Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

No ja nie ukrywam ż edzieweczka u mnie bardzo chciana :)Z mojej strony rodziny mam mam 5 braci ciotecznych i tylko jedna siostre za to mój syn ma tylko 1 brata ciotecznego i 4 siostry :) więc jak geny mezulka nie namieszaja to może i mi sie uda z córcią :) Jak mi sie uda :O Ale to juz inna kwestja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza- to zobaczę :) tylko czyja ona tam jest córką ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kobietki wpadłam w depresję. Nie minęła godzina a mój humor jest taki :( :( :( Wyskoczyłam z koleżanką do sklepu z odzieżą używaną. Pomyślałam sobie że kupię sobie kilka rzeczy bo na nowe ubranka to już szkoda mi kasy skoro zostało tylko 1,5 miesiąca. No i wtedy zaczęły się schody. :( Wynalazłam śliczne tuniczki, normalnie cudo, takie wiosenne, śliczne po prostu (dzisiaj była świeża dostawa), zmierzyłam chyba z sześć sztuk, no i niestety jak na brzuszku dobre to w cyckach za małe i odwrotnie jak na cyckach dobre to brzuch opięty :( :( Potem znalazłam płaszczyk, taki trapezik, beżowy śliczny, no i oczywiście mierzę go sobie a on nawet się nie zapnie, choć na oko wydawało mi się że jednak będzie dobry. Czyli po prostu jestem jeszcze grubsza niż mi się wydaje :( Wyszłam zła jak osa, jestem gruba jak słonica i w nic się nie mieszczę!!!!!!!!!!!! :( :( Normalnie nie mam humoru, nie będę już chodziła po żadnych sklepach, bo i po co skoro wyglądam jak słoń w 24 miesiącu ciąży :( i w nic się nie mieszczę :( ACh! To wam troszkę się wyżaliłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyrektora banku Piotra i jego kochanki ale już jego żona ją adoptowała Marta :) A propo bardzo podoba mi się ich mieszkanie a Ty jako fachowiec możesz rzucić okiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ....kochana nie jesteś słoniem tylko śliczną ciężarną kobitką :) Ja mam ponczo po pierwszej ciąży i zawsze w nie wejdę ;) Może też zakup podobne :) A po drugi chłopcy są więksi wiesz i brzuszek masz większy :) A po trzecie to Ty laska bylaś przed ciążą i szybko wszystko zrzucisz zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- kotek przeczytaj co pisałam na poprzedniej stronie :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To muszę zobaczyc bo tu tylko takie zdjecie znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może byc ale to nie mój typ :) ja wole brunetów :) A Marek wyglada identyko jak mój brat cioteczny hihiih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam hmm no przecież on brunet :) Mi nawet w razie czego to się zapatrzę na niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼POLA❤️:D KISA👄🌼EVIKA:D❤️BIGMAM👄🌼KROPKA❤️:D NUSKA🌼👄JULY:D❤️🌼JULY:D❤️usta]!!!PISAĆ!!!!!!🌼👄🌼POLA❤️:D KISA👄🌼EVIKA:D❤️BIGMAM👄🌼KROPKA❤️:D NUSKA🌼👄JULY:D❤️🌼POLA❤️:D KISA👄🌼EVIKA:D❤️BIGMAM👄🌼KROPKA❤️:D NUSKA🌼👄JULY:D❤️🌼JULY:D❤️usta]!!!PISAĆ!!!!!!🌼👄🌼JULY:D❤️usta]!!!PISAĆ!!!!!!🌼👄🌼POLA🌼POLA❤️:D KISA👄🌼EVIKA:D❤️BIGMAM👄🌼KROPKA❤️:D NUSKA🌼👄JULY:D❤️🌼JULY:D❤️usta]!!!PISAĆ!!!!!!