Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

EVIKA hihihihi dobrze gadasz mleka ci dać!!!!:) Powiem wam że skoro jestesmy przy snach to wczoraj snilo mi sie ze mnie ktos dusi i chciałam sie bronic wiec przez sen wbiłam ślubnemu paznokietki w plecy i jeszcze kopnełam go z kolana w plery :D taka bestyjka ze mnie hihihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic dziwnego,że ty zasypiasz teraz po nocy takich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,mAAm- niebezpieczna jestes;) A może to twoj Cię dusił hihihi i mu oddałas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- nie mój mnie obudził bo mu tak zakopałam a sen miałam rodem z jakiegos batmana normalnie hihii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam nieźle :) Byłam teraz w aptece po witaminki i powiem Wam że śliczna pogoda, wiosnę dzisiaj czuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki u mnie tez świeci piekne słoneczko :) az siegebka sama cieszy :) ja uciekam obiadek pichcic ale naturalnie jeszcze dzisiaj będę :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO DZIEWCZYNKI, ZACZYNA MNIE JUŻ CAŁY DÓŁ PLECÓW BOLEĆ. NA GŁOWĘ WZIĘŁAM TABLETUNIE I JUŻ NIE CZUJĘ BÓLU. JA TEŻ PAMIĘTAM CAŁĄ POPRZEDNIĄ CIĄŻĘ MIAŁAM STRASZNIE PORONIONE SNY! A ILE EROTYCZNYCH!!!! TERAZ WOGÓLE NIE ŚNIĘ ALBO NIE PAMIĘTAM :-)) EVIKA - DZIEWCZYNY MAJA RACJĘ Z TYMI PORODAMI, POZA TYM CZYTA SIE ŻE DRUGI TO PESTKA PRAWIE W PORÓWNANIU Z PIERWSZYM! CZYTAM SOBIE CZASEM O NASZYM SZPITALU TO SIĘ ZA GŁOWĘ ŁAPIĘ I SOBIE MYŚLĘ: KSIĘŻNICZKI, NO JAK NIC! ECH, SZKODA GADAĆ :-)) PRZECIEŻ TEŻ TAM BYŁAM I LEŻAŁAM PONAD TYDZIEŃ, WIĘC TROSZKE SIE NAPATRZYŁAM... DZIEWCZYNY CZASEM MYLĄ SZPITAL Z HOTELEM :-)) BIGMAM - MAM NADZIEJE ŻE SKORO NIE PISZESZ TO OZNACZA ŻE @ JESZCZE NIE PRZYSZŁA..... MAAM - TO Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musiałam wyskoczyc po chrzesnice do szkoły:)Czesto ją w srody odbieram bo ona ma na 16 tance tu obok nas wiec sobie na 16 idzie.A teraz pomaga młodemu lekcje robic wiec mam luzik:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aled-a mnie z kolei brzuch w ogole nie boli,chociaż powinien mi dokuczac juz bol owulacyjny a tu cisza i spokój że aż głupio;(- chociaz 11 dc to moze troche wczesnie;) ,boli -nie dobrze, nie boli-też nie dobrze, bądz tu człowieku mądrym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, sama nie wiem. ja mam różnie. ale chyba pierwszy raz miałam dopiero w 19. dc owulkę (odkąd śledzę). dlatego pewnie mi się @ opóźnia (wole jednak dziewczynki mysleć w ten sposób niz się nastawić i znów dostać po nosie). ale jak do soboty @ nie przyjdzie to zrobię test rano (pewnie nie będę musiała). W sobotę idę na imprezkę a w niedzielę mąż ma jakąś niespodziankę dla mnie więc tak czy inaczej będę musiała już wiedzieć. Wczoraj jak testy wyszły negat. to otworzyłam sobie piwko i się wyluzowałam, przynajmniej jest taki plus jednej kreseczki, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Zabieram się za zupę gulaszową po węgiersku, jak wyjdzie mniamuśna to dam wam przepisik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane.siedzę co prawda w pracy ale ukradkiem przeczytałam wasze wpisy.no więc u mnie @ narazie brak (jakieś tam minimalne plamionko ).temp. 37,4 ( ale nadal biorę luteine ),pobolewanie w podbrzuszu tez od czasu do czasu jest.dzisiej jest 15 dzień od owulacji.no to tyle sprawozdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola czekam na przepis.moi faceci uwielbieją ostre dania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm masz bardzo dzielnego syna. ja bardzo nie lubię dentysty i wiem że dla dzieci jest to dużo większe przeżycie niz dla nas.dlatego jest naprawdę super :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aled na dzień kobiet zrobimy sobie teściora razem bo ja czekam do dnia kobiet (jesli wcześniej mnie nie nawiedzi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się jaki wpływ może mieć luteina na to moje ewentuale opóźnienie może ktoś wie ?lekarz kazał brać do @ lub jeśli nie przyjdzie to cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już daję:) -1 kg