Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Żartujesz Evika . Kolezanka oddala ( mieszka w innej miesjcowosci co prawda) ale za dwa dni miał kaske. Moze zalezy gdzie faktycznie. No kaska by sie przydała fakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika już niedługo dostaniesz - maksymalnie 3 m-ce zdązysz na wyprawkę dostać pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA A więc co do farbowania włosów :) to ja w 5 miesiacu farbowałam u fryzjera i było wszystko ok :)Więc IZA myśle że bez strachu mozesz to zrobić tym bardziej że fryzjer nakałada farbe tylko na włosy zadko kiedy dotyka skóry nie to co w domowe farbowanko :)Dzięki IZA:) EVIKA- co do targów imarketingu to swietnie cie rozumię mój maz jest derektorem do spraw marketingu i reklamy więc wiem jak czasem wyklina swoja pracę :) a targi to maja chyba po 6 w kazdym miesiacu wiec...ale tak to chyba jest w branzy turystycznej :)MIŁEJ ZABAWY:) KISA- ja tez własnie synka dzisiaj zostawiam bo wole by sie do poniedziałku podkurował :O teraz tykle tych świństw atakuje dzieci ze normalnie włos się na głowie jeży :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- planujemy jakos w marcu ale zobaczymy jak to bedzie :) KISA- oni na weselu nie piją :) tylko po chcą po flaszeczce a ta pani winko więc to mi sie podoba :)oni grali tez na róznych wiankach i tak dalej szukałam o nich opini na necie i były ok więc sama nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobiety !!!!! u mnie drugi dzień @ i może to za sprawą luteiuny mam bardzo łagodny przebieg ( bez bólu,zalewania itd ). jeśli chodzi o farbowanie to dzisiaj kupiłam farbe i musze ją położyć lada dzień bo potem przez pierwsze m-ce nie chcę wyglądać jak babcia (mam dużo siwych ). miło czytać że macie święto w pracy.ja tez pewnie będe miec ale w niedzielę (niestety pracuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o to że czasem nie piją a i tak nie chce im sie grać. Myślą że wszyscy drinknięci to nikt nie zauważy. Już byłam na wielu takich weselach. Że cały czas trzeba było \"szturchać\" orkiestrę, bo puścili płyty CD i już. a przerwy były coraz to dłuższe. Oczywiście z nimi nie musi wcale tak być. Chciałam tylko zwrócić Ci na to uwagę, przeczulić żeby wpady nie było, że czasem tak bywa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witaj BIGmam - zastanawiałam się gdzie sie podziewasz. jak już pewnie czytałaś do mnie też @ przyszła. Ake tym razem się ucieszyłam, kolejjny miesiąc - kolejna nadzieja. poza tym staranka sa takie przyjemne, hahaha... tyle że dzisiaj umieram, bardzo boli i zalewa. A że dostałam praktycznie w 35. dc to idę w przyszłym tyg. do gina niech mi cos da. A w pon. na badanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? Szczerze to im więcej czytam o metodzie objaw-term. tym mniej wiem. Tutaj piszą zupełnie co innego niż na naukach przedmałż. Fakt że dawno były ale cośtam z nich jednak pamiętam a tu co czytam to zupełnie inaczej wszystko. Czy macie może jakis fajny link o tej metodzie? Sprawdzony, czytelny. I skąd bierzecie wykresy? Same rysujecie? Pomocy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sie pogubiłam: to kiedy jest ta owulka? Na naukach babka mówiła że w "szczycie" temp. jak jest nagły skok a tu piszą że wcale nie i już nic nie wiem, zgłupiałam. A lekarz kazał mierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka temp.zaczyna rosnąć to znaczy że zbliża sie owulka.kiedy jest skok to już jest po wszystkim i ta wyższa temp.utrzymuje się do @ lub zostaje na 3 m-ce (około ).tylko trzeba mierzyc przed wstaniem z łóżka i o tej samej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wykres ściągnietykilka stron wcześniej znajdziesz na naszym forum opis gdzie go szukać .to było gdzieś w "dobre programy " program KARTA .polecam świetna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja chyba tak przyzwyczaiłam