Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

pola - super! gratulacje! to chyba syn ok? evika - dużo zdrówka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie przejaśniało ale słoneczka nie widać. tyle że chmury troszkę przegoniło i jest jaśniej. bo tak to ciemno było okropnie, blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika - baardzo się cieszę że mięśniak się wchłonął, też słyszałam, że ponoc to częsty przypadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zrobię PO-la jeśli nie przejdzie mi do jutra, a dzisiejsza noc będzie podobna to jutro lecę pędem do lekarza :) Dziękuję Po-la A u mnie świeci słoneczko aż miło, choć na podwórku zimno. Przesyłam Wam moje słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz krop.ka - nie wiem jak będzie po ciąży, pójdę na kontrolę i wtedy gin dokładnie mi powie czy ten mięśniak jeszcze tam jest czy go już nie ma :) Jak narazie jestem bardzo optymistycznie nastawiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - chyba gdzies pisałaś, że czujesz po luteinie jak ci pracują jajniki? Nie jestem pewna. Bo przypomniało mi się własnie niedawno że gdzieś to czytałam, a powiem Wam że ja czuję teraz pracę jajników jak nigdy po tej luteinie, hahaha. Ale nie bola absolutnie, takie dziwne uczucie, jakby sie ruszały, hahaha. Nie ciągle tylko od czasu do czasu ale śmieszne uczucie. coś sie tam na dole \"przewala\" :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz się ucieszyłam że już 15. i że niedługo za godzinkę jaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza dzisiaj ...jeszcze chwilkę i do domku...kropka Ty biedactwo do 16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki Wy moje kochane wysłałam Wam całe moje słoneczko, które świeciło i teraz pada u mnie śnieg :( Jest pochmurno i brzydko :( Kto pożyczy troszkę słonka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :) Lecę do domku, urwę się troszkę szybciej :) Zjadłabym placki po węgiersku- jutro pewnie na obiadek zrobie - mój mąż też bardzo lubi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviczko ja nie dam, do mnie nie doleciało.... Jak głowa? Iza - koniecznie daj mi przepis na placek po wegiersku bo ja b. lubię a nigdy sama nie robiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka - dziękuję główka super, jakoś nie boli :) przestała :) Bardzo się z tego cieszę :) Ja też za pół godzinki do domku uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Eviczko, ale mi sie już dzisiaj dłuuuży. A powiem ci że będzie sie dłużyło coraz bardziej, hahaha, aż do samej @ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Dopiero teraz do Was dotarłam bo ZNOWU nie miałam neta. Wczoraj wizyta u gina poźno wyszłam i juz nie dałam rady Wam napisac. Co do wizyty: Martulnia rośnie zdrowo, zreszta odczuwam juz ze nosze. Do mojej mamy na 3cie pietro wchodze z 3ma przystankami:) Główka w dole. Takze maluszek przygotowany :). Co do mojej stojącej wagi. Jak zaczełam mówić to On od razu: co schudła? Czyli dla niego to nie nowośc. I nawet w karcie wpisał mi mniejszą wage od poprzedniej. Widocznie Maluszek ode mnie ciągnie ile moze. A ja faktycznie nie mam specjalnie apetytu. Co do szyjki. No poiwem Wam ze zaczyna sie juz cos tam dziac minimalnie ale jednak. No i mam I stopien, a nawet chyba 1,5 stopnia dojrzałości łożyska. Mam nadzieje ze moja szyja wytrzyma przynajmniej do 37tc. Wtedy tez odstawi mi Fenoterol.Ale mam zamiar dociągnąc do terminu. Zobaczymy. Evika zyczę Ci zdrówka. Jak bedzie gorzej gnaj do lekarza. Iza , Maam , Pola, Bigmam, Nika77 👄 Kop.ka no coś takiego spedytor miedzynarodowy? Hmmmm to ciekawe czy nasze firmy wspołpracują? Hehhe. Tez pracuje w spedycji i moje stanowisko to równeiz spedytor miedzynarodowy heheh:P Ja juz długo pracuje w tej branzy jakies 10 lat:) Kurcze ciekawe czy znamy sie z tego fachu. 