziewczyny a co u Was? Iza jak czuje sie twoja córka? Jak Ty się czujesz? Kisa a jak zdrówko u Ciebie? Jak mdłości? Przeszły już? Bo po moich na szczęście ani śladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziołchy, mAAm co do liczenia dnia cyklu to ja zawsze słyszałam i gin mówił żeby tych plamień nie liczyć, tylko jak już się na dobre rozkręci. Tak samo jak dostaniesz @ na wieczór to liczyć dopiero od nowego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika , July hej hej Evika u mnie juz tez mdłosci nie ma jem wszystko , troche jeszce z piciem wybrzydzam , ale ogólnie jest super! Ciesze sie ze udały Ci sie zakupy. ja pobuszuje troche w sobote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- witam zgubo :) cieszę się że się znalazlaś :) sokro mówisz że są dobre to dokupię jeszcze jedną pakę takich samych:)I mam nadzieję że wkońcu sie uda :) kochana ja poproszę jeszcze piekne foto w ciuszkach na Nk co bysmy mogły cię podziwiać :) A co do korali to widzę że przesadna nie jesteś :) Bo niektóży mowią że nie nosi się korali bo dzidzia sie pępowiną okręca ale ja w to też nie wierzę :)👄 JULY- dzieki kochana za info :) czyli ja liczę od 29 czyli dostałam po 33 dniach wiec spóźnil mi się 1 dzień bo zawsze miałam co 32 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam z młodym do szkoły i na zakupy będe po tem buziole👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak ja Wam zazdroszczę że już mdłości nie macie..ja momentami przestaje wierzyć że one wogóle kiedyś miną :-( Już mam dosyć narzekania na swoje samopoczucie...Ledwo wytrzymuje w pracy...myślę że pójdę na jakieś zwolnienie na 2 tygodnie żeby troszkę odpocząć i zregenerować siły! Brzuch coraz bardziej widoczne - ale to w drugiej ciąży ponoć normalne. Zakupiłam ostatnio na allegro dwie fajne bluzeczki ciążowe - mają przyjść na dniach :-) Najgorszcze jest to że nie mogę znaleźć spodni z pierwszej ciąży - kiepsko jak będę musiała zakupić nowe :-( A i jutro wizyta u gina - odbieram wyniki badań - zobaczymy czy w normie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mAAm ja jakoś przesądna nie jestem, noszę czasem wisiorki, korale, nie wiem może nie powinnam, ale chcę dobrze się czuć. July nie przejmuj się mdłościami, zobaczysz miną szybciej niż Ci się wydaje. Trzeba tylko się uzbroić w cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam tez przesądna nie jestem nawet nie pomyslałam o tym zakładajac wisory. ja tam wsyztsko nosze , a w zabobony zadne nie wierze, u mnie w biurze to wiedzą ze jestem zagorzałym przeciwnikiem i zawsze wysmieje kulturalnie oczywiscie hihihiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super kisa że tak uważasz! Mamy się dobrze czuć to najważniejsze prawda? Kisa a farbujesz włosy powiedz? Bo ja przez te pierwsze cztery miesiące nie farbowałam - tzn, nie robiłam pasemek, ale przed świętami planuję już pójść do fryzjera bo normalnie już patrzeć na siebie nie mogę takie mam odrosty. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez czekałam specjalnie z własami az miną 3 miesiące. Odrosty mam tez juz duze . Naturalnie urodziłąm sie blondynką i to taka bardzo jasna a teraz od kilu lat nosze ciemne ( wideziałyscie zreszta na zdjeciu na n-k) i poiwem Ci ze rozmawiałąm z lekarzem pozwolił zafarbowac ale farba bez amoniaku. I tak jak Ty przed swietami bede sobie farbowac albo farba albo szmponkiem jakims byle bez amoniaku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśki mam pytanko odnośnie tygodni ciąży - zgadzają się Wam tygodnie ciąży z datą ostatniej @ i z tego co wyszło na usg czy macie jakieś