Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

EVIKA- no widzisz jakiego masz mądrego synka :D dzięki kochana ale ja naprawde mam duzy brzuchal i udziska wielkie ogólnie mam nadwage ale staram sie akcepstowac swoje ciało bo to chyba jest najwazniejsze aby akceptowac samego siebie :) Juz sie pogodziłam że płaskiego brzucha miec nie bede bo miałam bardzo wysoko osadzona ciążę i tym dziewczyna którym "wisiał " brzuch nizej ja miałam od góry( zołądka) wydenty no i po CC tez troche inaczej brzucho się układa :) O cho dziewczyny brzucho pobolewa i cyc dzisiaj znów zrobił się nabrzmiały :o idzie jak nic @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika teraz sa modne takie zwiewne bluzeczki może coś takiego kupisz to kosztuje parę zł. ale poprawisz sobie chumorek i na 1,5 m-ca wystarczy :) halo !!!!! nie jesteś słonicą tylko kobieta w ciąży .proszę o uśmiech i bez lamentów bo dzidzia się obrazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- hihiihi fakt :) to ogladamy w tajemnicy hihiihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigmam jak okna ...hmm może byś koleżance troszke pomogła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno już skończyłam biore sie za drugie .Iza zaraz skocze do Twoich tylko niech Cię ręka boska broni dotykac okien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigmam dzięki :) Następne świeta Ty siedzisz a ja myję okna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kobietki :) Jesteście kochane :) Co ja bez Was bym zrobiła :) :) :) Po prostu smutno mi bo chodzę w kilku bluzkach na okrągło, ciepło się robi, wiosna idzie a tu nawet wystroić się nie ma jak :( i nie ma w co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- ponoć wiosny ma nie byc tylko lato odrazu więc koszulka na ramiączka i odkrywasz brzusio :) i nic więcej ci nie potrzeba kotus naprawdę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika a co później bedziesz robić z tymi ciuszkami...ja tez chodze na okragło w tym samym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - kochana no właśnie ja dlatego też nie kupuję dużo tych ciuszków ale popadłam dziś w depresję jak poszłam z zamiarem kupna czegoś nowego a tu klapa :( :( Porażka na całej linii :( mAAm - jak ja odkryję ten swój brzuszek z rozstępami to ludzie na ulicy pouciekają z przerażenia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P i mój obiadzik widzę przyjechał. Uciekam na obiadzik, słonik przecież musi iść się najeść :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego Iza :) skończyłam drugie okno.teraz wrzucam firanki do pralki i biorę się za dwa następne i na dzisiaj koniec !!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika również smacznego.z tego wszystkiego zrobiłam sobie przerwę na obiadek ( narobiłyście mi smaka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja uciekam bo pranie jedno rozwiesiłam i wstawiam drugie :) i do sklepu lecę bo mam dzisaj dziecie w domu bo 6 klasiści piszą egzamin:) więc pa pa wpadnę potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika jak nastrój ? Dziewczyny czekam jeszcze żeby odebrać talony i do domku :) Mój m idzie dzisiaj na piłke to my z córcią pewnie na jakieś zakupy skoczymy :) A wieczorkim doktor House :) żeby tylko na niego się nie zapatrzyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - ja też już uciekam do domku :) Samopoczucie moje o wiele lepiej :) Dziękuję Buziaczki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. mAAm dzięki za życzenia ale urodzinki obchodzę w lipcu ,a to był taki mój żarcik na NK z okazji prima-aprylisa he he.Wczoraj miałam USG niestety jeszcze moja ginekolog nie potrafiła dać odpowiedzi jaka to płeć.Pozostaje czekać na następne.A przesunął mi się termin z 20 na 28 sierpnia.Trochę dziwne że taka duża rozbieżność , ale Dawidka urodziłam tydzień po terminie ustalonym...A tak to powolutku ogarniam ogródek sadze i sieje kwiaty i takie tam.Mój maż równa teren pod boisko do siatkówki w tym sezonie nie pogram