Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

krop.ka - kochana jak Ty nie wyrzucisz tego termometru to ja pofatyguję się do Ciebie i sama to zrobię!!!!!!! Tempka u Ciebie 36.3 to jest i tak i tak tempka wyższych temperatur!!!!!!!!!! Poza tym masz dwie kreseczki i nie myśl tu o żadnych poronieniach!!!!!!!!!!!!!!! Nie możesz tak myśleć, musisz myśleć pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika 👄🌼 staram się, naprawdę.... a termometr uwierz mi - sama wyrzuciłam.... Wstałam dzisiaj o 5.30 bo jak se zmierzyłam to już nie zasnęłam. /z pozytywów to to, że zanim wyszłam do pracy byłam w WC 4 razy a nic nie piłam ani nie jadłam, więc może naprawde wszystko ok.... Oby :-) Albo to z nerwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼W🌼I🌼T🌼A🌼M🌼❤️🌼 To mi męzus zrobil niespodzianke przed chwilka zadzwonił ż eni ejdzie do krakowa tylko jutro z nami :) no i ja mam zagwostke bo miałam jutro miec dentyste zupełnie zapomniałam :o moze uda mi sie to na dzisiaj przełozyc a jak nie to po swiętach wrrwrwrwrmam nadzieje ż eni ebedzie mnie bolałao :o EVIKA- jeszcze, chwileczkę , jeszcze momecik i już ci cieszko ni ebedzie :) IZA- nerwy w konserwy i na eksport do rosji :) KROPKA- KOCHANA OPTYMIZMU WIĘCEJ !!!!!!! BIGMAM- jak tam dzisiaj u ciebie ???? POLa- zgadzam się ż edziałeczke kupujecie na całe życie i nie spieszcie sie i dewelopera miejcie w 4 literkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobitki:) U nas tez super pogoda,słonko i ma byc 23 st:) Kropka,nie zamrtwiaj się,wszystko jest dobrze,dlaczego miałoby byc inaczej? natura bardzo rzadko płata figla,w ogromnej większosci dzidzie rozwijają się prawidłowo i nie ma sie czym martwic, ciesz sie kobietko, bo radosci przez te zamartwanie nie masz! Sledzilam wiele wykresow ciazowch zupelnie prawidłowych ciąż z niskimi temperaturami:) zostaw ten termometr w spokoju jesli cie tak stresuje. mAAm-ale masz tam a mazurkach neta i bedziesz z nam ipisac rozumiem:);) co do moich 2 kreseczek to szczerze watpie, mam 17dc,nic nie czuje,jakos chyba pogodzilam sie z tym ze nic z tego nie wychodzi. Evika- moze po prostu powinnas wziac pare dni wolnego ,odpoczac,polezec,rozluznic sie,moze lzej ci sie zrobi,ty caly czas na wysokich obrotach a z takim brzuszkiem to juz sie mamusi nalezy wiekszy relaksik w pozycji horyzontalnej.Przemysl:) Iza- widzisz,zrobilam rewolucje z ta dzialką bo umowe wlasnie mielismy podpisac a facet podzielil pole tak by nam taka dzialke zrobic jaką chcielismy..hmmm. Tam jakies 200 m od dzialki jest tartak, w tamtym roku bylo ok,nie zwracalismy na niego uwagi a w tym roku hałdy trocin wielke leżą juz 100 m od naszej działki a w tamtą str mial byc taras:P:OKurcze,nawet pył chyba moglby na nasz dom leciec.Nie chce na to codziennie patrzec.Tym bardziej ze na wiosne pojawily sie 5 km za miastem nowe działeczki,pojechalismy zobaczyc, piękne,cisza,spokoj,pod lasem sosnowym, wszedzie blisko,same domki jednorodzinne w planach na dzialeczkach ok1500m, wiec osiedle bedzie miało ok 10 domow tylko,sliczna działeczka.Tamta w porownaniu tą to potwor:P:O Diewczynki na 11 mam fryzjera,lecę wiec zaraz,bede siedziec bite 3,5 godz ,potem na 16 30 z małym do dentysty i na koniec okna..;)zycze wam milego dzionka,buziaczki kochane,papa.Wieczorkiem wpadnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kolezanki❤️ Słonecznie, cudnie i wiosennie dzisiaj. O 16 pędze do przedszkola moja mała ma wystep wielkanocny ;) Aktualnie kontynuuję sprzatanko:) Tak ładnie pachnie w domu , swieżo, az humorek sie poprawia. No tak poprawia , bo wczoraj sptkał mnie wielki zawód, rozczarowanie i noszęwieli zal do kogoś, ale moze opowiem innym razem. Jakos sie z tym przespałam i dzisiaj o wile lepiej. Czas wyleczy pewnie. Szkoda martwic Kruszynki. Pola zazdroszcze działeczki🌼 Krop.ka podpisuje sie pod dziewczynami:wywal kobieto ten termometr i nie schizuj. Wszystko jest i bedzie dobrze🌼 Maam u dentysty dasz rade, Ty dzielna kobietka jestes🌼 Iza Ty sie nie denerwuj, spokój spokój i spokój🌼 Evika serce moje.