rozbieżności? Jeśli tak to liczycie tygodnie od ostatniej @ czy od usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July mnie ostatnio wyliczył gin na USG 3d/4d ze jestem w 14 tygodniu i jeden dzien i tym samaym wyliczył nowy termin porodu 29.05.2009. Byłam zaskoczona bo wczesniej myslałam ze jestem w 13tc. Wiec u mnie jakby rozbieznosc 1 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czyli Tobie wyszedł tydzień do przodu :-) A według ostatniej @ to który tydzień jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY- ja ci nie pomogę w tej kwesti ale pamietam że z wyliczeń miałam termin na 26 .07 a z USG 4 sierpień więc było 8 dni różnicy :) KISA❤️EVIKA- ja tez przesadna nie jestem i nawet powiem wam że wydaje mi się że jak się tak myśli o tych przesadach to własnie się w tedy spelniają najlepiej nie myśleć i nie czytać :D EVIKA- mam jeszcze pytanko co do tesciorów jak by mi wyszła nawet bledziuteńka krecha to działać? i czy jak wychodzi ta druga krecha to raz dzienie czy dwa slubnego meczyć:p pytam bo nie wiem nigdy ich nie robiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm jak wyjdzie blada kreseczka to też działać bo w przypadku testów owulacyjnych to nie ma aż takiego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm raz dziennie wystarczy w zupełności, ale jeśli masz ochotkę jeszcze bardziej pomęczyć mężusia to oczywiście jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Dzisiaj przyszłam do pracy, mała całkiem dobrze się czuję ale ja mam dzisiaj takiego lenia a tyle pracy - koniec roku, budżet na nowy rok ...a ja już myślami przy świętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobiety🌼 Iza witaj w klubie , ja mam znowu takiego lenia ze hej. Jedyne pocieszenie ze dzisiaj przynajmniej sie wyspałam :) Przed chwilą zjadłąm cała miche sałatki z kolorowej sałaty , pomidorków, ogórków i kukurydzy , ostatnio sie zajadam samymi trwiastymi sałatkami :D. Nio cos trzeba jesc :D Brzydko u nas dzisiaj na dworze bleee, a w biurze stoi duza gwiazda betlejemska i choinusia wiec az lepiej na sercu ❤️ Całuje wszystkie i sciskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też brzydko - szaro i ponuro...a ja w robocie muszę siedzieć...chce mi się do domu! Do syna.... Zdaje dzisiejszą relację z mego samopoczucia: mdłości - tradycjnie są senność - nie opuszcza mnie ani na krok plecy - no właśnie - od wczoraj wdał mi się ostry ból w plecach, który co jakiś czas w zależności od pozycji siedzącej unieruchamia mnie na chwilkę brzuch - rośnie.....już nie wygląda jakbym się po prostu najdła :-) Dzisiaj wizyta u gina - trzymajta kciuki. mAAm - jak u Ciebie samopoczucie? kiedy ruszasz z testami? Iza dobrze że z małą już lepiej... Kisa może jakieś fotki z rosnącym brzuszkiem, co? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July też się cieszę:) Czytałam gdzieś że w drugiej ciąży szybciej widać brzuszek , jak u Was dziewczyny prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza , July widac widac brzuszunio, w ciązowych spodniach chodze bo sie nie mieszcze w swoje :P Wiecie wczoraj wypiłam pierwszą herbate od 3 miesięcy ! Taki odrzut miałam. A wogóle jestem wielka fanką kefiru od 3 dni hehhee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Iza33 ja też słyszałam że w drugiej ciąży brzuszek rośnie dużo szybciej i jest dużo większy no i jak u mnie to się sprawdza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny własnie zrobiłam sobie kawe z expressu z mega ilością mleka. Pierwsza od 4rech miesięcy ! Smaki mi przyszły ..... Czy któas ma ochotę? :p Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×