mogę co najwyżej sędziować he he.Pozdrawiam Wszystkie Kobitki i przesyłam wiosenny optymizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno z tym USG to byłam trochę rozczarowana tym że nie poznałam płci mojej dzidzi (oczywiście info tylko dla WAS i dla mnie)nawet mojemu nie powiem niech ma niespodziankę...Ale do czego zmierzam miałam sen dzisiaj w nocy śniła mi się moja nieżyjąca babcia (mieszkałam z nią przez długie lata i była jak mama dla mnie)i w tym śnie przychodzi do mnie i mi mówi że będę miała synka.Dziwny sen i dziwnie się z tym czuje.Zresztą w ogóle jest to ciekawe te sny z moja babcią zdarzają się od czasu do czasu ale maja taki charakter jak by sobie zaglądała w moje życie i dodawała otuchy.Po prostu pojawia się porozmawia przytuli i znika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Nuska - pomódl się za babcię, musiała być wspaniałą kobietą. Kurczę sama jestem teraz bardzo ciekawa kogo nosisz pod serduszkiem. Daj nam koniecznie znać jak tylko się dowiesz :) Kobietki przeczytajcie to sobie na dzień dobry! SZOK!!!!!!!!!!!! Tylko nie pijcie przy tym soków z Biedronki!! http://www.wykop.pl/ramka/163843/oto-jak-sie-produkuje-soki-i-napoje-dla-biedronek-lidlow-i-podobnych-pic-vid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Evika !!! mam nadzieję że już lepie czujesz się psychicznie :) ja wczoraj umyłam 4 okna poprałam firanki ,umyłam podłogi i tzw. górę czyli piętro mam z głowy.dzisiaj jak się ociepli biorę się za dół ( ale tylko dwa okna ) reszta po niedzieli.robie tyle ile mam siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny alez dobrze, że już piątek :) Evika mam nadzieję że dzisiaj nastrój dobry? Wiesz bardzo często jest tak, że nie wiemy co jemy i co pijemy :( Nuska musisz wytrzymać do następnego usg...samam wiem jak ten czas się dłuży...i koniecznie napisz kogo nosisz pod serduszkiem :) Widzisz jak wszystko się poukładałao dobrze :) Ja czasem też mam wrażenie, że ktoś nademną czuwa - dobrze miec anioła stróża :) Bigmam jeszcze chwilka i bedzie domek błyszczał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki fajnie wam że już przygotowujecie się do Świąt, ja mam tak brudne okna że patrzeć na nie nie mogę :( Na szczęście mężuś obiecał że w weekend zrobi z nimi porządek :) A mój humorek??? Wczoraj po południu jeszcze bardziej go sobie zepsułam, bo poszłam do sklepu z odzieżą ciążową i koniecznie postanowiłam sobie coś kupić. Niestety wyszłam bez niczego. :( Tym razem powód nie był taki że nie mieściłam się w ciuchy :D tylko po prostu nic mi nie odpowiadało :( Ani kolor ubrań ani krój ani tkanina, a pomyślałam sobie że skoro mam już zapłacić za ten ciuch to chcę przynajmniej aby mi się podobał. Także moje wczorajsze zakupy to jedna wielka porażka :( Dziś już trochę mi przeszło :) I jest lepiej :) BIGmam - super że masz już tak dużo posprzątane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj iza !!!! lubię miec czysto .dopiero wtedy odpoczywam.moje okna może jeszcze wytrzymałyby troszkę ale gdyby tak sie złożyło ze w końcu mi się uda zajśc to wolałam teraz umyc. poza tym po świętach biore się bardzo intensywnie za pilnowanie mojego synusia bo to już koniec roku tuż tuż i szkoda zawalic tego co się osiągnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika wytrzymaj proszę jeszcze troszkę .nie dołuj się .na pociechę powiem tak że wiele z nas zamieniłoby się chętnie z Tobą i chciałoby chodzic chocby w jednym ciuchu byleby tylko zafasolkowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję BIGmam, jesteś kochana :) Naprawdę poprawiłaś mi humorek i to bardzo :) Wierzę że wkrótce uda się i Tobie i to ja wtedy będę słuchała o Twoich urokach bycia w ciąży. Już nie mogę się tego doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - jeśli wszystko będzie ok, będę dalej świetnie się czuła to będę pracowała do końca :) Mało tego, gdy przejdę już na macierzyński, prawdopodobnie też będę pracowała ale w swoim domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×