Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witam dziewczyny :) Myślałam ze rano nie wstanę ...byli wczoraj teście u nas i posiedzieliśmy dłużej a rano ....ale nic po pracy wracam do domku i do łóżeczka :) Powiem Wam, ze jestem bardzo zadowolona z foundi a teść, nie mógł się najeść :) Zrobiłam 3 sosy, dwie sałatki i górę mięska :) Aled wyciągaj garnek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola zupę gulaszową napewno wypróbuję.... Wiecie mam przeczucie, że dwie kreski wiszą w powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane otóż u mnie @ na całego więc za kilka dni kolejne próby. Pola zupke napewno wypróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigmam ....nie pozostaję nic innego jak działać dalej do skutku :) U mojego męża w pracy koleżanka jest w ciąży ma 39 lat i 15 letnią córkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam :( Smutno mi, trzymaj się kochana i rozpocznij nowy miesiąc staranek, może kolejny miesiąc będzie Twój. Trzymaj się i nie martw się. Widocznie tak miało być, już wkrótce napewno się uda, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Evika i Iza nie załamuje się bo nie nastawiałam się specjalnie.każdy miesiac starań sprawia że jestem mądrzejsza (wiem co i jak i kiedy ) zobaczymy.czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przed chwilą zakupiłam kolejne testy owulacyjne na allegro ( sa najtańsze ) biorę wiesiołek i magnez.odstawiłam luteine i założyłam nową kartę do temperatur.sporo tego .no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co u ciebie aled ? mam nadzieję że chociaż ty zobaczysz dwie krechy .życzę ci tego z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie Izunia !!!!.dzisiaj jest piekne słoneczko aż chce sie życ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Iza, jak Ty w takim razie robisz founde? Można gdzieś jakies przepisy znaleźć?? Mięso? Byłam przekonana że founde jest do sera... Jeśli chodzi o zupkę węgierską to juz wydrukowałam sobie przepis i dzisiaj chyba nawet zrobię, mniam, mniam. Szczególnie że nie miałam żadnego pomysłu na dzisiejszy obiadek :-) BIGmam - strasznie mi szkoda że jednak ten miesiąc przepadł, kurczę, miałam jednak nadzieję że chociaż Tobie się udało :-(( , ale z drugiej strony tak Ci zazdroszczę!!!!!!! Nowy miesiąc, nowe nadzieje. U mnie nadal brak @ a dzisiaj rano wstałam, zrobiłam test rano i nic, dalej jedna krecha. Drugiej ani śladu, ani tyci tyci. Nic. A to już 34 dc!!!!!! No już mogłaby się@ łaskawie pojawić. Najgorsze takie czekanie, bo nic nie mozna zrobić i tylko czas leci, wrrrrrr. Normalnie nie wiem co sie dzieje, jestem strasznie zaniepokojona. W przyszłym tygodniu ide do gina jak nie dostanę, cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - nie wiem czy czytałaś, ale lekarz mi kazał odstawić magne b6. powiedział że w ciąży jak najbardziej ale przy staraniach niewskazany. tylko nie pytałam dlaczego. a ten mój lekarz ma naprawdę dobrą opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj aled to rzeczywiście dziwna sytuacja. Kurczę, może rzeczywiście jak nie dostaniesz @ przejdź się szybko do ginekologa. Dziwna sytuacja i naprawdę mocno stresująca, wcale Ci się nie dziwię, że to Cię tak niepokoi. Trzymaj się i bądź dzielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Evika, zgadzam sie z Tobą całkowicie. Jak juz pisałam raz mi sie zdarzył 34 dniowy cykl. Ale zaraz z rana miałam @ i też tak teraz myślałam. Dlatego zrobiłam sobie dzisiaj ten test z rana, bo wstaję a tu nadal nic.... Kurka wodna. No nic, czekam dalej a w pon lub wtorek pójdę do gina. Tylko że on mnie badał w zeszłym tyg. i mówił że wszystko ok. Przed porodem miałam b. nieregularne okresy i może znów powtórka z rozrywki. Może znowu mi się rozregulowywują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aled można rozgrzać oliwę ( z winogrona ) specjalną do foundi albo zwykły olej :) a mięso ja lubie wołowinę ale taką dobra - udzieć pokroić na kostke i zamarynowac czym się chcę, piersi tez są dobre bo krótko się smażą - nabijać i smażyć w oleju do tego koniecznie jakieś sossy, sałatkę i wieczór bardzo miły :) Moi gością smakował sos z koperku tylko swieży drobno pokroiony , czosnek wyciśniety do tego majonez, śmietana i pycha :) do mięska z grilla tez pyszny polecam :) dobre też sa warzywa np. pieczarki, małe marchewki :) Aled a z sera są specjalne gotowe mieszanki do rozpuszczenia i wtedy bagietkę kroisz na kostkę i macza się w serze hmmm winko no teraz to nie :) A mojej córci obiecałam na urodziny że zrobię im czekoladowe foundi - rozpuszcza się czekolade i dzieciaki maczają w niej owoce, biszkopty mniam mniam no i zabawa fajna a czekolada nie jest gorąca to i bezpiecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję że @ jest tuz tuż, cycki mnie już tak bolą, mam jak balony, strasznie wrażliwe, bóle w podbrzuszu, głowa mnie juz dwa dni bolała i nie wiem czemu nie chce się durna @ pojawić. ech.... może dzisiaj w ciągu dnia, chociaż zazwyczaj dostaję w nocy. ale widac w tym miesiącu mam wszystko pofyrtane. Tak czy inaczej pójde do gina niech mi coś da na wyregul. cykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Iza, ale mi smaka narobiłaś. Muszę się tym zainteresowac bo wygląda na to że fajny sprzęt mam w domu ale leży nieuzywany :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj było mi niedobrze wieczorem, dzisiaj też mnie mdli. Hmmm, moze dalej jestem czymś podtruta i stąd ten brak @. Śmieszne to. Objawy jak na ciążę a to wcale nie ciąża. Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aled dziewczyny mają rację wybierz się do gin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aled jak do poniedz @nie przyjdzie to idz do gin.może faktycznie trzeba przebadac hormonki i wyregulowac cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj dzień tesciowej :) Ja osobiście nie narzekam :) Ale poczytajcie: Syn mówi matce, że zakochał się i chce się żenić. Matka na to: „No dobrze, ale muszę ją poznać.” Na co syn zaproponował: „Przyprowadzę trzy kobiety i spróbujesz zgadnąć, którą z nich zamierzam poślubić.” Następnego dnia przyprowadza dziewczyny, a każda piękna i inteligentna. Sadza je na kanapie i rozmawiają chwilę z matką. Potem syn pyta: „Dobrze mamo, a teraz zgadnij, którą zamierzam poślubić.” „Tę w środku” - odpowiada bez wahania. - „Zgadza się. Skąd wiedziałaś?” - „Bo już jej nie lubię”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniu, pójdę na pewno w przyszłym tyg. strasznie dziwny ten mój cykl, plamiłam, teraz to wszystko... Tylko chodzi mi o to że już byłam kilka dni temu i wszystko było w porządku. to co ja dostałam to albo nie jest founde albo już sama nie wiem. Pooglądałam na allegro jak wyglądają founde bo z Twojego opisu coś mi nie pasowało i ja mam chyba coś innego. Takie dziwadło, To jest taki gril a nie naczynko, a jeszcze wsadza się pod spód kilka (chyba 6) małych patelenek. Nie ma chyba tam wogóle widelczyków ale tego nie jestem pewna. A może są. Dzisiaj wyciągnę dziwadło i lepiej pooglądam. Tak to jest jak się dostaje w prezencie jakieś urządzenie którego się nie zna. Ktoś miał dobre chęci ale ja czekam cały czas że gdzieś uda mi się podejrzeć zastosowanie do tego dziwadła. A jeszcze najlepsze że to zostało zakupione gdzieś za granicą i instrukcja nie jest po polsku. Rewelacja po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, gratuluję stronki :-) BIGmam - pójdę na pewno czy dostanę czy nie. Nie wiecie ile się czeka na wyniki z tych badań TSH, prolaktyna itd które sie robi między 3 a 5 dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aled zamierzam takie dziwadło też kupić :) Takie łopatki są do tego ? Na wierzchu smaży się warzywa a na łopatkach ser hmm ale z czym to już nie pamietam ale poszukam w necie to dam Ci znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłam sobie dzisiaj kawę 3 w 1 i pije ale dzidziusiowy chyba nie smakuje bo ciągle podskakuje :) Jak na razie to tylko wieczorkiem rozrabiał ale przyjemne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, Iza, ale fajnie! Rewelka czuc pod serduszkiem drugą małą istotkę. Zaniedługo też będę czuła :-)) Pooglądam to moje dziwadło i dam ci znać co tam jest :-)) ale to jest chyba to co piszesz. Na pewno sa tam te malutkie patelenki co sie wkłada pod spód. Jednak wolałabym już to founde na mięsko. Jakoś nie przemawiają do mnie warzywa i ser.... Chociaż ja już prędzej zjem ser - mój mąż wprost nie cierpi sera i zawsze mówi że ser jest trujący, hahaha. A napisz mi jeszcze ile czasu się czeka na usmażenie mięska w founde? Masz elektryczne? Chyba dużo oleju trzeba tam wlać, prawda? Jak do frytownicy. Zawsze miałam z tym problem. Bo zrobiłam frytki raz czy dwa i trzeba było prawie całą butelkę oleju wylać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Odzywam sie zeby nie było :P U mnie wszystko gra. Odpoczywam duzo. Wczoraj był dzien otwarty dla rodziców w przedszkolu wiec troche dnia spedziłam z malą. Zakupy wtedy sie udały nakupoiłam ciuchów i do tego 3 pary butów( odbiło mi ) ale co tam .... Dzisiaj jade z mała do lekarza bo cos mi kaszle. Ogólnie napawam sie swoja wolnością L4rową. Brzucho rosnie, dzidzi bardzo szaleje głownie jak leze. Piersi mnie cos zaczynaja bolec , ale tak jak przy karmieniu.Pamietam jak mleko napływało to tak troche bolały. Zreszta pisałam Wam juz ze juz mi tam cos wycieka:D Pozdrawiam wszystkie brzuchalki i staraczki. Brakuje cos II kresek. Dziewczyny mocniej te kciuki trzeba trzymac;) Całuje Evika, Iza, Bigmam, Aled👄 Maam , Pola gdzieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, a te mieszanki do founde z sera o których pisałaś, to one są w jakichś woreczkach, mrożone, suszone czy w jakiej postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa cudnie ze się odzywasz :) a z butami jak szalec to szaleć ;) Ja tak lubię buty na obcasie a musze kupić coś na płaskim hmmm jakoś nie mam natchnienia :) Aled smażu się dosłownie 1-2 min, oleju wlałam prawie litr...podgrzewa się najpier garnek na kuchniu a póżniej podaje na stół jest podstawka, ja pogrzewałam świeczkami 3 szt- olej wytrzymuje temperaturę około 20-30 minut a później znowu podgrzewa się na kuchni ale mąż ma kupić taką mała maszynkę jak dawniej były w pracowniach chemicznych z palnikiem :) Moja mała ucztowała z nami zadowolona aż miło było na nią patrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×