Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Iza - myślę że spokojnie możesz już pójść do fryzjera i zrobić coś z włoskami. Nawet tym się nie martw. Zobaczysz, od razu poczujesz się lepiej, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika dzięki jutro przejde się do mojej fryzjerki i porozmawiam z nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? niektóre dziewczyny całą ciążę farbuja włosy i nic dzieciom nie jest. niektórzy mówią że to jakieś zabobony wogóle, bo farba czasem się nie chce na włosach u ciężarnych trzymać. no ale wiadomo - jak nie ma potrzeby to po co truc swoje własne dziecko. iza to gdzie ty pracujesz że dopiero teraz chcesz powiedzieć? zrozumiałam że ty normalnie w pracy co dzień jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny to ja, ta co wyżej. mam nadzieję że mi wybaczycie zmianę nicku ale musiałam to zrobić bo tamten był za bardzo identyfikowalny :-) a nie chcę żeby szczególnie w pracy ktoś czytał co tu jest pisane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ale tu cicho i głucho. A ja weszłam tylko podzielić się z Wami z moją radością... JEEEEEST!! PRZYJECHAŁA WREDNA @!!!!! Hurraaaaa!! Na razie to tylko zmiana koloru upławów ale myślę że jutro rano się juz całkiem rozkręci. Za 10 dni kolejne staranka, a w poniedziałek bedzie 4 dc i jade do labor. zrobić badanka a potem do gina po tablety!!!!! Czołem dziewczynki, tak się cieszę!! Wiem że głupolek ze mnie ale najbardziej czego nienawidze to niepewności :-)) Sorki jeśli za bardzo marudziłam, ale nie mam się komu wyżalić..... Papa, dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nareszczie piątek....kropka pracuje jako gł. ksiegowa i ciąża mi nie przeszkadza w pracy :) Może masz rację z tym farbowaniem ale ja robię zawsze balejaż a teraz to wyglądam okropnie - mam posiedzenie Zarządu i nie chcę wyglądać jak fluja :( Zresztą sama dla siebie - źle się czuję jak mam się takie odrosty to człowiek wygląda nieświeżo- nie mówię żeby farbować włosy co m-c... sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Całe szczęście że dzisiaj piątek :) U nas w firmie jest dzisiaj obchodzony Dzień Kobiet :) Milutki dzień:) Kwiatuszki, ciasto, szampan - wymiennie soczek :) No i malutki bonik pieniężny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - moim zdaniem spokojnie możesz zrobić sobie balejaż i naprawdę nie masz czym się przejmować. Ja też robiłam balejaż w czwartym miesiącu ciąży i teraz znów planuję pójść do fryzjera. Lepiej się czuję, nie jak zwykła słonica, tylko przynajmniej jak zadbana słonica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika dobre :) zadbana słonica ale masz rację pierwszą ciążę nie farbowałam włosów a teraz jak patrzę na swoje zdjęcia to myślę o matko...Evika to miłe taki dzień kobiet w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - ja też w pierwszej ciąży nie farbowałam włosów i podobnie jak Ty gdy teraz ogląda zdjęcia z tamtego okresu to jestem przerażona. Podobno też gdy w brzuszku nosi się dziewczynkę to kobieta nie wygląda zbyt atrakcyjnie bo mówi się że \"córka zabiera jej urodę\", a dla odmiany z chłopakiem wygląda się super. I wiesz co Iza w moim przypadku to się sprawdza, tak przynajmniej mi się wydaje i tam\\k mówią inni, którzy mnie widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Kobiet w pracy jest miłym dniem, przynajmniej u mnie, tylko szkoda że nie mogę wypić szampana, a ja tak lubię smak szampana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ! Mnie sie juz spac nie chce! Iza ja tez farbowałam włosy . Mnie lekarz powiedział ze taka bez amoniaku moge wiec farbuje. Dopiero raz farbowałam, teraz wybieram sie drugi raz. Kupuje swoja farbe i ide do fryzjera. Tez sie bałam bo w pierwszej nie farbowałam wogóle. Evika i wtedy miałam dzewczynke i nie wygladałam korzystnie. W tej ciązy tez mam dziewczynke i wygladam podobno bardzo ladnie. Sama widze ze cera jest super i ogólnie jakos atrakcyjnie sie czuje. Nawet mówią mi ze to bedzie chłopak nie dziewczynka( ja wiem swoje), ale dobrze słyszec komplementy\":) Zachciało mi sie pasty jajecznej :P, włąsnie robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dla Ciebie nawet dwie i dla Eviki tez ze dwie bo my brzuchate :P Zreszta narobie na talerz to zapraszam miło zjesc sniadanie w większym gronie :) Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, iza to masz kurczę b. odpowiedzialne stanowisko! evika - masz faktycznie bardzo miły dzień w pracy, od razu inaczej sie pracuje. u nas zupełnie nic się nie dzieje, dzień jak co dzień a szef to wogóle zwiał. U mnie @ na całego. Nowy miesiąc nowe nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka tak się martwiłaś - ale jednak szkoda ale trzymamy kciuki za marzec i przed świętami mają być II kreski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, jak fajnie że dzisiaj piątek! uwielbiam! i wogóle jakoś mimo tego że się zwijam z bólu to jest