Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

I jeszcze dwa objawy typowe w ciąży dla mnie: wzrost libido (cały czas mi sie kochać chce) i odrzuciło mnie totalnie od słodyczy. Dokładnie tak samo miałam poprzednio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka hura hura !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a widzisz udalo sie i bedzie wszystko dobrze trzymam kciuki i jestem z tobą . napewno bedzie wszystko dobrze bo test raczej sie nie myli . i napewno sie udało pozdrawiam i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka GRATULUJE!!!Ja tez tak miałam druga kreska jaśniejsza i też robiłam drugi test oczywiście wynik pozytywny.Teraz dbaj o siebie i życzę powodzenia w szykowaniu niespodzianki dla męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka:D jestem trzecia z grtulacjami!!:):) weszłam tu bo cos mnie tknęło ze miłego cosik jest i jest!!!:D gratulacje, buziaczki i wszystkiego naj naj najlepszego,bardzo sie cieszę z waszego szczescia:D:D:D🌻🌻🌻👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bardzo dziewczyny!! ja teraz przechodzę kolejny etap po euforii: zamartwiam się czy to na pewno ciąża, czy wszystko jest w porządku, czy nie pozamaciczna, czy ten stres związany z tatą nie wpłynął źle na zarodek (strasznie wczoraj bolało mnie podbrzusze) i takie tam.... taką mam naturę ale pewnie nie ja jedna, hahaha mąż wyjechał z małym zmienić koła w aucie a ja zaraz jadę po kolejne testy i jakiś upominek który mu dam z testem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka gratulacje !!!!!!!!!!! tak się cieszę :):):):):) w końcu przełamały się II kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krop.ka - normalnie :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D MOJE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kROP.KA JAK JA SIĘ CIESZĘ :D :D Krop.ka - ja też z mężem poczęliśmy nasze drugie dzieciątko dokładnie 7 lat później, też w tym samym miesiącu co córkę. Normalnie gęba sama mi się śmieje :) Teraz posypią się napewno kolejne kreseczki. Ja to wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- ❤️G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️E❤️!!!❤️ :D:D:D:D:D normalnie aż zawyłam jak przeczytałam :D cholernie się cieszę a nie mówiłam że ty przełamiesz złą pasę na naszym topiczku :p Kochana gratuluje równiez twojemu tacie to cudowana wiadomość!!!!!! Dziewczynki a u mnie po i mieninkach super :D KROPKA- sałatka znikła w ciągu 20 minut :D przepisik przekazałam dalej :D Ja jeszcze nie dostałam @ ale boli mnie jajnik z prawej strony ( czytaj. ćmi)dzisiaejszej tempki nie biore pod uwage bo obudziłam się o 7.00 i siku poleciałam i zasnełam jak kamień obudziłam się o 11.20 i za termometr chwyciłam i pokazał 37.1 w pochwie, a w buzi 36.9 więc tempka pewnie spadnie zaraz:) bo jak sie podcieram to mam taki lekko brązowawy śluz:) Więc jak tylko dostane to lecę na monitoring :D KROPKA- twoje dwie kreseczki przywruciły mi wiare że SIĘ UDA!!!!!!! Dzięki kochana👄 POLA- życzenia przekazałam i tata bardzo ci dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- myślę tak sobie jeszcze że twoje II kreseczki :D uciesza bardzo twojego tate i że dodadza mu siły :D A i dylemat z ciuszkami sam się rozwiązał hihihii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jeszcze raz dziękuję. jutro zrobię kolejny test dla potwierdzenia bo jakoś nie mogę w to uwierzyć normalnie! dzisiaj jestem z doskoku bo sprzątam troszkę, ale zupełnie robota mi nie idzie. jutro się odezwę co i jak :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero teraz aż łza mi się zakręciła w oku....KROPKA GRATULACJE KOCHANA !!! Tak bardzo się cieszę...nie martw się z dzidziusiem wszystko ok :) Tak bardzo się cieszę, że z Tatą w porządku :) i jeszcze znowu zostanie dziadkiem :) Zła passa przełamana teraz kolejne dziewczyny :) Nuska lepiej poleż w domu...ja też miałam omdlenie...moja gin mówiła że dlatego że niskie mam ciśnienie ale trzeba uważać bo omdlenia lubią powracać :) Kobitki cały dzień spędziłam na polku...pogoda cudowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Nie było mnie tydzień. Tęskniłyście ???? :P:P:P