Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

dzieki kochane, dzisiaj i tak już zupełnie inaczej się czuję niz wczoraj czy przedwczoraj, jeszcze wczoraj myślałam, że może jednak się udało, ale dzisiaj od rana jakoś jestem przekonana że nie. Jakoś tak, głowa mnie boli, brzuch jak na @. Zawsze dzień przed albo w dzień @ boli mnie głowa. Może to stąd :-(( trzymajcie się cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę duszek EVIKA juz nam podpowiedziała :) EVIKA- miłego odpoczynku w domku :)👄 KOCHANE ja uciekam bo po młodego lecę do szkoły i jeszcze dzisiaj mamy dentystę usówamy 4 bo trzyma sie pieknie a od góry wychodzi stały zabek :o mam nadzieję że młody będzie dzielny :) buziaki odezwe sie wieczorkiem 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie wrociłam,czekam na syncia i do sprzątania się biorę:) mAAm- może powinnas mierzyc sobie temp., wtedy przynajmniej bedziesz wiedziec mniej więcej co się dzieje i kiedy owulka. A duphaston,czemu nie? Musisz z ginem pogadac.Stosuje się go raczej przy krotkich cyklach na wydłużenie fazy lutealnej. A jaki miałas progesteron 7-8 dni po owulacji?Pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za synka,by szybko i bezbolesnie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aled-puki @@ nie ma to jest nadzieja że ne będzie:) i tak trzymaj:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- zabij mnie a sobie nie przypomnę wiem że miałam 8 miesiecy temu dłudie opóźnienie bo az 52 dni ale miałam powarzne problemy z kręgosupem bo i na ojomie mnie kładli pod tlenem trzymali nie dodam juz ze wpierw mnie leczyli na serce nabawiłam sie kamienia w woreczku ale nie rośnie ma 7mm i mnie nie boli wiec powiedzieli mi że przy strankach nie muszę go usuwac :) i w tedy robiłam tez hormonki bo mam powiekszona tarczyce tyle ze u mnie to rodzinne taka juz moja uroda i gin mówiła że wyniki mam swietne za pierwszym razem i za drugim :) sprawdzała mi jajniki bo myslała ze moze jest cos nie tak ( miesniak ,torbiel )ale powiedziała że są ładniutkie jak u nastolatki że az się zdziwiła dała mi 2 op. tabletek yasminelle ( najłagodniejsze na wywołanie @) i odrazu dostałam 2 cykle na tabletkach były tak jak powinno byc co 21 dni a po odstawieniu 3 były po 32 dc i pamietasz miałam te opóźnienie i ustabilizowało sie na 34 dc i tak miałam a tu teraz taka niespodzianka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiesiołek łykam tez od niedawna i powiem wam,że działa fajnie.Evika miała rację z cerą,jest gładsza a tam na dole to nomalnie powódz prawie;):O i w życiu takich nitek u siebie nie widziałam(od wczoraj już płodny), serio wam mowię:) tylko żeby to sie jeszcze na fasolkę przełożyło,to byłoby już zupełnie ekstra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAM- taka radykalna zmiana diety jak nabardziej mozebyc przyczyną zmiany w cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie miałas tym kręgosłupem:( dobrze,że to tylko kręgołup i wszystko się dobrze skończyło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- powiem ci że ja się pocieszm że to przez zmianę diety choc jem 1500kcl , tyle ze nie jem smażonych , panierowanych kotletów :)a tak to wszystko no i o 18ostatni posiłek mam nadwage i troszke musze zgubić :) pisałam juz kiedys że w pierwszej ciazy miałam zatrucie ciażowe i przybyłam na wadze 23kilo :( i gin mi mówiła że będę musiała dietke stosowac własnie wszystko na parze i przyzwyczjam sie własnie :) Byłam teraz w kibelku i na wkładce nic nie przybyło ale jak sie podtarłam to było :o więc pewnie się rozkręci :o i jajnik mnie boli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarze mysleli że ja mam bóle wiecowe bo mam wypadajacy płatek a mnie bolała klatka piersiowa i plecy okazało się że było to zapalenie miesni miedzy kregami ortopeda powiedział że pierszy raz widzi tak scisniętę dostawałam 8 wielkich kroplówek ketonalu , ałlin nawet termal i przez to mam kamien :o normalnie powiem ci że przez miesiac spałam 2h na dobe tak bolało nie pomagalo spanie na siedzaco, stojaco nic raz nie mogłam oddychac a karetka sie nie zgłaszała i maz mnie zawiusł do szpitala to go jeszcze na recepcji opieprzyli ze sam mnie przywiusł a ja juz siniałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich mam lekarzy w MSW i A w warszawie tylko polityków tam leczyc umnieja :) Oczywiscie kochana do ciebie nic nie mam co bys nic sobie nie pomyslała :) tylko do tych ze szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jak by tego było mało zrobiłam sie cała żółta hihihi jak wietnamczyk ale to nie byłażółtaczka tylko stwierdzili że alergiczna reakcja spowodowana lekami ponoc nie moge leków bez sterydowych czy cos takiego :) uciekam po młodego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-wszystko jasne, zrezygowałas ze smażenia, gotujesz na parze, straciłas 4 kg, w twojej tkance tłuszczowej to istna rewolucja,stąd zmiana w cyklu. Kiedy organizmprzyzwyczai się do nowego metabolimu to wszystko się ureguluje, tylko trzymaj się tego konsekwentnie i kup sobie wiesiołek;),ale piszesz z jesz duzo ryb to omega6 dostarczasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA wiesiołek sobie kupie ale cholera jak ja mam teraz go brac o to jest pytanie jak mi sie coś z cyklem popierdzieliło :o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki uciekam wpadne za 1.5h :) POLA buziolki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- no to się nacierpiałaś, ale powiem Ci że jeszcze nie miałam takiego przypadku..Też bym pewnie pomyślała na początku o zawale serca albo co gorsze o rozwarstwieniu aorty, przy takich bolach klatki p. u młodej osoby-ale im stracha w tym szpitalu musiałas napędzic...ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiołek najlepiej brac od 1 dc do owulacji, tak pisała Evika:),po owulce odstawic,ja poszukam więcej informacji o dawkowaniu. Na razie,tez pożniej bede,ide szorowac łazienkę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, no to wpadłam do domu, do łazienki (korzystając że nikogo nie ma), zrobiłam test no i negatywny. Zrobiło mi się trochę szkoda, no ale jakoś dzisiaj po prostu to przeczuwałam, więc deprechy nawet nie ma. Więc staramy się dalej, z tym, że tym razem już z podpowiedziami lekarza! Jak dostanę @ to idę oddać krew a potem śledzenie cyklu i już. Uda się, musi się kiedyś udać :-)) lekarz mi nawet wspomniał coś o udrożnieniu jajowodów. hmmm i juz też wiem, że następnym razem już się na pewno nie będę tak stresować i od razu robię test jak tylko można będzie. kurczę tylko @ wciąż brak, wrrr. no i wszystko się przeciąga. Jutro 33. dc. tylko raz od porodu miałam tak, że cykl mi się przesunął do 34. dnia. a tu się zapowiada w tym miesiącu to samo. może lekarz mi da coś na wyregulowanie. zobaczymy mAAm - czytałam, ale miałaś przejścia, szok. Faktycznie musiałaś nastraszyć ich w tym szpitalu. Dobrze że to tak się skończyło. Po_la - i jak tam synek? Dzielnie zniósł dentystę? Ale współczuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też to jest kwestia czasu kiedy nadejdzie @ już zaopatrzyłam się w wiesiołek i magnez z witaminą b.i zaraz po @ zaczynam nowe metody.tak jak piszesz musi sie kiedys udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitorin cyklu w moim przypadku potwiedził ze owulacja była wtedy kiedy wynikało to z temp.dokładnie w ten dzień przytulalam sie z męzem i.......i nic (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aled:) to synek mAAm szedł do stomatołka:) ale niczym sie nie przejmuj,ja na początku też myliłam dzieczyny:D a co do testu to też mi :(:( głowa do gory,bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj pojechałam sobie do przyjaciólki na ploteczki .teraz odebrałam syna z karate.mąż w pracy więc ja czytam dzisiejsze wpisy.mAAm ale się nacierpiałas w życiu.współczuje.napisz koniecznie jak synek zniósł dentyste :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Wczorajszy wieczór ...super ...bardzo miło :) Maam jak wizyta u dentysty, prawdziwy mężczyzna dentysty sie boi ;) Aled napisz jak dzisiaj ...mam nadzieję że @ nie przyszła ... Coś dzisiaj nie wyspana jestem ...całą noc dzisiaj tańczyłam :) sen całkiem przyjemny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! mAAm - rany! Jak przeczytałam o tym co przeżyłaś to aż normalnie ciarki mi przeszły po plecach. To się namęczyłaś biedaczynko. Powiedz jak Twój synek zniósł wizytę u dentysty? Aled - uda się zobaczysz, musisz być cierpliwa. Napisz czy jest już @? BIGmam - a jak u Ciebie z @? Mam nadzieję że jej nie ma i prędko nie będzie. Iza - gratuluję miłego wieczorku. Ja już zapomniałam jak to jest. Po pracy padam i śpię. otem mąż odrabia z córką lekcje - bo ja śpię jak suseł. Budzę się, myję się, jem kolację i dalej śpię. Ech, już mam dosyć tego, normalnie jak niedźwiedź - nigdy w życiu tyle nie spałam !!!! Szok. Teraz siedzę od godziny w pracy i znowu okropnie chce mi się spać. Już sama nie wiem co mi jest, a wyniki krwi i moczu mam dobre, więc dlaczego jestem tak bardzo senna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! od razu bardzo przepraszam mAAm i Po_lę, ale gafa, ups, sorki, pofyrtało mi się. Juz wczoraj weszłam na forum i odpisałam, stworzyłam cały elaborat po czym jakiś błąd mi wyskoczył, wk... się i poszłam spać, hahaha. Sorki BIGmam - trzymam kciuki za Ciebie i zaklinam, żeby do Ciebie @ wredna nie przyszła!!!! Mnie się wydaje że monitoring cyklu też mi pokaże że owulkę mam wtedy kiedy mam ból bo potwierdziły mi to testy owulacyjne. I też zawsze są przytulanki w tym czasie i też na razie echoooooo. Ale chyba się skuszę, czego się nie robi dla dobra sprawy... :-)) Poza tym mój gin mi coś wspomniał o udrożnieniu jajowodów. Słysząłam że to bolesne jest bardzo, no ale cóż... jak trzeba to trzeba. Niech mi pomoże w zajściu. U mnie nadal cisza, 33 dc. Hmmm. Zrobiłam dwa testy, oba negatywne, wogóle objawy od wczoraj już typowe na @ i dlatego zdecydowałam się na te testy wczoraj bo już byłam na 98% pewna że jednak nic z tego w tym cyklu. Dzisiaj humor już mam super i czekam tylko na @. Brzuch dalej boli, ale przynajmniej głowa już nie. Teraz się nie boję że @ przyjdzie tylko chcę żeby już przyszła, hahaha!! Iza - super że się tak wybawiłaś!! Jak ja dawno nie tańczyłam, uuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×