Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

jestes zywym dowodem na to ze trzeba wyluzowac i samo przyjdzie ;) Super ciesze sie ogromnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie jestem w szoku.Cyce mnie bolą ale tak inaczej takie są cięższe i brzuch tez niby dziwnie.Musze dojść do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caluje Cie mocno Nuśka, ale faaaaaaaaaaaaaaaaajnie naprawde super wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki!!!!! Iza33 dziękuję za zyczenia. Kochana jesteś. Trzymam kciuki za Twoją córeczkę i życzę jej dużo dużo zdrowia. nuśka27 - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER PREZENT NA ŚWIĘTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESZCZE RAZ BARDZO CI GRATULUJĘ!!!!!!!!!!! UAKTUALNIJ NASZĄ TABELKĘ MAMUSIU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska widocznie tak miało być :) Gratuluje i bardzo się cieszę ...teraz dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez mi sie chce spac dziewczyny! Iza ja tez wczpraj imprezka urodzinowa męza i poszłam spac po połnocy :D Maam Twoje sledzie rewela ! Evika jak sie czujesz po urodzinkach:P Wycyganiłas swoje upatrzone korale? Całuje Cie mocno :* Nuskla jeszce raz gratulacje👄 July gdzie Ty ?, Beta jak u Ciebie? Pola jak tam dzisiaj? Klaudia P. jak u Ciebie nie cierpliwisz sie pewnie czekaniem na @! malinia 🌼, wodnisia 🌼 Monia- mama 🌼 Pozdrawiam wszytskie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa sama miałam ochotę na śledzie wg maam - to teraz zrobię na 100% , jaką sałatę robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kisa, to musisz teraz porządnie odespać imprezkę :) Kisa a jak ogólnie Twoje samopoczucie? Czujesz już ruchy maleństwa? Kisa ja urodzinek właściwie nie robiłam, moja mama poszła w moje urodziny do szpitala z powodu silnego krwawienia i miała przeprowadzany zabieg łyżeczkowania, także dziwne to były urodzinki. Na szczęście jest już w domu i wszystko jest dobrze. Ale za to dla poprawienia humoru błam wczoraj z mężusiem w mieście kupiłam swoje upatrzone wcześniej śliczne korale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza zrobiłam gyros warstwowo i włąsnie te sledzie Maam i takie przystawki ( ja to tak nazywam) pomidory z mozzarella i bazylia jajeczka nadziewane pieczarkami , łosos i takie tam przysmaczki , kurcze jesc mi sie zachciało :p , Dziewczyny włąsnie apropos mozzarelli naszych serów typu brie, czy my ciązówki mozemy to jesc? Evika ciesze sie z korali , myslałam o tym .....No i ciesze sie ze z mama juz dobrze. A u mnie okej czuje sie dobrze , Ruchy no czy ja wiem czy to to , ale ktos mi tam puka po tym brzuchu delikatnie choc nie czuje cały czas tego .....czasami . Mam wizyte w czwartek juz nie moge sie doczekac, oczywiscie znowu sie troche stresuje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No toja mam chłopa przeziębionego a i 13.12 nie było staranek bo po party u znajomych padlismy o 3.30 spac jak betki więc... zobaczymy bo może jakiś z dnia wczesniej się gdzies tam schował i powiedział ni bata nie ginę tylko czekam na jajco i już ( mam na myśli oczywiście plemniora) dzisiaj mam kupę roboty i juz sama nie wiem w co mam recewłozyć :o NUŚKA-❤️G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️E❤️ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KISA- cieszę się że sledziki smakowały :)z tego co ja wiem to zadnych plesniowych, fety i mozareli nie mozna choć w pizzy chyba tylko bo pieczona a tak to nie . Buziaki x 2👄👄👄 POLA- 👄 KOTECZEK- to faktycznie :) męzus ma wprawione oko jak widać :D jeszcze raz gratuluję i odzywaj się częsciej :) X2 👄👄 BETA- buziole x2👄👄 EVIKA- buziolki dla was x2 i dla mamusi👄👄👄 IZA- Buziolki x2👄👄 WODNISIA-👄 MALINA-👄 KLAUDIA P- zaczernij się :)👄 MONIA MAMA- a co u ciebie kochana 👄 I dla wszystkich buziolki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUŚKA - dopisz TERMIN BO JUZ CIĘ DO ZACIĄZONYCH PRZENIOSŁAM ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................03.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27.................-------------........27...............MAŁOPOLSKIE ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................06.12.2008.........35........... ...LUBELSKIE.... WODNISIA..............16.12.2008..........36............ ..ZACH-POM ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........20.12.2008..........35..............POMORSKIE KLAUDIA P...............21.12.2008.........21..............DOLNOSLASKIE MALINIA.................22.12.2008..........26.......... ...LUBUSKIE... mAAm....................29.12.2008..........29.......... ....W-WA.......... POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@............. ...WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32........... .Podkarpackie.. Dżessi.................28.11.08.............31.......... ..Wielkopolskie... 🌼POLA - A ty nie powinnaś testować ???z tego co z tabeli wynika????