❤️ Moze faktycznie odpocznij kilka dni. Mnie tez trudno złapac poiwetrza czasami nie moge nawet lezec bo mi sie wydaje ze sie dusze i wtedy siadam. Mała bardzo mnie pod zebra i w zebra kopie i ogólnie strasznie sie wypina. Choc nie ukrywam mam wrazenie ze mi brzuch cos sie obniżył, ale moze mi sie wydaje bo skoro dalej mnie dusi choc juz rzadziej to moze jednak sie myle? Bigmam całuje 👄 Nuśka głowa do góry, tez nie umiałam sie pogodzic z tym ze nie moge pracowac, ale dzisiaj mysle juz inaczej. Pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ostre przygotowania do świąt ( porzadki ,zakupy ) no i do bara,bara (wiesiołek ) tylko ta temp. nie chce spasc ( mogę odstąpic trochę Tobie krop.ka ) .dziś było 37,1 przy 8 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj BIGmam troche tej tempki :-) oczywiście wogóle mnie nie martwi tempka jako taka tylko to że może być oznaką @. ale nic nie pozostaje jak cierpliwie poczekać. chociaz mam kołek w żołądku. normalnie nie chce mi trawić. jak coś zjem to mi siedzi na żołądku i mi ciężko, ale na brak apetytu na razie nie narzekam :-) mAAm - życzę Ci żeby rwanie ząbka było szybkie i zupełnie bezbolesne!! pola - dzięki serce! I nigdy nic nie wiadomo, ja też prawie nic nie czułam, dopiero w sumie przed samą @ ale to też nie tak do końca bo mogły być różne inne przyczyny tych \"objawów\"! I masz zupełną rację z tą działką!! Musiałabyś sprzątać naokrągło, szlag by mógł człowieka trafić. Co byś sobie chciała usiąść na tarasie to musiałabyś go najpierw pozmiatać i umyć! To zupełnie bez sensu. Dobrze że zwróciłaś na to uwagę!! kisa- ty zamiast sprzątać miałaś odpoczywać!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju dziewczyki, padam na pysk, śpię normalnie. ile ja bym dała za 10-15 minut snu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Musze się bardzo namęczyć żeby oczy mieć otwarte, hhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka walnij sie na biurku i śpij ( ciężarnej wszystko wolno )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, krop.ka - zróbcie kochane i dla mnie troszkę miejsca, bo już nie mogę tak spać się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc z dentystą dupa blada :( i jestem zkazana na jakiegos albo na mazurach albo po swiętach :oJutro rano jedziemy i nie chciała bym wstrzymywac wyjazdu na wyrywanie zeba :o bo wiecie jak sie człowiek czuje po ekstrakcji :o Jak pomyślę o tymi o 2h w samochodzie to juz mi się nie chce tym bardziej że mnie cały czas nie boli :) ptwu,ptwu,ptwu w nie malowane :D staram sie jesc druga stroną i jest ok :) Dziąsła tez spuchnietego nie mam więc zaden zgorzel się nie robi , uf...:) Na moje nieszczęscie z tej samej strony idzie mi ósemka :owięc zastanawiam się czy ten ból nie jest spowodowany ósemka bo jak dotykam 6 jezykiem to nawet mnie nie boli :O Ok ale dosc o kłach :D Ja sie juz moge pochwalic ze jak zaskoczę to będe miała piekniusi nowy wózeczek :) bo stary po młodym chico oddajemy znajomemu nie przelewa im się i mają 6miesieczna dzidzie i wózka nie maja tylko ja w chuscie nosili ale