Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

dzieki dziewczyny za wsparcie! Ja mam garnej do founde ale go nie używam, bo nie wiem jak (wstyd). ale też nie byłam na żadnej imprezie i jakoś tak.... nawet nie próbowałam. co się do tego dodaje, jak sie to robi - nie wiem. po_la - nadrabiaj, nadrabiaj!! :-))) szczególnie że to akurat sama przyjemność, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- żona brata mojego m ;) jest w 6 mies,bylismy u nich w ten weekend i ona tez kupuje sobie juz powoli rozne rzeczy dla dzidzi i się z tego cieszy;) Pokazywała spioszki,kaftaniki, czapeczki, kocyk,rożek, smoczki i rozne inne rzeczy:) Tylko,że ona ma trochę inne podejscie do macierzynstwa, cieszy sie z dzidzi ale z drugiej str nie chce byc juz więcej w ciąży( bo bolą ją plecy) a po porodzie chce zaraz niankę wziac by isc do pracy,karmienia max 3 mies,nie chce w ogole macierzynskiego, na wakacje bez dziecka ,no i nie moze sie doczekac by palic fajki:( Mam nadzieję,że jej to minie i po porodzie zmieni kobita swe poglądy brrr:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola może jak zobaczy dziecko wszystko jej sie odmieni :) Nie wyobrażam sobie wakacji bez dziecka - ja jadę odpoczywać, pobyć z rodziną a dziecko zostaje w domu - o nie ...ale moi znajomi też tak jeżdzą syn w domu z dziadkiem a oni 2 tygodnie na wakacjach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la to nadrabiaj kochana, nadrabiaj ile się da! Przecież to sam środeczek :) Po-la może zona Twojego brata zmieni podejście jak zobaczy na świecie maleństwo. Tak mi się wydaje. Iza - ja też nie wyobrażam sobie wczasów bez dzieci. Ja najlepiej wypoczywam z rodzinką, mężem i córeczką i jeszcze tym małym bobaskiem w brzuszku. Po-la mnie też bolą plecy i też czasem ciężko wysiedzieć mi 8 godzin w pracy ale wiem że to minie. Ja mam jeszcze bardzo mało rzeczy dla maleństwa, zamierzam wybrać się na mega zakupy za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika twoja fasolka będzie majowa czyli byczek.bardzo dobry znak .mój mąż jest byk i wiem coś o tym.zbieraj kochana ciuszki.będziesz sie lepiej czuła jak będzie wszystko dopięte na ostatni guzik na maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - córcię mam z końca maja i jest już \"Bliźniakiem\", także ciekawe w który znak trafię tym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika-srodeczek to jeszcze nie jest,ale ja mam kotkie cykle 27-28dni, chcąc nie chcąc zauwazyłam ze sluz mi sie juz zmienia, pobolewa w rzucie prawego jajnika ,więc lada moment,lada chwilka:)dzis 10dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la życzę powodzenia :) i owocnych staranek :) Tak bym chciała by w końcu na wiosnę rozpoczął się wysyp podwójnych kreseczek. Normalnie buzia sama by mi się radowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja szybciorem bo z młodym do szkoły pędzę :) będę o 12.30 to i poczytam was szczegółowo :) co do mojego plamienia to na wkładce jest juz ciemniejsze choc jest go nie dużo ale jak sie podcieram to wyglada jak by @ przyszła więc kolejny miesia staranek :) nie ma sie co załamywac tylko działac :) jedyne pocieszenie ze na slubie brata nie będe w 8 miesiacu :) martwię sie tylko tym że @ przyszła 9 dni wcześ niej :( bo poza bólem jajnika czuję sie dobrze :) jak myslici to bardzo źle że az o 9 dni jest wczesniej (26dc)czy powinnam leciec do lekarza ?? jak myślicie?? buziolki będe po 12 to i was poczytam i poklikam 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mAAm - sama już nie wiem co powinnaś zrobić. Ja na Twoim miejscu poczekałabym aby stwierdzić czy to @ czy nie, a później najwyżej