Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

KISA- ano durna durana :D ...i zeby to było mi ostatni raz :p KOCHANA MOJA :D👄 Zresztą kobitki wy moje ja was wszystkie bez wyjąteczku AJLAWIU👄:D kochane uciekam obiadek popichcic bo o 16 wiadomo tescik O czeka:Daz sama jestem ciekawa co mi ten cholernik pokarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj znac koniecznie :) 👄 dla Ciebie Maam i wszystkich dziewuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,że wszystko ok:)) Ja dopiero usiadłam dziewczyny,bo auto do myjni,zakupy, obiad,jeszcze sprzątanko,wieczorkiem znajomi wpadną:)Na nszej klasie nie mam konta, jakos nie mam parcia na to:) A gotowac tez lubię ,sprzątac gorzej a pasować mAAm uwielbiam:) Stawiam deskę przed tv, robię ją na wysoką, siadam na hokerze, stawiam sobie piwko obok w zasięgu ręki i mogę tak pojechać całą górę prania z humorkiem:)) Prasowanie mnie relaksuje i odstresowuje serio;:)\\ Kisa ,ja zawsze sałatki jakies z neta robię,ale ostatnio robiłam taką z pomidorami , sałatą,ogórkami oliwkami, do tego wrzuciłam mozzarelle-kuleczki w sosie z bazylią+vingret. Te mozzarelki najpyszniejsze-pychotka!! mAAm-my dzis obie zdaje się będziemy bałamucic swoich chłopów,hihi. Tyle tu pozytywnych fluidków w topiku ze pewnie cos z tego będzie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem załamana.. właśnie wróciłam od ginekologa i.. dostałam skierowanie na operację.. Mam mięśniaka na dnie macicy i torbiel na jajniku. Powiedział, że trzeba operować, bo ten mięśniak i torbiel mają nieregularny, guzowaty kształt i bardzo nieładnie wyglądają.. nie pytałam już co miał na myśli.. A poszłam do niego z powodu plamień.. Płakać mi się chce.. po świętach chyba pójdę do tego szpitala.. Nie orientujecie się jak to jest ze szczepieniami przeciw żółtaczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobietki. Ale miło was się czyta. Spałam sobie całe popołudnie :) I teraz szybko się umyję i chyba ide znowu spać bo coś dzisiaj mam taki senny dzień. mAAM jak teścik owulacyjny, robiłaś dzisiaj? Wodnisia - bardzo ci współczuję kochana. Nie martw się napewno wszystko się ułoży i szybko dojdziesz do pełnego zdrowia. Trzymaj się kochana. Jeśli ta operacja jest konieczna to niestety musisz się jej poddać. Po prostu uważam że musisz być silna, musisz zrobić to dla siebie, dla swojej rodziny. Napewno wszystko się ułoży, musisz być dobrej myśli. Przecież to żaden wyrok, a ludzie przechodzą tysiące takich operacji, a po nich zachodzą bez problemu w ciąże i rodzą zdrowe dzieciaczki. Trzymaj się kochana, będzie dobrze zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WODNISIA❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Dziewczyny robiłam , robiłam :D sa IIkrechy:D tylko zdaje mi się ze dzisiaj ta druga jest ciud bletsza? czy to mozliwe że juz jest po owulce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ja sie na testach nie znam , ale kichaj co to znaczy, bier chłopa i działaj co Ci zalezy ;D Wodnisia trzymam za Ciebie , bedzie dobrze , oczywiscie jak trzeba to trzeba pojsc do szpitala. Na pewno wsyztsko bedzie okej. Dasz rade! Ty silna kobietka jestes nie załamuj sie . Wszystkie Cie wspieramy duchowo ❤️ Głowa do góry! Evika spioszku :) spisz juz ? ;) Ja włąsnie ide sie myc i tez nynu ... chociaz.... korci mnie nowa ksiązka :P Do jutra dziewczynki 🌼 i po buziaku dla kazdej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzieczynki. maam dziekuje za gratulacje i innym dziewczynkom. w końcu mi sie udało po 8 miesiacach starania, oczywiście ciąża od poczatku zagriozona, mam dwa torbiele, biore