Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Aled może za szybko na test...ja nadal trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, kochana jesteś, ale 32 dc to aż za długo, hahaha! Nie mam już nadziei i nie chcę sobie robić, tylko niech @ już przyjdzie, żebym mogła coś działać dalej... Wiecie co? Mi mój gin odradził magnez z wit. B. Też brałam ale jak byłam u niego to mi powiedział że w ciąży jak najbardziej ale przy staraniach się jest niewskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym poprzednim razem pamiętam zrobiłam test w 30 czy 31 dc i wyszedł pozytyw, więc teraz jakbym była w ciąży to też by wyszedł pozyt. A tu po jednej grubej kresce a drugiej ani tyci :-)) no i moje mdłości odeszły w siną dal - ale to to musiało być jakieś podtrucie ewidentnie, jestem tego pewna że to nie była moja psycha. bo wczoraj miałam lekkie rano a potem już nie miałam a test zrobiłam dopiero po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aled zrób test rano ...w początkowej ciązy popołudniu test może wyjść negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniu kochana, ja po prostu nie wierzę że mogę być w ciąży :-)) jak jeszcze dwa dni temu miałam mdłości to miałam nadzieję, ale od wczoraj juz po prostu spokojnie czekam na @. Jak już pisałam, raz mi sie zdarzyło że @ mi się opóźniła do 34 dc, więc sądzę że teraz będzie drugi raz. Ale dzieki ci bardzo za te słowa otuchy. Myślę że w 32 dc jakby miał być już by wyszedł pozytyw o każdej porze dnia. Poza tym jeden test był "wykrywający już 6-dniową ciążę", więc nic dodać nic ująć. Czekam, niech już przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dla potwierdzenia znowu zaczęła mnie głowa boleć (często tak mam przed samiutką @). Oj, ciężka @ się zapowiada w tym miesiącu, ojojoj!! Niech już przyłaziiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) Aled - głowa do góry, może nie wszystko stracone w tym miesiącu, przecież @ nie ma prawda? Może rzeczywiście najlepiej zrób test rano, wtedy jest najbardziej wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja naczytałam się dzisiaj różnych głupot w internecie i różnych opinii z porodów innych kobiet i jestem przerażona. Jak pomyślę sobie o tym co mnie czeka to normalnie przeraża mnie to coraz bardziej. Najzwyczajniej w świecie boję się porodu, szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ja też dzisiaj czytałam o porodach i chyba nie pójde :) W moim szpitalu ciągle dziewczyny pisza o naciskaniu brzucha w czasie porodu - to bardzo niebezpieczne dla dziecka, nie wspominając o łóżkach do porodu ja rodziłam 7 lat temu i ciągle są takie same - mają chyba z 50 lat i nie wygodne jak diabli jak pomyślę to brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) My dopiero wstalismy;) Ja dzis mam wolne,a moj chłopaś ma na 14 do gabinetu:) I powiem wam..,nie tracilismy czasu, możecie byc spokojne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la kochana - no ja myślę, że nie traciłaś czasu :) Przecież już wszystkie ptaszki za oknem ćwierkają, że ten cykl jest Twój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza-fajnie,że miłe sny miałas:) bo ostatnio nas tu koszmary nękały przeciez brrr, ale miły wieczorek to i miłe sny:) no i wiosna przecież idzie:D aled- nie zazdroszczę Ci tego czekania, no i dalej trzymam kciuki by @ nie przyszła,głowa do gory:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA TO ROZUMIEM, ŻE POPRZEDNIO MIAŁAŚ CESARKĘ? JA MIAŁAM :-)) CHODZIŁAM PÓŁ ROKU DO SZKOŁY RODENIA, PŁACIŁAM A I TAK SKOŃCZYŁO SIE CESARKĄ :-)) ALE WSZYSTKO NA MARNE NIE POSZŁO BO UCZYLI NAS TAM TEŻ PIELĘGNACJI NOWORODKÓW ITD. NAJWIECEJ MI TO DAŁO Z WSZYSTKICH GAZET ITP. ALE ZE SZKOŁY POSZLIŚMY NA SALĘ PORODOWĄ (POŁOZNA BAAARDZO JĄ CHWALIŁA, WANNĘ, PRYSZNIC, ŻE TAKIE WYGODY ITD.) I PAMIĘTAM ŻE OKROPNE WRAŻENIE NA MNIE TO ZROBIŁO. WŁASNIE TE ŁÓŻKA, WSZYSTKO TAKIE.... JAK ZA KOMUNY, SZPITALNE JAKIEŚ, FUUUJ. TESTU NIE BEDE ROBIĆ BO JESTEM PRZEKONANA ŻE @ JEST KWESTIĄ 1-2 DNI MAX, SZKODA FORSY :-(( NO I WOGÓLE SZKODA ALE JUZ SIĘ Z TYM POGODZIŁAM. DZISIAJ U NAS PIĘKNE SŁONECZKO, OD RAZU RAŹNIEJ! PO_LA - SUUUPER, ZANIEDŁUGO JA TEŻ ZNÓW BĘDĘ MOGŁA MIEĆ NADZIEJĘ ŻE MOŻE TYM RAZEM.... :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALED - ja nie miałam cesarki. Rodziłam córcię naturalnie przez 12 godzin i pamiętam że było ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki Wczoraj nie klikałam bo byłam z młodym u dentysty przeżylismy ekstrakcję czwórki( zdrowj) bo od góry przebiła się stała ale syncio był dzielny i nie bał się znieczulenia ani wyrwania i nawet nie pisnoł w nagrodę udalismy się do empiku i kupiliśmy 2 gry i jestem o 250zł lzejsza dzisiaj został w domu bo mu się urazic nie można bo może