przeszłabym się do ginekologa. Może to jednak nie @ ??? Poczekaj kilka dni bo ciężko mi powiedzieć co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm👄 głowa do góry:) jesli @ przyjdzie, (a zaklinam by nie przyszła, ) to dalej będziemy się starac i dalej lamentowac;),wazne by razem:) w kupie siła:)aż do skutku:) a potem gdy już wszystkie będziemy miały swe wymarzone bobaski to się gdzies spotkamy i będziemy się cieszyc:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- jesli rzeczywiscie byłyby takie nieregularne cykle to warto pojsc do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,nie uwierzycie..wieszam sobie pranie i tak jakos nie czuję by pchniało jak zawsze....hmmm wiecie..nie wsypałam ani proszku,ani płynu nie nalałam;) Pierze się jeszcze raz;) Normalnie rozkojarzona przez was jestem kochane :classic_cool: Muszę leciec,moja siostra zadzwoniła że nie ma prądu i nie może otwrzyc garażu i wyciągnąć wozu, a o 13 corcie odbiera ze szkoły, więc ja muszę po nią jechac i zawiezc do domu a to 12 km za miasto.buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, ale mnie optymizm nagle chwycił! uspokoiłam się - grunt to się nie załamywać! ja już też się dzisiaj jakoś bardziej pogodziłam z tym, że @ może przyjść w każdej chwili i myślę sobie, że postąpię zgodnie z zaleceniami lekarza teraz i na pewno następnym (którymś :-)) ) razem się uda! nie wiem skąd ten mój nagły optymizm, jakoś tak, hahaha nie biegam przynajmniej co 5 min do ubikacji żeby sprawdzić czy @ przyszła czy nie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po_la - ale numer, uśmiałam się, hahaha! to tak jak moja koleżanka raz w czasie sesji robiła sobier herbatę w płytkim ... talerzu a innym razem poleciała na uczelnię w dwóch róznych butach, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - tez się zgadzam z dziewczynami że to może nie być @. lepiej zaczekaj co będzie dalej, dużo się mówi że wiele dziewczyn bierze plamienia w ciąży za @..... więc może......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jestem bykiem i chcę nadmienić że to fantastyczny znak, hahaha :-)) Po_la - Niestety sama znam kilka takich przypadków gdzie matka przekłada własną wygodę nad dobro dzieci... Niestety nie zmieniło to ich podejścia po porodzie. Najwazniejsze sa one. Jedna z nich ma już dwójkę dzieci które wychowują dziadkowie praktycznie... a trzecie w drodze (są na emeryturze i ustalają między soba terminy zajmowania się dziećmi na zmianę). Dla mnie jest to straszne. Najbardziej szkoda mi dzieci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem :D Nadrabiam czytanko i klikam zaraz:)TO NIE UCIEKAĆ !!!!!!!!!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzisiaj głowa boli i zaczynam się czuć na @.... szkoda :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc .... Dziewczynki u mnie to jest chyba @ bo jest tego juz trochę więcej i kolor ma juz jak @ wydaje mi się że to przez tą chorobę mi się przezsuneło :o choc nie ukrywam że mnie to martwi że pokazała się @ o 9 dni wczesniej chyba poczekam do 12.03 i udam się do gina :) powiem wam że ja tak naprawdę nigdy nie brałam ani luteiny a ni dupastonu tak jak wy więc może czas zacząć:o może ten wiesiołek :o zastanawiam się tez nad tym monitoringiem cyklu w sumie to nigdy tego nie robiłam :oHormonki sparawdzałm 6miesiecy temu i było wszystko ok :) więc sama już nie wiem co mam myśleć :o Co do załamania że przyszła@( tak to przynajmiej wygląda) to trwało chwilke może 15 minut i jakos spłyneło po mnie jak po maśle , bo i nie byłam nastawiona że zaskoczę w tym miesiacu :) ale powiem wam że zmieniło sie nastawienie mojego