duphaston, diphergan. zero seksu, zero noszenia. oszczedzac sie. oby tak dalej i w sierpniu ujrze moje upragnione drugie dziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnisia...musisz być silna, dziewczyny mają rację - musisz iść na operację ale później jeszcze wszystko przed Tobą, masz wspaniałą rodzinę i napewno niedługo sie powiększy ale teraz musisz zadbać o siebie... Koteczek to odpoczywaj i dbaj o siebie i wszystko będzie dobrze :) Pola to ja Ci kochana chętnie podrzucę moje pranie do prasowania :) i piwko też :) Evika - jak masz ochote to śpij , ja swoją pierwszą ciążę praktycznie przespałam :) a córcia teraz taka spokojna i grzeczna :) Kisa już w pracy? Maam jak wczorajsze staranka ? Mam nadzieję że było miło i owocnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny witam się 🌼 Zajadam juz ... pije herbate z mega ilosciącytryny , bo cos mnie gardło od wczoraj pobolewa , nie dam sie no.... Wczoraj odebrałam wyniki morfologii i moczu, podobne są choc ciut sie róznią. Mam nadzieje ze sa dobre...... Całuski dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamwas kochane :) A u mnie kac moralny od rana :( Ja z tym cyklem sie chyba mogę ...nawet nie będe kończyć:( wczoraj zaczeło być z męzusiem milutko i nagle niechcacy przyszczypnoł mi skórę reki i jak nie krzykłam i go odepchnełam bo bolało jak jasna cholera a ten obraził się i dupą do mnie .............wrrrrrrrrrrrr. jesooooooooooooooo.jaka ja gupiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa normalnie az się w nocy w kiblu poryczałam😭 a dzisiaj i mi i ślubnemy z tym żle :( mam tylko nadzieję że może jeszcze nie wszystko stracone:( bo jak by nie było przed wczoraj były II i wczoraj ( a to niby wykrywa 24-36H wczesniej to moze jednka...) choc powiem wam że już temu cyklowi powiedzialam pa,pa :( WODNISIA- kochana ja jestem z tobą calym sercem❤️ więc szybciorkiem na zabieg i biegiem do staranek wracaj bo my tu czekamy na ciebie kochana :)👄❤️ POLA- kochana ja identycznie prasuję jak ty :D 👄 KISA-to ja stukam się herbatką z tobą\\_/>👄 EVIKA- gdzie jesteś kochana👄 IZA- tak jak pisałam u góry staranka do dupy:(👄 KOTECZEK- ja Wam bardzo kibicuję👄 i odzywaj sie do nas:) bo wierz jak by co to wiem gdzie cię nawiedzać :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, czytam was uważnie. Wczoraj spałam całe popołudnie a dziś od rana jestem na pełnych obrotach :) Jestem dziś na urlopie i jestem okropnie zła i wściekła i wnerwiona jak nie wiem co. Wzięłam dziś sobie wolny dzień w pracy bo na 9.00 byłam umówiona u fryzjera, w końcu balejaż na moje 5 cm odrosty!!!! Zachodzę do fryzjerki a tam zamknięte, po jakiś 15 minutach fryzjerka przyjechała na chwilę z ręką całą we krwi i mówi że jedzie do szpitala zszywać palec i nici z balejażu. Rozumiem ją, stało się nieszczęście, nie możliwe do przewidzenia, także moja wizyta u fryzjera została odwołana, mój dzień wolny specjalnie wzięty na fryzjera zmarnowany i wielkie wielkie olbrzymie jak nie wiem co odrosty na głowie :( :( :( :( :( mAAM - wydaje mi się że ty właśnie w tych dniach masz owulację, musisz jak najszybciej udobruchać mężusia i działać działać ile się da. Może jeszcze nie wszystko stracone, może uda się w tym cyklu nie poddawaj się. Zrób działa j teścik i działaj. kisa - kurczę, nie choruj nam, nie możesz, dużo wypoczywaj, ubieraj się cieplutko i jedz dużo owoców z witaminą c. Gdy ja byłam przeziębiona i bolało mnie gardło lekarz pozwolił mi przyjmować od bólu gardła lek homeopatyczny o nazwie HOMEOGENE 9 i do tego do psikania w aerozolu Tantum Verde. Pomogło, także dbaj o siebie i wygrzej się porządnie. Iza33 - jak Twoje samopoczucie? jak się czujesz? Koteczek - gratuluję tobie dwóch kreseczek. Jeśli znajdziesz wolną chwilkę to napisz do nas jak się czujesz i jak znosisz ten cudowny stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Wodnisia! trzymaj się i głowa do góry,będzie dobrze,mięśniaki i torbiel to zmiany łagodne i po zabiegu można się dalej starać o dzidziusia:) Zaszczepić się musisz obowiązkowo- teraz pierwsze szczepienie(musisz byc zdrowa,bez gorączki,przeziębienia i inn.takich),następna dawka po 4 tyg.od pierwszej a trzecia po 6 mies(takie 3 dają odorność przeciw wzwB na 10 lat) Operowac się można po drugiej dawce(już zabezpiecza).Trzymaj się:) mAAM- udobruchaj mężusia,szkoda czasu na dąsy!Wiecie,ja wczoraj fundnęłam sobie koszulkę nocną bialutką,na brzuchu koroneczka,do kolan,ramiączka,-na facetów to działa!!polecam jako lek na wszelkie dąsy:) mszalelismy tak że dzis zaspalismy a mały poszedł na 9 do szkoły,ups;) Iza-podrzuc pranie! Moze ja jakis biznes rozkręcę:),oczywiscie pierwsza klientka ma gratis:) kisa-ja w ciąży uzywałam syrop homopatyczny Stodal (lagodzi bol grdła i,kaszel Evika- rzeczywiscie masz pech z tą fryzjerką,ale daj na luz ,nie zmarnuj wolnego czasu i zrób sobie jakąś przyjemność:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę czmychnąć po auto mojego mężusia do myjni(wielkie mycie przed świętami u nas sie odbywa od wczoraj:)papa wszystkim:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika skarbie mój ❤️ wspołczuje Ci bardzo bo wiem co to znaczy miec takie odrosty. Przytulam ciepło. Wykorzystaj czas na inne przyjemnosci , głowa do góry! Maam nie focz sie tylko tak jak Pola opowiada zakłądaj sexy kiecke i działąj :) Dzięki dziewczyny za rady w sprawie mojego gardła. Narazie nie jets tragicznie no ale trzeba zdusic w zarodku. Dzieki za wsparcie! Buzki dla kazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️KOCHANE BABOLE🌼❤️👄 I tak zrobię :D cholera moze jeszcze dam radę :D ale stary dopiero o 19 będzie w domku :o więc nie wiem czy zdazę :O powiem wam że chyba nie wytrzymam do 16 i zrobię ten tes o 13.00 czuję ból jajnika ipiersi sa lekko obrzmiałe ale juz mniej bola niz wczoraj :o jejku powiem wam że ja juz zchizy łapię :( ale faktycznie moze kupię sobie dzisiaj jakąś nową sexowną koszulinkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................---------------................ ........................... AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............--------------.........25..............DOLNOSLASKIE ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................06.12.2008.........35........... ...LUBELSKIE.... NUSKA27................11.12.2008..........27........... ....MAŁOPOLSK WODNISIA..............16.12.2008..........36............ ..ZACH-POM ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........20.12.2008..........35..............POMORSKIE mAAm....................29.12.2008..........29.......... ....W-WA.......... KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIe POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@............. ...WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32........... .Podkarpackie.. Dżessi.................28.11.08.............31.......... ..Wielkopolskie... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️IZA WPISZ DANE DO TABELKI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No......tak..... ..............i ............sama.........zostałam......................... ................a ................wy ................gdzie......................... ...............dobra wklejłam wam na NK przepisy tak jak obiecałam ...............uciekam sikać na test..................bo już mnie ciekawość zjada...........................:p...................a co mam 2 opakowania to mam na co sikać :p zaraz sie dowiem czy juz mam męża za jajca wieszać:p za wczoraj:D uciekam do łazienki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ................ja....................na..............sikałam............... ..............i.................😭.................😭............... .....................jest............II..............krecha..........ale ..... ........bledziutka...............najmocniejsza...........była przedwczoraj....................... już moja nadzieja prysla............ jwsrwscie dziewczyny ?????????????????????😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mAAm nie przejmuj się, nie wszystko stracone,bierz dziś mężusia i do roboty. Może nie jest za późno w tym cyklu. Przecież na teście owulacyjnym masz napisane że test poprzedza wzrost LH o jakieś 24 godziny, także działaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼EVIKA- ja miałam najmocniejsze obie krechy przedwczoraj i było barz , barza:D ale wydaje mi się że to nic nieda bo przeciesz te nieszczęsne 24h lub 36 h ( tak przynajmiej piszą na teście) więc nie wiem sama czy dzisiaj jeszcze zrobic test wieczorem około19 czy juz nie podziałac mogę jak mój zechce i mi focha nie strzeli :o a ty jak myslisz jest jakas szansa że może się udało albo uda??????bo ja to już się trochę podłamałam :( SORKI KOBITKI ZE JA TAK BIADOLE ALE JUZ BYM CHCIAŁA MIEĆ BRZUSIO JAK WY A NIE OPONKĘ TŁUSZCZU :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mAAm,test mowi,że za 24-36 h bedzie owulacja wiec masz wlasnie owulację lub lada chwila bedziesz ją miec,tak ze do roboty! jajko tez zyje i czeka jakies 36 godz chyba tak ze to najlepszy czas!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję mAAM. Będzie dobrze zobaczysz. Staraj się dalej zafunduj dziś mężusiowi cudowny wieczorek. A jutro dla pewności też zrób test owulacyjny i oczywiście czekam na wynik. Jestem dziś na urlopie i nieudanej wizycie u fryzjera :( A o godzinie 17.00 mam u córci wywiadówkę w szkole w pierwszej klasie. mAAm działaj, musi się udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼POLA- ale to ta druga kreska nie powinna byc tez ciemna jak ta pierwsza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm wcale nie biadolisz no coś ty! Nawet tak nie mów. Każda z nas przezywała to samo i denerwowała się bo chciała mieć już okrągły brzuszek. Przecież jesteśmy po to aby sobie pomagać prawda? Więc nawet tak nie pisz. My cię dokładnie rozumiemy. Myślę że szanse w twoim cyklu są duże i testy też na to wskazują, także bierz się do roboty i zapomnij ty i twój mężuś o fochach! Przynajmniej na te kilka testowych dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼EVIKA- to jak masz dzisiaj wolne i to moze leć do innej fryzjerki? jak tamta bidula rekę sobie dorobiła :oA co do dzialania to zobaczymy jak to bedzie bo jak będzie to pewnie dopiero okolo 23.00 a patrzec to juz po ptakach:( a jak to jest jak jest owulacja to juz nie wychodzi nic na tescie tylko I krecha:o bo ja lewa jestem i wiesz ze robię je pierwszy raz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAM w testach owulacyjnych raczej nie ma czegoś takiego że kreska ciemniejsza oznacza lepszą i bliższą owulację. Albo poziom LH wzrasta i druga kreska się pojawia albo nie. Tak więc nie denerwuj się , rozluźnij się, odstresuj. Stres też może blokować płodność. Także pełen luz i do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×