🌼👄❤️:D KISA👄🌼EVIKA:D❤️BIGMAM👄🌼KROPKA❤️:D NUSKA🌼👄JULY:D❤️🌼JULY:D❤️usta]!!!PISAĆ!!!!!!🌼👄🌼POLA❤️:D KISA👄🌼EVIKA:D❤️BIGMAM👄🌼KROPKA❤️:D NUSKA🌼👄JULY:D❤️🌼JULY:D❤️usta]!!!PISAĆ!!!!!!🌼👄🌼POLA❤️:D KISA👄🌼EVIKA:D❤️BIGMAM👄🌼KROPKA❤️:D NUSKA🌼👄JULY:D❤️🌼JULY:D❤️usta]!!!PISAĆ!!!!!!🌼👄🌼POLA❤️:D KISA👄🌼EVIKA:D❤️BIGMAM👄🌼KROPKA❤️:D NUSKA🌼👄JULY:D❤️🌼JULY:D❤️usta]!!!PISAĆ!!!!!!🌼👄🌼POLA❤️:D KISA👄🌼EVIKA:D❤️BIGMAM👄🌼KROPKA❤️:D NUSKA🌼👄JULY:D❤️🌼JULY:D❤️usta]!!!PISAĆ!!!!!!🌼👄🌼POLA❤️:D KISA👄🌼EVIKA:D❤️BIGMAM👄🌼KROPKA❤️:D NUSKA🌼👄JULY:D❤️🌼JULY:D🌼POLA❤️:D KISA👄🌼EVIKA:D❤️BIGMAM👄🌼KROPKA❤️:D NUSKA🌼👄JULY:D❤️🌼JULY:D❤️usta]!!!PISAĆ!!!!!!🌼👄❤️usta]!!!PISAĆ!!!!!!🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm kochana - ja też uważam że kobiety w ciąży promienieją i w ogóle ale to ze na koniec czują się jak słonice - to takie przygnębiające :( Dopadła mnie dzisiaj depresja przez te cholerne szmaty :( :( Iza - dziękuję za miłe słowa :) po ciąży mam nadzieję że te kilogramy szybko ze mnie ubędą. tak naprawdę to ja ogólnie nie przytyłam mocno tylko brzuch to jak arbuz - gigant!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- on to szatyn a własciwie ciemny bladyn ale zapatrz cie to niunio bedzie miodzio :D tylko juz rolety antywłamaniowe kupuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiacie o Brzyduli, ja czasem z doskoku oglądam ten serial. Ta Ula według mnie wcale nie jest brzydką dziewczyną, tylko po prostu jest tak ucharakteryzowana, tak grzywka, okulary, makijaż itp. A ten Marek to niby przystojny ale jakiś taki pedancik jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- ja w ciazy nie jestem i powinnam kupowac rozmiar 36-38 a mam takie cycki ż ezawsze musze brac 40-42 i co ja mam powiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- dobrze że twój mężus tego nie czyta hihiihi:) bo by ci dał za tego Marka hiihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Socha gra rewelacyjnie Wiolę :) Chociaz ja Wam musze powiedzieć , ze też mamy taka koleżankę jak coś walnię to...cisza... ostatnio krzyczała do kolegi żeby nie sprawiał jej bólu analnego...droczył się z nią ....ja miałam łzy w oczach o co jej chodziło nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - kochana jesteś! Ty ślicznie wyglądasz i wcale nie widać po Tobie jakiś dodatkowych kilogramów. Ja to już nawet w rozmiar 42 się nie zmieszczę przez ten ogromny brzuch. Synek właśnie zaczął mocno się kopać, chyba wyczaił że matka zgłupiała i wypisuje jakieś głupoty o swoim grubym brzuchu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza- ja jak zerkam na Brzydulę to własnie dla ViLLETY przez dwa L nigdy za socha nie przepadałam ale ta idjotke gra świetnie :) Pamietam jak chciała zajsc w ciąże i kapucha sie obłozyła cała :) Dziewczyny może w tym jest metoda;) hihihihi;) zartuje oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika uśmiechnij się do nas ;) Maam no nie wiem co Twój m. by powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×