chudego mięsa wołowego b/k -2 marchewki,- 2 pietruszki,-1 mały seler -biała część pora -2 duze cebule -4 srednie ziemniaki -2 łyżki koncentr pomid - łyżki smalcu -sól,pieprz,papryka słodka, ostra,odrobina musztardy -cukier do smaku Wytarte zwilżoną octem ściereczką mięso oczyszczamy ztłuszczu ,kroimy w kostkę,lekko solimy,smażymy na smalcu rumieniąc,przekładamy łyżką cedzaową do garnka. Na pozostałym na patelni tłuszczu smażymy marchewkę,pietruszkę,seler pokrojone w kostkę(powinno się zeszlić).Usmażone do gara łyżką cedzakową. Na pozostałym tłuszczu smażymy pokrojone w piorka cebule i por,gdy sie zeszklą przekładay z tłuszczem do garnka. Całosc zalewamy wodą ciepłą ,gotuyjemy,aż wszystko bedzie miekkie. Pod koniec gtowania dodajemy pokrojone ziemniaki,całoscgotujemy.Przed zdjęciem z ognia dodajemy koncentrat poid., przyprawiamy papryką słodką i ostrą. Pownna byc ostra z wyrazną nutą pomidorowo-mięsną. Smacznego:) Moja zupa się gotuje,jak na razie ma niezły smaczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigmam- ja biorę duphaston,to podobnie jak luteina progesteron. Biorę od 14 dc do 25dc,potem ma wystąpic @@ lub nie, jesli jest ciąża. Progesteron hamuje wystąpienie @@. Fizjologicznie przed @@ jego poziom jest praktycznie zerowy i wtedy wystepuje @@,chyba ze jest ciąża,wtedy nie spada tylko rośnie. Najlepiej zrob test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam do niedzieli.pola tylko nie wiem czy przestac brać luteine czy nie.lekarz powiedział że jeśli ma wystąpić @ to i tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- moze gdybys tempke mierzyła to wiedziałabys mniej więcej kiedy wystąpi owuka:)Pociesz sie ze ni musisz czekac do 12.03 tylko za pare dni znow mozecie szalec w wyrku:D:D A synka to masz artystę,super sprawa, moze zostanie inzynierem,albo artystą, albo znanym w swiecie rysownikiem,grafikiem, no po prostu bajka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigmam-skoro gin ta powiedział,to ją bierz. No czuę,że wiszą w powietrzu 2 kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Ja dzisiaj zrobiłam naleśniki :-)) dość rzadko się je u nas robi więc wszyscy lubią. idę bo prasowanka nic nie ubywa a wręcz przeciwnie.... papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - kurczę ale trzymam kciuczyska moje za ciebie!!! ja do niedzieli nie czekam, o ile nie dostanę @ wcześniej to test zrobię w sobotę rano bo jak już pisałam idę na imprezeczkę w sobotę wieczorkiem to już wolałabym jednak wiedzieć, ale mówię Wam dziewczynki że dwa testy wyszły negat. w 32. dc więc nie ma się co czarować. Po_la i jak zupka? Dzięki za przepisik na pewno wypróbuję! Ja też brałam luteinę ale mi cykle wyregulowała, niestety nie pamiętam ile i jak brałam :-( więc się nie wypowiadam. już spadam, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano,powiem wam kobitki,zupka ostra,z charakterkiem,gęsta,mięsista,hmmm,ciekawe co powie nasz tata;) bo jeszcze w pracy jest> Ale niestety długo sie gotuje bo to krowka. .. Polecam:) Mój w restauracji często zamawia gulaszową więc postanowiłam sama zrobic:):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIG MAMA- TRZYMAM KCIUKASY I U RAK I GICOŁEK ZA CIEBIE :) POLA- o tak kochana juz niebawem bedą chulanki i swawole hiihihi:) dziewczynki ja poklikam jutro bo teraz tylko doklikałam bo wpadł do mnie wczesniej braciszek z nazyczona :) i musze im trochę rzeczy załatwić bo we wrzesniu ten ślub i chcieli aby im cos wymyślec na stoły :) i takie tam oni leca teraz na 3 miesiace do Japoni wiec muszę im załatwic troche :) nie powiem by mi to było na reke no ale czego sie nie robi dla rodzonego młodszego braciszka :) buziaki do jutra👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! A u mnie za oknem słoneczko, aż żyć się chce. Mimo, że mieszkam na polskim biegunie zimna, to już odczuwam te kilka stopni na plusie :) Ja już tak bardzo chcę wiosny :) BIGmam - jak u Ciebie? Mam nadzieję że @ nie ma a teścik już kupiony :) Aled - a jak u Ciebie? Ależ gorące dni się rozpoczynają na naszym topiku..... :) Po-la jak zupka? Smakowała mężusiowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×