🌼 Pozdrawiam wszytskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, no patrz jaki ten świat mały :-) ciesze się że z malutką wszystko ok. trzymam kciuki żeby wszystko nadal było ok i żeby mała urodziła się w terminie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzitki ❤️🌼:D kochane👄🌼Dzitki ❤️🌼:D kochane👄🌼❤️🌼:D kochane👄🌼❤️🌼:D kochane👄🌼❤️🌼:D kochane👄🌼❤️🌼:D kochane👄🌼❤️🌼:D kochane👄🌼 JUŻ JESTEM!!!!! wcześniej nas przyjeli bo ktoś przed nami sie nie zjawił :p Widzę że troszke poklikałyście :D EVIKA- ja cię normalnie na kopniakach już wyganiam do lekarza A u mnie dzisiaj też słonka nie ma i tak szaro i brzydko moge ci troche odstąpic takiej pogody zamiast śnieżycy:) IZUNIA- miłego wylegiwania w domciu :) KISA- kotek czekam na wiesci jak po wizycie u gina?? pisz koniecznie:)! KROPKA- dotrzymam ci towarzystwa bo widzę że cie łobuzice sama zostawiły :O POLA- i jak lekturka?? BIGMAM- a ty gdzie prysłas ???? NIKA77- super że do nas dołączyłas :) A więc kochane moje taki jest plan :) dzisi:) o 21.oo spotykamy sie na rogu zadowolonej mordy :D i ryczacej gęby😭synchronizujemy zegarki :) KROPKA jako nasz tajny szpig z krajny dwuch kreskowców przedstawia nam scisle tajny plan naszkicowany na serwetce co, i gdzie, jak idziemy jak mamy sie poruszac na ich topiku gdzie skręcić:) otwieramy pudełka z pończochami wycinamy dziury na oczy i wkładamy na głowę EVIKA, KISA, IZA, I NUSKA z JULY ustawiaja sie na czatach a my to znaczy KROPKA, JA, BIGMAM,POLA i NIKA po cichytku, po malutku na paluszkach skradamy się kołysząc lekko biodrami i trzepocząc rzęsami ( wkońcu jesteśmy 100% kobietami :D ) pakujemy kazda prosto do brzucha po II krechy i długaaaaaaaaaaa !!!! W nogiiiiiiiiiiiiiiii!!! no i juz mamy sie z czego cieszyc na naszym TOPICZKU :D:D:D Co do tempki to ciekawa jestem co mi wskaze jutro :o o ile się nie pojawi @ zastanawiam się czy ja nie miałam teraz owulki bo w sumie szyjka na to wskazuje :o no powiedzmy z tego co piszą na badanie szyjki może @ pojawi sie w kwietniu :o sama nie wiem na pewno jak się tylko pojawi to do gina lecę na ten monitoring bo pamiętam że 3 miesiące temu przed @ szyjke miałam nisko twardą i że tempke miałam 37,3 a w dniu @ spadła do 36.2 .więc ciekaw jestem jutra :) bo wydaje mi się że owólki nie miałam wogle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuję niedługo, drugi rok teraz leci. wcześniej pracowałam w dziale handlowym :-) tak że całkowita zmiana profesji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Kropka no jak my się zgramy to juz co do sekundy hihii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- super że z MARTULINKĄ wszystko ok :D A widzisz łobuziaku pisałam ci że masz sie wagą nie martwic bo pewnie niunia wszystko pochłania :D I nie myliłam się :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - to jesteśmy umówione. tak barwnie piszesz że nie ma bata, wszystkie się skuszą, hahaha. A ja póki co spadam, papa dziewczynki1 Do wieczora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- pamia, pa i pamietaj o 21 na rogu :D/😭 !!!i serwetki nie zpomnij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×