małżonka bo zawsze mowil nie martw sie jak bedzie to bedzie nic na siłe a teraz to cały czas mówi no może sie udało zobaczymy ale by bylo fajnie normalnie szok :) Powiem wam że jeszcze się zastanawiam czy aby moja zmiana jedzenia nie wpłyneła na zmianę mojej @ bo zaczełam jesc 5 posiłków o tych samych porach przezuciłam sie na gotowane na parze nie jem makaronow ziemniaków jem duzo jogurtów i warzyw ,owocow ryb , cycki kurczaka :) i nie ukrywam że schudłam 4kG myslicie że to mogło mieć wpływ:o EVIKA- az ci zazdroszczę :) oczywiscie pozytywnie :D tych wszystkich zakupów dla maluszka:) to cudne tak przebierać w tych maleńkich rzeczach :) POLA- no GAPCIU:o jak to usnełaś ?:O prosze mi tu szybciorkiem nadrabiać zaległosci :)A co domnie to tak jak pisałam u góry może to przez zmiane zywienia i chorobę tak mi się wydaje no ale kotku ty tu jesteś nasza fachowa pomoca medyczna :)A i własnie robie pranko :) ale proszek i płyn dodałam :)ihiihihiChoć zdarzyło mi sie zrobic tak jak tobie :) BIGMAM- tak jak dziewczyny pisała bez lametowania ja obstawiam II krechy :) ADLE- powiem ci że cyba ty przełamiesz ten chwilowy zastuj na topiku i obwiescisz nam o swojch IIkreseczkach :) TRZYMAM KCIUKI :D IZA- ja dzisiaj tez mam lenia , okropnie senna chodzę :o KISA- kochana jakie zakupy ODPOCZYWAĆ MI MIGUSIEM :) JULY- co tam u ciebie odezwij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO NIE ADLE- nie wmawiaj sobie @ bo u ciebie jej nie bedzie :)i kropka :) EVIKA- rany ty możesz zostać mama w dzien matki :) normalnie super :) sama byś sobie prezent zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobietki :) mAAm - a może rzeczywiście przejdź się do gina, powiedz jak jest i poproś o duphaston, może skorzystaj z jakiego dopalacza :) Dla mnie duphaston pomógł w pierwszym miesiącu. mAAm - jest duża szansa na to że na Dzień Mamy zostanę po raz drugi mamą, fajnie by było, masz rację :) Gratuluję stronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam że nie skończy się ten dzień w pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tylko mnie z kafe wywalałao :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- poczekam do 12 i tak zrobię :) najgorsze jest to że nawet nie wiem kiedy teraz dostanę @ poprostu szok :( A to ty córcię urodziłas też 26 maja :) IZA- miłego leniuchowania w domku i wszystkiego naj dla męża bo chyba dobrze przeczytałam że to twój mąz ma urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - jesteś kochana, dzięki wielkie, jak na razie @ nie przyszła ale w kościach czuję dzisiaj że przyjdzie... dzisiaj juz zupełnie inaczej się czuję :-(( no nic, czekam nadal ale juz sie trochę pogodziłam i nie latam do ubikacji sprawdzać :-)) No i wydaje mi się że warto zaraz po @ wybrać się do gina, poobserwować się :-)) mi mój powiedział, że już nie ma na co czekać, trzeba działać :-)) EVIKA - super, najlepszy prezent na dzień matki jaki można sobie wyobrazić! Ja do 16 :-(( jeszcze kupa roboty, ech.. ale przynajmniej nie myślę i czas szybciej leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ADEL- kochana już ostatnio rozmawiałam z BIG MAM i odsyłałam ja na poczatek topiku nie pamietam która to była teraz stronka ale jak sie troche cofniesz to bedzie napisane jak to było z EVIKa lekarz jej powiedział ze w tym miesiacu to nic nie bedzie w tym miesiacu i czekała na @ i tak sie czuła jak by @ miała być zaraz i co były II krechy wiec bedzie ok zobaczysz dobrze że w panike nie wpadasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki uciekam do domku bo już 15. Miłego popołudnia życzę Wam wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×