ok. Najgorsze było to czekanie i niewiedza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osz ale sie najadłam :D Cos mam od dwóch dni tyle energii ze mnie roznosi. Oczywiscie siły musze rozkładac na kilka dni zeby nie przedobrzyc ;) Dzisiaj ide znowu na zakupy, ale tym razem po firanki :D. Umysliłam sobie ze musze zmienic w kuchni. Robie swojej małej urodzinki w Centrum Rozrywki. Naspraszała poł przedszkola ;) . teraz siedze i zaproszenia wypisuje:) Iza za niedługo bedziesz w 20 tc. Bedziesz robic połówkowe USG? Evika ile kwiatów juz zebrałas? Fajnie ze macie dzien kobiet:). U nas w pracy w sensie budynku w którym pracuje , a jest to moloch tez zapewne jest dzien kobiet. Pewnie panie lataja po korytarzach z kaiwtuszkami :) Kropka ciesze sie ze wiesz na czym stoisz, a teraz bedziejuz tylko po Twojej mysli:) Trzymam za Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - witaj! Dzień Kobiet mamy na godzinę 10.00. Ja ogólnie nie przepadam za takimi imprezami, zlotami itp. Może dlatego że zawsze byłam obecna w firmie na wszelkiego rodzaju targach, imprezach, spotkaniach dealerów itp i po prostu jakoś mi to zbrzydło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kisa a do tego wszystkiego ja z racji tego że pracuję w marketingu zawsze tego typu imprezy, targi itp przygotowuję, więc dla mnie to jest zawsze tylko sam stres a nie radość i zabawa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kisa. dzisiaj pierwszy raz mierzyłam tempkę i mam 36,1. teraz dokształcam się z metody objaw-term. :-) może mi ktos coś podpowie w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️HEJ KOCHANIEŃKIE :)❤️ To ja tradycyjnie dzisiaj nie z herbatka a kawunią bo sie obudzić muszę > komus jeszcze???? Wczoraj miałam dzień na warjackich papierach szukalam kapeli na wesele brata i powiemm wam że tyle tych zespołów przeleciałam ( hihii w cudzysłowiu oczywiscie że szok )ale wkońcu wybór padł na jedną więc zobaczymy bo termin jest zarezerwowany i dzisiaj ma brachol mi zatwierdzic jak mu sie nie spodoba to niech sobie szuka sam bo powiem wam jak popatrzyłam i słuchałam nie które to mi się włos na głowie jeżył ( 3 ludzi z huru wojskowego np. albo DJ który wyglada jak Andrzej rosiewicz mówię wam żenada) Jak narazie mamy taką luknijcie linka i powiedzcie czy moze być mozna tam demo posłuchać http://www.savan.pl/ I jeszcze mi się młody cos rozkłada bo kicha jak niewiem i kaszle więc chyba bedzie miał przymusowe wolne bo ma stan podgoraczkowy więc jak nie urok to sraczka :O ale tak to juz jest za oknem mam dupowato ,szaro, i brzydko i normalnie chyba opierdziele eklerkę ( 120kcl) za miast drugiego sniadania to mi się humorek poprawi bo jak narazie to zasypiam na stojąco :O Dzisiaj mam 5dc i końcówkę @ więc ... choć powiem wam że teraz to ja sama nie wiem co i jak hihihiiihi A co u was ?????? No tak jaka ja głupia jestem przezciesz wy tu od ranka klikacie więc spadam poczytac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierze Ci Evika. U mnie w firmie raczej takich nie ma , bo my jetsesmy malutka firemka . Tyle ze wynajmujemy pomieszczenie w takim duzym molochu i tam sa wlasnie takie imprezy czasami. Tez nie czesto bo chyba tylko widziałam Barbórke i Dzien Kobiet. Ale tak jakos mi sie skojarzyło. Ja osobiscie tak jak Ty nie lubie nawet takich imprez albo wyjazdów na delegacje. No ale jak trzeba to trzeba.... Dzisiaj jade oddac PITy do UC. Moze sie załapie na wczesniejszy zwrot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam nie mam głośników w pracy ale w domku posłucham ...Powiedz a jak Wasza rocznica kiedy impreza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - cześć! wiesz co, poza muzyką ważne jest też jak się muzycy zachowuja na weselu, czy trzeba ich o każdą piosenkę prosić, bo wolą siedzieć, jeść i pić (a naprawdę jest mnóstwo takich kapel), szczególnie po kilku godzinach wesela, czy naprawdę grają. wiem że mnóstwo par ma właśnie taki problem z kapelą na weselu. tak że dobrze jakbyś ich gdzieś sprawdziła. u mnie też za oknem buro dzisiaj. ałaaaaaaa jak mnie boli brzuch, ech, ciężka ta @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam HEJ HEJ Fakt brzydko jakos na dworze . Strzel sobie eklera i bedzie git! Ja ze swoja mała byłam wczoraj u lekarza , bo kaszle okropnie zwłaszcza męczy sie w nocy . Dała jej 3 syropy. Mam nadziej z eprzejdzie. Oczywisce zostawiłam ja w domu. Wiec za duzo sobie nie poleze. Ale dzien z moja córunią to sama przyjemnośc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa -ja pit z rozliczeniem rocznym złożyłam w połowie stycznia i zaraz minął 2 miesiące a kasy dalej nie ma. Pomału mnie to zaczyna denerwować bo pieniądze bardzo by się przydały na wyprawkę dla maleństwa. Witaj mAAm - kapela super :) Dla mnie podoba się bardzo. Później posłucham dokładniej muzyczki bo narazie lecę do innego budynku na Dzień Kobiet :) Buziaczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×