sie do tego bólu w podbrzuszu że teraz kiedy go nie ma to zupełnie głupio się czuję.mnie zawsze bolało od połowy cyklu do @ potem przez 5 dni i jeszcze czasem ze dwa.czyli cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak teraz próbuje przypomnieć sobie kiedy to się zaczeło to niestety nie pamiętam ale dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki BIGmam - to my "lecim y" prawie razem, hahaha. Maam też tylko kilka dni jest "wcześniej" od nas.... BIGmam jak długie masz cykle? Ja w tym zupełnie sie pogubiłam. ale myślę że jak pójdę do gina to mi coś da na wyregulowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że będę miała jakieś problemy z drugą fazą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki jestem już :) Objadłam się ciasta, no i ledwo żyję. Trochę mnie to wymęczyło, bo musiałam potem oczywiście zostać i pomóc przy sprzątanku :) Ledwo żyję normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie u nas w firmie jest 6 kobietek w ciąży, no i mają one terminy porodu marzec - kwiecień. A ja? Jestem przerażona, bo mam z nich wszystkich największy brzuch!!!!!!! Choć termin dopiero na maj!!!! Ratunku!!!!! A jak moje dziecko urodzi się duże???? Normalnie się przeraziłam. Ogólnie jestem z nich wszystkich najszczuplejsza i najdrobniejsza a brzuch mam dwa razy taki jak one!!! Normalnie zaczynam się bać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka ja od 3 m-cy mam równiutkie 28 dni.ale to i tak nic nie daje.nawet to że w tym cyklu miałam usg i wiem kiedy była owulka i wtedy sie przytulałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika - nic sie nie bój. słyszałam, że bardzo czesto tak jest że szczupłe babki mają większe brzuchy niż bardziej przy sobie bo u tych drugich gdzies się ten brzuch "chowa". Ale się uśmiałam, znalazłam wypowiedź Poli (czytam w wolnych chwilach nasze forum-nadrabiam zległości): 14:49 [zgłoś do usunięcia] po_la_ jesli w 1 ml spermy znajduje się kilkadziesiąt milionow plemnikow(no nie wiem dokładnie,ale to chmara cała to tak trudno cholerom znalezc to jedno wielkie jajo???ja sie pytam dobre to było Po_la!!!! Strasznie mi się spodobało!!!! Świetny teskt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka - ja też pamiętam ten tekścik PO-li - jest super :) krop.ka - a może ja po prostu będę miała duże dziecko???? Kisa ratuj! Jak to jest u Ciebie z tym brzuszkiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ja o wiele szybciej urodzę???? Zgłupiałam normalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika - nic się nie martw, jestem pewna że wszystko będzie ok. Rozmiarem brzuszka wcale się nie przejmuj, mówię Ci, wiem co piszę. Mój lekarz poprzednio też mi mówił, że mam dziecko 3,5 kg i takie tam (bo też miałam ogromny brzuch) a po tygodniu urodziłam małego i wazył 2900. Zasugerował się idiota wielkością mojego brzucha a ja łaziłam przez ten tydzień i sie przejmowałam, bo i tak wody mi uciekły dwa tyg. przed terminem. I też łaziłam z myślami że skoro mały teraz tyle waży a do końca miesiąc a wtedy dziecko już tylko nabiera masy to co będzie??!! No a potem się okazało że lekarz się pomylił. Z resztą nie tylko w tym ale to juz inna historia. Palant ten mój były lekarz, do dzisiaj żałuję że do niego trafiłam, że wcześniej się nie zainteresowałam, nie poczytałam w necie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika napewno wszystko jest o.k. większy lub mniejszy brzuch o niczym nie śwadczy.dzidziuś napewno rozwija się dobrze i poród będzie o czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzisiaj rano mój ślubny pokazał mi na niebie lecące bociany.to chyba dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - mam nadzieję. Dziękuję. Za to każdy mówił że najładniej wyglądam na buzi ze wszystkich ciężarnych, czyli jest coś małego i na pocieszenie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×