kregoslup juz im wysiada więc im oddajemy :) wózek jest fajny bo wygladem przypomina takie które sa teraz :) Mój był z zagranicy przywozony przez tesci i ma przekładaną rączkę więc nie potrzeba parasolki i rozkłada się całkowicie do pozycji poziomej jak dzidzia chce spać:) powiem wam z etroche mi się łeska zakreciła :) choc to tylko wózek ale tyle wspomnień znim zwiazanych :) ale nie ma sie co rozczulac i tak kupiła bym nowy a ten by stał i pajeczyna obrastał a tak to przynajmiej dzidzi sie przyda :) POLA- ja bym tez nie chciała działki przy tartaku !!!o NIE!!!! normalnie kupuj ta przy lesie :) Co do neta to mam na mazurkach ale pewnie mlody mi laptopa bedzie okupywał no i bara, bara z mezulkiem wiec nie wiem czy będe miała kiedy kliknąć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - ale pomyśl że po wyrwaniu ząbka mogłabyś miec całe święta popsute... nic nie jeść itd... wcale nie musi tak być ale wiem że bywa. więc może lepiej że przełożyłaś, a w razie czego to tam też są dentyści!! super, że będziesz miała nowy wózeczek, jesteście kochani że wspomogliście tych przyjaciół! ja swój wózeczek jeszcze mam, konkretnie ma go już mój brat ale chyba wróci do nas jesli wszystko się dobrze poukłada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA-kochana u ciebie jest wszytko ok :) i juz za 8.5 miesiąca piekna niunie bedziesz miała w ramionkach :D Co do wózeczka to mysle ż ebrat zrozumie i nie bedzie zły ze ci wózeczek oddaje :DA co do mojego starego wózka to myslałm by go na działke wywiesc że jak bysmy jechali to tylko z fotelikiem no ale teraz to mam nadzieję ż eniuni bedzie słuzył dzielnie :) Uciekam po młodego do szkoły 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,jestem i mam nowe włoski:) jestem teraz blondi bez odrostów,ale tak mi te włosy wyprasowała ze takie są proste jak druty wiec musze umyc i po swojemu zrobic bo ja lubię raczej taki troche nieład,loczek,falę no wiecie, w koncu dusza romantyczna;);) mAAm-a skąd ta pewnoc ze rwanie będzie,może da sie poleczyc i odbudowac? walcz o ząbka bo 6 są bardzo wazne,bo ci zgryz poleci, nie daj sobie wyrwac,napisz cos o tym zebie to wieczorem zapytam starego i ci napisze:):) dziewczynki a ja na 16 30 z młodym do dentysty lece ale on sie w ogole nie boi,luzak;);)ciekawe czy ze szkoły puktualnie wroci,hihi no kobitki,rozumiem koniec pracki i lecicie spac wszystkie:);) no to koloowych snow a ja okna zaczynam jechac,moze choc jedno zdaze przed dentystą:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mAAm - staram się własnie tak nastawiać i odpędzać złe myśli. papa, leć po synka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- i własnie tak ma byc :D tylko pozytywne myslenie :) POLA- ja chukłam zebem o zeba jak jadłam kiełbaske z grila :O chyba na skórce mi sie poslizgnoł ząb :o wypadła mi plomba i mam dziure i normalnie ząb jest pekniety z jednej i drugiej stronie po połowie wyglada to tak że aż do korzeni poszło i raczej nic juz sie nie da zrobić :(A to męzulek dentysta?! Ja syncia odebrałam i jeszcze się w zajaczka zamieniłam bo kupiłam całej klasie zestawy 2 zajaczki jajko i lizak czekoladowy :) to dzieciaki miały radochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mAAm moj jest dentystą:)mAAm- musisz zrobic rtg tego zęba,dentysta musi zobaczyc jak wygląda korzen,jesli sie da-przeleczyc kanałowo ,wykonac wkład korzeniowo-koronowy i koronę porelanową. Jesli rzeczywiscie korzen jest nie do uratowania wtedy ekstrakcja,pozniej most lub implant. Zrob najpierw zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja taka zmęczona jestem calym dniem ze zaraz spac lezę,a okna moje dalej brudne :P:O ale przynajmniej firanki zdjęłam:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- ty to fajny zajączek jestes:):);)dzieci miały rzecywiscie radosc:D:D własnie,jakies zajączki trzeba uszykowac:) chiba żadnej z was nie ma...:(miłej nocki laseczki,buziaki:):)D🌻O🌻B🌻R🌻A🌻N🌻O🌻C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Wczoraj byłam na lodach z córcią a dzisiaj boli mnie gardło...ale mam nadzieję że szybko przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Iza! To załatwiłaś się tymi lodami. Mam nadzieję e Ci szybko przejdzie i jakoś rozejdzie się po kościach :) A u mnie w pracy co drugi chory, kaszle, smarka itp. boję się że w końcu i ja się zarażę. Denerwuje mnie to okropnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - super niespodziankę sprawiłaś dzieciaczkom. Dla nich napewno to ogromna radość :) mAAm - zgadzam się z Po-lą całkowicie - jeśli uda się uratować Twój ząbek to ratuj go za wszelką cenę :) Ja mam słabe zęby i ciągle biegam po dentystach i żałuję każdego jednego ząbka :) Po-la zostaw te okna w spokoju, jak nie wczoraj to napewno umyjesz je dzisiaj. Nie martw się :) Gratuluję udanej wizyty u fryzjera. Ja wybieram się w piątek na balejaż, bo już normalnie patrzeć na siebie nie mogę. No i chyba skorzystam z Twojej rady i wezmę wolny piątek aby troszkę się zrelaksować, odpocząć itp. Przed świętami to i tak napewno będzie to słaby odpoczynek, ale przynajmniej psychicznie odpocznę :) krop.ka - jak się czujesz dzisiaj????? Mam nadzieję że nie sięgnęłaś odruchowo po termometr???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! Eviczko - nie sięgnęłam, zero odruchów, jak wczoraj go \"ciepłam\" w kąt to tak tam leży :-) no ale nie oparłam się pokusie zrobienia dwóch dodatk. testów dzisiaj coby się upewnić czy HCG nie spada :-) no to nie spada a wręcz odwrotnie, więc jestem dobrej myśli, chociaż nie powiem - troszke sie jeszcze boję, bo jeszcze nic nie przesądzone, tzn. mam 34 dc a miewałam i 35. Więc jeszcze jakieś dwa dni i będę pewniejsza :-) mAAm - super zrobiłaś dzieciom niespodziankę!!! Mój synek w przedszkolu też miał zajączka i opowiadał o nim z wypiekami na twarzy :-) jeszcze trochę pokasłuje i ma resztę kataru ale mam nadzieję że mu mija to przeziębienie... mojemu tacie kolejne badanka wyszły ok: wątroba i żołądek. Śmiałam się, że jest zdrowy tylko symulant bo chce żeby biegać wokół niego ;-) No ale prawda prawdą to ten rak dalej jest tyle że nieporównanie większe szanse na całkowite wyzdrowienie. No, innej mozliwości nie ma :-) Iza - no toś sie urządziła!! Teraz uważaj na siebie i mam nadzieję że Ci szybko przejdzie ten ból gardła. Znam świetny sposógb na gardło, który mi już nie raz pomógł: 5 tabletek wit. C (1 tabletka=200mg). Ma być razem 1000mg na raz. Tylko nie wiem czy takie dawki można w ciąży stosować... Ale zawsze pomaga! Nie ma bata! U mnie też naokoło wszyscy chorzy :-( pola - ja powiem Ci szczerze że nie zawsze myłam okna przed świętami! jak było zimno czy nie miałam czasu bądź ochoty to olewałam i myłam po, jak było cieplej. Wiadomo że jest milej jak jest cycuś-glancuś ale jak u mnie to nie za wszelką cenę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie wiecie od którego tygodnia widać czy jest zarodek? Jak pójdę w przyszłym tyg. do lekarza to czy cos zobaczy wogóle? Bo zastanawiam się czy wogóle jest sens iść tak szybko. I nie wiecie od którego widac bijące serduszko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×