Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Pola to córka eviki miała wypadek ale dziękuje za informację ...myślę , że Evikę uspokoiłas...zdradzisz w jakim zawodzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JESTEM COŁKI CZAS DZIEWUSZKI , TYLKO MAM COS ROBOTY HUK ALE PODCZYTUJĘwAS MIŁE MOJE :p no prosze caps mi sie właczył sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-my tez kupilismy malemu lego,remizę na Mikołaja. Na gwiazdkę chce cos z serii bo składa lego city. Nie mam nic dla mego pana i władcy;) on zawsze dla wszystkich chce zrobic super prezenty a sam nic nigdy nie chce i nie mogę z niego wydusic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlaśnie dziewczyny piszcie co kupujecie pod choinke swojemu m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szybko was czytałam ze się pokiełbasiło mi...hihi,Eviko-wybacz:) Iza dzięki za zwrocenie uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola mi też czasem trudno się połabać komu, co i jak :( Pewnie łatwiej by było jak znałybyśmy się na wizji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm, po-la dziękuję Wam, kochane jesteście, naprawdę mnie uspokoiłyście. Obserwowałam wczoraj córcię, nie wymiotowała, godzinę po upadku przestała boleć ją głowa, nie była senna, nic się nie działo. Po-la dziękuję za to co napisałaś. Dziś po pracy jeszcze upewnię się czy z małą jest wszystko ok. Buziaczki dla każdej z Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a napisałam ze jestem lekarką, skonczyłam ratownictwo medyczne, prację w karetce R ,czeka mnie jeszcze egzamin brrr az mi ciarki na samą mysl przechodzą...:( Nie chciałam wam pisac bo bałam sie ze nabierzecie dystansu do mnie(wiem jaka jest niechęć społeczenstwa do lekarzy) . Nie musicie;)bo ja jestem zwykła,normalna. Jestem po prostu mamusią,staraczką i tak mnie traktujcie a jakby co to będę służyć radą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la super! Nawet nie wiesz jak się ogromnie cieszymy że mamy na naszym topiku taką wspaniałą pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po_la równa z Ciebie babka, wiedziałąm o tym zanim napisałas wiecej o sobie ;) {serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą to ja Po-la podziwiam takich lekarzy i ratowników. Kurczę na co dzień zmagają się z tyloma nieszczęściami, z tyloma wypadkami, często drastycznymi, że naprawdę trzeba mieć silny charakter żeby być lekarzem, ratownikiem czy pielęgniarka. Jestem pełna szacunku Po-la dla Twojego zawodu. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie,moze jakies propozycję macie co by kupić drugiej połowce pod choinkę....,mam wrazenie ze on wszystko ma i nie mam pomysłu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la ja też mam problem co kupić mężowi pod choinkę. Ja bym skłoniła się w kierunku bardziej praktycznych rzeczy typu - sweterek, ładna koszula, szalik, rękawiczki skórzane, może jakaś ładna perfuma, czy zestaw po goleniu. Takie praktyczne rzeczy zawsze się przydają. Kurczę nie wiem sama co jeszcze, nie mam więcej pomysłów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- Więc powiem tak my obie się nie doczekamy @ hiiih tylko mi się zdawało że ty powinnas testowac bo w tabeli masz datę 6.12 a dzisiaj mamy 15 .12 więc jak to jest ;) jak by co to zmień w tabeli ( choc ja ci tego nie zyczę ) co do sił fachowych to ja tez podziwiam w tamtym roku syn z mezem mieli wypadek i jechałam R z synem do szpitala na szczescie byl tylko poobijany ale jak tam trzęsie w tej karetce.........ja jestem pełna podziwu jak wy tam mozecie zycie ratowac chylę czoła kochana 👄 co do prezecików to ja mojemu kupiłam spinki do koszuli i bardzo ładny krawat bo libi dobre firmowe krawaty czesto musi chodzic w gajerze więc sie przyda :) Młodemu tak jak pisałam lego star- wars bo juz ma kupe zestawów , kij, rekawice piłke do bejsbola,i 2 pady bezprzewodowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na imieniny we wrzesniu kupiłam mu nowy portfel, pod choinkę zestaw do wina(taka walizeczka z gadzetami,fajna rzecz-polecam i sezon 1 Arhiwum X(teraz razem oglądamy),on jest maniakiem filmow,gier i rozych zbawek dla dużych chłopców:),teraz nie mam pomysłu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rękawiczki tez mu kupiłam 2 tyg temu. Moze rzeczywiscie koszulę fajną, garnitur zakłada raz w roku (na jakis slub ):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja uciekam po młodego buziolki :) POLA- gratuluje stronki :)👄 KISA-👄 IZA👄 EVIKA👄 BETA👄 WODNISIA👄 MONIA MAMA👄 MALINIA👄 KOTECZEK👄 JULY👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)kisa-wymiatam:) Tylko my zostałsmy na placu boju:)wymiotło resztę;) Ja tez za jakas robotę się biorę,zupę musze ugotowac,mały wrocił ze szkoły.A na 17 na roraty musze z nim lecieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w pracy do 16.00 wiec juz nie długo i do domeczku mniam mniam , chce mi sie do domu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa-jeszcze poł godz tylko;) wytrzymasz,dopinguję Ci z mojej kuchni znad garnka z jarzynową:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.P
witam moje kochane mam pytanko napiszcie mi ile miesiecy staral;yscie sie o druga dzidzie chodzi mi o te panie zaciazone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Klaudia:) Ja zaciązyłam za drugim cyklem. Pozdrawiam Cie ciepło i zyczę rychło II kreseczek na tescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×