Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Gość Klaudia.P
hej a jak ja mam sie zaczernic?? zmory nadal nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.P
malina gratulacje:) ja mialam dostac@ w niedziele nie ma jak narazie ale jeszcze poczekam dzis jest 31 dzien cyklu ja mam tak co 28 29 dni@ wiec nie wiem ale testu nie chce jeszcze robic poczekam do jutra:) albo pare dni bo ciezko mi jakos uwierzyc ze to ciaza ale mam nadzieje bede najszczesliwsza na swiecie!!!! wesolych swiat kochane!!! Malina napisz ile dni trwaly twoje cykle:)czekam w tam tym miesiacu spoznial mi sie @ zrobila test pozytywny i nastepne takze pozytywne za pare dni jednak przyszla@ i zglupialam okazalo sie to torbiel na prawym jajniku dodam ze bardzoi bolaly mnie jajniki dlatego nie chce sie rozczarowas jezeli do pojutrza nie dostane to wtedy zrobie test obiecuje piersi troszke przestaly bolec ale cxzuje sie jak bym przeziebiona byla wlasnie mierze temp.zaraz napisze jaka jest mierzona temp.pod pacha to - 36,7 wiec juz nie wiem nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) ja dzisiaj ciąg dalszy z pichcenia bo wczoraj miałam urodzinki brata wiec mała obsóweczka w przygotowaniach :o ale juz wszystko nadrabiam:) KLAUDIA P- aby się zaczernić musisz wejsć ( u gory) w PREFERĘCJE i tam juz jest wszystko szczegółowo napisane ( wpisujesz nik KLAUDIA P -{jesli nie jest juz zajęty przez kogoś} I hasło i gotowe:) IZA :D EVIKA:DBETA:DKISA:DWODNISIA:DNUŚKA:DMALINIA:DJULY:DMONIA MAMA:DKLAUDIA P:DPOLA:DANIA B:DKOTECZEK:DAMAMA:D `````````▓☆ ````````▓☆▓ ```````▓☆▓▓.``☆☆ ``````▓☆▓▓▓.█☆█☆█ `````▓☆▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒ ````▓☆▓▓▓▓▒▒▒▒●`● ````▓☆▓▓▓▓▒▒▒▒``u ) ````▓☆▓▓▓▓▓▒▒▒`♥ `````▓☆▓▓▓▓▓▒▒█...▒▒.☆● ``````▓☆▓▓▒▓▒▒█..██ .● ☆● ````````▓☆▓▒▒▒████....☆●☆● ``````````.▓▓▓.☆██ ````````````...█☆██. ``````````....████☆█ `````````....███☆███ ````````....█☆████☆█ ```````....████☆█████ `````....█☆██████☆███ ```.....██████☆███████ .......██ ☆█████████☆███ .....█ ☆████ ☆███☆████☆█ ....████ ☆█████████ ☆████ Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu idąc na spacer gdzieś do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli dużo śniegu napada. takie właśnie ślę życzenia w dniu BOŻEGO NARODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Ja dzisiaj przygotowuję się już do Świąt, robię zakupy, piekę pyszny torcik, mężuś piecze mięsko itp. Dzisiaj w nocy przyjeżdżają do nas goście, więc napewno będę miała mniej wolnego czasu. Kochane dziewczynki chciałabym z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzisiaj już życzyć każdej z Was uśmiechu na buzi, zdrowia, szczęści, powodzenia w miłości i spełnienia najskrytszych marzeń. Niech zbliżający się Nowy Rok 2009 będzie dla każdej z Was o wiele lepszy od mijającego. Zyczę każdej naszej kochanej staraczce, by początek 2009 roku zaaowocował w dwie piękne kreseczki na teście ciążowym, a wszystkim zaciążonym kobietkom życzę łatwego i szybkiego porodu a także spokojnego maleństwa. :) Buziaczki dla każdej z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze wam dużo spokoju, milosci, pokoju ducha i w sercu przemiłego ciepła. Darzcie wszystkich optymizmem, radoscią i tak niewielkim , lecz najwiecej znaczacym upominkiwm, jakim jest Wasz uśmiech., wasza dobroć, Wasza nadzieja na lepsze jutro...bo przecież każdemu mozemy to z siebie dać. A to tak nie wiele kosztuje Zycze wam wielu ciekawych refleksji w rodzinnym gronie, wielu przebaczeń, przemysleń, przytuleń... I nawet tych łez, które otworzą Was na to, co jest i było, a czego nie chciałybyscie lub nie mogłyście zauważyć... łez, których wielokrotnie nie potrafimy pokazać, które czasem z tak wielkim trudem ukrywamy, a które są wyznaniem naszego bólu, żalu lub radosci... Gdzie właśnie w owy czas swiateczny jest na nie miejsce... Życzę Wam Wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2009!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.P
hej malina odezwij sie !!! czekam na odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.P
