Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witam dziewczyny :) Mam nadzieję, że świąteczny nastrój wszystkim sie udziela :) Evika jak córcia? Ja dzisiaj wybieram się na zakupy po prezenty ...mam nadzieję, że uda mi sie dużo kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki kochane! Iza mi z cała pewnością udziela sie swiateczna atmosfera. Co sie zaczynam wzruszac gdy słyszę piosenki swiateczne :D, jutro ubieram z córunią choinke, a w sobote na zakupy takie jak Ty dzisiaj , czyli prezenty i ogólnie mi jakos tak swiatecznie:D, ale mysle o Evice... mam nadzieje ze jest wszytsko dobrze i za za moment sie idezwie... No to buźka dla Was wszystkie . Ide zszamac sałatke , którą sobie zrobiłam rano ... sama trawa prawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa smacznego :) Ja też mam nadzieję, ze Evika się odezwię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa czasem człowiek tak ma :) Bierzesz urlop przed świętami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza w sumie nie biore urlopu , ale u nas w firmie od lat nie pracujemy w wigilie np. ..... i tak akurat w tym roku wypadaja te dni ze tylko na jakies 3 godiznki przyjdziemy 31.12 i poxniej to juz 5.01 do pracy. Mysle ze 2.01 to nie ma po co przychodzic. A Ty jak pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam teraz \"normalną \" pracę i mogę wziąć urlop :) , odpoczywam w wigilię i 29 po świętach...do pracy przyjdę tylko 30 a później dopiero 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj wizyte u gina... mysle o tym , wiem ze Beta tez ma dzisiaj. Moze sie odezwie poźniej. Iza a Ty keidy masz nastepną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! rano wysłałam rodzinkę do szkoły i pracy i wskoczyłam z powrotem do wyrka a wczoraj obiecywałam sobie ze wstanę rano wrr,jestem zła na siebie ze jestem takim śpiochem:( no kocham spac:( ale zaraz ruszam do roboty.Musze dzis wypucowac chatę bo w sobotę idę do roboty, w niedielę i w poniedz.Podobnie jak wy tez lecę dzis po prezenty:)i podobnie mam po świętach duzo wolnego:) kisa-dzis będziecie wypatrywac płci dzidzi,ale fajnie!:):) Iza-ja tez miałam dzis spokojne,błogie sny,az mi sie budzic nie chciało:) No więc czekamy na pozostałe kobietki i wiadomości od Eviki-stawiam na to ze bierze dzis małą do domu-przeciez choinkę dziecko musi ubierac a nie w szpitalu się byczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola to byczymy się po świętach :) Kisa ja mam wizytę 06.01...Napisz nam koniecznie po wizycie co i jak :) Evika odezwij się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza biedulka... ale nie przejmuj sie pomysl ze Święta i sie uśmiechnij 👄 dla Ciebie :) Dziewczyny ale miedzy switami tez czasem cos szkorbnijcie , miedzy jednym a drugim byczeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANE🌼 Ja dzisiaj jestem padnieta wczoraj do 3.00h pakowałam prezenciki a ze uwielbiam to robic i co roku wymyslam cos nowego to opakowanie 24 trochę trwało ale kazdy jest w papierku przewiazany rafią naturalną ,kokarda tjulową ( z motywem gwiazdki lub innym swiatecznym chyba pół empiku wykupilam ) i z przyczepioną bombeczka i literka imienia upieczona z ciasta piernikowego i tak do dzisiaj zie domyć nie moge tylko sie swiece jak bobka i cała chałupa też W warszawie leje i najchetniej to wskoczyła bym do wyrka i na boczek i lulu ale nie stety nie da rady dzisiaj jeszcze czeka mnie akcja choinka to znaczy ....2.60 wysokosci hiiii i kupę przeklinania jak mój stary ją w stojak pasuje hihiiih zazwyczaj krzyczy daj mnie piwo kobieto ,i jeszcze sie nasłucham że ją na 4 pietro tachał a jak juz jest ubrana to mówi ale ładną wybrałem hihihii i to mnie dzisiaj czeka :) Buziaki dla wszystkich wpdnę po tem :)👄 EVIKA- daj znac !!!!!!👄 KISA trzymam piach za wizyte u gina daj znać koniecznie 👄 POLAja też jestem spiochem :)👄 IZA ciesze sie ze noc mineła błogo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam śliczniutkie będą Twoje prezenty mmmm, a choinke ubieram jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.P