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonię od rana do poradni i nikt nie odbiera wrrr, dziewczyny ja chcę już do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam na pewno jkais plemniunio sie zaczaił u Ciebie :D Tzrymaj sie i pracuj tak ciązko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza mam wizytę 30. Myślę że to będzie sierpień jak potwierdzi mi lekarz to wpisze.Jeszcze dla pewności przetestuje się za trzy dni .Ale myślę że to raczej nie pomyłka te testy są teraz raczej pewne i w ogóle brak ciotki...(chyba ze się mylą czasem?)Trzymajcie w kciuki i znowu wszystko na nowo organizować.Wyjazd widocznie nie był mi pisany.Tak cały czas oglądam ten test bo zawsze miałam jedną a tu dwie krechy.Nie mogę w to wszystko uwierzyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska ja też długo nie mogłam uwierzyć :) Może uda Ci sie pójść na wizytę przed świetami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super dziewczyny ze grono nam się powiększa!!! radocha !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz jestem wykonalam szybki manewr z zaprowadzeniem mlodego i biegiem po klocki lego i 350 zł jestem lzejsza :oAle tak to już bywa:) KISA- no mam taka cichą nadzieję że może...........powiem ci ze jakos tak się uspokoiłam i tak bardzo nie myslę o zajściu moze to przez ten caly kierat swiateczny ?Zobaczymy bo moze wlasnie takiego wyluzowania mi trzezba było :) NUSKA- widzsz poprostu bozia czowała nad tobą i nie chciała abyś jechała i zadzialała teraz to tylko się cieszyć !!!!!!!!!!!!! i trzymam, trzymam piachy obie i paluchy u gicołek nawet zaciskam :) IZA- a ty juz masz plan powiadomienia rodzinki :) EVIKa- a ty co dzisiaj taka cichutka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mAAm. A ja dzisiaj taka cichutka i bez humoru, bo prezes dowalił mi tyle pracy że szok i to przed Świętami. Opracowuję nowy folder z wyrobami a przy tym jest bardzo dużo pracy a to wszystko na dodatek jest potrzebne na zaraz. Trochę jestem zła z tego powodu. mAAm domyślam się że te klocki to prezent od Mikołaja. Super klocki lego to naprawdę fajna zabawa. Poza tym troszkę martwię się o swoją córkę, wczoraj wieczorem w pokoju upadła i bardzo mocno uderzyła się głową w komodę. Strasznie płakała a ja bardzo się wystraszyłam. Zastanawiałam się nawet czy niej jechać z nią do szpitala, bo nie mogła się uspokoić przez pierwsze pół godziny. Kilka godzin później było już lepiej, jednak szła spać z dużym i bolącym guzem na głowie. Teraz jest w szkole a ja mocno martwię się czy wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam jeszcze nie :) ale ja myślę że informacja o powiększeniu rodziny dotyczy głównie nas...pewnie szwagierka się ucieszy (siostra mjego męża ma 20 lat i już dawno chciała zostać mamą chrzesną ale wcześniej była za młoda a teraz ok :)tylko teściowa mnie zamęczy pytaniami jak lekarz, jak się czuję ...w pierwszej ciąży mieszkałyśmy razem i intuicyjnie wyczuwała kiedy idę się położyć zaraz przychodziła wrrr - strasznie się ciesze że teraz mieszkamy sami i w spokoju bedę mogła zając się dzieckiem :) Karmić bez skrepowania, bez \"dobrych rad\" ja wiem że to wszystko wynika z życzliwości ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - zobaczę dziś po pracy jak czuje się córka, jeśli będzie jej coś bolało lub będzie podejrzanie się zachowywała napewno pójdę do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- kochana to nie zazdroszczę roboty :o a szefowi to myszy cos zjedzą że cię tak meczy i to przed swietami :p co do córci to wydaje mi się że jest wszystko ok ,a że sliwka jest to wiadomo od udezenia ,ale grunt że ci nie wymiotowała więc wstrzasu muzgu niebyło a to najwazniejsze jak masz oczywiscie mozliwosc to możesz pokazac ja lekarzowi .A taki długi płacz małej był chyba spowodowany wystraszeniem sie że się walneła i widziała ze wy się martwicie , dzieci czesto tak reagują .A co do klockow to się zgadza na prezecik , dostanie jeszcze kij i rekawicę do bejsbola, i bezprzewodowe pady do plej stejszyn ( nie wiem jak sie pisze) a reszte to juz od dziadkow cioci , wujków itd....👄 IZA-ja mysle że wigilia na taką wiadomosc przerodzi sie w niezapomniana imprezę ,a co do tesciowej to u mnie bedzie tak samo jak juz zafasolkuję :) ale jak narazie nie myslę o tym jakos sie odstresowałam , w całym tym kieracie swiateczynym :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie pozostałe panie :o JULY, POLA, NUSKA,BETA, KISA, WODNISIA, MALINIA,KLAUDI P >>>>HALO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Witam wszystkie mamusie w poniedziałek:) Wielkie gratulacje dla Nuśki!!!!! Ogromnie się cieszę:) Cudowny prezent dla Ciebie i rodzinki na święta:) mAAm:) my razem na brak @ będziemy czekać,zdaje mi się. I wiesz co, jak nie obie to przynajmniej jedna nie doczeka @,mur beton:) ,nie mozliwe bysmy bie dotały,no nie:))? Iza- jesli corcia przy upadku nie stracila przytomnosci,przespała noc spokojnie,nie wymiotuje,nie jest nadmiernie senna ,głowa jej nie boli to nie powinno się nic dziać. Pracuję w branży,więc trochę się znam. Ale oczywscie jesli cos cie niepokoi to lepiej sprawdzic. oj,działamy,działamy.Dzis byłam u gina,moj pecherzyk ma 15 mm,od piątku nie urosł podobno,owulacja przypada mi na srode i juz sie martwię ze nie pęknie...ide jeszcze w srode i moze w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×