Dzisiaj wkoncu wróciłam do mamy. Remont w domo mnie tam wygnal. Dzisiaj wielkie sprzatanie. Oczywiscie gdyby nie pomoc osób trzecich byłabym jeszcze w lesie. A tak wszystko pomyte i czysciutko. W poniedziałek pare drobiazgów jeszce i moge zacząśc wąchac świata i wyczekiwac przylotu siostry znad oceanu ach. U mnie dobrze. Dzisiaj gorzej sie czuje , ale to juz zmęczenie. zaraz sie walne do łóżka. POZDRAWIAM Was wszystkie. Przede wszytskim ściskam Krop.ke. Łza sie kręci w oku naprawde raz ze swietne wiadomości o tacie , dwa ze II KRECHY ❤️. Raju nie umiem nawet wyrazic radości. Kolezanko po fachu całuje z całych sił 👄 Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witam tez nową kolezankę 🌼 A Zaciązone: Eviczke, Izunie, Julyunie, Kropunie, Nuskunie całuje w brzuszki. Starczki: Bigmamunie, Polunie , Maamunie głaskam po główce . Macham tez do naszej Założycielki topiku, Monia Ty gdzieś sie zaszyła?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki baaardzo serdecznie Wam dziękuję i kolejna informacja: kolejne dwa teściki po dwie kreseczki, czyli faktycznie zła passa przełamana! mAAm kochana, rób test!!!! iza, evika, kisa, nuska, pola, BIGmam, mAAm, magdalena - dużo dużo 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ dla mnie na razie szok. jeszcze mój mąż nie wstał ale kupiłam wczoraj buciczki, więc wręczę mu dzisiaj z testem.... chciałam coś innego ale nic nie było. a te malutkie buciki są takie słodkie.... dziewczynki do roboty, bo niedługo będą kolejne dwie kreseczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reakcja mojego męża: skakał, piszczał, przytulał mnie i całował, hahaha, też szczęśliwy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) To u mnie @ sie pojawiła może nie bardzo obfita ale jest :O więc jeszcze kilka dni i monitoring i NOWE STRANKA Z ZDWOJONĄ SIŁĄ :) KROPKA- jeszcze raz GRATULUJĘ TOBIE I MĘŻULKOWI NO I STARSZEMU BRATU :D Dziewczyny trzeba tabelkę odszukac bo Kropka awansowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane !!!!! u mnie wiosna całą parą .właśnie wróciłam z kościólka.dziewczyny mam pytanie do ekspertek od temp.otóż jestem już po @ a temperatura wciąż 37,1-37,2 nie spadła .czy coś jest nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) kropka:) ale ci fajnie:D ach,mam nadzieję,że my reszta staraczek tez bedziemy tak skakac ze szczescia niedulgo:) mAAm- spoko,nic sie nie martw, niedlugo bedziesz ciąży ,zobaczysz,ja jestem tego pewna na 1000000000%:D:D:D Bigmam- moze powinnas zrobc test czasem moze wystapic @ mimo ciąży (mAAm mama tak miała:) A mnie lenistwo ogarnęło,juz mnie tak od obiadu trzyma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeszcze raz dziękuję za gratulacje a z tabelką zaczekam na pierwszą wizytę u gina. jutro do niego zadzwonię niech mi powie co dalej i kiedy mam przyjść. Pewnie mi każe przyjść za dwa tygodnie jakoś bo wiem że oni najwcześniej widzą że kobieta jest w ciązy dopiero po 4-5 tygodniach (coś mi się tak kojarzy). Dopiero jak mi lekarz potwierdzi to sie przepiszę. ja mam dzisiaj mam 31 dc i 36,6 temp. mAAm - kochana, idź koniecznie na ten monitoring bo jak sama widzisz ja poszłam do lekarza, poobserwował mnie, zalecił różne rzeczy i udało się! Było warto... BIGmam - też mi to przyszło do głowy co poli, ale nie jestem ekspertem zupełnie. może zrób teścik.... pola - ja jestem tego pewna że tak będzie, bo dlaczego miałoby być inaczej?? :-D a ja jestem tak strasznie śpiąca że zasnęłabym na stojąco... Dziewczyny ten serwis www.28dni jest dostępny za darmo tylko jakiś czas? Bo napisali do mnie że \"Termin ważności konta minął, zapoznaj się z cennikiem\" i takie tam. Jeszcze że jakaś promocja za 10zł. W taki sposób to ja mam ich głęboko w d.