Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kobietki uciekam do domku. dzisiaj jadę po pracy do miasta. Muszę kupić jeszcze kilka niezbędnych drobiazgów. Buziaczki Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam a napisz mi co musze wpisac numer karty , wzrost temperatury w poprzednim cyklu czy wpisac nie bo niewiem po zabiegu nie mierzylam wczeniej ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lecę do kisy na naleśniczki,mniam:):):D ale sie wprosiłam;)uwielbiam z dzemikiem:D mAAm-jesli bakteryjne zapalenie to krople z antybiotykiem np Dicotinef 4-5 razy dz po 1 kropli.ale to na receptę tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesli ma w 1 oku to raczej baktryjne bo gdyby alergiczne to oboje oczu. Najlepiej z maluszkiem do okulisty uderzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracałam dziś od lekarza ogólnego (podbijałam kartę ciąży) wchodzę do sklepu zrobić zakupy,patrze truskawki...ale myślę że pewnie bez smaku jak to o tej porze, biorę na próbę dwie trochę obciach ale co mi tam.Próbuje....pychota!!! Wracam po pół kilo drogą wszystkie z Dawidem zjedliśmy teraz tak myślę że nie odchorujemy tych truskawek chyba bo przecież nawet ich nie umyłam.Ale nie mogłam sobie odmówić może nam nic nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm truskaweczki,mniam mniam, ja tez chce nuska!!:D dobra,lece papiery moje bo zaraz siostra na kawke jeszcze wpadnie a czas ucieka.Miłego popoludnia kobitki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola _-DZIĘKI JUZ DO NIEJ DRYNDAM 👄 Magdalenka nie mam go teraz przed sobą :o bo mam otwarty projekt i nie bardzo mogę go zamknąc ja wpierw w pierwszej karcie wpisałam sobie zeszły miesiac a w tej czyli od 4 dni wypwłniłam wszystko jak było a tempke wpisuje od 4 dni tam wszystko masz na górnym pasku :) najlepiej pobaw sie i pierwsza karte trzasnij na próbę to wszystko obcykasz ja tez tak zrobiłam :) KOCHANE MYKAM PO MLODEGO I DO KOŚCIÓŁKA POSTARAM SIĘ WPASC WIECZOREM 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny naleśniki czekaja :D Narazie wsuwa mój M :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede próbowac nie moge wpisac wczesniejszej miesiaczki bo jej nie miałam popróbuje moze sie uda :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki no i niby mi sie udało ,ale no wlaśnie mam nadzieje ze mi powiecie czy wy tez tak macie jak wchodze w statystyki to jest tak napisane obserwacje prowadzone od 15.04.2009 bo tak dosalam @ do 15.04.2009 i niewiem czy to jest tylko na jeden dzien czy ogólnie bedzie cały czas mam nadzieje ze mi pomozecie buziole dla was lecę z malym na trening :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Widzę że naleśniki zostały wszystkie zjedzone ;) Dzisiaj znowu miałam jakies głupie sny...liczyłam całą noc pity i nie mogłam policzyć :( A przecież nic nie jem przed spaniem, pije tylko ciepłe kakao hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez was witam:) dzisiaj zmierzylam temperature miałam 36.6 dzis mam 9 dc. owulacja jest wtedy gdy spadnie temp. czy kiedy sie podniesie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane !!!! ale wczoraj naklikałyście czytałam i czytalam :) u mnie d..a temp. spadła dzisiaj o 2 kreski czyli tak jak w poprzednich dwóch cyklach brzuch też boli tak jak poprzednio :( od następnego cyklu nie mierzę temp. ponieważ przez nią niepotrzebnie się nakręcam a w moim przypadku i tak niewiele to daje.Pola teraz ja czekam na Ciebie żebys to Ty dała mi światełko nadziei na ciąże w naszym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Magdalena to tak obserwuj dalej .temp .będzie na poziomie tej co teraz ,potem lekko jeszcze opadnie i to może byc owulacja i podniesie się i wtedy jest już po owulacji .ale czasem opada kilka dni przed czasem w dniu owul. każdy przypadek jest inny. póki co zapisuj wszystko w karcie i obserwuj siebie tzn. bóle ,śluz itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane moje kobietki :) Słoneczko świeci za oknem, aż żyć się chce. Iza - biedaczko Ty to masz sny. Normalnie kilka dni wolnego by Ci się przydało, bo tylko praca i praca Ci się śni :) Magdalenko - musisz poczytać sobie w tym programie KARTA w pomocy co i jak. Ja w tej chwili nie mam go zainstalowanego w domu a na pamięć nie pamiętam. Wiem że tam ustawia się przykładową długość cyklu - np. 28 dni i po kolei codziennie wpisuje się tempkę. Jeśli cykl będzie krótszy np 26 dni to wtedy wpisujesz jak się nie mylę PLIK-NOWA KARTA i datę pierwszej @. I wtedy tamten poprzedni cykl sam automatycznie się kończy - tylko program Cię zapyta czy zakończyć tamten cykl i trzeba kliknąc OK> Mam jednak nadzieję że Tobie nie będzie potrzebny kolejny cykl i uda się w tym cyklu :) Owulacja zazwyczaj następuje w momencie skoku najniższej tempki . a potem tempka stopniowo z dnia na dzień podnosi się i zostaje na takim podwyższonym poziomie aż prawie do @. - spada kilka dni przed terminem @. BIGmam - póki @ nie ma nie smuć się. u mnie też spadła w dniu spodziewanej @ i to baaaaaardzo mocno. A następnego snia skoczyła mocno do góry :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika to chyba przez ten wyjazd...przygotowuję dokumenty i ciagle myślę żeby o czymś nie zapomnieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyki juz opanowałam tą karte cwiczylam ,ćwiczylam i juz wszystko opcykalam :):):) trening czyni mistrza hihihihihi ja nigdy nie mierzylam tej tempki dlatego nie wiedzialam jak to musi byc ale juz wiem i dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda to teraz Ty zostaniesz naszym nowym specjalista od temperaturki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena napewno się uda głowa do góry :) w końcu jesteśmy na najwspanialszym topiku !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze ja sobie nie wyobrażam zeby nam sie nie udalo!!!!!!!!musi i kropka :):):):):):):) wczoraj moj maly wrócił ze szkoły i miał takie rózowe plamki na recach pewnie znowu jakies uczulenie ostatnio mal na banany ,a teraz juz nie wiem bo ostatnio nie jadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigmama jade 29-30..tylko dwa dni ale wrrrr żeby szybko zleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×