nie umiem sie zaczernic;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia po prostu zrób test, każda ma różne objawy i trudno stwierdzić czy to ciąża.dobra zmykam bo mi się placek spali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___________< o > _____________\\/ _________o`* o.@*o`. ________.\' \'*Q o *o@ ________( () o*o* @ o\'. _______.-\' o *0_Q.-\'-;*o) _______.\' 0 Q @0@ ()* `-. ______* @ o*o @. ‘Q * o ) _____o`-...-@\"\"-Q \'-~@\'`0*.’ _____.\'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.) _____*.\' o . @* \'-@‘o’’Q.*-oQ’. ____* @ * ._()__0*Q.~-\' @ ()* ` ____(o () * o* Q\'._@_Q o ()’´´*.\'. ___o\'-.-\' @`--._ @’* Q *.@-* * ``-. ___.-\' @ _Q_.-\'~\'-. @ ´()`-*@.o’Q’ __.\' @* o ..-\' * o *.@ * 0 *@oQ`) o*\' _* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0_.\' _\'._@ * o () \'-._@__0__@_.-\'Q o . \'-.* _;--@\' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *\'-*.o _.o-\' * ‘ \'._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @ *\'. _* @ *‘ o * @ _.\'\'Q~o..__@__.--\'`@--.* _;\'-.__@_Q . 0 () oQ * o*♥.*•.¸♥¸.•*♥ _______________$$$$$ Ze szczerego serca w ten piękny czas, gdy gwiazdka świeci dla wszystkich nas, życzę miłości bez trosk i złości, pokoju na świecie i wszystkiego czego tylko zapragniecie, niech Wam się spełni, radości doda i niech będzie biało, żeby się szczęście zawsze do nas uśmiechało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.P
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.P
;( nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.P
przepraszam chyba jestem debilem ale nie umiem;) wpisuje tam wszystko a tu dupa;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz to Cię zaczernie tylko muszę ci jakoś wysłać hasło.Masz gg? jak jesteś zainteresowana to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane psiapsiółki ! Wesołych, spokojnych , pełnych miłości Świąt Bozego Narodzenia oraz dobrego Roku 2009. Całuje i przytulam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.P
ok to moje gg 454761:) dziekuje ci bardzo! zmora jeszcze nie przyszła:) życzę wszystkich zdrowych i wesołych świąt!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane... Życzę Wam nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt! I najważniejsze...aby w przyszłe święta \"ktoś\" jeszcze był z nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:) W te niezwykłe i szczególne święta życzę Wam wszystkiego najlepszego,dużo zdrówka,szczęścia,radości, pociechy z mężusiów, partnerów,radości z dzieciaczków tych co już są i tych które wkrótce pojawią się na świecie. Staraczkom by jak najrychlej cieszyły się ze swych upragnionych fasolek:):) WESOŁYCH ŚWIĄT dziewczyny kochane!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal @ brak:) piersi tylko bolą no i przeziębiona jestem:) wiem że tio ciąża ale tak ciężko mi w to uwierzyć:) w sobote zrobię test:) a po sylwestrze na usg to jest jaks polowa 5 tygodnia:) czyli za 3 tyg.powinno juz cos widac na usg na dobrym sprzecie co??/ oczywiscie dopochwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...ależ ja kocham święta :) Właśnie wróciliśmy z kościoła i idziemy do teściów na obiad...a wczorajsza wigilia była cudowne...teściowa i szwagierka szczęśliwe bardzo...moja rodzina też miło przyjęli tą wiadomość- jednym słowem jestem przeszczęśliwa :) idę świętować dalej :) Kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Ależ tu panuje świąteczna cisza. iza33 - super że rodzina cieszy się ogromnie na wiadomość o nowym malutkim członku rodzinki. Przesyłam buziaczki dla każdej z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test pozytywny:) hurraaa:) boli mnie brzusio od godzinki co jest? czy ktoras tak miala we wczesnej ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. w pon iedziałek miałam kolejną wizyte u lekarza. otoz ciaza jest pecherzyk ma 24 mm i rozwija sie dobrze jest płod.ale moj torbiel przed 2 tyg urósł az 4 krotnie, ten co miał 1, 5 cm teraz ma 6 cm. bedzie konieczna operacja i to w ciazy mam sie modlic aby nie było jej wczesniej niz po 12 tygodniu ciazy wtedy nie bedzie dziecku zagrazało. dała mi wszystkei zdjecia i mam isc jeszcze na konsultacje do jednego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia gratuluje!!!Mnie też na początku pobolewał brzuch, kup sobie nospę.Ale się tu dzieje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA P- GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!👄 KOTECZEK - bedzie wszystko dobrze jestem z tobą👄 i wszystkim kobitką 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Zmykam na obiadek do teściów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wierzylam ze sie uda no i prosze:) ale to nie tylko moja zasluga tylko dzieki forum takze bo dostalam na nim mnostwo wskazowke jak sobie pomoc z zajsciem:) i sie udalo w pierwszym cyklu:0 a ja sie tak meczylam 3 mies.i nic pozycja od tylu i nozki oprzec osciane po stosunku tak na 15 minut mi sie udalo:) i wiem ze to przez to:) po sylwestrze ide do gin no i na usg:) tojest 5 tydzien:) pojde gdzies za 3 tyg i bedzie juz widac fasolke co kobitki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×