go boleć a ponad to ma jesc lody i wszystko raczej chłodne wiec chodzi szczesliwy i jest w 7 niebie :) Juz was czytam i klikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviko- daj Boże,żeby było jak mowisz,ale same wiemy,że to nie jest takie proste. ..Mi tez sie chce spac, taka jestem senna ze oczy mi sie same zamykają,no ale nie było czasu spac, trzeba było działac i stwierdzilismy rano,że cały blok chyba odsypia tę naszą noc,bo tak jakos cicho jest;);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - raaaany, naprawdę masz baardzo dzielnego synka!! Super! Evika - to juz wiesz czego się spodziewać..... ale to chyba niedobrze. Ja osobiście wolałabym jednak nie wiedzieć :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam biedny Twój syniu ...ale bardzo dzielny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aled- szczerze mówiąc ja też wolałabym nie wiedzieć i iść że tak powiem \"na żywił\", a tak to człowiek w stresie :( mAAm - ale masz dzielnego synka, kurczę! Podziwiam :) To chyba ten empik nastroił go tak optymistycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aled - ja też wolałabym chyba raczej iść "na żywioł", a tak to tylko siedzę i zaczynam się stresować, choć jeszcze zostało 2,5 miesiąca. mAAm - ale masz dzielnego synka, super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mAAm:D. No , synus zasłużył na lody i wolne:) Masz w domu bohatera:)POgratuluj mu od nas:) Evika-nie czytaj na forach o porodach,bo rzeczywiscie spanikujesz,laski piszą niestworzone historie,wyolbrzymiają wszystko by zrobic wrazenie,nie ma c czytac tych pierdół:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la zgadzam się z Tobą całkowicie, ale czasami jak zacznę czytać to nie mogę się oderwać i potem siedzę przerażona jak nie wiem co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ADLE- normalnie wrrrrrrrr Jeszcze jej nie ma @ więc nie wywołuj wilka z lasu :p :D kochana czasem tak jest że na początku jest małe stęzenie hormonu i czesto 2 krechy przy 2 ciązy pokazuja się dopiero po tygodniu :) wiec sama widzisz puki nie ma @ to głowa do góry a cyc do przodu jak by co to nie ma się co załamywac tylko staramy sie razem ale jakoś mam przeczucie co do twoich 2 kresek :)👄 EVIKA❤️IZA- jakos nie chcę was martwić ale rodzic musicie :D:p POLA- no to widzę że zaległosci nadrobione :D i bardzo dobrze !!!!już trzymam kciuki :) BIGMAM- a jak u ciebie ? mam nadzieję że @ sie nie pojawiła i sie nie pojawi :)trzymam kciukasy :) A u mnie @ jest choc mniej obfita niz zawsze ale jest :) więc czekaja mnie kolejne staranka tylko kiedy ja mam cholerka teraz dni płodne :p kto to wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie kochane jaki dziś miałam w nocy idiotyczny sen??? Śniło mi się że strasznie wymiotowałam i miałam okropną biegunkę (przepraszam za wyrażenie :) ) . Po prostu czymś bardzo się przytrułam. I gdy już po kilku dniach ciągłych wymiotów i ciągłej biegunki wszytko mi przeszło i wyzdrowiałam, to stwierdziłam że w ogóle nie mam brzucha i że chyba nie jestem już w ciąży. Przerażona zaczełam zastanawiać się jak to się stało i zaczęłam płakać że już nie jestem w ciąży. Potem zaczęłam dotykać swego brzucha żeby sprawdzić czy jest czy go jednak nie ma. Mimo, że wydawało mi się że brzuszka nie ma, to czułam pod dotykiem rąk że jednak jest. Przebudziłam się w nocy, obie ręce trzymałam na swoim brzuszku i sprawdzałam czy jestem w ciąży czy nie i ogólnie byłam zszokowana tym głupim snem. Wstałam strasznie zmęczona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika-Nie mysl o złych stronach porodu,mysl tylko o tych dobrych,tylko pozytywnie się nastawiaj ,odganiaj złe mysli a zobaczysz ze bedzie ci dużo łatwiej a sam poród dzięki twemu pozytywnemu mysleniu przebignie szybko i gładko:) Będziesz z mężem, zobaczysz swego dzidziusia, będziesz mogła przytulic go do piersi- no same cudownosci!!nie ma sie czym stresowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aled- ja Ci powiem tak, że jak nasza kochana mAAm ma jakieś przeczucie co do dwóch kreseczek, to ja radzę Ci kochana zrób jednak ten teścik :) Dobrze Ci radzę :) Wiem coś o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny w imieniu młodego :D[kwiatek:)🌼 Ogólnie lubi chodzic do dentysty siada sobie w foteliku i telewizorek z bajka mu włańczaja i oglada kiedys chciał byc nawet dentysta ale teraz coraz czesciej mówi ze chciał by być rysownikiem ( bo musze przyznac że ma swietna kreske i w parę minut potrafi narysować kogos w stylu komiksowym to akurat po męzu bo tak tez ma mój małzonek )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la dziękuję, Ty kochana wiesz jak mnie pocieszyć, od razu mi lepiej na serduszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×