hej czy ktos zwraca wogole tutaj na mnie uwage:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam wam tyle ze prawie książka i mi wżarło!!!!!!załamka,pozabijam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam napewno wygląda to ślicznie :) Ja niestety zdolności manualnych nie posiadam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola jeszcze raz:) Klaudia nie ma recepty na ciąze...trzeba się starać i wierzyć, jesteś młoda ...troszkę cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Iza ma racje :) i jeszce mam propozycje zaczernij nik.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam ze mAAm powaliła mnie na kolana,chylę czoła ,podziwiam zapał i talent:)ja to tez nie mam talentu artystycznego:) ale się postaram tez ładniej niż zwykle zapakowac;mAAm mnie zdopingowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm no właśnie maam teraz to musimy ładnie zapakować prezenty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znowu mnie głowa boli :( tak sie zastanawiam czy to nie od kompa bo zaczeły mnie tez oczy draznic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa zapytaj lekarza dzisiaj - może faktycznie od komputera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki w ciąży to max 4 godz na dobę przed komputerkiem ,ja was nie wyganiam;) ale sio mi już odpocząć ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Przepraszam ze tak rzadko tu wpadam ale trudno mi znaleźć czas. Ostatnio po prostu bieganiana świateczna. Jesli chodzi o mnie to okrem mam na 22.12.2008, ale czuje jakies zmiany w organixmie. Nie wiem czy to na ciaze czy nie, zobaczymy. Otóz pobolewa mnie prawy jajnik tak jak na jajeczkowanie, ale to na pewno nie ono, bo już było, Poza tym mam strasznie obrzmiałe piersi i jakiś białawy śluz Z testem jeszcze poczekam bo pewnie i tak nie wykarze. Ale by bylo super, gdyby to byla ciąza. Wtedu udaloby sie nam za pierwszym razem i nasz 5-miesieczny synus mialby za9 miechow rodzenstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie nietsty 4 godziny to tak jakby nierealne, musiałabym na L4 isc. Musze robic dłuzsze przerwy chyba . No nic zagadam dzisiaj u gina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak ekspresowo kochane bo robota mi się pali w rekach :O i doba za krutka :o Bardzo dziękuje za miłe słówka na temat prezęcików kochane jestescie👄Ja to mam zboczenie zawodowe;) i dla tego kazdy drobiask pakuję jak by tam była kolia z brylantami :) zresztą wydaje mi się ze zwykła szczoteczka do zebów ładnie opakowana daje więcej radosci niż drogi drobiazk opakowany byle jak :) Ja dzisiaj zasowma z sprzatankiem , bo jeszcze dzisiaj ta choinka więc juz wogle cały dom bedzie w brokacie e szkoda gadać:o POLA cieszę się że cie zdopingowalam :) piweczko ( jeszcze mozemy) i pakowanko szybciorkiem zleci :)miłego pakowanka👄 KISA- powiedz lekarzowi choć wydaje mi sie że głowa to może być cisnieniowe bo mi też peka a i moje dziecie stekało rano :o ale pogadaj bo L4 zawsze sie przyda przed swietami :) i czekam na wiesci o dzidzi dziasiaj 👄 EVIKA- daj znac jak mała bo sie martwię 👄 IZA- życzę ci szybkiego załatwienia spraw w zusie :)👄 MALINIA- oj kochana to chyba ci sie super prezęcik szykuje na swięta w postaci dzidzi :) trzymam kciuki za II kreseczki na tescie :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleiłam wam na NK pyszny przepisik na tort Mam 22.12 urodzinki barta rodzonego więc bedę piekla jest fajny bo nie słodki:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×