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Jak ten weekend szybko minął :( BIGmam - wysoka ta Twoja temka, może rzeczywiście tak jak mówią dziewczyny zrób teścik dla pewności. Krop.ka - jeszcze raz gratuluję. Ta stronka www.28dni. jest bezpłatna tylko przez miesiąc. Ja też im podziękowałam gdy minął mi miesiąc. Bez przesady pełno jest takich innych darmowych serwisów i programów do ściągnięcia. mAAm. PO-la - kochane może Wy też skorzystajcie z monitoringu, zobaczcie jak naszej kropeczce to pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny...kropka jak się czujesz ? Kiedy rodzinka się dowie ? Evika ten świateczny tydzień minię szybko :) Ja biorę w piątek dzień opieki nad zdrowym dzieckiem - Już nie moge się doczekać i 4 dni wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Evika i Iza !!!! temp.bardzo powoli spada .ale dla pewności zrobiłam teścik i nic :( dzisiaj miałam już 36,9 więc biore wiesiołek i czekam do świąt ( wtedy mam płodne )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - szkoda że teścik :( Ale w Święta się zrelaksujesz, odpoczniesz, no i po Świętach, tak wiosennie, napewno teścik pokaże dwie kreseczki :) Krop.ka przełamała tą długą passę braku szczęśliwych kreseczek na naszym topiku. Jestem przekonana, że teraz to już hurtowo posypią się podwójne kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, powoli się oswajam z tą myślą :-) z resztą organizm mi nie daje zapomnieć, dzisiaj w nocy dwa razy wstawałam do kibelka, rano czułam się wprost koszmarnie a cycków to dotknąć nie mogę. wogóle drażliwa jestem i śpiąca. oj ciężko się to wszystko zapowiada, strasznie, chyba tak jak w pierwszej. z samego początku trafiłam do szpitala z odwodnienia do żygałam cały czas i nic nie jadłam. Wczoraj głowa mnie bolała że myślałam że oszaleję :-o dzisiaj 32 dc i 36,7 temp. dziadkom już powiedzieliśmy bo mieszkam z teściowa i długo bym nie utrzymała w tajemnicy a nie chciałam też żeby moi rodzice dowiedzieli się jak poprzednio - ze szpitala. O mało zawału nie dostali :-) Poza tym pewnie ich troche bodło że teściowa wiedziała a oni nie. A co będzie to będzie, mam nadzieję że wszystko będzie ok. znajomym powiemy po wizycie u gina jak się okaże że wszystko gra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviczko - jeszcze jak zobaczyłam ceny to szok (tej stronki). Ja ściągnęłam sobie ten program "karta" co od Was dpstałam namiary i wczoraj siedziałam i przepisywałam do niego ten mój cykl. Żmudna robota :-) ale programik ok. ja mam wolne na szczęście tydzień po świętach. też się nie mogę doczekać. małego daliśmy kilka dni do przedszkola i kurczę już chodzi smarka i kaszle. martwi mnie to. dosłownie był 3x w przedszkolu :-o BIGmam - strasznie mi przykro że teścik negat. cholera. A już miałam taką nadzieję!!!! Ale w święta odpoczniecie z mężusiem i na pewno na efekty nie będziemy musiały długo czekać!!!! :-D Iza, Evika - wy też się tak kiepsko czułyście na początku? Jeju, mam nadzieję że to burza hormonów i to przejdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka - oj kochana takie są uroki tego błogosławionego stanu :) Ja mdłości i wymioty miałam gdzieś tak od 7-tego tygodnia ciąży, więc zaczęły się dosyć późno. Codziennie rano było mi niedobrze, mdliło mnie itp. Dopiero przy 6-tym miesiącu poczułam ulgę i nudności przeszły, choć czasem rano jest mi jeszcze niedobrze. Jednak wymiotowałam dosyć rzadko, zdarzało mi się tak średnio raz na tydzień i to w przeciągu kilku miesięcy. Każda z nas przechodzi to inaczej. Krop.ka uważaj na siebie. Musisz dbać o siebie i uważaj abyś nie zaraziła się od synka. Dbaj o siebie bardzo bardzo mocno i daj nam koniecznie znać na kiedy umówiłaś się z ginekologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka mnie bardzo bolały piersi...szok nie mogłam się dotknąć...wymiotów nie miałam ale zgaga mnie męczy od początku :( W pierwszych 3 miesiacach jadłam na siłę...na nic nie miałam ochoty, nic mi nie smakowało...a jak otworzyłam lodówkę to wszystko mi smierdziało...ale przeszło :) Kropka będzie dobrze, dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz krop.ka - ja też nie mogłam otworzyć lodówki, bo podobnie jak i dla Izy wszystko śmierdziało mi na kilometr. Ale dasz radę zobaczysz, to wszystko minie, a Ty będziesz cieszyć się rosnącym brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka nie myśl negatywnie tylko więcej optymizmu.wszystko będzie dobrze.udało Ci się zafasolkowac to jest cudowne i teraz to tylko będzie tak cudownie :) życzę Ci tego z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×